Esileht Pereelu ja suhted Mehe petmine pàevasel ajal

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Mehe petmine pàevasel ajal

Postitas:

Kompleksid on siiski teil, kes te pole võimelised endale vabalt iga kell saada olevat partnerit leidma.

Ma olen suht kindel, et minu mees mingit kaksikelu ei ela, oleme selle asja omavahel selgeks rääkinud, et kui emb-kumb meist kellegi parema leiab, kellega tahab oma.elu jätkata, siis tunnistab ausalt ja lahkub. Valetamine oma lähedastele on siiski teise eesti tavapärane käitumine.

Ehk kui ma saan teada, et mees, kes soovib minuga pikemat suhet, on samal valmis oma naist pikalt petma, talle valetades ja vassides, siis klassifitseerub mees minu jaoks automaatselt teise eestisse ja meie suhe jääb katki. Minu hind on kõrgem ehk mind väärivad eranditult mehed, kes suhtuvad kõigisse naistesse austusega.

Kuna sinu hind on kõrge, siis ei taha su mees sinust ilma jääda. Niisiis on see ausalt tunnistamine ja lahkumine mingi nali vist. Ta ju ei tea enne, kumb parem on, kui pole mõlemaga koos olnud. Võib-olla peab armukesega koos olema kolm aastat, et teada, kumb parem on. Aga miks ta peaks vahepeal vana ukse sulgema?

Hingesugulase tunneb ikka üsna kiiresti ära, eriti kui on olemas võrdlus eelmis(t)ega. Ja väga vähestele on antud seda õnne selline leida, sestap ma ka mõistan, et sa ei tea, millest sa räägid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja mis? Satub keegi peale, kuidas sõbranna mees tundmatu naisega restoranis on? Ainult väga loll mees ei maini naisele, et käis restoranis lõunal koos oma ülemuse ja tema naisega, aga pagana ülemus pani poole eine pealt minema, nii et “mina vaeseke pidin selle tädiga istuma”.

Eks ikka annab sellest ka teatud asju välja lugeda. Näiteks seda, et kas mees on üldse restoranis söömistest kodus kunagi rääkinud? Kas see on mehe jaoks tavaline, et boss viib restorani sööma? Kas töö juures on selliseid tädisid? Kas mees üldsegi töötab kohas,. kus on boss ja tädike? Ehk see polegi selline koht? Äkki on mees ise boss ja siis ei kutsu teda peale tema enda keegi? Ja restoran ise on juba oluline koht, kuna kas siis päevasel ajal tõesti käiakse kiirlõunaid tegemas restoranides, sellise elustiili peaks ka naine oskama määratleda, et kas see on tavaline või mitte.

Üldse tundub, et restoranis käimist peavad paljud nii loomulikuks asjaks, imelik. Ometi on muid söögikohti suuremas osas, restoran on ju väga kallis koht.

Tark mees suudab need sammud siiski läbi mõelda ja restoraninäide oli juhuslik. Igaüks suudaks 50 muud loogilist selgitust leida.

Restoranid on täiesti ok hindadega, kui teenida ok. Iga keskmist teeniv inimene saaks endale lubada 1-2 restoranikorda kuus.
Kiirlõunal ehk ei käida restoranis aga tavalisel lõunal ikka. Päevapraed on ju ka olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mida armuke sellisest salaja autos, metsavahel või mujal nurgatagustes kohtades kohtumistest arvab. Kes viitsiks mingi nõmeda abielumehe räpaseid unistusi täita ja seda aastaid. Kas tõesti kedagi toredamat ei leidu või eneseuhkus puudub. Kohe üldse ei mõista, aga ma ei peagi mõistma, inimesed ongi erinevad.

Esmalt miks nurgatagustes. Täiesti korralikes hotellides on päevatoad, mis üldiselt on mõeldud näiteks konverentsidel esindajatele. Isegi Olümpias.

Teiseks, mis abielumehe räpased unistused. Võibolla on see tõeline armastus ja mees ei jäta oma naist maha näiteks enne, kui lapsed suuremad. Või mees elab lihtsalt mingi naisega koos, aga abielus on hoopis tema armastatud naine, kes näiteks ei soovi oma peret lõhkuda. Kumb sel juhul see armuke on? Kas mitte see naine, kelle juurde armastatu juurest õhtuti haavu lakkuma roomatakse?

Mul ei liiguks küll ükski eneseuhkuse molekul minema, kui ma vallalise naisena kohtuksin mõne mehega, kes on minusse armunud, aga elab koos mingi naisega, kellega ta pole abielus. Kui mina seda meest endale päriseks ei taha, sis võib ta ju mulle 100 abieluettepanekut teha, vastus on ikka ei. Aga see ei sega mul temaga kohtumaast ja ka seksimast, kui on meeldiv inimene ja mina ise vaba.

Oh õudust ja naiivsust. Loodetavasti inimesed õpivad siin elus.

Oh jah, eks ma õpi edasi juba teiste kogemusest, nagu senigi. Oma 60+ vanuse juures on ikka kuuldud-nähtud, ei ole enam nii naiivne kui sina 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mõni lihtslat tundub nii väga sinu inimene aga vale aeg, vale koht, vale perekonnaseis. Sõpradena me jätkata ei suutnud.

Aga kui mees abiellus ja sai lapsed naisega, siis me eeldame, et ta tegi seda armastusest, uskudes, et on leidnud selle õige. Võib-olla targemad mehed seepärast ei jätagi naist, sest mäletavad. Miski ei anna garantiid, et mees sinu kõrval ei kohta järgmist hingesugulast. Aeg ja pereelu võtavad oma…

Kui tegu üle 25a abieluga, siis mõnedes abieludes toimub lahkukasvamine, kindlasti oli see omal ajal armastusest, ei kahtlegi. Minul on lapsed alles väiksemat sorti. Me kumbki ei tahtnudki kooselu üksteisega, see sai enne sõpradeks hakkamast kokkulepitud, et ei midagi rohkemat olema saa, kui räägime üksteisega ja ega ei osanud üldse alguses mõlemad ka arvata, et juhtub nii, et tunded järsku tohutult ülepea käivad. Tema põhimõte oli, et tema jääb oma abielusse surmani, et tema oma naist üle serva ei viska.
See oli pigem õnnetus, kogeda seda, et kui elu on tegelikult hästi paigas ja sa muutusi isegi ei taha. On kohutav leida sellist inimest, keda sa pole otsinud ega vajanud ja siis ta lihtsalt on järsku olemas. Meil oli palju tõsiseid probleeme, mu närvid ütlesid üles, sain ravi, elu segas ka õnneks vahele ja nii sain jõudu see suhe lõpetada. Tema kaugenes ka, see tegi lisaks haiget. Ränk kogemus, lusti ja lillepidu siin polnud kui siis esimesed 2 kuud, kus armununa hõljud. Võtan seda kui õppetundi erinevates tahkudes. Ma loodan, et kunagi ma sellist tunnet tundma ei pea, kedagi sellist ei kohta ja ise õigel ajal piiri tean tõmmata, kui sarname usalduslik suhe tekkima peaks. Ühesõnaga ma ei kuula enam kedagi sellise hoolega.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:58; 19.02 16:43; 19.02 21:53; 21.02 13:45; 21.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mida armuke sellisest salaja autos, metsavahel või mujal nurgatagustes kohtades kohtumistest arvab. Kes viitsiks mingi nõmeda abielumehe räpaseid unistusi täita ja seda aastaid. Kas tõesti kedagi toredamat ei leidu või eneseuhkus puudub. Kohe üldse ei mõista, aga ma ei peagi mõistma, inimesed ongi erinevad.

Esmalt miks nurgatagustes. Täiesti korralikes hotellides on päevatoad, mis üldiselt on mõeldud näiteks konverentsidel esindajatele. Isegi Olümpias.

Teiseks, mis abielumehe räpased unistused. Võibolla on see tõeline armastus ja mees ei jäta oma naist maha näiteks enne, kui lapsed suuremad. Või mees elab lihtsalt mingi naisega koos, aga abielus on hoopis tema armastatud naine, kes näiteks ei soovi oma peret lõhkuda. Kumb sel juhul see armuke on? Kas mitte see naine, kelle juurde armastatu juurest õhtuti haavu lakkuma roomatakse?

Mul ei liiguks küll ükski eneseuhkuse molekul minema, kui ma vallalise naisena kohtuksin mõne mehega, kes on minusse armunud, aga elab koos mingi naisega, kellega ta pole abielus. Kui mina seda meest endale päriseks ei taha, sis võib ta ju mulle 100 abieluettepanekut teha, vastus on ikka ei. Aga see ei sega mul temaga kohtumaast ja ka seksimast, kui on meeldiv inimene ja mina ise vaba.

Oh õudust ja naiivsust. Loodetavasti inimesed õpivad siin elus.

Oh jah, eks ma õpi edasi juba teiste kogemusest, nagu senigi. Oma 60+ vanuse juures on ikka kuuldud-nähtud, ei ole enam nii naiivne kui sina ????

Kahjuks olen sellise suhtumisega põlvkonna järeltulija. Kahju, et ka vanemana ei leita õigeid eluväärtusi. Midagi ilusat ma sellises inetus suhtetüübis ei näe. Ise olen leidnud kaaslase, kes ei peta ja see on väärtus. Eks elukogemus ütleb, et mõni jääb seaks elu lõpuni ja leidub igasuguseid naisi, kes kibe naeratus näos üritavad seda alla neelata, aga on ka väärikaid paare.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.02 18:38; 20.02 18:46; 21.02 13:56; 21.02 19:08; 22.02 21:46; 23.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mida armuke sellisest salaja autos, metsavahel või mujal nurgatagustes kohtades kohtumistest arvab. Kes viitsiks mingi nõmeda abielumehe räpaseid unistusi täita ja seda aastaid. Kas tõesti kedagi toredamat ei leidu või eneseuhkus puudub. Kohe üldse ei mõista, aga ma ei peagi mõistma, inimesed ongi erinevad.

Esmalt miks nurgatagustes. Täiesti korralikes hotellides on päevatoad, mis üldiselt on mõeldud näiteks konverentsidel esindajatele. Isegi Olümpias.

Teiseks, mis abielumehe räpased unistused. Võibolla on see tõeline armastus ja mees ei jäta oma naist maha näiteks enne, kui lapsed suuremad. Või mees elab lihtsalt mingi naisega koos, aga abielus on hoopis tema armastatud naine, kes näiteks ei soovi oma peret lõhkuda. Kumb sel juhul see armuke on? Kas mitte see naine, kelle juurde armastatu juurest õhtuti haavu lakkuma roomatakse?

Mul ei liiguks küll ükski eneseuhkuse molekul minema, kui ma vallalise naisena kohtuksin mõne mehega, kes on minusse armunud, aga elab koos mingi naisega, kellega ta pole abielus. Kui mina seda meest endale päriseks ei taha, sis võib ta ju mulle 100 abieluettepanekut teha, vastus on ikka ei. Aga see ei sega mul temaga kohtumaast ja ka seksimast, kui on meeldiv inimene ja mina ise vaba.

Oh õudust ja naiivsust. Loodetavasti inimesed õpivad siin elus.

Oh jah, eks ma õpi edasi juba teiste kogemusest, nagu senigi. Oma 60+ vanuse juures on ikka kuuldud-nähtud, ei ole enam nii naiivne kui sina ????

Kahjuks olen sellise suhtumisega põlvkonna järeltulija. Kahju, et ka vanemana ei leita õigeid eluväärtusi. Midagi ilusat ma sellises inetus suhtetüübis ei näe. Ise olen leidnud kaaslase, kes ei peta ja see on väärtus. Eks elukogemus ütleb, et mõni jääb seaks elu lõpuni ja leidub igasuguseid naisi, kes kibe naeratus näos üritavad seda alla neelata, aga on ka väärikaid paare.

Issake, ega ma siis ju endast ja oma vaadetest ei rääkinud. See tekstist arusaamise võime on ikka nii kehvakene.

Eesti keel on juba selline, et kirjutada kolmandas isikus “On palju inimesi, kes arvavad, et kui üks suvaline mees või naine seksib” on oluliselt pikem, kui kirjutada “kui sa seksid” (aga see ei ole viisakas viidata konkreetsele vestluspartnerile tundlikes asjus), siis kasutataksegi “kui ma seksin”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hingesugulase tunneb ikka üsna kiiresti ära, eriti kui on olemas võrdlus eelmis(t)ega. Ja väga vähestele on antud seda õnne selline leida, sestap ma ka mõistan, et sa ei tea, millest sa räägid.[/quote]

See hingesuhulase mõiste on mulle pisut ähmane. Olen ka kohanud meest, kelle maailmapilt ja tunnetus oli väga sarnane minu omale, lõpuks hakkasin tajuma ette tema helistamise, algul pakkus see nalja, aga hiljem hakkas juba kõhe… Kas see võiks olla hingesugulane? Kooselu aga sellisega ei tahaks, vähe arendav ja igav ju….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 15:17; 20.02 15:33; 21.02 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hingesugulase tunneb ikka üsna kiiresti ära, eriti kui on olemas võrdlus eelmis(t)ega. Ja väga vähestele on antud seda õnne selline leida, sestap ma ka mõistan, et sa ei tea, millest sa räägid.

See hingesuhulase mõiste on mulle pisut ähmane. Olen ka kohanud meest, kelle maailmapilt ja tunnetus oli väga sarnane minu omale, lõpuks hakkasin tajuma ette tema helistamise, algul pakkus see nalja, aga hiljem hakkas juba kõhe… Kas see võiks olla hingesugulane? Kooselu aga sellisega ei tahaks, vähe arendav ja igav ju….[/quote]

Vot siit minu dilemma ja aju kärssama ajav küsimus-kas vastassugupoolest hingesugulane peab olema abikaasa, miks ühiskond eeldab, et justkui peaks?

(Tänu järgmisele dilemma viga märkamast:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 09:58; 19.02 16:43; 19.02 21:53; 21.02 13:45; 21.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

dialemma

🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle hingesugulasega on ikka pigem nii, et kes otsib, see leiab. Ehk siis inimesel, kellel suhted korras ja kes ise korras, ei teki pidevalt mingeid dramaatilisi äratundmisi hingesugulaste või kaksikute osas. Jah, märkad, et mõne uue inimesega sujub jutt väga hästi, nali klapib, mõtteid mõistad poolelt lauselt, aga nii see jääbki. Uit- ja udumõtted hingesugulastest tekivad ikka seal, kus on sügav puudujääk millestki.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 19:20; 20.02 17:44; 21.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, armastus ja seks pole lahutamatult seotud ja arvamus, et inimesed otsivad kõrvasuhteid vaid seetõttu, et korraga kohtasid hingesugulast, on naiivne.
On inimesi, kellele meeldib seks seksi pärast – see annab neile adrenaliinilaksu, sügavamate tunnetega pole pistmist, väga vabalt võivad sügavamad tunded olla ühe inimese vastu, aga seigelda tahaks ka.
Ja selle skaala teises otsas on inimesed, kes seksivad ainult sügavamate tunnetega ning kellele eelmainitud lähenemine on täiesti arusaamatu.
Ja siis on terve palett inimesi, kes jäävad nende kahe äärmuse vahepeale.
Armumine ja armastamine pole sageli väärtushinnangute ja -hoiakutega seotud, täiesti võimalik on armuda kellessegi, kes üldse ei meeldi, aga näe, tõmbab. Ka armastada võib inimest, kellega ühist elu ei taha, aga tunne on väga tugev. Mõni inimene ei koge kunagi oma elus ülepeakäivat armumist, teisel lendavad liblikad kõhus (ja püksid jalast) väga kergesti. Inimesed on erinevad ja kõike ei saa ühe mõõdupuuga võtta.

Mis puutub nurgatagustes seksimisse, siis see võib olla mõne jaoks põnevam kui pikk armatsemine. Enesehinnanguga pole sellel mingit pistmist.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 18:06; 22.02 21:38; 23.02 19:32; 25.02 18:59; 27.02 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, armastus ja seks pole lahutamatult seotud ja arvamus, et inimesed otsivad kõrvasuhteid vaid seetõttu, et korraga kohtasid hingesugulast, on naiivne.

On inimesi, kellele meeldib seks seksi pärast – see annab neile adrenaliinilaksu, sügavamate tunnetega pole pistmist, väga vabalt võivad sügavamad tunded olla ühe inimese vastu, aga seigelda tahaks ka.

Ja selle skaala teises otsas on inimesed, kes seksivad ainult sügavamate tunnetega ning kellele eelmainitud lähenemine on täiesti arusaamatu.

Ja siis on terve palett inimesi, kes jäävad nende kahe äärmuse vahepeale.

Armumine ja armastamine pole sageli väärtushinnangute ja -hoiakutega seotud, täiesti võimalik on armuda kellessegi, kes üldse ei meeldi, aga näe, tõmbab. Ka armastada võib inimest, kellega ühist elu ei taha, aga tunne on väga tugev. Mõni inimene ei koge kunagi oma elus ülepeakäivat armumist, teisel lendavad liblikad kõhus (ja püksid jalast) väga kergesti. Inimesed on erinevad ja kõike ei saa ühe mõõdupuuga võtta.

Mis puutub nurgatagustes seksimisse, siis see võib olla mõne jaoks põnevam kui pikk armatsemine. Enesehinnanguga pole sellel mingit pistmist.

Ehk pikk jutt kokkuvoetult: on stabiilsemaid ja ebastabiilsemaid inimesi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 21:13; 21.02 18:32; 22.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, armastus ja seks pole lahutamatult seotud ja arvamus, et inimesed otsivad kõrvasuhteid vaid seetõttu, et korraga kohtasid hingesugulast, on naiivne.

On inimesi, kellele meeldib seks seksi pärast – see annab neile adrenaliinilaksu, sügavamate tunnetega pole pistmist, väga vabalt võivad sügavamad tunded olla ühe inimese vastu, aga seigelda tahaks ka.

Ja selle skaala teises otsas on inimesed, kes seksivad ainult sügavamate tunnetega ning kellele eelmainitud lähenemine on täiesti arusaamatu.

Ja siis on terve palett inimesi, kes jäävad nende kahe äärmuse vahepeale.

Armumine ja armastamine pole sageli väärtushinnangute ja -hoiakutega seotud, täiesti võimalik on armuda kellessegi, kes üldse ei meeldi, aga näe, tõmbab. Ka armastada võib inimest, kellega ühist elu ei taha, aga tunne on väga tugev. Mõni inimene ei koge kunagi oma elus ülepeakäivat armumist, teisel lendavad liblikad kõhus (ja püksid jalast) väga kergesti. Inimesed on erinevad ja kõike ei saa ühe mõõdupuuga võtta.

Mis puutub nurgatagustes seksimisse, siis see võib olla mõne jaoks põnevam kui pikk armatsemine. Enesehinnanguga pole sellel mingit pistmist.

Ehk pikk jutt kokkuvoetult: on stabiilsemaid ja ebastabiilsemaid inimesi.

Või siis väärastunud ja mitteväärastunud inimesi ja nagu ikka on normaalsed keskel 🙂 Normaalsed inimesed ikka kontrollivad oma armumist, eriti veel kui neil pere on.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.02 18:38; 20.02 18:46; 21.02 13:56; 21.02 19:08; 22.02 21:46; 23.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või siis väärastunud ja mitteväärastunud inimesi ja nagu ikka on normaalsed keskel ???? Normaalsed inimesed ikka kontrollivad oma armumist, eriti veel kui neil pere on.

Ega sa armumist kontrollida ei saa. Küll aga seda, mis edasi juhtub.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, armastus ja seks pole lahutamatult seotud ja arvamus, et inimesed otsivad kõrvasuhteid vaid seetõttu, et korraga kohtasid hingesugulast, on naiivne.

On inimesi, kellele meeldib seks seksi pärast – see annab neile adrenaliinilaksu, sügavamate tunnetega pole pistmist, väga vabalt võivad sügavamad tunded olla ühe inimese vastu, aga seigelda tahaks ka.

Ja selle skaala teises otsas on inimesed, kes seksivad ainult sügavamate tunnetega ning kellele eelmainitud lähenemine on täiesti arusaamatu.

Ja siis on terve palett inimesi, kes jäävad nende kahe äärmuse vahepeale.

Armumine ja armastamine pole sageli väärtushinnangute ja -hoiakutega seotud, täiesti võimalik on armuda kellessegi, kes üldse ei meeldi, aga näe, tõmbab. Ka armastada võib inimest, kellega ühist elu ei taha, aga tunne on väga tugev. Mõni inimene ei koge kunagi oma elus ülepeakäivat armumist, teisel lendavad liblikad kõhus (ja püksid jalast) väga kergesti. Inimesed on erinevad ja kõike ei saa ühe mõõdupuuga võtta.

Mis puutub nurgatagustes seksimisse, siis see võib olla mõne jaoks põnevam kui pikk armatsemine. Enesehinnanguga pole sellel mingit pistmist.

Selle vastu ilmselt keegi ei vaidle, et armastus ja seks pole alati omavahel seotud. Eks inimene on osa loomariigist, kus mõnda kihutab tagant vastupandamatu sugutung ja kiim, nii et sageli ollaksegi valmis ükskõik kellega ükskõik kus keppima. Mina liigitan need, kelle aju lakkab sugutungi ajal töötamast, primaatide hulka, kus inimeseks arenemiseni on veel teatav tee käia. Primaatidel pole ka mingit enesehinnangut – nad ilmselt ei teagi, mis see on.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liigitan need, kelle aju lakkab sugutungi ajal töötamast, primaatide hulka, kus inimeseks arenemiseni on veel teatav tee käia.

Ma saan aru, mida sa mõtled, aga mul tekkis väike küsimus sellega seoses, et kas seksi ajal ka aju peaks hullult töötama? parim seks on siis, kui sa mitte millelegi ei mõtle ja tegeled ainult seksiga – lihtsalt super!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:00; 22.02 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liigitan need, kelle aju lakkab sugutungi ajal töötamast, primaatide hulka, kus inimeseks arenemiseni on veel teatav tee käia.

Ma saan aru, mida sa mõtled, aga mul tekkis väike küsimus sellega seoses, et kas seksi ajal ka aju peaks hullult töötama? parim seks on siis, kui sa mitte millelegi ei mõtle ja tegeled ainult seksiga – lihtsalt super!

Mina rääkisin sugutungist, mis seksile eelneb. Ehk arenenud inimene suudab sugutungi ajal siiski mõelda, kellega ja kuhu ta seksima läheb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Primaatidel pole ka mingit enesehinnangut – nad ilmselt ei teagi, mis see on.

Ikka on. Ei tasu loomariiki nii haledaks pidada.
Kusjuures, ka loomad valivad väga kellega seksida, isegi siis kui kiim on laes.
Ja need, kes seksivad sinu meelest kõigiga, ei tee seda mitte, ikka valivad. Neile lihtsalt on teistsugused asjad seksis (ja suhetes) tähtsad.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 18:06; 22.02 21:38; 23.02 19:32; 25.02 18:59; 27.02 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Primaatidel pole ka mingit enesehinnangut – nad ilmselt ei teagi, mis see on.

Ikka on. Ei tasu loomariiki nii haledaks pidada.

Kusjuures, ka loomad valivad väga kellega seksida, isegi siis kui kiim on laes.

Ja need, kes seksivad sinu meelest kõigiga, ei tee seda mitte, ikka valivad. Neile lihtsalt on teistsugused asjad seksis (ja suhetes) tähtsad.

Jajah, et oleks pandav ja/või tooks järglasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.02 18:38; 20.02 18:46; 21.02 13:56; 21.02 19:08; 22.02 21:46; 23.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labasemad mehed ja naised? ei vali kedagi. Tinderis ei huvita abielumehi isegi see kas oled ilus kole loll tark. Pealetykkivamad ongi just abielumehed, need ei sea armukesele mingeid kriteeriume. Peaasi kui naissoost oled, pilti ka enne ei ole vaja. Suhet otsivad mehed ikka noudlikumad ja tahavad pilti ja pead standardile vastama, aga armuke see olgu voi emane siga.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 21:13; 21.02 18:32; 22.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liigitan need, kelle aju lakkab sugutungi ajal töötamast, primaatide hulka, kus inimeseks arenemiseni on veel teatav tee käia.

Ma saan aru, mida sa mõtled, aga mul tekkis väike küsimus sellega seoses, et kas seksi ajal ka aju peaks hullult töötama? parim seks on siis, kui sa mitte millelegi ei mõtle ja tegeled ainult seksiga – lihtsalt super!

Seda oskust peaks arstidele näitama. See, et aju kohe suudab MITTE MILLELEGI mõelda, see on sul fenomen. Enne seksi inimene. Siis klõps, aju lülitub välja. Seksi ajal amööb. Pärast seksi, klõps, inimene. Homo sapiens. Aga mis siis saab, kui sa unustad selle klõpsu tagasi mõtlevaks inimeseks teha…aaaa, need on need, kes alla sõitvast eskalaatorist püüavad üles minna.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Primaatidel pole ka mingit enesehinnangut – nad ilmselt ei teagi, mis see on.

Ikka on. Ei tasu loomariiki nii haledaks pidada.

Kusjuures, ka loomad valivad väga kellega seksida, isegi siis kui kiim on laes.

Ja need, kes seksivad sinu meelest kõigiga, ei tee seda mitte, ikka valivad. Neile lihtsalt on teistsugused asjad seksis (ja suhetes) tähtsad.

Sinul soovitan ma küll bioloogiakursust korrata. Äkki tuleb meelde, mis asi on olelusvõitlus ja instinkt.
Need teistsugused parameetrid suhetes, mille hulka enam ausus, austus ja väärikus ei kuulu, määravadki need seksijad automaatselt teise eestisse ehk sinna primaatide hulka.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aaaa, need on need, kes alla sõitvast eskalaatorist püüavad üles minna.

Mina läksin eile Selveris, sest poole allasõidu peal tuli meelde, et üks asi jäi siiski ostmata sealt teise korruse poest. Õnneks kedagi muud eskalaatoril polnud, niiet sain ilusti üles tagasi. Klõps vist jäi tegemata!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinul soovitan ma küll bioloogiakursust korrata.

Aitäh, aga mul on ei ole vaja bioloogiatundi minna, ma olen loomadega väga tihedalt igapäevaselt koos ja oman piisavalt võimalusi nende seksuaal- ja muu käitumise jälgimiseks.
Kahjuks on suur osa bioloogiaõpikuist kirjutatud inimeste endi eelarvamustest lähtuvalt. Ikka tahetakse loomi inimestele kuidagi vastandada, kuigi me oleme täpselt samasugused loomad, ka meil on mõistusele allumatud instinktid jne.
Nii et soovitan rohkem avatud meelega ringi käimist ja näed, et õpikud alati lihtsustavad elu keerukust.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.02 18:06; 22.02 21:38; 23.02 19:32; 25.02 18:59; 27.02 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinul soovitan ma küll bioloogiakursust korrata.

Aitäh, aga mul on ei ole vaja bioloogiatundi minna, ma olen loomadega väga tihedalt igapäevaselt koos ja oman piisavalt võimalusi nende seksuaal- ja muu käitumise jälgimiseks.

Kahjuks on suur osa bioloogiaõpikuist kirjutatud inimeste endi eelarvamustest lähtuvalt. Ikka tahetakse loomi inimestele kuidagi vastandada, kuigi me oleme täpselt samasugused loomad, ka meil on mõistusele allumatud instinktid jne.

Nii et soovitan rohkem avatud meelega ringi käimist ja näed, et õpikud alati lihtsustavad elu keerukust.

No aga siin ju väidetaksegi, et inimene on üks loomaliik, aga tal on kõne ja mõistus ning loomast veidi edasiarenenum ei hakka esimese atraktiivse ettejuhtuvaga paljunema, kuigi väga tahaks 🙂 Neid sisuliselt looma tasemel nurgataguseid kähkukaid nautivaid, aju välja lülitajaid on palju 🙂 Aga on ka neid, kellele saab omistada inimlikke väärtusi, nagu austus ja truudus oma partneri suhtes.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.02 18:38; 20.02 18:46; 21.02 13:56; 21.02 19:08; 22.02 21:46; 23.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinul soovitan ma küll bioloogiakursust korrata.

Aitäh, aga mul on ei ole vaja bioloogiatundi minna, ma olen loomadega väga tihedalt igapäevaselt koos ja oman piisavalt võimalusi nende seksuaal- ja muu käitumise jälgimiseks.

Kahjuks on suur osa bioloogiaõpikuist kirjutatud inimeste endi eelarvamustest lähtuvalt. Ikka tahetakse loomi inimestele kuidagi vastandada, kuigi me oleme täpselt samasugused loomad, ka meil on mõistusele allumatud instinktid jne.

Nii et soovitan rohkem avatud meelega ringi käimist ja näed, et õpikud alati lihtsustavad elu keerukust.

Neist loomadest, kelle hooldaja usub, et loomad tegelevad enesele hinnangu andmisega, on ausalt öeldes siiralt kahju.
Seda ma rääkisin isegi, et inimesed, keda juhivad ainult instinktid, pole primaatidest paremad. Mõtlevad inimesed suudavad enda instinkte alla suruda, sugutungi mingil määral kohe kindlasti.
On tüüpiline, et perekooli kägu peab end targemaks, kui vastavat valdkonda pikalt õppinud ja uurinud õpetajad ja teadlased.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neist loomadest, kelle hooldaja usub, et loomad tegelevad enesele hinnangu andmisega, on ausalt öeldes siiralt kahju

Muidugi annavad näiteks kassid ja koerad enesele hinnangu. Nad hindavad näiteks enne kaklusi oma võimeid ja otsustavad, kas põgeneda, alluda, rünnata või kaitsta. Nad hindavad oma võimalusi, annavad hinnangu oma šanssidele, kui kohtuvad ohuallikaga.

Kui koerad on juba piisavalt koos elanud, on igaüks väga teadlik oma positsioonist, nende enesehinnang on adekvaatne. Kes teab, et ta sööb kolmandana, ei söö esimesena. Nad tajuvad enda positsiooni adekvaatselt – jah, kuigi aegajalt mõni katsub proovida, kas ta näiteks vanusega seotuna kõrgenenud enesehinnang vastab tegelikkusele.

Ühesõnaga – koduloomad annavad endame muidugi hinnangu ja asuvad karjas vastavale positsioonile. Kui koerad või hundid ei oleks teadlikud oma võimetest ega annaks oma suutlikkusele praktikas tõestatud hinnangut, lebaksid nad selili ja soojendaksid kõhtu päikese käes. Mitte ei asuks end kõige tugevamini tundev (ja karja poolt sellisena tunnustatud) isend rünnet vastu võtma ja tagasi lööma.

Ei, karja juhid ei teki nii, et loom ise ei anna mingit hinnangut oma võimetele, teised vaid käivad ja patsutavad teda turjale ja ütlevad – Pontu, sinul on kõige suuremad hambad, sina haugud postiljoni esimesena – marss, marss, Pontu.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neist loomadest, kelle hooldaja usub, et loomad tegelevad enesele hinnangu andmisega, on ausalt öeldes siiralt kahju

Muidugi annavad näiteks kassid ja koerad enesele hinnangu. Nad hindavad näiteks enne kaklusi oma võimeid ja otsustavad, kas põgeneda, alluda, rünnata või kaitsta. Nad hindavad oma võimalusi, annavad hinnangu oma šanssidele, kui kohtuvad ohuallikaga.

Kui koerad on juba piisavalt koos elanud, on igaüks väga teadlik oma positsioonist, nende enesehinnang on adekvaatne. Kes teab, et ta sööb kolmandana, ei söö esimesena. Nad tajuvad enda positsiooni adekvaatselt – jah, kuigi aegajalt mõni katsub proovida, kas ta näiteks vanusega seotuna kõrgenenud enesehinnang vastab tegelikkusele.

Ühesõnaga – koduloomad annavad endame muidugi hinnangu ja asuvad karjas vastavale positsioonile. Kui koerad või hundid ei oleks teadlikud oma võimetest ega annaks oma suutlikkusele praktikas tõestatud hinnangut, lebaksid nad selili ja soojendaksid kõhtu päikese käes. Mitte ei asuks end kõige tugevamini tundev (ja karja poolt sellisena tunnustatud) isend rünnet vastu võtma ja tagasi lööma.

Ei, karja juhid ei teki nii, et loom ise ei anna mingit hinnangut oma võimetele, teised vaid käivad ja patsutavad teda turjale ja ütlevad – Pontu, sinul on kõige suuremad hambad, sina haugud postiljoni esimesena – marss, marss, Pontu.

Püha püss, kui rumal jutt! Järjekordne kägu, kes pole mitte midagi kuulnud ellujäämisinstinktist. Kordan veelkord, loomade käitumine põhineb instinktidel. Kolm klassi külakooli, tõesti!

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha püss, kui rumal jutt! Järjekordne kägu, kes pole mitte midagi kuulnud ellujäämisinstinktist. Kordan veelkord, loomade käitumine põhineb instinktidel. Kolm klassi külakooli, tõesti!

Tead, on teemasid, mille üle sa minuga ei peaks vaidlema. See ja toiduainetetööstus/töötlemine/säilitamine on kaks neist.

Vabalt aga seks, koroona, vermut jms palju asju – nendest ma ei jaga eriti põnevat midagi ning igasugune sinupoolne harimine kulub ära.

Oma suuvärki peaksid ka pisut harima, et see laudataguses õlut kuukavast kontingendist pisut kõrgemale tõuseks. Viisakam või nii, sest räuskava inimese käest kes tahakski midagi õppida.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.02 14:05; 20.02 11:09; 20.02 11:12; 21.02 13:21; 21.02 13:22; 21.02 14:10; 21.02 15:27; 22.02 12:02; 23.02 11:34; 24.02 14:21; 25.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha püss, kui rumal jutt! Järjekordne kägu, kes pole mitte midagi kuulnud ellujäämisinstinktist. Kordan veelkord, loomade käitumine põhineb instinktidel. Kolm klassi külakooli, tõesti!

Tead, on teemasid, mille üle sa minuga ei peaks vaidlema. See ja toiduainetetööstus/töötlemine/säilitamine on kaks neist.

Vabalt aga seks, koroona, vermut jms palju asju – nendest ma ei jaga eriti põnevat midagi ning igasugune sinupoolne harimine kulub ära.

Oma suuvärki peaksid ka pisut harima, et see laudataguses õlut kuukavast kontingendist pisut kõrgemale tõuseks. Viisakam või nii, sest räuskava inimese käest kes tahakski midagi õppida.

Ja mis see kommentaar on, kui see pole räuskamine? Kas argumendid said otsa, et suvalisi laest võetud solvanguid hakkasid loopima?
Ühtki tõsiselt võetavat teaduslikku kinnitust sellele, et loomad mõtlevad, enese hindamine nimelt on mõtlemisvõimet eeldav tegevus, ei ole. Sa oled vähemalt Nobeli preemiat väärt, kui suudad seda tõestada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.02 16:51; 19.02 16:59; 19.02 17:15; 19.02 17:25; 19.02 18:12; 19.02 18:34; 20.02 10:11; 20.02 10:16; 20.02 10:58; 20.02 12:05; 20.02 15:30; 20.02 15:52; 21.02 11:00; 21.02 11:04; 22.02 20:30; 22.02 20:38; 23.02 16:34; 23.02 19:52; 25.02 13:10; 25.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe petmine pàevasel ajal