Esileht Pereelu ja suhted Mehe poolne manipuleerimine ja vaimne vägivald.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Mehe poolne manipuleerimine ja vaimne vägivald.

Postitas:

Olen pikas suhtes mis enam ei paku midagi. Ei saa enam mehe poolt tähelepanu,kiitust,ega abi. Pole enam ka ühiseid jututeemasid millest rääkida.Tunnen suhtes olles ennast nii üksikuna. Ja ei näe mõtet jätkata kooseluga, kui mees midagi suhtesse ei panusta. Tegin mehele ettepaneku lahku minna. Milleks vinduda? Aga mees pole nõus. Teeb kõik selleks, et mind maha teha, mulle halvasti öelda ja mõnitada,laste kaudu mulle kätte maksta. Kui ma temaga lahku tahan minna. Mees pole nõus minuga asju selgeks rääkima. Arvab, et ideaalne suhe ongi selline, kus peres keegi kellegiga ei suhtle, ainult siis kui mehele sobib. Tema käib uksest välja siis kui ise tahab.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 27.02 00:09; 27.02 22:06; 27.02 22:19; 28.02 23:43; 29.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega meie aidata saame? Mine siis lahku. Kedagi ei saa sundid abielus olema. Haiget saanud inimene käitub sageli valesti, sinna ei saa suurt midagi teha. Aga kõik läheb mööda. Esialgne periood tuleb lihtsalt üle elada ja suhelemine viia nii miinimumini kui see laste pärast võimalik on.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mees pole nõus. Teeb kõik selleks, et mind maha teha, mulle halvasti öelda ja mõnitada,laste kaudu mulle kätte maksta. Kui ma temaga lahku tahan minna. Mees pole nõus minuga asju selgeks rääkima. Arvab, et ideaalne suhe ongi selline, kus peres keegi kellegiga ei suhtle, ainult siis kui mehele sobib. Tema käib uksest välja siis kui ise tahab.

😀 Saada põrgu. Seda enam, milleks sellise tölli peale oma aega raisata.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 20:10; 27.02 12:14; 27.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud aru, et ta manipuleeriks. Tundub lihtsalt ükskõikne mees, kes ei saa aru, et suhtes tulebki vaeva näha.
Minu viimases suhtes keeras mees päevapealt nii ära, et iga jumala õhtu nutsin end magama. Pool aastat kannatasin ja otsisin korterit kuhu kolida, aga lõpuks kolisin välja ja nii hea on.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaimne vägivald? Teil pole suhetki, mis vägivallast sa räägid. See, et sa ei saa tähelepanu, pole ju vägivald. Vägivalla eest pannakse vangi, aga maailmas on niipalju inimesi, kes sinust midagi ei tea, kas nad on siis vägivaldsed või ?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on täiesti tüüpiline, et lahku minna ei taha, tahab nagu koos olla, aga samas sõimab.

Üldiselt on nii, et keegi ei pea vastu enda tahtmist kooselus olema. Kui üks pool ei taha koos olla ja teine väidetavalt tahab, siis peale jääb sellises olukorras selle inimese soov, kes tahab lahku minna.

Lahku saab minna ka ilma asju sirgeks rääkimata. Paljud lahkuminekud on koledad just seetõttu, et üks osapool hakkab teist materdama, sinu olukord ei ole siin selles suhtes kuidagi eriline. Sina oled see, kes soovib suhet lõpetada, nüüd pead ise teadma, kuidas see teoks saab. Kui olete abielus, siis lahutus sisse, ühisvara müüte maha jms. Kui ei ole abielus, siis see, kes elab teisele kuuluval pinnal peab välja kolima. Kui sina elad mehe pinnal, siis võta oma kompsud ja astu lihtsalt minema, seal pole pikalt enam midagi rääkida. Kui mees elab sinu pinnal ja ei taha välja kolida, siis oled keerulisemas olukorras.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 00:04; 27.02 08:34; 27.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidevalt pean mehele seletama, et ei soovi temaga enam koos elada, tema ei saa sellest aru. Siis hakatakse mind nii maa tasa tegema ja lastega halvasti käituma, nagu nemad oleksid süüdi, et isa elada ei oska. Mees keeldub minu pinna pealt lahkumast, lubas selleks kõik teha, et ei peaks siit ära minema.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 27.02 00:09; 27.02 22:06; 27.02 22:19; 28.02 23:43; 29.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidevalt pean mehele seletama, et ei soovi temaga enam koos elada, tema ei saa sellest aru. Siis hakatakse mind nii maa tasa tegema ja lastega halvasti käituma, nagu nemad oleksid süüdi, et isa elada ei oska. Mees keeldub minu pinna pealt lahkumast, lubas selleks kõik teha, et ei peaks siit ära minema.

Kui keeldub lahkumast, siis ütle talle, et nädala pärast olgu välja kolitud. Kui välja ei koli, siis paki ta asjad kokku, tõsta ukse taha ja vaheta lukud ära.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidevalt pean mehele seletama, et ei soovi temaga enam koos elada, tema ei saa sellest aru. Siis hakatakse mind nii maa tasa tegema ja lastega halvasti käituma, nagu nemad oleksid süüdi, et isa elada ei oska. Mees keeldub minu pinna pealt lahkumast, lubas selleks kõik teha, et ei peaks siit ära minema.

Sa ei pea mitte seletama, et ei taha temaga enam koos elada vaid ütlema, et ta peab välja kolima. Pikaajalisele partnerile võlgned sa samas nii palju viisakust, et päris paugust kuuse alla sa teda visata ei tohiks, seega oleks kõige õigem pakkuda talle väljakolimiseks puhveraeg ja vajadusel ka materiaalne abi.
Ja teha seda tõsiselt, rahulikult, ilma tülita. Kui tüli on foonil, siis ei võetagi su juttu tõsiselt. Leia rahulik hetk.
Istute mehega laua taha maha ja sina ütled talle: “Ma ei suuda sinuga enam koos elada. Peame lahku kolima. Kuna see korter siin on minu oma, siis pead välja kolima sina. Millist abi sa väljakolimiseks vajad? Arutame läbi, kainelt.”

Teine variant on, et kui mees tõesti lubas teha kõik selleks, et mitte sinu juurest ära minna, siis kutsud ta koos endaga perenõustaja juurde, seal saate mõned asjad sirgeks rääkida. Võib juhtuda, et sa muudad oma hoiakut, kui mees tõesti ennast muudab, aga võib ka juhtuda, et õnnestub lihtsalt nõustaja abiga rahulikult ja tülitsemata lahku minna.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 07:42; 27.02 12:22; 27.02 12:23; 27.02 22:12; 28.02 10:10; 29.02 03:19; 29.02 09:16; 29.02 09:19; 01.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, kui mees elab sinu pinnal ja keeldub lahkumast, siis on ainus variant ta välja visata.

Otsid endale kellegi, kes saaks sulle appi tulla, olla kasvõi moraalseks toeks kui asi kurjaks kisub.

Mehele võid anda max kuu aega, et ta leiaks endale teise koha elamiseks, ütled näiteks, et märtsi lõpus olgu välja kolitud. Samal ajal sa temaga mingit suhet ei arenda, st ei maga samas voodis ega muud säärast sest muidu mees arvab, et sa niisama tänitad ja sul ei olegi lahkuminekuga tõsi taga.

Ja kui mees selle kuu aja jooksul kuskile ei koli, siis pakid tema asjad ise kokku (mitte mehe nina all, vaid siis kui ta näiteks tööl on, või sõpradega väljas). Tõstad need asjad siis kehvema variandi puhul ukse taha või saadad mõne ta sugulase juurde. Ukselukud tuleb ka kindlasti ära vahetada.

Ja siis kannatad veel seda sõimu, kuni maha rahuneb, sest selles võid päris kindel olla, et tuleb nii sõimu kui ähvardusi.

Aga lõpuks on see läbi.

Niisugused mehed, kes ütlemise peale lahku minna ei taha, ongi tavaliselt vägivaldsed, mõni lihtsalt sõimab, teine laseb ka käed käiku. Seda enam on sul vaja meelekindlust, et temast vabaneda. Ja sa pead ise tegutsema, sa võid muidu ootama jäädagi, et tema kuskile läheks.

Igasugune perenõustaja selle lahkumineku protsessi käigus unusta ära. Muidu sa lihtsalt pikendad oma piinu. Niisugust tüüpi mees, kes pole nõus välja kolima ja ähvardab, esiteks ei kuula rahulikku juttu, teiseks pole võimeline kainelt rääkima ja kolmandaks ta ei muutu. Võimalik, et kunagi tulevikus, kellegi teisega, aga mitte sinuga ja nüüd ja kohe. Seda lihtsalt ei juhtu.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 00:04; 27.02 08:34; 27.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, kui mees elab sinu pinnal ja keeldub lahkumast, siis on ainus variant ta välja visata.

Üks “ainus” variant on ju veel: see pind ära müüa.
Ja alul üürikasse kolida (mehel sinna asja ei ole) ja siis omale midagi uut soetada.

Kui oled pikalt inimesega kuskil koos elanud, siis ju naguniiei taha seal rohkem ilma temata olla.
Ja igaüks pole selline sinusugune kakleja tüüp ka, et otsi aga sõber ja tõsta kilekotiga asjad ukse taha.
Et jube lihtne.

Ei ole lihtne, sest ta tuleb sinna ju edasi prõmmima, nutma, lilli tooma, ukse taha magama – ühesõnaga kõike tegema, mida manipulaatorid tavaliselt ikka teevad.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:02; 27.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks “ainus” variant on ju veel: see pind ära müüa.

Oota, miks naine peaks endale kuuluva korteri ära müüma, kui see kuulub ainuisikuliselt talle? Ja kuidas sa seda müümist endale ette kujutad, kui mees selles korteris sees istub? Ostja tuleb vaatama, mees tuleb uksele vastu ja pistab õiendama, et tema elab seal sees ja ei kavatse kuskile minna. Korterit müüa ei saa niimoodi, et seal mingi kuri mees sees passib. Ka nii on raske, kui samal ajal ise sees elad või seal mõni üürnik on. Aga oletame, et müük õnnestubki, siis seisab ees uus kadalipp, et endale uus elamine osta… Ja mees tuleb vanalt pinnalt nagunii enne välja saada kui see ostjale üle anda.

On siiski kordades lihtsam mehe asjad ise kokku pakkida ja kuskile mujae toimetada, pane tähele, et ma ei soovitanud neid ilmtingimata ukse taha tõsta.

Jah, võib juhtuda seda, et tuleb ukse taha prõmmima, aga kui ta on juba ukse taga prõmmija ja magaja tüüp, siis ta tuleb ja teeb seda ka naise uues asukohas. Siiski on tõenäolisem see, et pommitab mõnda aega telefonikõnede ja sõnumitega, aga ukse taha ei roni.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 00:04; 27.02 08:34; 27.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks “ainus” variant on ju veel: see pind ära müüa.
Ja alul üürikasse kolida (mehel sinna asja ei ole) ja siis omale midagi uut soetada.

Täiesti loll soovitus. Äkki saaks veel alandlikum olla? Ma elan omas villas, mingi mehe pärast ei hakka küll müügiga mässama ja üürikasse kolima.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 20:10; 27.02 12:14; 27.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisugused mehed, kes ütlemise peale lahku minna ei taha, ongi tavaliselt vägivaldsed, mõni lihtsalt sõimab, teine laseb ka käed käiku.

Ei pruugi olla, kui mees varem ei olnud ei füüsiliselt ega vaimselt vägivaldne, siis tal lihtsalt praeguses stressiolukorras lõi üsna mõistetavalt kaane pealt. Kui varem oli vägivaldne, siis muidugi selline lahkuminekuähvardus muudab asja hullemaks ja isegi väga hulluks. Seda, milline ta varem oli, peab teemaalgataja ise teadma, aga üldiselt vägivaldsed mehed ei muutu vägivaldseks alles siis, kui lahkuminekust räägitakse.
Pigem on just see olukord, et teemaalgataja ei jäta usutavat muljet, mees arvab, et ta niisama norib tüli ja ei mõtle lahkuminekut tõsiselt ja siis omakorda lihtsalt vastab sellele tülile. Ja olgem ausad, “ma ei taha sinuga enam koos elada” ei mõjugi nii tõsiseltvõetavalt kui “me peame lahku minema, nii see enam jätkuda ei saa” või “Mulle aitab, koli välja”.

Igasugune perenõustaja selle lahkumineku protsessi käigus unusta ära. Muidu sa lihtsalt pikendad oma piinu. Niisugust tüüpi mees, kes pole nõus välja kolima ja ähvardab, esiteks ei kuula rahulikku juttu, teiseks pole võimeline kainelt rääkima ja kolmandaks ta ei muutu. V

See nüüd jälle lähtub eeldusest, et see mees on loomu poolest vägivaldne, aga seda nüüd teemaalgataja jutust siiski järeldada ei saa, kui tülid on tekkinud alles lahkumineku jutu peale. Ning väga paljud mehed rahunevad maha ametiisiku juuresolekul ja hakkavad kainelt mõtlema. Oma naisega ei suuda viisakalt käituda, eriti kui see midagi lahkuminekust räägib, aga terapeudile või ametnikule tahaks nagu endast parema mulje jätta. Ja selle mulje tuules saab vahel asjad selgeks rääkida. Vahel ei saa ka.

Jällegi, kui mehe varasem käitumine ka oli vägivaldne, siis muidugi pole sellel mõtet, aga kas oli?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 07:42; 27.02 12:22; 27.02 12:23; 27.02 22:12; 28.02 10:10; 29.02 03:19; 29.02 09:16; 29.02 09:19; 01.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta on juba ukse taga prõmmija ja magaja tüüp, siis ta tuleb ja teeb seda ka naise uues asukohas.

Nii see kipub olema jah.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 07:42; 27.02 12:22; 27.02 12:23; 27.02 22:12; 28.02 10:10; 29.02 03:19; 29.02 09:16; 29.02 09:19; 01.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti loll soovitus. Äkki saaks veel alandlikum olla? Ma elan omas villas, mingi mehe pärast ei hakka küll müügiga mässama ja üürikasse kolima.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:02; 27.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Loomulikult on. Ja järjekord on ukse taga.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 20:10; 27.02 12:14; 27.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska välja! Kui meest kodus pole, paki ta asjad kokku ja pane ukse taha. Lukud vaheta ära. Ja kindlasti kutsu endale keegi appi – sõber, isa, vend.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 13:37; 28.02 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ära tõsta ukse taha asju.

Aga vestlused peavad kehtestavad olema.

Üks mu tuttav rääkis, et nemad abikaasaga kirjutasid paberile, mis neile suhte juures ei meeldi ja mis on mõlema vajadused (mitte siis soovid. Vajadus on siis see, milleta on väga raske suhtes elada… mida teiselt vajad, mille pärast suhtes oled). Ja tema kirjutab samamoodi (pidage meeles – ainult vajadused, mitte roosamanna soovid, ebareaalsed ootused). Fookus siis sellel – mida mina vajan suhtest… (igasugune süüdistamine ja hinnangud teise suunal jätta välja).

Ja andke üksteisele teada, mida vajate. Tehke mõni nädal proovi, kas tahate teise vajadusi täita… Kui pole soovi, ongi suhe läbi.

Sellega annad sa talle võimaluse olukorra parandamiseks. Kui teda ei huvita… siis on paraku aeg lahku minna.

Ehk mõistab sel moel? Aga äkki läheb teisiti…

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole nõus mingeid asju kirja panema, ega ka rääkida. Mina olen oma soovidest ja vajadustest talle rääkind. Ma ei vaja midagi sellist, mida mees täita ei saa. Vajaks lihtsalt vahest rohkem puhkust, et ta tegeleks rohkem lastega ja ma ka ühe päeva ennast välja puhata saaksin. Mehel on seda raske täita. Sealt need tülid tulevad. Mehel on kõik lubatud, käib kus tahab, teeb mis tahab, puhkab kuna tahab. Naisel sellist asja ette nähtud pole. Eks mehel mugav elu, sellepärast ära minna ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 27.02 00:09; 27.02 22:06; 27.02 22:19; 28.02 23:43; 29.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on kõik lubatud, käib kus tahab, teeb mis tahab, puhkab kuna tahab. Naisel sellist asja ette nähtud pole. Eks mehel mugav elu, sellepärast ära minna ei taha.

Kui asjalood on tõesti ja ilma kahtlusteta nii, siis tuleb sul lihtsalt õppida ennast rohkem kehtestama, et mees aru saaks, et ta peab ära kolima.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 07:42; 27.02 12:22; 27.02 12:23; 27.02 22:12; 28.02 10:10; 29.02 03:19; 29.02 09:16; 29.02 09:19; 01.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen talle juba kolm päeva seletanud, et ta välja koliks,et ma ei suuda temaga enam koos elada. Tema küsib mitmeid kordi päeva jooksul aga miks? Ta ei saa nagu üldse millegist aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 27.02 00:09; 27.02 22:06; 27.02 22:19; 28.02 23:43; 29.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta ise ei lähe, siis ainuke variant ongi ta välja visata ja lukud vahetada või temalt võtmed ära võtta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 13:37; 28.02 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen talle juba kolm päeva seletanud, et ta välja koliks,et ma ei suuda temaga enam koos elada. Tema küsib mitmeid kordi päeva jooksul aga miks? Ta ei saa nagu üldse millegist aru.

Aga mis sõnastust sa kasutad?

Kui tema küsib, miks, siis ühel hetkel lõpeta selgitamine (kui sa oled juba mitu korda selgitanud, siis on selge, et see meetod ei tööta) ja vastad, et sinu jaoks on see suhe läbi ja tema palun koligu välja, tähtaeg on kuu aega, hakaku uut elukohta otsima. Järjekindlalt. Ei selgita, aga jääd endale kindlaks.
Pakud välja mõistiku graafiku lastega kohtumisteks ja koostad nimekirju, milliseid esemeid kodust on temal õigus kaasa võtta – tal võib sellest olla teine nägemus ja teil tuleb mingi kompromiss leida.
Võid ise ka üürikuulutusi otsida ja talle nina alla torgata.
Võid aidata teda üürimise tagatisrahaga, kui tal endal sellega raskusi on. Kui su eesmärk on mees majast välja saada, siis võid ju ise ka sellesse panustada?

Kui kaua te koos olete elanud?
Kas ta on enne seda üldse üksi elanud ja iseseisvalt korterit üürinud?
Äkki ta lihtsalt ei oska asju ajada, siis tuleb teda õpetada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 07:42; 27.02 12:22; 27.02 12:23; 27.02 22:12; 28.02 10:10; 29.02 03:19; 29.02 09:16; 29.02 09:19; 01.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid parem naine olema ega oma meest niiviisi ärritavalt üles keerutama. Siis, kui kodus on ebakõla, peaks ikkagi naine olema see, kes esimesena peeglisse vaatab. Sest naine on kodus harmoonia eest vastutav.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos olnud üle 10 aasta. Ei ole ta varem kuskil üksi elanud ega midagi üürind. Elas enne vanemate juures.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 27.02 00:09; 27.02 22:06; 27.02 22:19; 28.02 23:43; 29.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos olnud üle 10 aasta. Ei ole ta varem kuskil üksi elanud ega midagi üürind. Elas enne vanemate juures.

See ongi tema praeguse käitumise põhjuseks, ta kardab.
Palun kujutage ette, et samas olukorras on mõni naine, kes vanematekodust mehe juurde kolinud ja nüüd pärast kümmet aastat kooselu tahab mees temast lahku minna, aga naine ei taha. Mida te talle soovitaksite?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.02 07:42; 27.02 12:22; 27.02 12:23; 27.02 22:12; 28.02 10:10; 29.02 03:19; 29.02 09:16; 29.02 09:19; 01.03 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos olnud üle 10 aasta. Ei ole ta varem kuskil üksi elanud ega midagi üürind. Elas enne vanemate juures.

See ongi tema praeguse käitumise põhjuseks, ta kardab.

Palun kujutage ette, et samas olukorras on mõni naine, kes vanematekodust mehe juurde kolinud ja nüüd pärast kümmet aastat kooselu tahab mees temast lahku minna, aga naine ei taha. Mida te talle soovitaksite?

Muidugi soovitaks, et küsigu mehelt õpetussõnu, kuidas kolida ja kust korterikuulutusi võiks leida, ja palugu mehel tagatisraha ka välja köhida. Loomulikult.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole nõus mingeid asju kirja panema, ega ka rääkida. Mina olen oma soovidest ja vajadustest talle rääkind. Ma ei vaja midagi sellist, mida mees täita ei saa. Vajaks lihtsalt vahest rohkem puhkust, et ta tegeleks rohkem lastega ja ma ka ühe päeva ennast välja puhata saaksin. Mehel on seda raske täita. Sealt need tülid tulevad. Mehel on kõik lubatud, käib kus tahab, teeb mis tahab, puhkab kuna tahab. Naisel sellist asja ette nähtud pole. Eks mehel mugav elu, sellepärast ära minna ei taha.

aga miks sa arvad, et kui mees majast välja kolib, siis sa rohkem puhkust saad?
tõenäoliselt saad isegi vähem, lisaks rahalised probleemid jms. nüüd mees mingilgi määral kindlasti aitab, kuigi sinu jaoks on seda vähe. vahel ikka vaatab lapsi või teeb neile võileiva vms. kui ta välja kolib, siis jääb see vähenegi ära

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 08:38; 29.02 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mulle mees kes toeks pole? Tema kõik soovid pean täitma, aga tema ei panusta midagi. Kui ta ära läheks oleks üks kohustus vähem, ka tema järgi asjade ära tegemine. Ei pea ju kogu aeg paluma, et mees ka enda lapsi vaataks ja hoiaks. Seda peaks ju ise taipama teha.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 19:30; 27.02 00:09; 27.02 22:06; 27.02 22:19; 28.02 23:43; 29.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe poolne manipuleerimine ja vaimne vägivald.