Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Mehe naeruväärne kingitus

Postitas:
Kägu

Mis sa arvad, mida inimesed teevad siis, kui ma annan teada, et kes tahab teha kingitust, tehku ülekanne heategevusse? Siis teevad kõik, ka need, kes ei plaaninud midagi kinkida, sest justkui piinlik on mitte ülekannet teha.

Kuidas teised teavad kellegi ülekannetest?

Meil on juba aastaid komme, et me küsime otse: millise kingituse võiksin/ võiksime teha – ja tavaliselt inimene ikka vastab. See võib olla konkreetse koha kinkekaart, see võib olla ülekanne mingile organisatsioonile (ja ta ei küsi pangaväljavõtet näha), see võib olla mõni vajalik ese (kallima puhul saab kamba peale klapitatud). Samuti ei ole meil pinlik üksteisele tunnistada, et mina saan välja panna X summa, mis ei ole teistele piirav.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled sa mõelnud, miks nad toovad kingi? See on nende kultuuritaust, mis selleks sunnib. Ilma kingita külla minek oli varem ebaviisakas.

Mis kultuurist nad siis pärit on, et ilma kingita ei saa? Eestis pole kombeks tühja käega minna, see pole päris sama, kui “kingita”.

Minu jaoks ei ole seal erinevust, täis käsi on minu jaoks sama, mis kink. Need mitu juuatukuninga juustu, mis mu kapi juustuvarud märtsi lõpuni täidavad, ilma, et mul oleks põhjust oma maitse järgi juustu osta, ei ole ka päriselt vajalikud. Aga jällegi, armsad inimesed kinkisid, eks peab siis neid sööma.

Sul on siis mingi imelik tutvuskond, kui ei suudeta pudeli ja lillega tulla. Vii toidukappi need juustud, ei pea märtsini sööma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need inimesed teavad väga hästi, et ma ei pea kinke oluliseks

Suur vahe on, kas sa ütled, et sa ei pea kinke oluliseks või ütled, et sa ei taha kinke. Proovi otsekohene olla, vaata, mis juhtub.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tähendab suurt ajakulu ja suhtlemist. Neil on aega vähe ja suhtlemises on nad küll head aga see väsitab neid. Nad on juhtival töökohal ja oskavad oma aega planeerida nii, et ei raiska ebaolulisele aega

Nõrk vabandus. Tööl ei saa teadetetahvlile panna – kes soovib, see võtab? Mis juhtivad kohad need on, et sellise pisiasjaga hakkama ei saa? Keegi teeb kingituse ja see on nii ebaoluline, et üht küsimustki ei viitsi küsida, et see kingitus poleks raisatud? Puhas lugupidamatus, ei muud.

Minu mehe firma tippjuht, kes on või vähmalt oli ka õppejõud, viskab hommikul tööle tulles ebavajalikud kinkekaardid töötajate kööki ehk puhkeruumi lauale. Kes ees, see mees. Keegi niisama ka ei kraba, kui ikka seda endal või perel vaja pole. Olen isegi sealt massaaži kinkekaardi saanud ja mees räägib, et mingid kinkekaardid seisavad päevi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on siis mingi imelik tutvuskond, kui ei suudeta pudeli ja lillega tulla. Vii toidukappi need juustud, ei pea märtsini sööma

Lähima toidukapini on 200 km. Loomulikult jagan neid igale poole laiali. Aga täpselt seda see tegevus tähendab – kingitus raiskab minu aega, ma pean spetsiaalselt sellega tegelema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on siis mingi imelik tutvuskond, kui ei suudeta pudeli ja lillega tulla. Vii toidukappi need juustud, ei pea märtsini sööma

Lähima toidukapini on 200 km. Loomulikult jagan neid igale poole laiali. Aga täpselt seda see tegevus tähendab – kingitus raiskab minu aega, ma pean spetsiaalselt sellega tegelema.

Igale poole jagad laiali? Paljud inimesed sulle siis juustu tassivad? Ja kui asi juba konkreetseks läks, siis juustu saab sügavkülma panna, saad jaanipäeval jälle proovida.

Inimestel on tõsised mured – kingitakse liiga palju juustu ja kinkekaarte. Ma olen nõus nad kõik teilt vastu võtma ja ise selle laialijagamise raske töö ära tegema. Sobib?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa mehele jõuludeks superüllatust “Jõuluks saledaks” ei teinud? Teise silmas näed pindu, enda silmas palki ei näe.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimestel on tõsised mured – kingitakse liiga palju juustu ja kinkekaarte. Ma olen nõus nad kõik teilt vastu võtma ja ise selle laialijagamise raske töö ära tegema. Sobib

Ei sobi, võõraste inimeste oma kodus vastu võtmine on minu jaoks stress, isegi kui pean lihtsalt uksele vastu minema ja eelnevalt aja kokku leppima. Miks mitte lihtsalt kinkimata jätta? Sügavkülmik on mul triiki täis metslooma pasteeti jm. enda valitud kaupa. Eile just rääkisin jälle ühe inimesega kinkidest ja ta päris siiralt ei uskunud, et ma ka sügaval südame põhjas ei soovi kingitust. Kindlasti ma vaid lähen moega kaasa ja teesklen. Aga tegelikult ei teeskle, ma tõesti enam hea mitu aastat ei soovi ühtegi kingitust. Aga enamus inimesi, häid ja toredaid inimesi, ei usu seda.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei sobi, võõraste inimeste oma kodus vastu võtmine on minu jaoks stress, isegi kui pean lihtsalt uksele vastu minema ja eelnevalt aja kokku leppima.

Ei sobi, võõraste inimeste oma kodus vastu võtmine on minu jaoks stress, isegi kui pean lihtsalt uksele vastu minema ja eelnevalt aja kokku leppima. Miks mitte lihtsalt kinkimata jätta? Sügavkülmik on mul triiki täis metslooma pasteeti jm. enda valitud kaupa. Eile just rääkisin jälle ühe inimesega kinkidest ja ta päris siiralt ei uskunud, et ma ka sügaval südame põhjas ei soovi kingitust. Kindlasti ma vaid lähen moega kaasa ja teesklen. Aga tegelikult ei teeskle, ma tõesti enam hea mitu aastat ei soovi ühtegi kingitust. Aga enamus inimesi, häid ja toredaid inimesi, ei usu seda.

Kas ma ütlesin, et tulen sulle koju? Ma jätaks sulle hea meelega kõik ja igavesti kinkimata, aga ma olen kindel, et ma juba ei kingigi sulle mitte midagi. Minu sugulased-sõbrad-tuttavad muideks on küll aru saanud, et mina kinke ei taha. Ja keegi ei ole selle peale solvunud olnud.

Tundub, et sul on tõsised probleemid – kõik tekitab sulle stressi ja keegi sinu siiraid kinnitusi ei usu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanemad ostavad ju ka lastele komme, kuigi absoluutselt kõik nad teavad, et kommis pole midagi kasulikku. Nad teavad, et lastele kommid hullupööra meeldivad ja selle rõõmsa emotsiooni nägemine  kaalub negatiivse info nii palju üle. Eks mees teadis ka, et sulle kommid väga meeldivad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismõttes ületähtsustatud ja kommerts, jõulud on alati sajandist sajandisse olnud ja jääb. Kingitusi tehti enne ja ma arvan, et ka peale meid veel neid tehakse, aga vanasti inimene pingutas, et teha seda kinki, nüüd kerge, vaja ainult raha. Mees võiks  natuke ju kooselu jooksul süveneda ka, mis meeldiks naisele, nt mulle mees kinkis ideaal kosmeetika kinkekaardi, emm..mõttekoht või vihje tema poolt või. 🙂 ei muki, lõhna sealt ka ei osta selle raha eest, milleks, temapoolne maha visatud raha, parem tõesti villased sokid või kindad ostnud, aga ,  kui nt teemaalgataja elab selle mehega koos ja näeb naise pingutusi ja sa nagu laiatad näkku ja mõnitad, ehk minu arvamus. ei solvu unlaikide peale, lihtsalt mõni mees lihtsalt oma ninaotsast kaugemale ei näegi, ehk see nende abitus. Ei üldista kõiki mehi 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus