Esileht Pereelu ja suhted Mehe olematu välimus.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Mehe olematu välimus.

Postitas:
Kägu

Kui kõik on ok peale välimuse. Ma ei saa sellest mööda vaadata kuna väljas käime ju ikka koos. Kuidas saada hakkama?
Kõik muu on super. Läbisaamine, hoidmine, sex, majanduslik olukord jne…
Ei loe ju ainult sisemine ilu kui väljas midagi ei ole…
Võin olla egoist või silmakirjalik aga ma pean saama käia uhkusega mehe kõrval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Mehe olematu välimus.

Kas uhkust saab tunda ainult välimuse üle? Täiuslikke inimesi on ülivähe, enamasti peab ikka otsustama, mis on tähtsam. Minus tekitab uhkust mehe tarkus, hoolivus, huumorimeel jms. Kui sinus tekitab uhkust välimus, siis valid vastavalt. Kõike head korraga ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui sa pead ta olematut välimust häirivaks ja mõtled sellele, siis pole sul midagi nii super.
Kui juba praegu häirib, siis hakkab tulevikus veel rohkem häirima.
Vaata, naine, see, mis sinu jaoks on olematu, on mõne teise naise jaoks täitsa olemas. 😉
Ilu on vaataja silmis ja kui eristad ta välimust tema muudest omadustest, siis on midagi mäda teie Taani riigis.
Kui lausa häbened, siis suhte arenedes hakkad veel rohkem häbenema. Julgen ennustada, et ei tule sellest asjast teil niimoodi miskit hääd välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Kui mehel pole ilmset fyysilist puuet või vigastust, saad Sa targa naisena ju ta välimust väheke ‘harida’. Rääkige läbi, vii juuxurisse, ole rõivapoes kaasas . . . no ei ole olemas sellist tervet meest, kellest osav stilist täitsa elegantset exemplari teha ei suudax.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mmmm…. Mis mõttes seks on suurepärane, aga välimus suisa olematu? Ma saaksin aru, kui mees oleks füüsiliselt ebameeldiv, aga kui ta sulle juba niipalju meeldib, et seks hea on, siis ma ei mõista muret. Pole tõupuhas eksemplar ja ei saa näitusele minna või? Sel juhul jäta mees maha ja anna võimalus teistele naistele see tore isend endale saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seksida suudad, aga inimeste sekka minna ei suuda? Järelikult kui riided ära võtta on täiesti ok. Majanduslik olukord on ka hea, seega vaja poodi minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida sa välimuse all silmas pead? stiili ja riietust või geneetilist materjali?

minul on olnud kogemus mehega, kes oli majanduslikult heal järjel, hoidis mind ja temaga oli tore koos olla. aga koguaeg ma tundsin, et ma teen kuskil järeleandmisi. minu otsuse ta maha jätta panigi paika see, et ma ei oleks temaga tahtnud lapsi saada, sest sel juhul oleks olnud 50% tõenäosus, et mu lapsed tulevad samasuguselt geneetiliselt koledad inimesed. ei, ma ei pea ennast super-ilusaks inimeseks. aga kuna ilu on siiski ainult vaataja silmades, siis minu jaoks oli mees kole (ebatraditsioonilised näojooned, rasvuv nässakas keha, millega ta hirmsat moodi vaeva nägi, aga mis pole siiamaani tulemust andnud, kohutav akne, mida pole ilmselt lapsepõlvest alates tema vanemad absoluutselt mitte ühelegi arstile ravida andnud jms). kole vaatamata vingetele riietele ja keskkonnale, mida ta kõike endale lubada sai. selline asi hakkab järjest rohkem häirima. praegu on ta ilmselt õnnelikus kooselus, saanud lapsegi. ja mina tänan iga kord, kui ma tema pilti nägema satun, et jumal tänatud, et ta pole minu lapse isa.

need, kes kõik arvavad, et tarkus, hoolivus ja huumorimeel jms on need üllad jooned, mis kõik muu söödavaks teevad, siis päris nii see pole. need inimesed pole tegelikult kogenud seda, milles nad sõna võtavad….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keha hea, kui mitte suisa ideaalne 😀
Stiil ja riietus ok aga see geneetiline osa… St näojooned.
Tema koliks kohe kokku. Tuttavad olema üle 15a. Koos mõned kuud. St iseloomu osas ootamatusi ei tule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul pole ka kõige kenam mees, välimuse poolest, aga lapsed sündisid mõlemad absoluutsed kenakesed. Vaatan et on koledamaid lapsi ja ilusamatel inimestel. AGA Õnneks said mehe mõistuse, mõlemad lapsed nutikad ja viielised.
Mäletan \”sõbrannad\” ironiseerisid ja pilkasid kui meest nägid aga nüüdseks juba 10a õnneliku abielu ja \”sõbrannad\” siiamaani landivad oma printse valge hobuse peal.
Usun, et sind häirib miskit muud mehe juures kui välimus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida sa välimuse all silmas pead? stiili ja riietust või geneetilist materjali?

minul on olnud kogemus mehega, kes oli majanduslikult heal järjel, hoidis mind ja temaga oli tore koos olla. aga koguaeg ma tundsin, et ma teen kuskil järeleandmisi. minu otsuse ta maha jätta panigi paika see, et ma ei oleks temaga tahtnud lapsi saada, sest sel juhul oleks olnud 50% tõenäosus, et mu lapsed tulevad samasuguselt geneetiliselt koledad inimesed. ei, ma ei pea ennast super-ilusaks inimeseks. aga kuna ilu on siiski ainult vaataja silmades, siis minu jaoks oli mees kole (ebatraditsioonilised näojooned, rasvuv nässakas keha, millega ta hirmsat moodi vaeva nägi, aga mis pole siiamaani tulemust andnud, kohutav akne, mida pole ilmselt lapsepõlvest alates tema vanemad absoluutselt mitte ühelegi arstile ravida andnud jms). kole vaatamata vingetele riietele ja keskkonnale, mida ta kõike endale lubada sai. selline asi hakkab järjest rohkem häirima. praegu on ta ilmselt õnnelikus kooselus, saanud lapsegi. ja mina tänan iga kord, kui ma tema pilti nägema satun, et jumal tänatud, et ta pole minu lapse isa.

need, kes kõik arvavad, et tarkus, hoolivus ja huumorimeel jms on need üllad jooned, mis kõik muu söödavaks teevad, siis päris nii see pole. need inimesed pole tegelikult kogenud seda, milles nad sõna võtavad….[/tsitaat]

Kujuta ette, et olen kogenud. Mille kõik muu söödavaks teevad? Kui mehe ainus puudus on välimus, siis mis see kõik muu on?
Tegelikult mulle see ilukultus sobib – tänu sellele sain endale suurepärase abikaasa. Mured, millega siinsed ilusate kaasade omanikud maadlevad, on mulle tundmata (truudusetus, akoholism, lollus, hoolimatus, laiskus, ebaausus jne, jne).
Ilu on vaataja silmades – ma armastan oma meest, seega on minu jaoks ihaldusväärne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahad, et teised naised kui segased sinu mehele jahti peaks? Kellele on väljaskäies su mehe välimust vaja? Sind tema välimus ei häiri, kuna muidu ei saaks sa temaga ju ühes toaski olla. Milleks on sulle vaja meest, kes teistele meeldiks ? Kes sul keelab oma mehe kõrval uhke olla. Magada kõlbab, ühes elamises elada kõlbab, seks kõlbab, tema raha kõlbab ja vaat enam väljaminna ei kõlba? On su mõistusega ikka kõik korras? Kodu jagatakse ju selle inimesega kelle üle uhke ollakse? Uhkusega mehe kõrvalkäimisest andsid sa teada selles hetkes kui temaga koos hakkasid elama. Või vajad sa kindlaid tõendeid, et lugematud naised on su mehega maganud tema välimuse pärast?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kujuta ette, et olen kogenud. Mille kõik muu söödavaks teevad? Kui mehe ainus puudus on välimus, siis mis see kõik muu on?
Tegelikult mulle see ilukultus sobib – tänu sellele sain endale suurepärase abikaasa. Mured, millega siinsed ilusate kaasade omanikud maadlevad, on mulle tundmata (truudusetus, akoholism, lollus, hoolimatus, laiskus, ebaausus jne, jne).
Ilu on vaataja silmades – ma armastan oma meest, seega on minu jaoks ihaldusväärne.[/tsitaat]

good for you. mulle ka sobib, et ma pole pidanud mitte milleski tegema järeleandmisi oma elus. ka mul on nüüd MINU jaoks ilus, tark, armas abikaasa. kusjuures täitsa täiskarsklane ja veel hea isagi. ilus-olemine ei tähenda automaatselt lolli inimest, seda peaksid ju sina targa inimesena hästi aru saama. pealegi ilu on vaataja silmades. kelle jaoks ilus, kelle jaoks mitte – miks sa nii puudutatuna küll tunned end? mulle jääb küll mulje, et sul endal hinges on miskit sel teemal väga kripeldama jäänud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tahad, et teised naised kui segased sinu mehele jahti peaks? Kellele on väljaskäies su mehe välimust vaja? Sind tema välimus ei häiri, kuna muidu ei saaks sa temaga ju ühes toaski olla. Milleks on sulle vaja meest, kes teistele meeldiks ? Kes sul keelab oma mehe kõrval uhke olla. Magada kõlbab, ühes elamises elada kõlbab, seks kõlbab, tema raha kõlbab ja vaat enam väljaminna ei kõlba? On su mõistusega ikka kõik korras? Kodu jagatakse ju selle inimesega kelle üle uhke ollakse? Uhkusega mehe kõrvalkäimisest andsid sa teada selles hetkes kui temaga koos hakkasid elama. Või vajad sa kindlaid tõendeid, et lugematud naised on su mehega maganud tema välimuse pärast?[/tsitaat]

Võtan kokku: kas sa soovid meest pereloomiseks või näitamiseks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tahaks kohe näha nii koledat meest et häbi kõrval käija. ehk sad pildi panna?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan kokku: kas sa soovid meest pereloomiseks või näitamiseks?[/tsitaat]

kes on küll öelnud eesti alandlikule naisele, et peab üldse VALIMA? miks ei või tahta oma elus, mida elatakse 1 kord, mõlemat? sinna näitamise alla käib ka see, et näitad kogu elu ka sama välimusega lapsi. kellele sobib, kellele mitte, on juba iseasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

good for you. mulle ka sobib, et ma pole pidanud mitte milleski tegema järeleandmisi oma elus. ka mul on nüüd MINU jaoks ilus, tark, armas abikaasa. kusjuures täitsa täiskarsklane ja veel hea isagi. ilus-olemine ei tähenda automaatselt lolli inimest, seda peaksid ju sina targa inimesena hästi aru saama. pealegi ilu on vaataja silmades. kelle jaoks ilus, kelle jaoks mitte – miks sa nii puudutatuna küll tunned end? mulle jääb küll mulje, et sul endal hinges on miskit sel teemal väga kripeldama jäänud.[/tsitaat]

Ja kui nüüd mehega peaks õnnestus juhtuma, nii et muutub välimuselt jõletiseks (põletushaavad näiteks), siis ei saa enam tema üle uhke olla?
Ma arvan, et oled siiski minuga nõus, et imeinimesi, kellel on ainult positiised omadused, nagu sinu mehel, on ülivähe. Enamik meist peabki siiski otsustama, milline valikukriteerium on tähtsam.
Mina ise olen näiteks täiesti tavaline inimene oma vooruste ja puudustega (viimaseid on vast rohkemgi), seega ei saa vist päris inglit otsida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, kui ütled, et välimus ei meeldi, siis ju on miskit veel seal (võibolla alateadvuses mingi vastumeelsus millegi muu suhtes). Minult näiteks oli kunagi tõeliselt kole mees, aga minu silmis oli ta maailma kõige ilusam mees, sest ta pani mind tundma tõelise naisena. Kui esimesi kordi kohtusime (tööalaselt), siis vaatasin,et uhh kui kole. Kui armusin, nägin kui ilus ta on. Kui lahku läksime ja oma tunnetest peale palju aastaid põdemist ja igatsemist üle sain, siis nägin taas objetiivselt võttes, et ta on ju kole. Aga ta jääb alatiseks mu südamesse, sest ta oli väga oluline ja eriline mees.

Sina vist armunud pole!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes on küll öelnud eesti alandlikule naisele, et peab üldse VALIMA? miks ei või tahta oma elus, mida elatakse 1 kord, mõlemat? sinna näitamise alla käib ka see, et näitad kogu elu ka sama välimusega lapsi. kellele sobib, kellele mitte, on juba iseasi.[/tsitaat]

Miks siis enamik naisi ei taha mõlemat? Miks ollakse koos joodikutega, vägivaldsetega, petjatega, hoolimatutega, lollidega, vaimuvaestega jne, jne?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Hmm, kui ütled, et välimus ei meeldi, siis ju on miskit veel seal (võibolla alateadvuses mingi vastumeelsus millegi muu suhtes). Minult näiteks oli kunagi tõeliselt kole mees, aga minu silmis oli ta maailma kõige ilusam mees, sest ta pani mind tundma tõelise naisena. Kui esimesi kordi kohtusime (tööalaselt), siis vaatasin,et uhh kui kole. Kui armusin, nägin kui ilus ta on. Kui lahku läksime ja oma tunnetest peale palju aastaid põdemist ja igatsemist üle sain, siis nägin taas objetiivselt võttes, et ta on ju kole. Aga ta jääb alatiseks mu südamesse, sest ta oli väga oluline ja eriline mees.

Sina vist armunud pole![/tsitaat]

usun ka, et sinu vastuses on kogu probleemi point. miski peab olema veel, mis häirib mehe juures.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks siis enamik naisi ei taha mõlemat? Miks ollakse koos joodikutega, vägivaldsetega, petjatega, hoolimatutega, lollidega, vaimuvaestega jne, jne? [/tsitaat]

see ongi eesti naise orja mentaliteet. ei tunne absoluutselt sellistele naistele kaasa, kes leiavad, et nende elu eksisteerib ainult tänu sellele, et nende kõrval on mingine mees. rõhk sõnal \”mingine\”. päris ausalt ei huvita mind ka selliste naiste mõttekäik. seega minu poolt jääb sulle sel teemal arutelu andmata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui nüüd mehega peaks õnnestus juhtuma, nii et muutub välimuselt jõletiseks (põletushaavad näiteks), siis ei saa enam tema üle uhke olla?
Ma arvan, et oled siiski minuga nõus, et imeinimesi, kellel on ainult positiised omadused, nagu sinu mehel, on ülivähe. Enamik meist peabki siiski otsustama, milline valikukriteerium on tähtsam.
Mina ise olen näiteks täiesti tavaline inimene oma vooruste ja puudustega (viimaseid on vast rohkemgi), seega ei saa vist päris inglit otsida. [/tsitaat]

siinkohal läheb teemaarendus liiga imelikuks. välimuse mittemeeldimise taga on enamasti miski muu, mis häirib. oma abikaasa kõrval olen muidugi nii heas kui halvas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina valisin küll väga paljuski välimuse järgi mehe, just, et millised lapsed mul temaga tuleksid. Vaatasin, et oleks hea keha, mitte paksude perest, pikem ja üks oluline asi, juuksed, mis on minu kiiks. Tegin ka selle kindlaks, et tal suguvõsas kiilaspäisust ei esine. Ma ei tea, mis värk mul sellega on, aga mulle ei istu kiilanevad mehed, pole neid oma suguvõsas ka. Oleme väga kaua koos olnud, mees kenamakski läinud, mehelikumaks. Kõik muud head omadused täiesti olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]No mul pole ka kõige kenam mees, välimuse poolest, aga lapsed sündisid mõlemad absoluutsed kenakesed. Vaatan et on koledamaid lapsi ja ilusamatel inimestel. AGA Õnneks said mehe mõistuse, mõlemad lapsed nutikad ja viielised.
Mäletan \”sõbrannad\” ironiseerisid ja pilkasid kui meest nägid aga nüüdseks juba 10a õnneliku abielu ja \”sõbrannad\” siiamaani landivad oma printse valge hobuse peal.
Usun, et sind häirib miskit muud mehe juures kui välimus.[/tsitaat]

Oma lapsed on alati ilusad, olgu või peletised… 😛

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

siinkohal läheb teemaarendus liiga imelikuks. välimuse mittemeeldimise taga on enamasti miski muu, mis häirib. oma abikaasa kõrval olen muidugi nii heas kui halvas. [/tsitaat]

Sellega olen täiesti nõus, et selle taga on miski muu. Kui inimesele on kõige olulisem ilusa inimesega väljas käia, siis vaevalt ta tema kõrvale nii heas kui ka halvas jääks. Just armumisperioodil on ju kalduvus kaasas vaid head näha, hiljem hakkad puudusi rohkem märkama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka mees, kes n.ö. tavaliste kriteeriumite järgi pole ilueedi. Teda pole ennast mukkima õpetatud ka, niiet alguses kui kohtusime käis ta üsna nigelalt riides. Mina olen päris kenake, alati enda eest hoolitsenud, hästi riides, sale. Mulle on sageli otse näkku öeldud, et inimesed ei saa aru, mida ma sellise Quasimodoga koos teen :S

Algul olin ise ka kohkunud, ei meeldinud mehe välimus, tekkis tõrge. Siis said muud head omadused esmamuljest võitu. armusin. Nüüd pärast 15 a kooselu on ta minu silmis väga ilus, seksikas ja mehelik mees, ei tahakski lakutud ninnunännut.
On hea isa ja pärast väikest välimuse tuunimist ka teiste naiste seas populaarne. Ka lapsed ei tulnud koledad. Riideid soovitan talle ise ja hoian neil silma peal ka, et oleks puhtad, moodsad, poleks kulunud. Tema jällegi teenib 2 x rohkem kui mina ja hoolitseb pere kinnisvara ning rahaasjade eest. Teenib 4 x rohkem kui mina, ehkki ka mina saan palka üle keskmise.

Inimestel pole kõik omadused ühteviisi hästi arenenud ja tugevad ning mõtlemine, et ainuüksi välimuse pärast peaks kellegi oma laste isaks valima, on labane ja madal. Minu isa ja ema olid nooruses mõlemad väljapaistvalt ilusad, mina olen selle neilt pärinud, samas mu õde kahjuks mitte. Kole ta pole, aga iludus ka mitte. Tean teisigi selliseid peresid, kus geneetika teeb vingerpusse.

Me mehega naerame ikka, et meie peres on tema rikas ja mina ilus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mul on ka mees, kes n.ö. tavaliste kriteeriumite järgi pole ilueedi. Teda pole ennast mukkima õpetatud ka, niiet alguses kui kohtusime käis ta üsna nigelalt riides. Mina olen päris kenake, alati enda eest hoolitsenud, hästi riides, sale. Mulle on sageli otse näkku öeldud, et inimesed ei saa aru, mida ma sellise Quasimodoga koos teen :S

Algul olin ise ka kohkunud, ei meeldinud mehe välimus, tekkis tõrge. Siis said muud head omadused esmamuljest võitu. armusin. Nüüd pärast 15 a kooselu on ta minu silmis väga ilus, seksikas ja mehelik mees, ei tahakski lakutud ninnunännut.
On hea isa ja pärast väikest välimuse tuunimist ka teiste naiste seas populaarne. Ka lapsed ei tulnud koledad. Riideid soovitan talle ise ja hoian neil silma peal ka, et oleks puhtad, moodsad, poleks kulunud. Tema jällegi teenib 2 x rohkem kui mina ja hoolitseb pere kinnisvara ning rahaasjade eest. Teenib 4 x rohkem kui mina, ehkki ka mina saan palka üle keskmise.

Inimestel pole kõik omadused ühteviisi hästi arenenud ja tugevad ning mõtlemine, et ainuüksi välimuse pärast peaks kellegi oma laste isaks valima, on labane ja madal. Minu isa ja ema olid nooruses mõlemad väljapaistvalt ilusad, mina olen selle neilt pärinud, samas mu õde kahjuks mitte. Kole ta pole, aga iludus ka mitte. Tean teisigi selliseid peresid, kus geneetika teeb vingerpusse.

Me mehega naerame ikka, et meie peres on tema rikas ja mina ilus 🙂

[/tsitaat]

einoh, nii nummi. aga ürita nüüd rohkem teemasse süveneda, me siin ei räägigi sellest, et koledad kohe mahakandmisele lähevad. lihtsalt ju ei ole siis tegu nii suure armastusega, et inimene ikka kole tundub. ja absoluutselt keegi pole siin teinud elus ainuotsuseid ilu järgi. nii primitiivne pole ilmselt ükski inimene siin maailmas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga jäta see mees siis maha ja proovi talle paarikümne aasta pärast pihta saada, kui sul juba välimusest ükskõik on. Võin kihla vedada, et selleks ajaks on mõni sinust targem mehe endale saanud ja sina püüad oma härra õiget nagu tuult väljal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

einoh, nii nummi. aga ürita nüüd rohkem teemasse süveneda, me siin ei räägigi sellest, et koledad kohe mahakandmisele lähevad. lihtsalt ju ei ole siis tegu nii suure armastusega, et inimene ikka kole tundub. ja absoluutselt keegi pole siin teinud elus ainuotsuseid ilu järgi. nii primitiivne pole ilmselt ükski inimene siin maailmas.[/tsitaat]

selles oligi minu jutu mõte, et algne tõrge ei välista suurt armastust. teise inimese mitte-kõige-täiuslikumatest omadustest tuleb lihtsalt huumoriga üle olla ja püüda näha tema häid omadusi. kareda koore all võib olla ilus hing, aga alati muidugi ei pruugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
roosad tulbid

[tsitaat]Mina valisin küll väga paljuski välimuse järgi mehe, just, et millised lapsed mul temaga tuleksid. Vaatasin, et oleks hea keha, mitte paksude perest, pikem ja üks oluline asi, juuksed, mis on minu kiiks. Tegin ka selle kindlaks, et tal suguvõsas kiilaspäisust ei esine. Ma ei tea, mis värk mul sellega on, aga mulle ei istu kiilanevad mehed, pole neid oma suguvõsas ka. Oleme väga kaua koos olnud, mees kenamakski läinud, mehelikumaks. Kõik muud head omadused täiesti olemas.[/tsitaat]

Oi pekki, kus on sõnavõtt.
Sa sobiksid hästi kennelliidu paaritamisnõustajaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
panteera

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]

Oi pekki, kus on sõnavõtt.
Sa sobiksid hästi kennelliidu paaritamisnõustajaks.[/tsitaat]
Aga samas – kui on kena naine, siis saab ta tõesti endale lubada meeste valimist.
Miks mitte valida siis parim, mis turul saada on.
Samas on mul tutvusringkonnas näide, kus mees ja naine on väga kena välimusega, aga lapsed paraku…no tugevalt alla keskmise välimusega.
Seega alati geneetika ei toimi kah…

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehe olematu välimus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.