Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ….

Postitas:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 01:39; 25.12 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 01:39; 25.12 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule siin foorumis on juba pea iga teine teema teemal “kas lahku minna” või “kuidas mehest lahti saada”. Üsna tüütu.
Loe natuke allpool olevaid teemasid ja sa saad kõigile oma küsimustele vastused.
Huvitav, et pole ühtki teemat, et “kuidas targemaks saada” või “kuidas vigu ennetada”, kuigi see oleks vist äärmiselt vajalik.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjavigade järgi tundub teemaalgataja lõpetamata põhiharidusega tibuemme karu tagumikust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et perekool pole mõeldud vaid kõrgharidust omavatele. Haridus ei näita haritust. Kui inimesel mure ja vaja nõu, siis las küsib, täpselt nii nagu oskab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et perekool pole mõeldud vaid kõrgharidust omavatele. Haridus ei näita haritust. Kui inimesel mure ja vaja nõu, siis las küsib, täpselt nii nagu oskab.

Täitsa nõus sinuga. Minul on keskharidus ja minu Vellol on algharidus. Ometi seisma me Eesti eest, oleme rahvuskonservatiivid ja kristlased. Kui võrrelda meid sotsliberastide, reformide, homode ja soroslastega, siis meist on Eestile kasu, nemad aga on kasutud eestluse õõnestajad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )