Esileht Pereelu ja suhted Mehe kummaline käitumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mehe kummaline käitumine

Postitas:

Probleemiks siis mehe kummaline käitumine paari viimase kuu jooksul. Oleme abielus, vanust suts üle 40, viimase ajani väga lähedastes suhetes ja justkui õnnelikud, vähemalt minu poolt. Voodielu ja laste kasvatamine on olnud korras ja tülideks vaid pisinääklused. Nüüd paar kuud mees käitub kummaliselt. Esmaseks sümptomiks oli armukadedus mida pole meie vahel kunagi olnud. Nüüd muudkui protsessib, otsib põhjusi mind ärritada ja siis ongi tüli käes- väidetavalt mina süüdi. Algul ootasin, et ehk läheb üle- läks hullemaks. Nüüd olen hästi ennast kaitsval seisukohal, sest mehe põhirõhk pole küll minu halvustamisel otseselt, aga süüdistamisel milleski mida pole juhtunud. Mees omakorda süüdistab mind mitte hoolimises, sest ma kaitsen ennast. Segane jutt ja segane on minu jaoks olukordki. Kuna ma pole päris sinisilm, siis kahtlustasin teist naist. Vannub pisarsilmil, et seda pole ja ta ise ka ei tea mis toimub. Olen valmis juba kõigeks, kaasa arvates lahutuseks, ehkki seda ju tegelikult ei taha. Keskeakriis? Oskab keegi kommenteerida ja mu vaest vaevatud pead mõtlemises aidata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskeakriis ehk üldine rahulolematus eluga, mis võib ka sellest tingitud olla, et mõni teine naine silma on jäänud, tahaks aga peret ei taha ka jätta. Siis ongi närv püsti, elu pees ja paha olla, järelikult peab ka teistel/sinul sama paha olema, sellest õiendamine.
Meestel on ka kliimaks/keskeakriis, lähevad ka närviliseks, tujukaks, tervisemured jne, aga selle jaoks on veel tsutike vara su 40+ mehel. Mõni läheb vananedes puhta vinguvaks vanamehenässiks kätte…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 16:53; 24.11 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus armumine raudpolt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannub pisarsilmil,

Nii tore mees. Ma lausa võtaks sellise endale. Kui naine oleks.
Nuttev mees – super.


Teemaalgatuse idiootsusest ei saanud aru. Seksige omavahel või pange kõrvalt, mis vahet seal kellelegi on? Maailmas ei muutu sellest midagi.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannub pisarsilmil,

Nii tore mees. Ma lausa võtaks sellise endale. Kui naine oleks.
Nuttev mees – super.

Jälle üks, kellel kõige elementaarsemad kujundlikud väljendid üle jõu käivad. Vaata, et sa “hambad ristis” ei kasuta, muidu läheb täiesti endast välja ja saadab hambaarstile…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 16:53; 24.11 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võibolla käitudki ise hoopis provokatiivselt? Teise silmas pindu näed… Kellel teil seal täpselt see keskeakriis nüüd ongi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe kummaline käitumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.