Esileht Pereelu ja suhted Mehe õde Jehoova tunnistaja

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mehe õde Jehoova tunnistaja

Postitas:
Kägu

Jessas, päris piinlik ikka olla sellisega pereliige.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Agressiivne ja imelik ühendus mu meelest.

Mida see tähendab? Kas see lugu on kuskilt tõlgitud?

Ühendus ehk liit, organisatsioon – ei ole kuulnud tõesti?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühendus ehk liit, organisatsioon – ei ole kuulnud tõesti?

Oehh, jah, ma tean seda sõna. Aga eesti keeles ei kasutatata inimestevahelise sideme kirjeldamiseks seda väljendit (vastupidiselt ingliskeelsele keskkonnale, kus see “connection between them ilmselt tõlgitud on)

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühendus ehk liit, organisatsioon – ei ole kuulnud tõesti?

Oehh, jah, ma tean seda sõna. Aga eesti keeles ei kasutatata inimestevahelise sideme kirjeldamiseks seda väljendit (vastupidiselt ingliskeelsele keskkonnale, kus see “connection between them ilmselt tõlgitud on)

Mis inimestevaheliste sidemete kirjeldamiseks? Ta ju kasutab seda sõna Jehoova tunnistajate sekti kohta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis inimestevaheliste sidemete kirjeldamiseks? Ta ju kasutab seda sõna Jehoova tunnistajate sekti kohta.

No siis see oli ikka väga ebaõnnestunud väljendus:

Kui aga haiglas oleks olnud vennale vaja vereülekannet teha oleks õde selle keelanud. Agressiivne ja imelik ühendus mu meelest.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jehoova tunnistajate sekt on selles mõttes väga piirav ja ajupesule orienteeritud, et kõige tähtsam on tõepoolest hoiduda kontaktist nendega, kes ajupestud ei ole. Tuleb vajadusel isegi omaenda lastest, vanematest ja abikaasast lahti öelda.

Keegi küsis vereülekande kohta – vältimatuid operatsioone tehakse ka siis kui inimene keelab endale verd üle kanda, riskid on patsiendile siis muidugi suuremad. Siirdamist ei tehta, sest siirdatud elundid on kullakaaluga ja ei saa lubada, et doonororgan lihtsalt sellepärast suurema tõenäosusega raisku läheb, et inimesel on usu tõttu meditsiiniga vastukäivad põhimõtted.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe õde Jehoova tunnistaja