Esileht Pereelu ja suhted Mehe laps

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Mehe laps

Postitas:

Tere! Mehel on laps eelmisest suhtest, toimib nädal ühega, nädal teisega süsteem. Minu küsimus on kas see on ok kui mees oma nädala ajal soovib oma last elukaaslase hoida jätta, et minna trenni vms? Mõistetav, kui tegu on tööga seotud käiguga v korraks poodi või vältimatu/kiireloomuline asi, kuid kui tahetakse trenni/kalale minna?? Minu arvates see nädal ongi isale lapsega veetmiseks ning omad toimetused tuleb ülejaanud ajal ette võtta. See on ok, kui vahel harva v erandkorras ka sellisteks tegevusteks abi palutakse ja on normaalne, et teineteisele vastu tullakse Võimalusel, kuid leian, et elukaaslasel on õigus keelduda, kui juba omad plaanid tehtud või pole arvestanud sellise asjaga. Mis teie arvate?

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 16:54; 08.06 17:56; 08.06 18:15; 08.06 18:22; 08.06 20:53; 08.06 21:16; 09.06 18:40; 09.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib mees soovida last elukaaslase hoida jätta, kui need kaks hästi läbi saavad, aga samamoodi on ka elukaaslasel õigus lapsehoidmisest keelduda, kui see tema plaanidega ei sobi. Muidugi. Kui mehel kindlasti vaja trennis käia, aga elukaaslasele lapsehoidmine ei sobi, siis ta palub abi sugulastelt (õde-vend, oma ema-isa) või lapse emalt. Kui kellelegi ei sobi, siis palkab hoidja.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid kui tahetakse trenni/kalale minna??

See on ok, kui eelnevalt on lapsele muretsetud hoidja.

Aga teil on see probleem ju lahendatud? Hoidja on olemas – sina.
Probleemi ei ole.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 17:04; 08.06 17:42; 08.06 18:11; 08.06 18:28; 08.06 21:00; 08.06 21:34; 08.06 21:47; 09.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin mehe last vaadata, kui tal läheb tööl kauem või kui tal on trenn. Poodi võtku laps kaasa ja sõpradega tehku plaanid ümber või otsigu hoidja.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles probleem ongi, et mina pole arvestanud sellise asjaga ning ütlen ausalt, et mul pole ka tahtmist ning see pole minu kohustus. Kui aga keeldun öeldakse mulle, et oleme ju perekond ning minu plaanid pole olulised – need saab ju ümber teha. Lisaks öeldakse, et mul läheb kohe nägu vingu kui ta oma palve esitab ning hakkan uurima kui kaua jne. Minu arust jallegi taiesti normaalne kysida hoidmise kestust et saaksin oma plaane teha…

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles probleem ongi, et mina pole arvestanud sellise asjaga ning ütlen ausalt, et mul pole ka tahtmist ning see pole minu kohustus.

Kle, proovi nüüd oma mõistus koju kutsuda.

Mitte mingit lapsehoiuteenust sa ei pea pakkuma.
Mitte mingit “trenni” mees ei tee, kui käes on “lapse nädal” – siin ei ole mitte midagi arutadagi.
Pigem käib lapsega kalal, jalgrattaga sõitmas jne aga mitte ei põgene kuhugi saali, kõrtsi, ületunde tegema, sõbrale appi jne – ettekäändega lapsest pääseda.
Kalal käib forellipüügis, kus iganes lapsega saab käia. Isegi sind võib kaasa kutsuda, kui sul aega ja tahtmist on.

Mida seal veel jahuda on?
Kui talle ei sobi, siis palgaku lapsehoidja. Aga sellisel rotil on nagunii odavam eksnaisega tülli minna ja elatist maksma hakata, kui hoidja leida.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 17:04; 08.06 17:42; 08.06 18:11; 08.06 18:28; 08.06 21:00; 08.06 21:34; 08.06 21:47; 09.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles probleem ongi, et mina pole arvestanud sellise asjaga ning ütlen ausalt, et mul pole ka tahtmist ning see pole minu kohustus. Kui aga keeldun öeldakse mulle, et oleme ju perekond ning minu plaanid pole olulised – need saab ju ümber teha. Lisaks öeldakse, et mul läheb kohe nägu vingu kui ta oma palve esitab ning hakkan uurima kui kaua jne. Minu arust jallegi taiesti normaalne kysida hoidmise kestust et saaksin oma plaane teha…

Eksole. Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi.
Minu mehel on ka varasemast laps. Variant 50/50 ei tule meie pere puhul isegi mitte arutlusele, mulle ei sobi. Meie pere, meie kodu. Mehe laps elab oma ema juures. Ei pea teda meie pere liikmeks. Käib külas ja läheb tagasi.
See sinu teema. See 50/50 oli juba siis kui mehega koos elama hakkasid? Kui oli, siis mees vast vaatabki asja nii, et tema ja laps oli pere ja siis tulid sina (nende juurde) ja pere lihtsalt kasvas. Ulmehea inimene oled kui sulle on selline elu sobinud.

+5
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.06 17:46; 08.06 18:09; 09.06 10:21; 09.06 11:21; 09.06 11:58; 09.06 12:34; 09.06 15:26; 09.06 18:46; 09.06 20:42; 12.06 14:59; 12.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksid eksiga lahku, kui too rase oli. Mina olin meie suhte alguses 18 aastane ja ma ei saanud absoluutselt aru, mida selline asi kaasa tuua võib. Olen püüdnud leppida ja kohaneda, kuid see mulle väga raske olnud. Mees ei aksepteeri minu arvamust pm üldse lapse voi meie elukorraldusega seotud teemadel. Suudan leppida selle 50/50 asjaga, kuna olen ise palju kodust eemal ning see korraldus on ka muutumas, kuna kolime peatselt teise riiki. Siiski mulle ei mahu pähe miks mees arvab et ma peaksin mingi kasuema rolli votma ning seda last oma pereks pidama(tema sõnad). Suudan last akteepteerida ning loomulikult suhtun temasse viisakalt ja sõbralikult, aitan kui vaja vms, aga rohkemat ma ei soovi. Mees aga ei saa aru, et survestab mind ja tänu sellele eemaldun veelgi. Olen talle ka öelnud seda, kuid ta on automaatselt kaitsepositsioonil ning sõnum ei jõua kohale, kuigi olen proovinud erinevaid lähenemistaktikaid..

+11
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 16:54; 08.06 17:56; 08.06 18:15; 08.06 18:22; 08.06 20:53; 08.06 21:16; 09.06 18:40; 09.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksid eksiga lahku, kui too rase oli. Mina olin meie suhte alguses 18 aastane ja ma ei saanud absoluutselt aru, mida selline asi kaasa tuua võib. Olen püüdnud leppida ja kohaneda, kuid see mulle väga raske olnud. Mees ei aksepteeri minu arvamust pm üldse lapse voi meie elukorraldusega seotud teemadel. Suudan leppida selle 50/50 asjaga, kuna olen ise palju kodust eemal ning see korraldus on ka muutumas, kuna kolime peatselt teise riiki. Siiski mulle ei mahu pähe miks mees arvab et ma peaksin mingi kasuema rolli votma ning seda last oma pereks pidama(tema sõnad). Suudan last akteepteerida ning loomulikult suhtun temasse viisakalt ja sõbralikult, aitan kui vaja vms, aga rohkemat ma ei soovi. Mees aga ei saa aru, et survestab mind ja tänu sellele eemaldun veelgi. Olen talle ka öelnud seda, kuid ta on automaatselt kaitsepositsioonil ning sõnum ei jõua kohale, kuigi olen proovinud erinevaid lähenemistaktikaid..

Annab leppida ja kohaneda, kui pool teie ajast veedab teiega koos keegi, kes sulle on võõras. Mina ei suudaks üldse, ausalt.
Mehel aga on võib-olla mingi nägemus perekonnast. Et isegi kui tema ja lapse ema teed läksid lahku, siis ajal, kui laps on teie pool, oleks tal nagu “normaalne” perekond. Teeksite kõiki asju koos ja sina võtaks teda nagu oma last jne. Tema hoiab lapse poole, sina vastu- sest ta on kogu aeg nagu teie vahel. Ja mees ei saa aru, mis on valesti või mis häirib, tema arvates te olete nagu perekond. Sinu jaoks on tegu aga pealesunnitud olukorraga.
Veab, et välismaale ära kolite. Läheb kergemaks. Siis seda 50/50 süsteemi enam ei eksisteeri ja saate endale elada.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.06 17:46; 08.06 18:09; 09.06 10:21; 09.06 11:21; 09.06 11:58; 09.06 12:34; 09.06 15:26; 09.06 18:46; 09.06 20:42; 12.06 14:59; 12.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen talle ka öelnud seda, kuid ta on automaatselt kaitsepositsioonil ning sõnum ei jõua kohale, kuigi olen proovinud erinevaid lähenemistaktikaid..

See “teise riiki” kolimine…
Parem mõtle selle peale. Tuled sa sela üksi toime, kas keelt oskad?

Sest praegu tundub küll, et inimest sul pole, kellega sinna minna ja öelda, et “kolime”.
Mina vist ei koliks, kui poleks valmis seda üksi tegema. Kui su partnerile juba täna ja nii llihtne asi ei jõua kohale, siis homme see kahjuks progresseerub…ja Ta ei saa enam üldse mitte millestki aru.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 17:04; 08.06 17:42; 08.06 18:11; 08.06 18:28; 08.06 21:00; 08.06 21:34; 08.06 21:47; 09.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me elame hetkel välismaal ja kolime tagasi Eestisse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 16:54; 08.06 17:56; 08.06 18:15; 08.06 18:22; 08.06 20:53; 08.06 21:16; 09.06 18:40; 09.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan loomulikult aru, et mees võib ka segaduses olla ja ei saa vb aru, mis häirib jne. Aga ta käitub minu arust vahel tõesti täiesti nagu imelikult – nt üks kord viskas laps minu arvuti maha, mind ennast polnud kodus, kui tulin siis leidsin ja arvasin algul et mees ise kukutanud. Kysisin siis et miks mu arvuti maha viskasid, et ma ei tahaks eriti et see katki laheb ja mina peaksin ju uue ostma ja ta vastas taiesti syydimatult et aga tema ei teinud seda vaid laps. Minu jaoks imelik kaitumine sest kui nt kylla minna ja seal laps midagi ara lohuks kas ta siis samuti ei vabandaks? Miks mina teistsugune kui teised taiskasvanud olen. Samamoodi nt kui mul vannitoas mõni kallim dušigeel tühjaks kallatud ja teen märkuse, siis öeldakse et aga pane ära need sealt. Ometigi peaks tegu olema minu koduga ka ja ma tahan oma asju vabalt hoida, mitte peitma hakata. Nagu enne mainisin siis probleemist raakides voetakse kohe kaitseasend.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 16:54; 08.06 17:56; 08.06 18:15; 08.06 18:22; 08.06 20:53; 08.06 21:16; 09.06 18:40; 09.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks sa selle mehega koos oled?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kysisin siis et miks mu arvuti maha viskasid, et ma ei tahaks eriti et see katki laheb ja mina peaksin ju uue ostma ja ta vastas taiesti syydimatult et aga tema ei teinud seda vaid laps.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 17:04; 08.06 17:42; 08.06 18:11; 08.06 18:28; 08.06 21:00; 08.06 21:34; 08.06 21:47; 09.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mehel on laps eelmisest suhtest, toimib nädal ühega, nädal teisega süsteem. Minu küsimus on kas see on ok kui mees oma nädala ajal soovib oma last elukaaslase hoida jätta, et minna trenni vms? Mõistetav, kui tegu on tööga seotud käiguga v korraks poodi või vältimatu/kiireloomuline asi, kuid kui tahetakse trenni/kalale minna?? Minu arvates see nädal ongi isale lapsega veetmiseks ning omad toimetused tuleb ülejaanud ajal ette võtta. See on ok, kui vahel harva v erandkorras ka sellisteks tegevusteks abi palutakse ja on normaalne, et teineteisele vastu tullakse Võimalusel, kuid leian, et elukaaslasel on õigus keelduda, kui juba omad plaanid tehtud või pole arvestanud sellise asjaga. Mis teie arvate?

Minu elukaaslane hoiab hea meelega minu last, pakub välja ise. Ma ise pole selle peale tulnudki, et talt seda nõuda.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 18:52; 08.06 18:53; 10.06 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline suhtumine – mehe laps ei kuulu perekonda ja ei ole mitte keegi, aga minu laps on pereliige ja mees peab otse loomulikult olema isa, või siis hea kasuisa. Naiste õelus on piiritu.

+19
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles probleem ongi, et mina pole arvestanud sellise asjaga ning ütlen ausalt, et mul pole ka tahtmist ning see pole minu kohustus. Kui aga keeldun öeldakse mulle, et oleme ju perekond ning minu plaanid pole olulised – need saab ju ümber teha. Lisaks öeldakse, et mul läheb kohe nägu vingu kui ta oma palve esitab ning hakkan uurima kui kaua jne. Minu arust jallegi taiesti normaalne kysida hoidmise kestust et saaksin oma plaane teha…

Eksole. Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi.

Minu mehel on ka varasemast laps. Variant 50/50 ei tule meie pere puhul isegi mitte arutlusele, mulle ei sobi. Meie pere, meie kodu. Mehe laps elab oma ema juures. Ei pea teda meie pere liikmeks. Käib külas ja läheb tagasi.

See sinu teema. See 50/50 oli juba siis kui mehega koos elama hakkasid? Kui oli, siis mees vast vaatabki asja nii, et tema ja laps oli pere ja siis tulid sina (nende juurde) ja pere lihtsalt kasvas. Ulmehea inimene oled kui sulle on selline elu sobinud.

Vaene laps, isa kodu polegi tema kodu. Kuri võõrasema.

+19
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 18:52; 08.06 18:53; 10.06 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski mulle ei mahu pähe miks mees arvab et ma peaksin mingi kasuema rolli votma ning seda last oma pereks pidama(tema sõnad).

Mina pean mehe last meie pere täieõiguslikuks liikmeks, aga hoian teda (üksinda) siiski vaid erandolukordades, nt kui mees ootamatult tööle peab minema või haiglas oma ema vaatamas käis. Tore laps on, aga vanemaroll on täita siiski ainult tema isal ja nagu olen aru saanud, ei meeldi eriti ka lapse emale, kui laps ainult minuga jääb.

Minu meelest kasutab mees teemaalgatajat lihtsalt ära.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru sellest halamisest. Kui võtsite teise ringi mehe, mida te ootasite siis?

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 19:13; 09.06 11:39; 10.06 15:33; 10.06 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles probleem ongi, et mina pole arvestanud sellise asjaga ning ütlen ausalt, et mul pole ka tahtmist ning see pole minu kohustus. Kui aga keeldun öeldakse mulle, et oleme ju perekond ning minu plaanid pole olulised – need saab ju ümber teha. Lisaks öeldakse, et mul läheb kohe nägu vingu kui ta oma palve esitab ning hakkan uurima kui kaua jne. Minu arust jallegi taiesti normaalne kysida hoidmise kestust et saaksin oma plaane teha…

Eksole. Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi.

Minu mehel on ka varasemast laps. Variant 50/50 ei tule meie pere puhul isegi mitte arutlusele, mulle ei sobi. Meie pere, meie kodu. Mehe laps elab oma ema juures. Ei pea teda meie pere liikmeks. Käib külas ja läheb tagasi.

See sinu teema. See 50/50 oli juba siis kui mehega koos elama hakkasid? Kui oli, siis mees vast vaatabki asja nii, et tema ja laps oli pere ja siis tulid sina (nende juurde) ja pere lihtsalt kasvas. Ulmehea inimene oled kui sulle on selline elu sobinud.

Mulle kui lapsega mahajäetud emale väga meeldib see kommentaar. Ei ole vaja suruda peale mingit “issi pere on ka sinu pere” teemat lapsele või et “sinu jaoks on kõik endine”. Tänulik olin/olen ka oma sõbrannadele, kes on koos meestega, kel varasemast kooselust laps/lapsed. Tänu nende otsekohestele sõnadele ajal, kui ma ise veel mehega koos elasin, teadsin üsna täpselt, mil moel see issi uus pere ikka ei ole mahajäetud pere lapse uus pere ja uus kodu. Päris palju paksu verd ja põrnitsemist on sellega kindlasti ära hoitud. Õnneks on minu vanemad ja eksmehe vanemad tingimusteta väga head vanavanemad ning tänu neile pole mina nt oma erialasel tööl millestki ilma jäänud ja lapsel on mõlemate vanavanemate paariga head suhted (mõlemapoolsete tädi-onudega ka). Kõigi nende juurde on ta alati oodatud ja arvestatud. “Kasuemaga” kohtub ta praeguseks (u 12 aastat hiljem) paar korda aastas isa vanemate juures (tegelikult ma ei tea, kas kohtub, me ei räägi sellest), isa ja poolõega paar korda kuus paar tundi korraga kuskil avalikus kohas ja pikemalt isapoolsete sugulaste juures. Ilmselt mõlema soovil ja tahtel. Kuni teismeeani oli kohtumiste pikkus kuni 8 tundi ja siis ta ikka sattus isa koju. Mina pole nende omavahelisse suhtlusse sekkunud alates sellest, kui laps sai 8. Isa uue perega pole isegi kohtunud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 19:44; 08.06 20:58; 08.06 21:13; 08.06 21:23; 09.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mehel on laps eelmisest suhtest, toimib nädal ühega, nädal teisega süsteem. Minu küsimus on kas see on ok kui mees oma nädala ajal soovib oma last elukaaslase hoida jätta, et minna trenni vms? Mõistetav, kui tegu on tööga seotud käiguga v korraks poodi või vältimatu/kiireloomuline asi, kuid kui tahetakse trenni/kalale minna?? Minu arvates see nädal ongi isale lapsega veetmiseks ning omad toimetused tuleb ülejaanud ajal ette võtta. See on ok, kui vahel harva v erandkorras ka sellisteks tegevusteks abi palutakse ja on normaalne, et teineteisele vastu tullakse Võimalusel, kuid leian, et elukaaslasel on õigus keelduda, kui juba omad plaanid tehtud või pole arvestanud sellise asjaga. Mis teie arvate?

Ma arvan, et sa ei ole pereeluks valmis. Laps ei ela nädal aega oma isa juures, ta elab teie juures. Vastasel juhul koli selleks nädalaks välja.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu probleem pole otseselt niivõrd selles, et ma vahel seda last hoidma peaksin vms. Kirjutasin ju et loomulikult ma aktsepteerin last ning suhtun temasse sõbralikult, ometigi ei pea ma teda oma perekonna liikmeks ning mul ei ole mingit isiklikku sidet temaga ja ma ei arva, et see ka tingimata peaks olema. Loogiline, et isa uue elukaaslase suhtumine peab olema sõbralik ning salliv, kuid enamat NÕUDA ei ole minu arvates väga mõistlik, eriti arvestades, et südant ei saa sundida. Seega ma kirjutangi, et minu arust on ok vahel tulla vastu palvele last hoida, kui on mingi erandkord või tööasi vms, kuid mul peab olema õigus keelduda ning põhjus selleks võib olla ka lihtsalt see, et tahan ise trenni/sõbrannadega välja vms minna. Laps pole minu kohustus vaid mehe oma ning mina saan öelda ei aga tema mitte. Me ei jaga seda kohustust. Mehe käitumine pigem ajab mind veelgi enam eemale ning ma ei tahagi tegeleda sellega. Lisaks on see laps nii väike(3) ning mul on keeruline temaga mingit sügavamat suhtlust või jumal teab mida arendada. Ma ei arva ka, et selle lapse koht meie kodu siseselt peaks olema minust kõrgemal – et ta võib mu asju lõhkuda, raisata jne ja kui midagi ütlen olen mina halb ja kuri. See pole kuidagi pidi ok. Lisaks minu arvamuse kohaselt on isa kohustus lapse järelt koristada jne.

+16
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 16:54; 08.06 17:56; 08.06 18:15; 08.06 18:22; 08.06 20:53; 08.06 21:16; 09.06 18:40; 09.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu probleem pole otseselt niivõrd selles, et ma vahel seda last hoidma peaksin vms. Kirjutasin ju et loomulikult ma aktsepteerin last ning suhtun temasse sõbralikult, ometigi ei pea ma teda oma perekonna liikmeks ning mul ei ole mingit isiklikku sidet temaga ja ma ei arva, et see ka tingimata peaks olema. Loogiline, et isa uue elukaaslase suhtumine peab olema sõbralik ning salliv, kuid enamat NÕUDA ei ole minu arvates väga mõistlik, eriti arvestades, et südant ei saa sundida. Seega ma kirjutangi, et minu arust on ok vahel tulla vastu palvele last hoida, kui on mingi erandkord või tööasi vms, kuid mul peab olema õigus keelduda ning põhjus selleks võib olla ka lihtsalt see, et tahan ise trenni/sõbrannadega välja vms minna. Laps pole minu kohustus vaid mehe oma ning mina saan öelda ei aga tema mitte. Me ei jaga seda kohustust. Mehe käitumine pigem ajab mind veelgi enam eemale ning ma ei tahagi tegeleda sellega. Lisaks on see laps nii väike(3) ning mul on keeruline temaga mingit sügavamat suhtlust või jumal teab mida arendada. Ma ei arva ka, et selle lapse koht meie kodu siseselt peaks olema minust kõrgemal – et ta võib mu asju lõhkuda, raisata jne ja kui midagi ütlen olen mina halb ja kuri. See pole kuidagi pidi ok. Lisaks minu arvamuse kohaselt on isa kohustus lapse järelt koristada jne.

Aga palun räägi seda oma mehele. Kui sa seda teha ei suuda, siis te ei saa ju koos elada.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 19:44; 08.06 20:58; 08.06 21:13; 08.06 21:23; 09.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun räägi seda oma mehele. Kui sa seda teha ei suuda, siis te ei saa ju koos elada.

Ehh, siis 40+ naised ei suuda oma meestega lihtsatest asjadest rääkida ja sina soovitad seda 18 + 3a vanale, õigemini noorele naisele.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 17:04; 08.06 17:42; 08.06 18:11; 08.06 18:28; 08.06 21:00; 08.06 21:34; 08.06 21:47; 09.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun räägi seda oma mehele. Kui sa seda teha ei suuda, siis te ei saa ju koos elada.

Ehh, siis 40+ naised ei suuda oma meestega lihtsatest asjadest rääkida ja sina soovitad seda 18 + 3a vanale, õigemini noorele naisele.

Aga mida sina siis soovitaksid? Sinu sõnastus on muidugi suurepärane, selle taustal sain oma soovituse absurdsusest aru 🙂 Ilmselt on teemaalgatajal lihtsam nende “issi nädalate” ajaks hostelisse kolida.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 19:44; 08.06 20:58; 08.06 21:13; 08.06 21:23; 09.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju kirjutasingi, et loomulikult ma olen üritanud rääkida, kuid mees läheb kohe kaitsepositsiooni ja hakkab rääkima, kuidas ma ta last ei salli ja vihkan jne. Ja ma ei märatse ega karju vaid püüan rahulikult selgitada aga ta on tõesti väga äärmuslik selles osas. Ma ei tea võibolla siis ikkagi väljendan end kuidagi valesti või ma ei kujuta ette…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 16:54; 08.06 17:56; 08.06 18:15; 08.06 18:22; 08.06 20:53; 08.06 21:16; 09.06 18:40; 09.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kurb lugeda seda teemaalgatust – isa kodus on laps justkui võõras, pole pereliige.

Kui mees läheb vesteldes kaitsepositsiooni, siis usu mind, sinu suhtumine – kasvõi alateadlikult, on last tõrjuv. Ma usun, et su mees on selle pärast väga õnnetu.

Nüüd ma tean, kust tulevad sellised muinasjutud nagu näiteks “Tuhkatriinu” – ikka päriselust enesest.

Kui võtad lapsega mehe, siis tuleb paraku natuke rohkem pingutada. Sa ju teadsid oma meest kohates, et tal on laps?

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:20; 08.06 21:40; 09.06 06:52; 09.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju kirjutasingi, et loomulikult ma olen üritanud rääkida, kuid mees läheb kohe kaitsepositsiooni ja hakkab rääkima, kuidas ma ta last ei salli ja vihkan jne. Ja ma ei märatse ega karju vaid püüan rahulikult selgitada aga ta on tõesti väga äärmuslik selles osas. Ma ei tea võibolla siis ikkagi väljendan end kuidagi valesti või ma ei kujuta ette…

Ütle siis, et sa mitte ei vihka ta last, aga isakohustusi peab tema täitma, sina ei ole “uus ema” ega kavatse selleks saada ning sallid ta lapse olemasolekut küll, aga oma aega kasvatamise ja lapse järgi koristamise alla ei kavatse panna. Ja siis mine nädalaks hotelli, kui laps teie kodus on.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 19:44; 08.06 20:58; 08.06 21:13; 08.06 21:23; 09.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ma tean, kust tulevad sellised muinasjutud nagu näiteks “Tuhkatriinu” – ikka päriselust enesest.

Tuhkatriinul oli ema surnud.
Sellel lapsel on ema olemas ja elus ja terve.

Tee omale sellised lihtsad asjad kõigepealt selgeks. Siis soiu võõrasemast vms.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 17:04; 08.06 17:42; 08.06 18:11; 08.06 18:28; 08.06 21:00; 08.06 21:34; 08.06 21:47; 09.06 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et Tuhkatriinu ema oli surnud, ei muuda asja. Loomulikult ma tean ju seda 🙂
Seda enam, et mehe lapse ema on elus, on sul lihtsam vähemalt ühe nädala kaupa.
Lapse isa kodu on ka tema kodu ja seal peab ta ennast sama koduselt tundma kui ema kodus.
Keegi pole öelnud, et sa tema emaks peaks hakkama, seda on võimatu paluda. Aga natuke panustada lapse hoidmisse võiksid siiski, kasvõi mingid väiksemad asjad. Seega naisena peaksid sa lapse suhtes sallivam olema ja kui sa seda ei suuda, siis mine nädalaks hostelisse nagu siin eelnevalt juba soovitatud on.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:20; 08.06 21:40; 09.06 06:52; 09.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.