Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 101 )

Teema: Mehe naeruväärne kingitus

Postitas:
Kägu

Jah, tean, et kingitud hobuse suhu ei ole viisakas vaadata, aga no tõesti – mees kinkis mulle jõuludeks kaks karbikest komme! Ta näeb mu igapäevast võitlust kilodega ja pagan küll! – ta fantaasia ei küündi kaugemale kui osta mulle kodulähedasest kauplusest kaks karpi komme! Tõesti ei tea, kas nutta või naerda. Tundub, et Perekooli igihaljas soovitus “Lahuta!” on praegusel juhul ajakohane … Õudselt pettunud olen! Selline närune tunne on praegu, et ta ei viitsi üldse natukenegi pingutada, et mulle jõulukingitusega rõõmu teha.

+50
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean, et kingitud hobuse suhu ei ole viisakas vaadata, aga no tõesti – mees kinkis mulle jõuludeks kaks karbikest komme! Ta näeb mu igapäevast võitlust kilodega ja pagan küll! – ta fantaasia ei küündi kaugemale kui osta mulle kodulähedasest kauplusest kaks karpi komme! Tõesti ei tea, kas nutta või naerda. Tundub, et Perekooli igihaljas soovitus “Lahuta!” on praegusel juhul ajakohane … Õudselt pettunud olen! Selline närune tunne on praegu, et ta ei viitsi üldse natukenegi pingutada, et mulle jõulukingitusega rõõmu teha.

Kurb lugeda, milliseks kommertsürituseks see jõulude pidamine muutunud on.  Mõtlesin just enne saate “Inglite aeg” peale – on nii palju inimesi, kes ei saa endale ei kinke ega jõululauda lubada! Vōi isegi mitte lähedastega koos olla jõulude ajal. Mõne inimese unistus oleks see kaks kommikarpi praegu. Ausalt, natukene mõru lugeda sellist vingumist mingite kingituste pärast. Nii piinlik lihtsalt, kohutav.

+19
-47
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui vanad olete muidu, sa TA ja su “mees”, et mingeid kingitusi nii ületähtsustate?

+14
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tähtsusta kingitusi sugugi üle, asi pole ometigi hinnas, vaid küsimus on hoolimises! See kommide kinkimine antud olukorras on võrreldav sellega, kui ma oleks  alkohoolik ja ta kingiks mulle pudeli konjakit.

+58
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean, et kingitud hobuse suhu ei ole viisakas vaadata, aga no tõesti – mees kinkis mulle jõuludeks kaks karbikest komme! Ta näeb mu igapäevast võitlust kilodega ja pagan küll! – ta fantaasia ei küündi kaugemale kui osta mulle kodulähedasest kauplusest kaks karpi komme! Tõesti ei tea, kas nutta või naerda. Tundub, et Perekooli igihaljas soovitus “Lahuta!” on praegusel juhul ajakohane … Õudselt pettunud olen! Selline närune tunne on praegu, et ta ei viitsi üldse natukenegi pingutada, et mulle jõulukingitusega rõõmu teha.

Miks sa pettunud oled? Mis põhjusel. See on sulle väga kallis inimene, kes ei jätnud sind tähelepanuta.  See, et näruselt tunned, sellel pole kommidega miskit pistmist.  Miks sinu enesehinnang on kellegi käitumisest üldse sõltuv? Kommide kinkimine ei tähenda ju seda, et sa need pead korraga  ära sööma.  Kui sa elad inimesega, kes on sulle oluline, siis sa ei võtnud ju koera, kes peab sinu heakskiidu pärast pingutama. Sa elad inimesega, keda armastad. Suhtumine on aga nagu mees oleks koer, kes ei viitsi sinu meelejärgi olla. Sellise mulje jätab selline kiri. Kiri näitab seda, et oled rõõmus kui jõulud veedad üksi, kui ei saa ühtegi kinki ja siis pole mitte kellegi peale ka pahane olla, et kingitus on vale. Nii et loodan, et su soov olla üksi ilma kingitusteta täituks.

+12
-36
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommide kinkimine ei tähenda ju seda, et sa need pead korraga  ära sööma.

See lause näitab, et sa ei tea ülekaalulise inimese võitlustest mitte midagi. Alkohoolikule ütled ilmselt ka, et mis see pitsike ikka teeb, ega sa ei pea kogu pudelit tühjaks jooma.

+49
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka mõned korrad mehe kingi suhtes pettunud olnud. Uurib mis kingiks tahaks, no ma siis mõtlen välja midagi praktilist, mis mul vaja oleks, saadan lingi, et selline umbes meeldiks. No ja siis mees ostab kodulähedasest toidupoest mingi sarnase hiina kräpi (mõnikord on see hiinakas isegi täiesti kasutatavaks osutunud), samas on ka tema ilmselt minu hoolikalt valitud kinkides pettunud olnud. Sellest on vist juba üle 10 aasta möödas kui ta ükskord arvas, et uut rahakotti oleks vaja. Käisin mitmes poes ja valisin enda arvates parima välja umbes sarnase nagu tal varem oli. No ja mitu aastat hiljem ta nurises, kuidas talle see rahakott üldse ei meeldi, et müntide tasku pidi täiesti vale olema (püüdsin just sellise vaalida, kust mündid kergesti välja ei kukuks). Siiani kasutab ja ise uut pole ostnud, järelikult nii halb ikka pole.

Teemaalgataja asemel ma vist hindaks ka seda, et ta ikka midagi kinkis, no mõnel aastal lihtsalt ei leia midagi sobivat. Me teeme pere ringis ka üksteisele kinke ja sel aastal oli tütre tegelikult lihtne kingisoov ka selline, et ära talvel ilma maasikateta tagasi tule. Lihtne asi, aga mitte kusagil polnud saada ja ma natuke tema maitset tean ka.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin mu isekusele ja lapsikusele viitavad, kas teie meelest kingitus ei peaks olema midagi sellist, mis saajale sobiv on? Kingiksite lombakale rula, et mis mõttes ei meeldi, mõni teine oleks selle üle nii tänulik? Või annate mittesuitsetajale ploki sigarette, et mis siis, kui ei suitseta, äkki hakkab? Mees näeb igapäevaselt mu pingutusi kaalualandamisel, kommide kinkimine sellises olukorras on ikka üsna kohatu!

+52
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tähtsusta kingitusi sugugi üle, asi pole ometigi hinnas, vaid küsimus on hoolimises! See kommide kinkimine antud olukorras on võrreldav sellega, kui ma oleks alkohoolik ja ta kingiks mulle pudeli konjakit.

Mina isiklikult soovisin viidata konkreetselt sellele, et mis teie omavahelises suhtluses ja suhtes jõuludesse on valesti, et su mees teeb sulle “paanikakingituse” kommikarpide näol, selle asemel, et oleksite varem kokku leppinud, et kingitusi üldse ei teegi, vaid lihtsalt hindate õhtut koos?

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just kinkis selleks, et tahtejõudu saaks arendada. Treeningumasin – vaatad aga lahti ei tee ja kui lahti teed, siis suhu ei pane. Lihtne!

+8
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoo! Mina olen ka paks ja sain ka mehelt karbi komme. Jummmmmala hea kingitus! Minu jaoks tähendab see seda: mees teab, et mulle maitseb magus ja tahtis mulle kinkida seda, mis maitseb. Minule maitsva kingitusega rõõmu valmistamine on talle olulisem kui mu kehakaal. Kohe lähen söön ühe kommi.

+23
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tähtsusta kingitusi sugugi üle, asi pole ometigi hinnas, vaid küsimus on hoolimises! See kommide kinkimine antud olukorras on võrreldav sellega, kui ma oleks alkohoolik ja ta kingiks mulle pudeli konjakit.

Paksuna söön hea meelega magusat ja võtan ka magusat vastu. Praegugi söön jäätist. Kui komme ei söö, kingi edasi.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan küll aru. Sinuga on harjutud, sinuga ei pea pingutama, sa ei lähe ära, teed süüa edasi jne. Sa ei tee stseeni ega draamat.

Lahendust ei tea. Sööda kommid mehele.

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küsiks, miks 2 karpi? Armukest ei olnud kodus?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta ei viitsi üldse natukenegi pingutada, et mulle /…/ rõõmu teha.

Kõigile, kes vinguvad, et kommerts ja saamahimu, lugege veelkord seda tsitaati, SEE on teema põhipõhjus.

Sina ise tead, kas on nii, et mees ei viitsi, et mis seisus teie abielu on. Või ta lihtsalt ei oska. Osa inimesi on kingituste leidmisega osavamad-leidlikumad,  ja osad suht lootusetud.  Nt sõber kinkis mu isale sünnipäevaks pajakindad jne 🙂 Vähemalt turgatas talle pähe, et sulle on kingitust vaja, kuigi ega see palju parem pole kui üldse mitte midagi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei kinkinud mees mitte midagi. Täitsa rahul olen!

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommide kinkimine ei tähenda ju seda, et sa need pead korraga ära sööma.

See lause näitab, et sa ei tea ülekaalulise inimese võitlustest mitte midagi. Alkohoolikule ütled ilmselt ka, et mis see pitsike ikka teeb, ega sa ei pea kogu pudelit tühjaks jooma.

Oh, keskmise naise igal aastal uuesti alustatud võitlust ülekilodega sa ei saa ometi alkohoolikuga võrrelda.
Mees teab, et naisele maitseb magus (ilmselgelt) ja tõi talle kommi. Üsna armas.
Kas mees ja kogu pere peab naise ülekaaluga tegelema?

+20
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näib, et meeste jaoks on see kinkide tegemine üsna keerukas asi ja nii lähevad nad kindla peale välja. Ma olen ise ka päris palju komme-sokolaade kingiks saanud. Nt kui on reisil käidud, tuuakse selle maa maiustusi. Või Raffaelot. Eks mehed ju ka reklaame näinud. Ja see, et ma olen eelnevalt pikalt laialt oma nt suhkruvabast dieedist rääkinud – erinevalt naistest näib see meestel ühest kõrvast sisse ja teisest välja minevat ????

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oleksin ka pahane kui ma saaksin kommid kingiks. Mul on magusaga oma teema – ma ei suuda ei öelda ja tänu sellele on mu nägu punniline, ning see teeb mind õnnetuks. Õnneks mu mees teab seda ja sellist kingitust mulle kunagi ei teeks.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoo! Mina olen ka paks ja sain ka mehelt karbi komme. Jummmmmala hea kingitus! Minu jaoks tähendab see seda: mees teab, et mulle maitseb magus ja tahtis mulle kinkida seda, mis maitseb. Minule maitsva kingitusega rõõmu valmistamine on talle olulisem kui mu kehakaal. Kohe lähen söön ühe kommi.

Sel juhul sa oleksid pidanud saama jõusaali aastakaardi.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näib, et meeste jaoks on see kinkide tegemine üsna keerukas asi ja nii lähevad nad kindla peale välja. Ma olen ise ka päris palju komme-sokolaade kingiks saanud. Nt kui on reisil käidud, tuuakse selle maa maiustusi. Või Raffaelot. Eks mehed ju ka reklaame näinud. Ja see, et ma olen eelnevalt pikalt laialt oma nt suhkruvabast dieedist rääkinud – erinevalt naistest näib see meestel ühest kõrvast sisse ja teisest välja minevat ????

No kõige tuntum reklaam on ikka “teemandid on tüdruku parimad sõbrad”, aga ei tooda neid teemante ühti.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoo! Mina olen ka paks ja sain ka mehelt karbi komme. Jummmmmala hea kingitus! Minu jaoks tähendab see seda: mees teab, et mulle maitseb magus ja tahtis mulle kinkida seda, mis maitseb. Minule maitsva kingitusega rõõmu valmistamine on talle olulisem kui mu kehakaal. Kohe lähen söön ühe kommi.

Sel juhul sa oleksid pidanud saama jõusaali aastakaardi.

Kui see on tehtud šokolaadist, siis palun väga!

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele ilmselt ei lähe eriti su võitlus ülekaaluga korda, kas ta ei näe selles probleemi või on juba tüdinenud sellest teemast.  Olen ka pidanud dieeti ja u. kolmandal päeval võib mees mind vabalt sööma kutsuda või tuua koju pitsa ning imestada, miks rahul ei ole.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta fantaasia ei küündi kaugemale

Kuidas siis oleks olnud nunnud xxs push up rinnahoidjad ja stringid. Väike südamega kaart ka juures: Ei jõua ära oodata.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta fantaasia ei küündi kaugemale

Kuidas siis oleks olnud nunnud xxs push up rinnahoidjad ja stringid. Väike südamega kaart ka juures: Ei jõua ära oodata.

BonBoni pesu oleks küll päris tore kink.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin mu isekusele ja lapsikusele viitavad, kas teie meelest kingitus ei peaks olema midagi sellist, mis saajale sobiv on? Kingiksite lombakale rula, et mis mõttes ei meeldi, mõni teine oleks selle üle nii tänulik? Või annate mittesuitsetajale ploki sigarette, et mis siis, kui ei suitseta, äkki hakkab? Mees näeb igapäevaselt mu pingutusi kaalualandamisel, kommide kinkimine sellises olukorras on ikka üsna kohatu!

Ära solvu tühja asja pärast. Läks nii, mis seal ikka. Ava kommikarbid pane lauale, keegi ikka sööb.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, sa Inglite aega vaatasid? Inimesed, kes esindavad pisikest osa tõeliste probleemidega inimestest.
Šokolaad pane prügikasti peale läbipaistvasse prügikotti. Keegi on väga rõõmus selle üle.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tavaliselt ütlen, mida mul vaja on või mida tahan. Elu on näidanud, et mehed on mehed ja nad ei loe mõtteid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta fantaasia ei küündi kaugemale kui osta mulle kodulähedasest kauplusest kaks karpi komme!

Aga mida ta oleks võinud kinkida, konkreetselt mida?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus