Esileht Pereelu ja suhted mehe (nais)sõbrad

Näitan 2 postitust - vahemik 121 kuni 122 (kokku 122 )

Teema: mehe (nais)sõbrad

Postitas:
Kägu

Võibolla olen tõesti rumal ja lepin sellega,et enda kooselu kannatab,

Täiesti olenemata sellest, mida mees teeb oma nn era-ajal, tõesti on rumal kannatada seda, kui teie oma kooselu kannatab. Mis on sellise kooselu mõte, õige?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgatajale….

Huvitav kuidas teemaalgatajal läinud?

Olen ka ise 36 aastane, hetkel peres 3 aastane ja 2 kuune imik. Jah, imikuga tõesti ei saa mees eriti midagi peale hakata peale süles tassimise ja nunnutamise (mida ta teeb hea meelega) aga 3 aastasega ta toimetab väga palju koos. Kolme ja seitmesega saab juba palju teha ja kõikjal käia ja palju vestelda. Masendav kui pereisa “toetab”, ja “sõbrustab” võõraste noorte neiukestega selle asemel, et oma aega, energiat, toetust ja sõprust oma lastele pakkuda. Lapsed väga vajavad oma isa aega ja ka isa saab end vajalikuna tunda.

Lapseohtu neidude ja keskealiste meeste “sõpruse” peale ma naeran kohe kõva häälega :D:D.
See on üldteada, et teatud sort vanu mehi ajab noori naisi taga, sest noored naised on lihtsalt igakülgselt ahvatlevad nende egodele. Alati on seksuaalne tõmme mängus…
Olin ise selline 20 ndates – tahtsin endast vanemate meestega suhelda (paljude noorte naiste probleem, kes ei saa lapsena kodus piisavalt tähelepanu ja otsivad seda teatud vanuses vanemalt mehelt). Sa oled ikka tõeliselt naiivne naine, sest mees ajab sulle tõelist hülgemöla…Kui on pereelu, siis on pereelu kus tähtsuselt nr 1 on oma pere: naine ja lapsed, kellega tegeleda ja kellele oma tarkusi edasi anda. Teha tööd, et oma pere eest hoolitseda.

Ühesõnaga – momendil ei ole sul kodus mees vaid pigem nagu veel üks laps – teismeline poeg, kes tööl ei käi, tsätib netis noorte naistega ja enese järel ei korista…

Kui sa konkreetne ei ole ja asju paika ei pane (kas hakkab uuesti pereisaks ja ka seisusele vastavalt käituma või elab oma poisikeseelu edasi omaette), siis ei muutu miskit. Kui inimesel on nii mugav ja miski muutusteks ei sunni, siis neid ka ei toimu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 2 postitust - vahemik 121 kuni 122 (kokku 122 )

Esileht Pereelu ja suhted mehe (nais)sõbrad