Esileht Pereelu ja suhted mehe (nais)sõbrad

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 122 )

Teema: mehe (nais)sõbrad

Postitas:
Kägu

Ja mina lugesin su pika postituse läbi ja küsin. Palun konkreetset vastust. Kas abikaasa keelamine kellegagi sõbrustada või ka vaikne kannatamine nagu teemaalgataja puhul on abistav tegevus truuduse hoidmisel? Jah või ei?

Vastan ka, kuigi polnud küsimus mulle. Kui naine keelab oma abikaasal sellised suhted, mis on igatepidi imelikud ja mitteaktsepteeritavad nii tema kui kõigi teiste adekvaatsete inimeste ja mis seal salata, kas selle mehe enda arvates, siis ta kas saavutab selle olukorra, et mees enam ei tee seda ja rahu majas (vb mõtetes ikka kiibitseb selle paksu tüdruku järgi) VÕI mees ei lõpeta suhtlust ja jätkab lolli mängimist, seega teemaalgataja saab vastavad järeldused teha (juhul kui teeb, raudselt kannatab edasi lootuses et mees muutub). Kaua sellise hea tädi mängimine kesta võib siis? Näed ju isegi, et pole kuhugi viinud, kui pool aastat mehe kõrvalsuhe kestab. Räägib omast kogemusest… ja olin see pool, kes ka “sõbrustas” vastassugupoolega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

üldteada. Et sõprusele mehe ja naise vahel toetuda ei saa ja seda ei maksa kunagi usaldada ega uskuda.

Rumalus. See on sinu kogemus ja paljude teiste naiste kogemus – mis aga siiski ei näita, et see poleks võimalik. Eks neid petetaksegi rohkem, kes kodust mehele vangla teevad, pereelu vms ilusa nimetuse sildi all. See on ka tõsi, kahtlemata ma usun seda. Ja nüüd vastame küsimusele: kas keelamine mehel omada vastassoost sõpru, käia omaette üritustel ja sellega kaasnev norutamine, kurvastamine ja kurtmine aitavad kaasa sellele, et mees jääb surmani truuks? Jah või ei?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust on teemaalgataja mees juba selle piiri ületanud. Alati pole seksimine see piir, vaid ajaveetmine ja tähtsus võrreldes perega. Kui kogu vaba aeg kulub suhtlusele mingite uute tuttavatega ja kodus tekib tal nüristumine, siis juba selle põhjal ei sobiks see mulle. Mees käib kodus ju puhkamas ainult. Kui nüüd teha talle ettepanek minna perega koos reisile, siis usun et mees keelduks, sest ta ei saaks ju arvutis istuda.
Keelata ka ei saa, kuid teemaalgataja võib ka ilma draamata ja rahulikult teatada, et talle selline pereelu ei sobi ja mees võib sinna jääda kus huvitavam.
Teine variant on see kui teha mehele ka reaalselt sama ja kohtuda uute meessõpradega, kuid see nõuab naiselt kindlameelsust, et seda läbi viia. Alguses võibki mees öelda, et käi kus tahad, kuid igakuine väljaskäimine tähendab lapsehoidjat, sest mees kindlasti keeldub valvamast.
Ühesõnaga rahulikult ja vaikides oodates/kannatades ei tule seda selgust niipeagi.
Endal on olnud mul vanu klassivendi, töökaaslasi, peigmehi kellega olen suhtlema jäänud ja käin ehk paar korda aastas kohvil, kuid kindlasti ma ei varja neid ja nad on minu mehega ka näost-näkku näinud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja sinul on suurem kogemus, et võid mind paika panna? Hüva. Ma olen siis paigas, aga jään enda arvamusele – kui mind mees ahistaks, mu sõpru valiks, keelaks mul meeskolleegidega lobiseda, viriseks, kritiseeriks, ei lubaks suvepäevadele, ohkaks õnnetult – ma tahaksin ainult joosta, ära joosta. Vabaks saada.
Ja sama ju ka mees. Või on mehed su meelest teistmoodi inimesed? Nagu kohe alguses ütlesin, et loomulikult on olemas tõpraid mehi, kes on põhimõtteliselt jalgadega riistad. Sinul oli õnnetus valida endale just selline.

Ma ei pannud sind paika. Juhtisin tähelepanu, et üldistad liigselt ainult enda (tundub, et mitte väga laiale) suhtekogemusele tuginedes. Sinu või su suhte osas pole minul midagi kommenteerida.
Ja mis alusel sa üldse minu mehe osas oletusi teed?
Juhin ka tähelepanu, et minu kommentaar käis selle pihta, kuidas sa “sõpru” defineerisid. Viitasid, et isiklikke asju sa kellegi teisega peale oma mehe ei räägigi. Aga kui su mees räägiks, kas just neid sinu mainitud partneri lõhnasid (?), aga näiteks millised naised talle meeldivad, mis voodis meeldib jne Ikka ei häiriks, peaasi, et ta on füüsiliselt olemas sinu kõrval?
See, et sinu jaoks “sõber” ei tähendagi tegelikult väga lähedast/eralulistel teemadel läbikäimist, vaid inimesi, kellega poliitika ja autoteeninduse üle arutleda, ei välista, et teise inimese puhul võib tegu olla väga isiklike teemade jagamise ja emotsionaalse petmisega, olgu selle sinu “jalgadega riistaga” kuidas on. Riist ei pruugi üldse asjasse puutuda, mõistad?
Et kedagi saaks suhtes millekski *keelata*, on minu jaoks üldse hoomamatu ja sellest ei ole siin teemas juttugi olnud, ei saa aru, miks sa seda korrutad. Juttu on enda vajaduste väljendamisest ja hoopis *seda* ei tohiks keelata. Inimestel on ootused suhtele ja partnerile, nad väljendavad neid ootusi. Kui ootusted kattuvad/ollakse valmis teise omadele vastama, siis sobitakse kokku. Kui ei kattu, et pea üks pool pidevalt enda soove maha suruma, peaasi, et teine “ära ei jookseks”. See, millised on konkreetsed ootused, ei ole teiste kritiseerida. See on juba 8 postitusest arusaadav, et sind ei häiriks teemaalgataja olukorras olek. Teda aga häirib ja võõra inimese öeldud “Aga mind see ei häiriks” pole kuidagi abiks ju.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes te siin jahute meeste ja naiste vahelisest sõprusest, siis lugege teemat ka ikka. Mees on tõesti igasugused sõpruse piirid ületanud. Neiu ju tunnistas, et on armunud ja mees kinnitas, et midagi nende vahel ei saa juhtuda, kuna see uus “sõbranna” on tüse ja liiga noor 😀 nagu oma naise ja perekonna olemasolu ei olekski takistuseks.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole teinud. Pole poole sõnagagi midagi konkreetselt sinu mehest rääkinud.

Viitasid, et isiklikke asju sa kellegi teisega peale oma mehe ei räägigi. Aga kui su mees räägiks, kas just neid sinu mainitud partneri lõhnasid (?), aga näiteks millised naised talle meeldivad, mis voodis meeldib jne Ikka ei häiriks, peaasi, et ta on füüsiliselt olemas sinu kõrval?

Ma ju ütlesin, et muidugi on olemas tõpraid. Ülalpool kirjeldad tüüpilist tõbrast. Muidugi, kui tõpraga elad, peaks proovima temast võimalikult ruttu vabaneda. Milleks sellist veel kinni hoida…

võõra inimese öeldud “Aga mind see ei häiriks” pole kuidagi abiks ju.

Ei, ei ole abiks. Küll aga on abiks endale teadvustada, et piiramise ja ahistamisega, ka hala, kurtmise ja kurvastamisega ei ole võimalik tagada mehe truudust. Nõus?
Pigem petavad mehed, kellel on kodus norus, kurtev, kontrolliv, üliarmukade ja keelav naine. Nõus? Kui paned kaks meest kõrvuti – ühel on rõõmus, sõbralik ja rahulik naine. Teisel kurvastav, muretsev, keelav naine. Kumb mees tõenäolisemalt petab?

Ja olles selle ilusasti läbi mõelnud enda jaoks ja veendunud, et me ei ela tõpraga, saame me iseennast muuta. Me ei saa kunagi muuta teist inimest. Ainult iseennaast. Üldiselt me ju nõustume, et naise poolne keelamine, sõprade valimine, kurtmine ja piiramine ei ole abistav tegevus truuduse saavutamiseks, eks?

Miks siis mitte püüda oma armastatut mitte endast ära peletada. Töö iseendaga, kui loomust pole antud.

Kõige rumalam, mida ma saaksin teha, kui ma oma meest näiteks töökaaslasega flirtimises kahtlustaksin, oleks keelata tal selle naisega suhelda või korraldada nädalane pirtsu- ja nutupidu, kui mees soovib suvepäevadele minna. Nõus?

Oluliselt abistavam oleks, kui see naine teaks, kui meeldiv, tore ja sõbralik inimene ma olen ning kui mu mees mees ei tunneks ennast igal peol kui lõa otsast pääsenud noor pull. Nõus?

Tõbrastest ja kõigeke**ijatest me niikuini tahame ju lahku minna, eks.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

üldteada. Et sõprusele mehe ja naise vahel toetuda ei saa ja seda ei maksa kunagi usaldada ega uskuda.

Rumalus. See on sinu kogemus ja paljude teiste naiste kogemus – mis aga siiski ei näita, et see poleks võimalik. Eks neid petetaksegi rohkem, kes kodust mehele vangla teevad, pereelu vms ilusa nimetuse sildi all. See on ka tõsi, kahtlemata ma usun seda. Ja nüüd vastame küsimusele: kas keelamine mehel omada vastassoost sõpru, käia omaette üritustel ja sellega kaasnev norutamine, kurvastamine ja kurtmine aitavad kaasa sellele, et mees jääb surmani truuks? Jah või ei?

Vastus- kui seesama mees seda naisele täpselt samuti lubab(teiste meestega), siis ib asi toimida. Vaid naine üksi ei pea midagi lubama. Mind ei huvita truudus neid niipalju, kui just ausus. Ausus peab enne olema, siis ei tule ka petmist. Ja mis meestevangla tegemise jutt sul kogu aeg on? Ega kõik naised pole ühesugused.
Ja mis ÜRITUSTE jutt see käib? Pereinimesed käigu ikka oma perega või omasooliste sõpradega.
Selles peres pole mehel niipaljugi mahti, et oma lastega koos midagi teha ja üritustel käia.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pigem petavad mehed, kellel on kodus norus, kurtev, kontrolliv, üliarmukade ja keelav naine. Nõus? Kui paned kaks meest kõrvuti – ühel on rõõmus, sõbralik ja rahulik naine. Teisel kurvastav, muretsev, keelav naine. Kumb mees tõenäolisemalt petab?

Kuskohast sellist statistikat näeb? Mehed, kes petavad, võivad muidugi rääkida oma pahadest naistest, aga kas see ka tõsi on? Ehk on rohkem eneseõigustus.
Aga üldiselt jah, ega see siia teemasse ei lähe küll mitte. Ilmselgelt on teemaalgataja mees mölakas ja naine on juba liiga kaua olnud “rõõmus, sõbralik ja rahulik”.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahaasjad lööks küll kohe lahku, kui oled ainuke palgasaaja peres, ühisele arvele jäta minimaalne summa majapidamiseks. Mees mingu tööle, siis pole aega tüsedaid noori naisi taga ajada mööda teist riiki ja päris kindlasti ei finantseeriks sellist hobi. Minugi poolest, mingu ja kohtugu, aga tagasi ärgu enam tulgu. Jalamatt oled v?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis ÜRITUSTE jutt see käib? Pereinimesed käigu ikka oma perega või omasooliste sõpradega.

Näed 🙂
Millegipärast on sulle kole oluline, mis su mehe sõpradel püksis on. Mis sul sellest? Või abiellusid sa lontrusega, kes seksiks kõigega, mis leige ja liigutab?

Küsin uuesti. Kumb mees petab tõenäolisemalt – kas mees, kes pole naise virina või keelamise tõttu või lihtsalt seepärast, et ta teab, et naine vihaks seda, 10 aastat võõra naisega nelja silma all juttugi ajanud ja nüüd satub koos komandeeringusse? Või mees, kel on mõlemast soost sõpru, kes on harjunud sellega, et kodus on vabadust ja kes ei pea oma naise eest varjama isegi klassiõde Jutaga lõunal käimist? Niisiis, kumb petaks tõenäolisemalt?

Ja jätame päris ajudeta liikuvad riistad ka mängust välja, kes nendega ikka abielluks.

PS ma jookseksin oma üle 20 aasta kestvast abielust välja kui tulejutt, kui mu mees arvaks, et ma peaksin käima igal pool ainult temaga koos ja jumala pärast, mitte omama ühtki meessoost sõpra, kasvõi töökaaslaste hulgas. Olen oma mehele truu. Aga kui ta oleks mind 20 aastat ahistanud ja keelanud suvepäevadelgi käia…ma oleksin ammu lahus. Ja enne oleksin olnud ilmselt truudusetu, sest tundnud ennast kui lind puuris..

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuskohast sellist statistikat näeb?

Elust.

Või arvad sa, et teemaagataja perekonna pääastaks see, kui ta kärataks mehele, et kõik, enam ei sõbrusta naistega? Enam ma ei kannata! Edaspidi käime igal pool ainult koos, kus naisi ka on! Mees ütleks: ahah, kallis? Ja pereelu läheks rööbastesse? Sa ei usu ju seda ise ka.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elust.

Või arvad sa, et teemaagataja perekonna pääastaks see, kui ta kärataks mehele, et kõik, enam ei sõbrusta naistega? Enam ma ei kannata! Edaspidi käime igal pool ainult koos, kus naisi ka on! Mees ütleks: ahah, kallis? Ja pereelu läheks rööbastesse? Sa ei usu ju seda ise ka.

Muidugi ei usu. Minu meelest pole see suhe päästmist väärtki. Kas sina arvad, et ta peaks veel alandlikum olema?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elust.

Muidugi ei usu. Minu meelest pole see suhe päästmist väärtki. Kas sina arvad, et ta peaks veel alandlikum olema?

Ei, jumal hoidku. Mina arvan, et kui mees on tõbras ja seksib või püüab seksida kõigega mis liigub, tuleb lahku minna.

Ja kustkohast see alandlikkus mängu tuli. Mina pole öelnud, et alandlikkus tagab truuduse. Kindlasti pole ainus teine võimalus lauskontrolli ja keelamise kõrval alandlikkus. Naised, kas te siis ei tea seda 🙂

Olen öelnud, et kurtmine, piiramine ja keelamine ei aita truudusele kaasa. Kaasa aitaks pigem see, kui mees tunneks, et ta on ka inimene oma vabaduste ja õigustega ning meeldiva koduse õhkkonnaga. Et ta ei tunneks ennast nagu peni lühikese rihma otsas naisvangivalvuri käes keset indlevaid emaseid 🙂 Kui kord pääseb, siis….

Kuidas teemaalgataja seda võiks saavutada, et ta mees teda ühtäkki austama hakkaks, ma ei tea. Ilmselgelt on tal jobust mees.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen öelnud, et kurtmine, piiramine ja keelamine ei aita truudusele kaasa. Kaasa aitaks pigem see, kui mees tunneks, et ta on ka inimene oma vabaduste ja õigustega ning meeldiva koduse õhkkonnaga. Et ta ei tunneks ennast nagu peni lühikese rihma otsas naisvangivalvuri käes keset indlevaid emaseid 🙂 Kui kord pääseb, siis….

Kuidas teemaalgataja seda võiks saavutada, et ta mees teda ühtäkki austama hakkaks, ma ei tea. Ilmselgelt on tal jobust mees.

No vot. Sinu teooriaga ei ole siin teemas midagi peale hakata, Mees tunneb end niigi väga hästi. 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastus – petab see mees, kes petta tahab. Põhjuse leiab selline alati. Ma ei oska sulle vastata selliselt, et kui mehel oleks naisoost sõbrad. Meie pereelus see puudub ja kõik see, mida siiani elus olen kõrvalt näinud sugulaste, sõbrannade, tuttavate pealt, on see, et vastasoost sõprust pole näinud, pikajalist. On küll tuttavad vastasoolised olnud paljudel, aga mitte sellisel kujul sõprust.
Nii üks või teine pool on ikka ussitama hakanud või eputama.
Kui palju ise selliseid korralikke naisi ja mehi, kes pereinimesed on, aga kellel on lausa üritustel käimiseks vastasoost sõbrad? Ja et see sõprus ei muutu iial muuks, muidu pole see see, millest jutt- sõprus ju.
Ma ei tea ise ühtegi juhust elus. Ka noorusest mitte, sest kui tol ajal isegi oli neid, kes sõbra kombel suhtlesid kas töö.juures või muidu, siis ka neil aastaid hiljem selgus ikka muud ka, et ikka olidi korra midagi sebitud ka, kas jokkis peaga või muud.
Aga selle teema mehel ongi vabadus ju käes aina ol ud? Niiet mis näägutamise ja orjastamise jutt see aga on sul?see pole ju see teema. Teemaalgataja mees on ammmmmmu selle vabaduse ja usalduse asja kuritRvitanud. Tal pole isegi koduse inimese kohustused iga päev täidetud.
Aga kahjuks pole teemaalgataja ärgitamine tulemusi andnud, mul kadus ka isu ära talle hoogu anda.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viitasid, et isiklikke asju sa kellegi teisega peale oma mehe ei räägigi. Aga kui su mees räägiks, kas just neid sinu mainitud partneri lõhnasid (?), aga näiteks millised naised talle meeldivad, mis voodis meeldib jne Ikka ei häiriks, peaasi, et ta on füüsiliselt olemas sinu kõrval?

Ma ju ütlesin, et muidugi on olemas tõpraid. Ülalpool kirjeldad tüüpilist tõbrast. Muidugi, kui tõpraga elad, peaks proovima temast võimalikult ruttu vabaneda. Milleks sellist veel kinni hoida…

võõra inimese öeldud “Aga mind see ei häiriks” pole kuidagi abiks ju.

Ei, ei ole abiks. Küll aga on abiks endale teadvustada, et piiramise ja ahistamisega, ka hala, kurtmise ja kurvastamisega ei ole võimalik tagada mehe truudust. Nõus?

Ja olles selle ilusasti läbi mõelnud enda jaoks ja veendunud, et me ei ela tõpraga, saame me iseennast muuta. Me ei saa kunagi muuta teist inimest. Ainult iseennaast. Üldiselt me ju nõustume, et naise poolne keelamine, sõprade valimine, kurtmine ja piiramine ei ole abistav tegevus truuduse saavutamiseks, eks?

Miks siis mitte püüda oma armastatut mitte endast ära peletada. Töö iseendaga, kui loomust pole antud.

Kõige rumalam, mida ma saaksin teha, kui ma oma meest näiteks töökaaslasega flirtimises kahtlustaksin, oleks keelata tal selle naisega suhelda või korraldada nädalane pirtsu- ja nutupidu, kui mees soovib suvepäevadele minna. Nõus?

Oluliselt abistavam oleks, kui see naine teaks, kui meeldiv, tore ja sõbralik inimene ma olen ning kui mu mees mees ei tunneks ennast igal peol kui lõa otsast pääsenud noor pull. Nõus?

Tõbrastest ja kõigeke**ijatest me niikuini tahame ju lahku minna, eks.

Kas sa provotseerud siin meelega? Sulle on nii paljud kommenteerijad siin asjalikult ja arukalt vastanud ja sinu väited ümber lükanud, küll eluliste näidetega, küll statistikaga jne ja sa ikka jaurad oma kontrollivate naiste, meest piiravate ja meest ahistavate naiste jutuga. Ja kui kommenteerija vastas, et need sõprussuhted ei vii kuhugi, siis nimetasid seda lolluseks. Tahes tahtmata jääb mulje, et sulle lihtsalt meeldibki siin oma mantrat jahuda. Vastasel juhul jätadki endast väga väiklase ja mõistmatu mulje, kes ei suuda lihtsamategi teemade puhul argumenteerida.
Sinu küsimusele vastan nii. Kui ma toona oleksin rohkem palunud oma eksabikaasal lastega tegeleda või teinud teatavad reeglid, et töö pidudel nii palju ei osaleks (neil olid töökaaslastega peod ja kokkusaamised praktiliselt üle nädala reede või laupäev, lisaks väljasõidud), siis taolist armumist tekkinud ei oleks.
Sa kirjeldad siin naistepoolset piiramist perekonna sildi alt vms. Kallis inimene, kui perekond on loodud, lapsed saadud, ühine elu üles ehitatud, siis ei olegi enam mitte perekonna mängimine, vaid ongi perekond. Vastasel juhul, tuleks vaba ja vallaline olla ning sõbrannadega ringi tuuritada nii palju kui süda kutsub. Millegipärast ei soovi need vastassooga sõbrustajad ka vabad olla, vaid pereinimene samuti olla. Ei kiputa nende ahistavate ja piiravate naiste juurest kuhugi. Minu ekskaasa samuti oleks rõõmsalt meiega jäänud, aga minu jaoks oli usaldus murtud ja mind reedetud.
Teemaalgatajale, aga niipalju, et näita oma mehele veidigi selgroogu ja las läheb tööle.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja mees on ju elanud teises riigis ja kõik õhtud vabad olnud, ainult korra kuus käis Eestis pere juures. Päris palju seda vabadust olnud.
Meil oli eksiga samamoodi. Mitu aastat elasime erinevates riikides ja polnud mingit keelamist ja kontrollimist. Ometi selgus, et pärast paari aastat hakkas tal seal üksildane ja otsis ka netis vaheldust.
Ei ütleks et kohe tutvudes oli äratuntavalt tõbras ja liiderdaja. Samuti selline tagasihoidlik ja kinnisem.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa kirjeldad siin naistepoolset piiramist perekonna sildi alt vms. Kallis inimene, kui perekond on loodud, lapsed saadud, ühine elu üles ehitatud, siis ei olegi enam mitte perekonna mängimine, vaid ongi perekond. Vastasel juhul, tuleks vaba ja vallaline olla ning sõbrannadega ringi tuuritada nii palju kui süda kutsub. Millegipärast ei soovi need vastassooga sõbrustajad ka vabad olla, vaid pereinimene samuti olla.

Oh ära liialda. Miks vabad. Ei taha vaba olla ja täitsa korralikke inimesi tean, kellel vastassoost sõbrad. Sõbrad. Minu mees pole küll seepärast vähem pereinimene, et tal on naissoost sõpru, mõned juba pea 40 aasta jagu sõbrad. Ennast ka kuidagi ei saa korratuks lugeda, olen väga mitu last üles kasvatanud ja meessoost sõpru on ka alti olnud. See, et sina seda ei usu, et sinu jaoks see võimalik poleks, on sinu kogemus. Pole kordagi öelnud, et kõik peaksid arvama nagu mina. Aga sina ei saa ka panna mind arvama nagu sina. Ei kahtle ma endas ega oma mehes sedavõrd, et nagu alkohoolik viinapitsist eemal peab hpidma, peaksin mina end hoidma eemal igast nokuga inimesest.

Teemaalgatajal on lihtsalt nõme mees ja tasuks lahutada. Tema piiramine edaspidi ei too pererahu, sellega me nõustume ju kõik.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja selles teemas on ju hoopis nii, et selle naise mees on naisel samasuguse suhtlemise teiste meestega ära keel a nud, nagu ta ise harrastab naistega. Nii et mida tuua sisse seda,”naised piiravad ja keelavad”?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja selles teemas on ju hoopis nii, et selle naise mees on naisel samasuguse suhtlemise teiste meestega ära keel a nud, nagu ta ise harrastab naistega. Nii et mida tuua sisse seda,”naised piiravad ja keelavad”?

Olen postitustes korduvalt öelnud, et sama kehtib ka meeste kohta. Kirjutasin ka, et ise laseksin kiiresti jalga, kui mees hakkaks minu sõpru mulle valima või lubaks mul kuskil käia ainult koos temaga või valitud naissõpradega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halloo?

Sina veidi varem mind tsiteerides:

Nagu kohe alguses ütlesin, et loomulikult on olemas tõpraid mehi, kes on põhimõtteliselt jalgadega riistad. Sinul oli õnnetus valida endale just selline.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui su mees räägiks, kas just neid sinu mainitud partneri lõhnasid (?), aga näiteks millised naised talle meeldivad, mis voodis meeldib jne Ikka ei häiriks, peaasi, et ta on füüsiliselt olemas sinu kõrval?

Ma ju ütlesin, et muidugi on olemas tõpraid. Ülalpool kirjeldad tüüpilist tõbrast.

Kas naine, kes oma lähedase sõbrannaga muude juttude hulgas aeg-ajalt ka voodielu teemasid arutab, on ka tõbras?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehi ja naisi on erinevaid. Ma ei räägi siin ainult jalgade peenistest või tuppedest (ja, on ka naisi, kellel pidevalt jalgevahel sügeleb, eriti ovulatsiooni ajal), aga kõik pole sellised. Seega, sõbrad saavad olla need vastassoolised, kes on ühtmoodi veidi aseksuaalsed. Need, kellel hormoonid kergesti möllama lähevad, on juba eos potentsiaalsed “petjad”, mitte petmis epärast, vaid nad ei näe mingit probleemi omada paralleelsuhteid, see, see suhe, mis on Manni või Jukuga, ei puuduta ju kuidagi suhet Maali ja Jussiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen postitustes korduvalt öelnud, et sama kehtib ka meeste kohta. Kirjutasin ka, et ise laseksin kiiresti jalga, kui mees hakkaks minu sõpru mulle valima või lubaks mul kuskil käia ainult koos temaga või valitud naissõpradega.

Minu vastus võib sulle imelik tunduda, aga minu jaoks ongi see üks minu elu osa ja kirjutamata reegel, mida keegi ei pea mulle meenutama ega mind ka keelama, mees ma mõtlen, sest ma ei loogi teiste meestega kunagi sõbrasuhteid, ei otsi neid. Ma ise ei pea seda õigeks. Sellepärast pole neid keegi ka keelanud. Mulle piisab teiste meeste puhul lihtsalt tutvusest.
Kui naine pn noor, siis on tal millegipärast võimalik saada soovi korral palju meessõpru. Siis saab sellega vajadusel manipuleerida. Igas vanuses meesterahvaid võib sõbraks saada.
Väga hea mõõdupuu on see vanus. Või lakmus. Kui võtta 55+naine, siis oleks huvitav teada, kui palju erinevas vanuses mehi teda sõbraks soovivad.
Kavõi teemaalgataja meeski, miks tal noored naised sõbraks on? Miks tal ei ole need netisõbrad siis erinevas eas? Aga sellepärast, et me kõik teame neid vastuseid. Pole pinget pakkuv ega erutav. Et naabrimees võib mehele sõber olla ka 72- aastasena, aga sama vana naissõbraga ei taha nagu kontserdile või eestisse kohtama minna? Ei tule kõne allagi.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja

Naised,rahu!
Kõigi teie räägitus on iva sees ja viimastel päevadel olen mõelnud igasugu variante läbi. Tänane hommik algas nii,et mehe õemees helistas ja pakkus mehele tööd,aga EESTI! Homsest siis mees jälle tööinimene. Jah,mõistus ütleb,et väga hea,vähem vaba aega,rahaliselt kergem jne…kuid süda karjub sees ja tekitab vastikuid tundeid. Ajalugu kordub kui varem käis Soomes tööl ja mina lastega Eestis,siis nüüd mina lastega Soomes ja tema Eestis tööl + lisaks 22-aastane neiu kes temasse armunud. Hea küll,võtan päev korraga ja endiselt naiivselt loodan,et vähese vaba aja puudumise tõttu pereelu stabiliseerub.🙈

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõesti rahu!
Kui meest nüüd igapäevaselt kodus vedelemas ei ole, siis saadki rahulikult oma elu hakata seadma nii, nagu see tulevikus olema saab – ilma selle supinahast tüübita.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma ei saa aru nendest naissõpradest, sul on pere. Suhtle meestega, ma ei käi meestega kuskil nn. kohtamas ja mul ausalt pole ka sellised kirjasõpru. Minu jaoks tunduvad sellised suhted alati kahtlased ja alandavad, minuga pole midagi rääkida ja nende sõbrannadega on.

Miks sa siis üldse minuga elad ja oled, kui mehena tunned ainult ennast oma sõbrannadega?

Ma ei saa jälle aru, et miks peab ainult samast soost inimestega suhtlema. Siin pole ju islamiriik. Mina naisena suhtlen nii meeste kui ka naistega sõpradena ja vahet pole, mis sugu nad on. Isegi ei pane nende sugu tähele, sest ei vaata neid mehi niimoodi. 23aastane noor neiu ei vaata 36aastast meest. Ta peab teda vanemaks inimeseks, heal juhul vanemaks vennaks või isegi isafiguuriks. Pealegi on põlvkondade vahe, 36aastane mees on kasvanud 90ndatel, kus mehed ei pidanud enda eest üldse hoolitsema, tänapäeva noored mehed on palju stiilsemad ja ilusamad. Vaevalt, et noortele naistele su mees meeldib, kui ta just haruldane iludus pole.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

36aastane mees on kasvanud 90ndatel, kus mehed ei pidanud enda eest üldse hoolitsema

Kas sul on 90test mulje, et mehed käisid siis ringi vammuste ja kalossidega ning orvis habemega?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui võtta 55+naine, siis oleks huvitav teada, kui palju erinevas vanuses mehi teda sõbraks soovivad.

Rohkemad, kui sa oskaksid aimata. Eriti just need mehed, kellel kodus on naissõprade pidamine hüsteerikust klammerduvate naiste (tavaliselt siiski elukaaslaste) poolt ära keelatud. Just vanuses seal 30-45, kes tahavad naiselikku vaatenurka asjadele, keda köidab elukogemus ja kellele meeldib see, et sellise naise poolt pole midagi erilist karta. Saab rääkida nagu sõber sõbraga, kartmata, et naine kodus hüstrasse läheb. Meestekollektiivis, kus ma töötan, kutsub umbes veerand töökaaslastest mind ka aegajalt välja, töölõuna asemel kuskile paremasse restorani või pubisse, et lihtsalt räääkida. Nemad kõik on minust 20-15 aastat nooremad.

FB vestlustest ei räägigi. Mitmeid-mitmeid kordi nädalas mõni meeskolleeg saadab kirju.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastus oli suht lühike: see on kõigest mäng ja meelelahutus ja ma ei usalda nagunii kedagi ja veel vähem hakkan võõrastele midagi kurtma või oma elust rääkima.

Halvad vastused kõik, inimene, kelle jaoks teisega suhtlus on “mäng”, on manipulaator. Manipulaatoriga koos elamine on riskantne, eriti kui tal on palju vaba aega ja igav. Valmistu kaitseks, kindlusta tagalat (kui mees poleks seda “mängu” maininud, siis ma nii ei ütleks) ära looda midagi head.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 122 )

Esileht Pereelu ja suhted mehe (nais)sõbrad