Esileht Ajaviite- ja muud jutud mehe peale ei tohi pahandada. Ta on ju vaid mees

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: mehe peale ei tohi pahandada. Ta on ju vaid mees

Postitas:
Kägu

http://www.naine24.ee/772280/usa-sotsioloog-mehed-on-truudusetuks-loodud/

.. et siis teisiti öeldes mis te naised virisete. Mehed lihtsalt on loodud petma.
Peaks mainima, et eriti haige lause on see:
Naised peaksid aru saama, et seks ei tähenda tingimata kellessegi teisesse armumist ja kellegi armastamine omakorda ei tähenda, et seks selle inimesega suurem asi peaks olema
saate ju aru, EKS??????

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: mehe peale ei tohi pahandada. Ta on ju vaid mees

mees on nag8u koerakutsikas, ikka teeb vahest pahandust.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Lugesin ka seda täna – BULLSHIT. Nii haiget juttu pole ammu lugenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looma ja inimese vahe on see, et loom järgib instinkte, kuid inimene on analüüsiv ja mõtlev olend. Inimesel on olemas peale instinktide austus teise inimese vastu ja piisavalt intelligentust, et saada aru teo ja tagajärje seadusest.
Mida vähem on inimeses intelligentust, seda enam on temas loomastumist.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Tõsi ta on, kui mu koer sööb lauale unustatud võileiva, olen ka enda peale pahane, et loll olin ja võileiva lauale unustasin. Mehe üritasin paremat tõugu valida, teeb vahel suisa minule võileiba, ei maksa iga krantsi koju tarida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole artikliga nõus. kui pere-elu on harmooniline, ei taha ükski mees kõrvale vaadata. isegi ebaharmoonilise elu korral ei vaata paljud mehed kõrvale. samas on mehi, kellel võib olla parim naine, ikka paneb vasakulse. ehk, nagu ma ikka ütlen, varas ei varasta seetõttu, et tal kõht tühi oleks, vaid seetõttu, et ta on varas. kõrvale arusaadavam artikkel: http://www.naine24.ee/772754/villu-parvet-monogaamia-on-meeste-jaoks-ebaloomulik-kuid-tunge-saab-kontrolli-all-hoida/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma saan aru sellest, et meestel on suurem seksiisu. mul on ka kord kuus ovulatsiooni ajal suur seksiisu, hormoonid paiskavad igasuguse ratsionaalse mötlemise segi. kui end lödvaks lasta siis kepiksin enamuse meestega kes ette satuvad tolle paari päeva jooksul. önneks ma seda endale ei luba, aga tahaks kyll. peale ovulatsiooni ei saa ma aru mis mind haaras, et nii mötlesin. ja siis on mul siiralt kahju meestest, sest neil on ju see va ovulatsioon iga päev!! aga kuidas lahendada seda sugude vahelist seksisoovi erinevust, seda ma just ei tea. aga seda erinevust tuleks arvesse vötta ja selle probleemiga tegeleda. selle asja eiramine ongi kogu selle petmisedraama pöhjuseks siin ilmas. naine ei taha, mees tahab ja otsib mujalt. ongi miljoni doltsi kyss kuidas lahendada see vahe?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tegelikult ei ole miljoni doltsi kyss. olen üle 40-a naine, seega julgen nii väita :). kui naine armastb oma mees ja mees teada, siis naine tahab iga kell oma meest, olenemata ovulatsoonist. aga NII harva on sellist harmooniat! see on siiski võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.naine24.ee/772280/usa-sotsioloog-mehed-on-truudusetuks-loodud/

.. et siis teisiti öeldes mis te naised virisete. Mehed lihtsalt on loodud petma.
Peaks mainima, et eriti haige lause on see:
Naised peaksid aru saama, et seks ei tähenda tingimata kellessegi teisesse armumist ja kellegi armastamine omakorda ei tähenda, et seks selle inimesega suurem asi peaks olema
saate ju aru, EKS??????[/tsitaat]Mehedf on loodud petma, naised on loodud virisema, sotsioloogid on mõeldud häma ajama. Mehed peaksid mõistma, et see, et naine viriseb, ei tähenda, et ta ei armasta. Tegelikult, keda armastus kotib, kui üks paneb kõrvalt ja teine näägutab, nagu jaksab?

Please wait...
Postitas:
Alfonss

uuring purustab naiste illusioonid, mida meestel ei ole kunagi olnudki.

iga mees teab ise, kas või miks ta oma naisele truu on.

mina näiteks olen oma naisele truu, sest ma ei soovi üksi elada, olen oma vanemate eeskujul soovinud endale klassikalist ja traditsioonidega perekonda ja juba hilises nooruses sai mulle selgeks, et mulle ei ole vastuvõetav varga kombel keelatud lõbu nautimine, st mitme partneri pidamine. ma ei talu hästi ebastabiilsust oma elus ja ei tahaks oma ellu enam uusi naisi-partnereid, sest olen selleks juba ehk liiga vana ja mugav.

ei salga, et pereelu ei muuda meest teiste naiste suhtes pimedaks nagu naised seda ehk sisemuses loodavad. silmad jäävad ju pähe. mehe jaoks jääb perekonna loomise järel ümbritsev maailm endiseks, eelistused ja maitsed jäävad laias laastus samaks jne. kuid perekond ei kesta kaua, kui mehel ei ole põhimõtteid ja selgroogu, mis hoiab mittesobivad soovid mõtetest ja tegudest kaugemal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegelikult ei ole miljoni doltsi kyss. olen üle 40-a naine, seega julgen nii väita :). kui naine armastb oma mees ja mees teada, siis naine tahab iga kell oma meest, olenemata ovulatsoonist. aga NII harva on sellist harmooniat! see on siiski võimalik. [/tsitaat] nojah, aga kui enamus juhtudel ei ole sellist harmooniat, mida siis teha? kuidas siis lahendada see soovide erinevus:)? kas naine peaks tulema mehele vastu ilma ise erilist huvi tundmata? kas ta peaks kokkuleppeliselt lubama mehel mujalt juurde muretseda? selle yle peaksid koos mötisklema köik paarid aga eiratakse probleemi ja siis tuleb petmine ja naisepoolne draama jne…. olen ise hetkel selle dilemma ees, tahan vahekorda vbl kord näalas, mees tahaks kaks korda päevas. mida teha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

viimasele – siis ei tule mitte hakata lahendama seksisoovide dilemmat, vaid looma harmooniat, parandama pere-elu. põhjuse-tagajärje seos.
ega muud üle ei jää. endal ka kena olla, kui pereelu õitseb :). ei ole mõtet parandada katust, kui vundament logiseb.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mehe peale ei tohi pahandada. Ta on ju vaid mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.