Esileht Pereelu ja suhted mehe kõnnak muutub ilusate naiste läheduses

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: mehe kõnnak muutub ilusate naiste läheduses

Postitas:

olen vaadand, et mu mees muudab oma kõnnakut, kui satub ilusate naiste lähedusse. (selg läheb sirgemaks ja olek veel enesekindlamaks)
pole aru saanud, millest see tuleneb?
oma sõnul ta seda ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees hindab ilu, siis peaksid sina ka ilus olema. Enda mõju mehel kuidas sa seda mõõdad ?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole aru saanud, millest see tuleneb?

Et mees on loonud suhte inimesega, kes on alla tema oletatavat enesehinnangut. Või on see hinnang mingil põhjusel pärast suhte loomist tõusnud.

Aga see on tegelt savi, mida ta teiste naiste eest teeb (tehku, mis tahab), pikem tseki ta käitumist teiste MEESTE ees. Kui pigem uhkustab, et tal selline naine on, siis on ok.
Kui väldib sind, siis on jama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti alateadlik, atavistlik, vaistlik käitumine. Ei sõltu sellest, kas inimene on mees või naine, suhtes või vallaline, oma kaaslasest vaimustuses või paneb juba ammu kõrvalt. Samamoodi hakkavad naised atraktiivse mehe läheduses puusi õõtsutama, juuxeid näperdama & kihistama, panemata seda ise tähelegi.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti alateadlik, atavistlik, vaistlik käitumine. Ei sõltu sellest, kas inimene on mees või naine, suhtes või vallaline, oma kaaslasest vaimustuses või paneb juba ammu kõrvalt. Samamoodi hakkavad naised atraktiivse mehe läheduses puusi õõtsutama, juuxeid näperdama & kihistama, panemata seda ise tähelegi.

Mul oli üks sõbranna, kes omavahel, tüdrukutega rääkides, rääkis täiesti normaalse häälega ja kui mingi poiss lähedusse sattus, siis hääletoon läks automaatselt üles ja ta hakkas kädistades rääkima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa ise kena mehe ees ei “katsu natuke kabedamalt kõndida”? 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vist alateadlik jaa. Mu mehe puhul on alati aru saada, kas ta telefonis räägib mehe või naisega. Naisega rääkides on grammi võrra malbem hääl, olgu seal teisel pool siis õde, ema, kolleeg või sõbranna. Ise ta seda ei taju 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe kõnnaku järgi saab aru, kas ta naist armastab. Kui hoiab sama tempot, siis armastab. Kui tormab ees, siis peab ennast naisest paremaks, kui London järgi, on ego maha tallatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vist alateadlik jaa. Mu mehe puhul on alati aru saada, kas ta telefonis räägib mehe või naisega. Naisega rääkides on grammi võrra malbem hääl, olgu seal teisel pool siis õde, ema, kolleeg või sõbranna. Ise ta seda ei taju ????

Minu eksmehel läksid naistega rääkides nii hääl kui jutt täitsa vastikult pugejalikuks. Kõnnaku osas kahjuks ei osanud tähele panna tol ajal:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen vaadand, et mu mees muudab oma kõnnakut, kui satub ilusate naiste lähedusse. (selg läheb sirgemaks ja olek veel enesekindlamaks)

pole aru saanud, millest see tuleneb?

oma sõnul ta seda ei tee.

Sest kui mehel erektsioon tekib, siis jäigastuvad ka muud kehaosad, näiteks selg läheb sirgeks ja jalad harki ja jäigaks, muidu ei mahu kõndides ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe kõnnak muutub ilusate naiste läheduses

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.