Esileht Pereelu ja suhted Mehe olematu välimus.

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Mehe olematu välimus.

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kujuta ette, et olen kogenud. Mille kõik muu söödavaks teevad? Kui mehe ainus puudus on välimus, siis mis see kõik muu on?
Tegelikult mulle see ilukultus sobib – tänu sellele sain endale suurepärase abikaasa. Mured, millega siinsed ilusate kaasade omanikud maadlevad, on mulle tundmata (truudusetus, akoholism, lollus, hoolimatus, laiskus, ebaausus jne, jne).
Ilu on vaataja silmades – ma armastan oma meest, seega on minu jaoks ihaldusväärne.[/tsitaat]

Aga minu ilus mees on ka hea, mõistev, töökas, truu ja tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on tutvusringkonnas kaks paari, kus naised on väga ilusad(klassikalised, sirged – peened näojooned), mehed tavalised, aga väga jämedate ja ebaproportsionaalsete näojoonetga. Mõlemate tütred on täpselt isa suust kukkunud. Naiste puhul on see ikka väga kurb vaatepilt.
Meeste puhul on välimus vähem oluline, peaasi, et pikkust oleks. Enne tuhat korda koledam mees kui lühike(alla 180 cm).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean kahte piltilusat naist, kellede mehed on lühikesed kämbud, ei tegu ollagi. Üks kiilanev, prillidega. Aga kui suu lahti teevad, siis tuleb sealt nn kuldmune ja kohe taipad, miks naised nendega abiellusid. Lapsed, muide, on ka ilusad, emasse ning andekad ka. Kahjuks neid lähemalt ei tunne, aga selle välise kontrasti pärast ongi meeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui voodis ja kodus probleemi, probleem on vaid välja minnes, et ei saa uhkust tunda, siis peaksid veel ise arenema enne suhte loomist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm…huvitav, ma jäin kohe mõtlema, et misuke see mees küll olema peab. Ma ei ole veel oma elu jooksul (37) ühtegi koledat meest näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis siin viriseda. Enamus naisi imeks kasvõi looma, nt koera kürba otse tänaval, kui vaid kinnisvara, va krabisevat ja uhkeid autosi selle eest saab, ise lillegi liigutamata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis siin viriseda. Enamus naisi imeks kasvõi looma, nt koera kürba otse tänaval, kui vaid kinnisvara, va krabisevat ja uhkeid autosi selle eest saab, ise lillegi liigutamata[/tsitaat]

Teravmeelne ja üliintelligentne sõnavõtt, tuleb tunnistada. Sul on õigus, nii ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 15:32; 02.07 16:00; 02.07 19:50; 02.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roosad tulbid kirjutas:[/small]

Aga samas – kui on kena naine, siis saab ta tõesti endale lubada meeste valimist.
Miks mitte valida siis parim, mis turul saada on.
Samas on mul tutvusringkonnas näide, kus mees ja naine on väga kena välimusega, aga lapsed paraku…no tugevalt alla keskmise välimusega.
Seega alati geneetika ei toimi kah…[/tsitaat]
mina olen juba jupp aega tuttavate baasil mõelnud, et väga paljudel väga kenadel paaridel on koledad lapsed.
sugulane – ülikena sale, hoolitsetud naine; mees ka selline ilus, tumedapäine ja tõmmu – aga laps on täiesti näotu paksuke, kes kaalub 9aastasena rohkem kui tema 30ne ema. kui ei teaks, siis arvaks, et lapsendatud laps.
samas on 130+ kg kaaluv klassiõde, kellel on väga kenad saledad lapsed, kelle isa on ka täiesti harju keskmine või alla selle.
analoogilisi variante on päris palju.
võta nüüd kinni, kas lapse välimus sõltub vaid vanemate väljanägemisest või mängib siiski rohkem rolli mingi muu, juhuslik tegur

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hmmm…huvitav, ma jäin kohe mõtlema, et misuke see mees küll olema peab. Ma ei ole veel oma elu jooksul (37) ühtegi koledat meest näinud. [/tsitaat]

Ma jäin sama asja mõtlema. Jah, on neid, kes mulle isiklikult mingil põjusel sümpaatsed ei ole, aga suisa selliseid, keda ma objektiivselt vaadates häbenema peaksin, ei olegi näinud. On väga pakse, keda ma endale ehk ei sooviks, aga kindlasti ei mõtle ma midagi imelikku nende meeste naiste kohta. Minu mees pole ka klassikaline iluetalon, st. on mõned asjad, mis võiks teisiti olla, kuid ma ei häbene teda. Võõrastel inimestel tänaval on suht suva, milline üks paar välja näeb ja kas nad sobivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 20:49; 02.07 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma jäin sama asja mõtlema. Jah, on neid, kes mulle isiklikult mingil põjusel sümpaatsed ei ole, aga suisa selliseid, keda ma objektiivselt vaadates häbenema peaksin, ei olegi näinud. On väga pakse, keda ma endale ehk ei sooviks, aga kindlasti ei mõtle ma midagi imelikku nende meeste naiste kohta. Minu mees pole ka klassikaline iluetalon, st. on mõned asjad, mis võiks teisiti olla, kuid ma ei häbene teda. Võõrastel inimestel tänaval on suht suva, milline üks paar välja näeb ja kas nad sobivad. [/tsitaat]

Trama tagajärjel on mu mees kole, pluss veel nahahaigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.07 12:48; 02.07 13:18; 02.07 13:33; 02.07 13:40; 02.07 13:44; 02.07 14:05; 02.07 20:51; 03.07 09:42; 03.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahvad sõnavõtud 😉
naera puruks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas saab minna voodisse mehega, kes ikka vastuvõetamatu on. Mina nt ei suudaks. Minul nt oli ka kunagi peika, kes just ilueedi ei olnud, armastus meil oli, aga välimust poisil just minu maitse järgi mitte. Kuidagi need muud omadused siiski mängivad välimus üle.

Laste ilu koha pealt niipalju, et mul oli kunagi klassiõde,no tõeline pärl, kõik ahhetasid, tüdruk oli nii kenake. Nüüd, 25 aastat hiljem, kui kokku saime, siis ma täitsa ehmatasin, kui mina näen oma 37 aasta kohta välja noorem, siis tema oleks nagu 50. Ja eda mitte kortsude või muu pärast, aga lihtsalt ei mingit ilu, täiesti ilmetu vanainimene nägi välja. Ja see kolestumine hakkas peale juba keskkooli ajal.

Mina olek ka oma tuttavate puhul näinud, et mõnel on mehed ikka mitte just eriti enad, aga väga head seltsilised, vaimukad ja kuidagi nende seltskonnas see koledus kaotab oma tähelepanu, järgi jääb lahe mees:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Trama tagajärjel on mu mees kole, pluss veel nahahaigus.[/tsitaat]

Kui nii siis nii. Arvan ikkagi, et nende asjade pärast ei pea põdema. Kui muidu sobib ja on armas, siis nii lihtsalt ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 20:49; 02.07 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul on tutvusringkonnas kaks paari, kus naised on väga ilusad(klassikalised, sirged – peened näojooned), mehed tavalised, aga väga jämedate ja ebaproportsionaalsete näojoonetga. Mõlemate tütred on täpselt isa suust kukkunud. Naiste puhul on see ikka väga kurb vaatepilt.[/tsitaat]Oled Whitney Houstoni sõber?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
Tema jällegi teenib 2 x rohkem kui mina ja hoolitseb pere kinnisvara ning rahaasjade eest. Teenib 4 x rohkem kui mina, ehkki ka mina saan palka üle keskmise.

[/tsitaat]

Mitu korda ta siis Sinust ikkagi rohkem teenib:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tema jällegi teenib 2 x rohkem kui mina ja hoolitseb pere kinnisvara ning rahaasjade eest. Teenib 4 x rohkem kui mina, ehkki ka mina saan palka üle keskmise.

[/tsitaat]

Mitu korda ta siis Sinust ikkagi rohkem teenib:P[/tsitaat]

Oh, sry, mõtlesin, et tal on 2 x rohkem kinnisvara kui mul ja rahas saab kätte 4 x rohkem. Ei tasu oma kommentaaridega vist liiga emotsionaalseks ka minna, aga näe, armastus pimestab 😛

Kes ei taha, ei usu, aga mulle on mu mees väga armas. Ja eks ole meie pereski olnud aegu, kus rahakotist viimased veeringud kokku loetakse, et midagi osta. Pole nii, et ainult kõva papp ja siis saab keppi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 15:32; 02.07 16:00; 02.07 19:50; 02.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on ka mees, kes n.ö. tavaliste kriteeriumite järgi pole ilueedi. Teda pole ennast mukkima õpetatud ka, niiet alguses kui kohtusime käis ta üsna nigelalt riides. Mina olen päris kenake, alati enda eest hoolitsenud, hästi riides, sale. Mulle on sageli otse näkku öeldud, et inimesed ei saa aru, mida ma sellise Quasimodoga koos teen :S

Algul olin ise ka kohkunud, ei meeldinud mehe välimus, tekkis tõrge. Siis said muud head omadused esmamuljest võitu. armusin. Nüüd pärast 15 a kooselu on ta minu silmis väga ilus, seksikas ja mehelik mees, ei tahakski lakutud ninnunännut.
On hea isa ja pärast väikest välimuse tuunimist ka teiste naiste seas populaarne. Ka lapsed ei tulnud koledad. Riideid soovitan talle ise ja hoian neil silma peal ka, et oleks puhtad, moodsad, poleks kulunud. Tema jällegi teenib 2 x rohkem kui mina ja hoolitseb pere kinnisvara ning rahaasjade eest. Teenib 4 x rohkem kui mina, ehkki ka mina saan palka üle keskmise.

Inimestel pole kõik omadused ühteviisi hästi arenenud ja tugevad ning mõtlemine, et ainuüksi välimuse pärast peaks kellegi oma laste isaks valima, on labane ja madal. Minu isa ja ema olid nooruses mõlemad väljapaistvalt ilusad, mina olen selle neilt pärinud, samas mu õde kahjuks mitte. Kole ta pole, aga iludus ka mitte. Tean teisigi selliseid peresid, kus geneetika teeb vingerpusse.

Me mehega naerame ikka, et meie peres on tema rikas ja mina ilus 🙂

[/tsitaat]
Algul panid, et teenib 2x rohkem, siis mõtlesid et vähe krt ja lajatasid veel 2x otsa, esimese osa unustasid aint ära kustutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pöörduge peaajuarsti vastuvõtule… märksõnana mainige-Kiire!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina valisin küll väga paljuski välimuse järgi mehe, just, et millised lapsed mul temaga tuleksid. Vaatasin, et oleks hea keha, mitte paksude perest, pikem ja üks oluline asi, juuksed, mis on minu kiiks. Tegin ka selle kindlaks, et tal suguvõsas kiilaspäisust ei esine. Ma ei tea, mis värk mul sellega on, aga mulle ei istu kiilanevad mehed, pole neid oma suguvõsas ka. Oleme väga kaua koos olnud, mees kenamakski läinud, mehelikumaks. Kõik muud head omadused täiesti olemas.[/tsitaat]

mul on sulle kurb uudis. pole oluline, kas MEHE suguvõsas on kiilaspäisust, vaid hoopis naise suguvõsas, sest kiilaspäisus pärandub naisliinipidi isalt tütre pojale. ehk siis, kui mehe isa on kiilaspea, pole sest hullu, kui aga naise isa on kiilaspea, on paraku ka teie poeg kiilaspea 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui nii siis nii. Arvan ikkagi, et nende asjade pärast ei pea põdema. Kui muidu sobib ja on armas, siis nii lihtsalt ongi.[/tsitaat]

Just nii ongi. Kui teemaalgataja ei suuda oma mehe üle uhkust tunda, kuna välimuses on puudjääke, siis ta lihtsalt ei armasta seda meest.
Ma ei kujuta ette, et minu mehe rikutud välimus vähendaks minu armastust või uhkust tema üle. Ja loomulikult ma ei põe sellepärast. Lihtsalt teemaalgatus, et kui inimene on kole, ei saa tema üle uhkust tunda, ajas vihale.
Ma tunnen ka koledate sõprade üle uhkust ja julgen nende seltskonnas ringi liikuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.07 12:48; 02.07 13:18; 02.07 13:33; 02.07 13:40; 02.07 13:44; 02.07 14:05; 02.07 20:51; 03.07 09:42; 03.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekib küsimus, et miks siis teemaalgataja üldse selle mehega niiöelda paar on kui mees tema meelest mitteatraktiivse välimusega on? Kuidas siis üldse armuda suudeti kui inimene oli täiesti vastuvõetamatu? Ja kuidas suudeti sellise mehega voodisse minna? Ma usun, et see mees nüüd nii kole ikka ei ole, mingi füüsiline tõmme ju ikka peab olema kui kellessegi armud. Mehe ja naise vahelises armastuses peab ju lisaks kõigele muule olema kindlasti ka see füüsilise tõmbe pool, kui seda ei ole, ei ole tegu ka selle õige, mehe-naise vahelise armastusega. Tegu oleks siis ilmselt ainult sõprusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 09:51; 03.07 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tekib küsimus, et miks siis teemaalgataja üldse selle mehega niiöelda paar on kui mees tema meelest mitteatraktiivse välimusega on? Kuidas siis üldse armuda suudeti kui inimene oli täiesti vastuvõetamatu? Ja kuidas suudeti sellise mehega voodisse minna? Ma usun, et see mees nüüd nii kole ikka ei ole, mingi füüsiline tõmme ju ikka peab olema kui kellessegi armud. Mehe ja naise vahelises armastuses peab ju lisaks kõigele muule olema kindlasti ka see füüsilise tõmbe pool, kui seda ei ole, ei ole tegu ka selle õige, mehe-naise vahelise armastusega. Tegu oleks siis ilmselt ainult sõprusega.[/tsitaat]

Sellest saan ma veel vähem aru – mis tähtsus on sõpruse puhul välimusel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.07 12:48; 02.07 13:18; 02.07 13:33; 02.07 13:40; 02.07 13:44; 02.07 14:05; 02.07 20:51; 03.07 09:42; 03.07 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõpruse puhul ei olegi välimusel mingit tähtsust. Seda ma ju ütlesingi, et kui füüsilist atraktiivsust ei ole, siis on tegu kõigest sõprusega, mitte armastusega. Vabandan, kui sõnastus oli arusaamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 09:51; 03.07 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, mine ära sellest suhtest, teed teene mõlemale!
Sa ei armasta seda meest, kui armastaksid, siis läheks ka viimase pässaka välimusega mees ilusaks kätte ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mul on sulle kurb uudis. pole oluline, kas MEHE suguvõsas on kiilaspäisust, vaid hoopis naise suguvõsas, sest kiilaspäisus pärandub naisliinipidi isalt tütre pojale. ehk siis, kui mehe isa on kiilaspea, pole sest hullu, kui aga naise isa on kiilaspea, on paraku ka teie poeg kiilaspea :([/tsitaat]

Pole meil mehega kummalgi, ei ema ega isa poolt kiilaspäisust, sellest räägingi. Miinustage aga, võis jääda mulje nagu valisin tõukoera. Samas, ei ole siin tegelikult midagi imelikkku, et naine valib tugeva isase, seda teevad alateadlikult kõik. Peikasi mul jagus. Võib-olla ma ise arvan, et määravaks sai välimus, sest mul on kena mees, kuid ta on ka väga edukas, mehelik, hoiab oma peret väga. Me oleme kaua koos olnud, samuti meie vanemad on siiani koos ja usun, et nüüd juba elu lõpuni. See välimuse värk ju tegelikult oligi nooremas eas tähtsam. Tahate öelda, et plikakesena ei valinud peikat rohkem välimuse, kui kõige muu järgi. Nüüd ehk pean hoopis seda olulisemaks, et oleme nii pikalt koos olnud nagu meie vanemadki, et mu mees on hea inimene, tark ja mida kõike veel ja lastel on ka õnnelik elu, seda on näha kohe, mitte see vanemalt päritud hea juuksepahmakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 14:01; 03.07 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimesi, kelle jaoks välimus on tähtsam, ja inimesi, kelle jaoks on see ainult üks faktor, aga mitte kõige olulisem. Ja ilu nähakse ka erinevalt. Aga kui mees on sulle nii vastumeelne, et sa ei julge temaga väljas käia, siis ma ka ei mõista, miks temaga üldse suhtled ja voodisse lähed. Olid mingite ainete mõju all või? Ses mõttes, et ei pea ju ennast laksma vägistada korrates mõttes: sisemine ilu, sisemine ilu… Võta endale partner, kes paneb sind ennast hästi tundma ja kui ei leia sellist, siis ei pea ju partnerit olema. Või sa oled lihtsalt naine, kes ei suuda ei öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe olematu välimus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.