Esileht Pereelu ja suhted mehe reageerimine küsimusele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: mehe reageerimine küsimusele

Postitas:

On alust arvata, et mehele on tekkinud silmarõõm.
Klassikalised sümptomid, varjab telefoni, kõnedele-sõnumitele ei vastata, muutunud käitumine,jne. Kõhutunne ütleb.
Küsisin otse, viisakalt, et mul selline halb tunne, kas sul on keegi?
Reaktsioon oli ehmatav, korralik vihapurse tuli sealt, mina olla paranoiline, hull, ei temal ole kedagi jne. Ok, rahunes maha, proovisin mõni päev hiljem veel ääri-veeri uurida. Ikka vihastas.
Kas selle reageerimise peale võiks välja lugeda, et ikka ongi asi tõsine? Petisest mehe viskaks välja heameelega.

+39
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On alust arvata, et mehele on tekkinud silmarõõm.

Klassikalised sümptomid, varjab telefoni, kõnedele-sõnumitele ei vastata, muutunud käitumine,jne. Kõhutunne ütleb.

Küsisin otse, viisakalt, et mul selline halb tunne, kas sul on keegi?

Reaktsioon oli ehmatav, korralik vihapurse tuli sealt, mina olla paranoiline, hull, ei temal ole kedagi jne. Ok, rahunes maha, proovisin mõni päev hiljem veel ääri-veeri uurida. Ikka vihastas.

Kas selle reageerimise peale võiks välja lugeda, et ikka ongi asi tõsine? Petisest mehe viskaks välja heameelega.

Siin kirjelduses on tõesti kõik klassikalised petmise sümptomid, kaasa arvatud mehe reaktsioon. Aga kuidas teil omavaheline suhe muidu on?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtleks suhte mõttekuses isegi siis, kui ei ole armukest. Selles suhtes, et kui sa tõesti lähenesid viisakalt ja rahulikult ning said vastu vihapurske ja süüdistused, siis oli tema käitumine sinuga niikuinii nõme ja vastik.

+38
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:23; 16.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan sama. Kui mehel kedagi ei oleks, oleks ta pigem hakanud naerma, sind kallistanud, sulle lõbusalt silma vaadanud, musitanud, öelnud, et ‘küll sa oled mul totu’ vms. Ma ei mõtle, et täpselt nii, aga pigem umbes selline oleks mehe käitumine, kui MITTE MIDAGI ei oleks.
Viha, ründamine, agressiivsus, solvumine – kõik näitab, et tabasid märki.

+43
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:59; 16.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kaua sa sellist käitumist kannataksid, isegi kui armukest poleks?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu on omavaheline suhe täitsa tavapärane.
Pikk kooselu, tõsude-mõõnadega.Niimoodi vihastanud minu peale on äkki ühe korra selle jooksul ja siis ma teadsin ka milles asi.

Selline veider on ta olnud juba paar kuud. Mõtlesin algul et tööstress, aga ei, midagi on täiesti valesti. Hoiab omaette, “kuulab muusikat”, mida kunagi varem pole teinud. Muusikamaitse on kusjuures väga veidra pöörde võtnud.

Seksi koha pealt on viimasel ajal isegi rohkem tahtma hakanud, uusi asju proovinud, mida kooselu jooksul ette pole eriti tulnud.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissetulevad kõned jäetakse vastamata ja sõnumid vaatamata siiski ühel ja ainsal põhjusel: ta ei taha sinu kuuldes-nähes neile reageerida, järelikult on selles suhtluses loomulikult midagi sellist, mida ta sinu eest varjab. Abikaasa eest mingit muud olmelist jama üldiselt pole põhjust varjata, järelikult …
Loomulikult on sul õigus.
Küsimus on selles, kas sa tahad tõestada, et sul on õigus, või mitte.
Tõestuseks on juba need telefonikõned ja sõnumid, mida elukaaslase eest varjama peab.
Tegelikult on küsimus juba sinu otsuses, kas jätkad petva mehe kõrval või lahkud. Kui lapsi pole, siis minul poleks tegelikult sedagi küsimust. Jumaluke, te pole ju isegi abielus. Teed mehele oma otsuse teatavaks, ütled, et oled kindel, et ta petab sind – ja kui ta väidab, et ei peta, siis näidaku, kellelt on pärit need vastamata jäänud kõned ja milline on tema sõnumivahetus. Süütut sõbrakraami või töist mõttevahetust pole kellelgi põhjust sellises kriitilises perekondlikus olukorras näitamata jätta. Aga nii kaugele pole mõtet mõelda, nagunii ei tal sulle teie suhte päästmiseks mitte midagi ette näidata.
Üldiselt mina hakkaksin pakkima ja teeksin oma plaanid.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissetulevad kõned jäetakse vastamata ja sõnumid vaatamata siiski ühel ja ainsal põhjusel: ta ei taha sinu kuuldes-nähes neile reageerida, järelikult on selles suhtluses loomulikult midagi sellist, mida ta sinu eest varjab. Abikaasa eest mingit muud olmelist jama üldiselt pole põhjust varjata, järelikult …

Loomulikult on sul õigus.

Küsimus on selles, kas sa tahad tõestada, et sul on õigus, või mitte.

Tõestuseks on juba need telefonikõned ja sõnumid, mida elukaaslase eest varjama peab.

Tegelikult on küsimus juba sinu otsuses, kas jätkad petva mehe kõrval või lahkud. Kui lapsi pole, siis minul poleks tegelikult sedagi küsimust. Jumaluke, te pole ju isegi abielus. Teed mehele oma otsuse teatavaks, ütled, et oled kindel, et ta petab sind – ja kui ta väidab, et ei peta, siis näidaku, kellelt on pärit need vastamata jäänud kõned ja milline on tema sõnumivahetus. Süütut sõbrakraami või töist mõttevahetust pole kellelgi põhjust sellises kriitilises perekondlikus olukorras näitamata jätta. Aga nii kaugele pole mõtet mõelda, nagunii ei tal sulle teie suhte päästmiseks mitte midagi ette näidata.

Üldiselt mina hakkaksin pakkima ja teeksin oma plaanid.

Asja teeb tõsisemaks kaks last ja abielu.
Vastamate kõnede all mõtlesin seda, et kui mina helistan või kirjutan, siis ei vastata, või alles ca tunni aja pärast, kuigi tean et tööpäev ja telefon on tal alati käepärast ja pikki koosolekuid reeglina pole.

Ühesõnaga, jama lugu

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu on omavaheline suhe täitsa tavapärane.

Pikk kooselu, tõsude-mõõnadega.Niimoodi vihastanud minu peale on äkki ühe korra selle jooksul ja siis ma teadsin ka milles asi.

Selline veider on ta olnud juba paar kuud. Mõtlesin algul et tööstress, aga ei, midagi on täiesti valesti. Hoiab omaette, “kuulab muusikat”, mida kunagi varem pole teinud. Muusikamaitse on kusjuures väga veidra pöörde võtnud.

Seksi koha pealt on viimasel ajal isegi rohkem tahtma hakanud, uusi asju proovinud, mida kooselu jooksul ette pole eriti tulnud.

Minu eks käitus täpselt sama moodi kui armuke oli. Lisaks veel sellised tardunud pilguga tühja seina vahtides unelemised.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 17:28; 17.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi ta igatahes sinu eest varjab. on see siis silmarõõm või midagi muud, mis tema meelest varjamist väärib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi koha pealt on viimasel ajal isegi rohkem tahtma hakanud, uusi asju proovinud, mida kooselu jooksul ette pole eriti tulnud.

nojah siis…

tegelikult on KÕIK sümptomid täiesti klassikalised juhul, kui on olemas armuke.
kuidagi isegi liiga kahtlaselt on peaaegu kõik sümptomid olemas 😀
puudu on ainult need, et kui telefonile vastab Sinu kuuldes, siis on tegemist valeühendusega või ei vasta üldse, et ah, pärast helistan tagasi ja ka see puudub, et enda eest hoolitseks rohkem.
aga muidu on ta ju kindlasti väga hea mees ja isa. on ju 🙂

mis Sul ikka teha, pead ta saama kuidagi vahele võtta, kui tahad teie suhet lõpetada. kuidas, selle pead ise välja mõtlema, sest Sina tead tema käitumismudelit ja päevakava jms.
aga tee seda rahulikult ja kui faktid on koos, alles siis tule nendega lagedale.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama pole mõtet tühjast tüli õhutada vaid ikka tõendeid vaja. Telefoni vaadata, autos midagi kahtlast? Öeldakse küll, et nuhkida ei sobi aga midagi peab ju ette võtma kui ise süüd ei tunnistata. Elu ei saa samamoodi jätkuda, kõik naised pole kaltsud kes pea liiva alla peidavad ja teevad näo, et kõik on kõige paremas korras.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teemaalgataja jutt on tõesti NII klassikaline, et mulle peaaegu tundub, et see on liba.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:59; 16.01 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teemaalgataja jutt on tõesti NII klassikaline, et mulle peaaegu tundub, et see on liba.

Ei ole klassikaline, eriti mehe reaktsioon.
100% kindel meeste vastus, (et jah, mul on tõesti armuke), oleks olnud, et “sul on luulud”

See mees aga vastas, et naine on “paranoiline ja hull”
Need ei ole päris samad asjad.

Kui aga teemaalgataja mäletab valesti ja mees siiski kasutas sõna “luulud”, siis on kõik tavapärane ja vanamees on mingi tsiki pärast segi läinud.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu töökaaslased ei vasta ka kohe naiste-meeste kõnedele-sõnumitele. Üldiselt, mida on keset päeva vaja helustada? Hommikul nähti, õhtul samuti. Tehaksegi tööd ja heal juhul hiljem vastatskse.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu töökaaslased ei vasta ka kohe naiste-meeste kõnedele-sõnumitele. Üldiselt, mida on keset päeva vaja helustada? Hommikul nähti, õhtul samuti. Tehaksegi tööd ja heal juhul hiljem vastatskse.

Siinkohal on oluline see, et see on antud mehe puhul muutumine tema käitumises. Et kui eelnevad 10 aastat on vastanud ja siis ühel heal päeval järsku enam ei vasta ja see pidevalt nii on, siis see on kahtlane.

Kui pole algusest peale vastanud tööajal, siis see võibki normaaln olla

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:23; 16.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et su vaist ei peta sind. Minu mees tegi täpselt samu asju ja eitas, eitas ning eitas ja süüdistas mind liiga armukade olemises. Luusisin mehe telefonis, seal oli kõike, smse, vestlusi, kokkusaamisplaane naistega. Lõpetasin päevapealt suhte, petmist ma ei andesta. Elu on kergem kui usaldad iseennast.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetsed asjad ei omagi nii suurt tähtsust, kui just see “kõhutunne”, muutunud käitumine. Näiteks vedeles mehe telefon enne kus iganes, aga nüüd enam mitte.
Ka rohkem paremat seksi on üks tunnus (või siis vastupidi).

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna tüüpiline käitumine jah. Mina käisin sama ratta läbi, sisetunne ütles, et miskit (keegi) on, valed, valed, valed ja lõpuks ülestunnistus. REcorder tuli mul mängu siis kui ta üritas ära leppida aga tegelikult edasi valetas.

Kui tahad kiiret ja väga kindlat vastust paiguta mehe autosse esiistme lähedale Voice Activated Recorder(ma ei mäleta kahjuks mis eestikeelne otsingusõna on aga kindlasti on ka eestis mõnes veebipoes müügis), põhimõte on see, et hakkab salvestama siis kui tema lähedal on heli. Saad toredad telefonikõned linti, loomulikult ka autoraadio ja muud hääled aga vahet pole.

Salvestusega ei saa keegi enam sulle näkku valetada. Aga enne seda võiksid läbi kaaluda kuidas saaksid lahkumineku korral majanduslikult paremasse seisu. A la ühised raha-asjad ära eraldada, et sinu vara ei jääks mehe kätte jms. Suurest solvumisest, et sa julgesid neist lahti murda ja nende mugava elu ära rikkuda lähevad peale lahkuminekut majanduslikes asjades lolliks ka varem igati mõistlikud mehed ja võivad hakata nii varade kui ka elatisega tsirkust tegema.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 22:31; 17.01 14:55; 19.01 11:37; 20.01 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viha, ründamine, agressiivsus, solvumine – kõik näitab, et tabasid märki.

Mina vihastan, kui mind alusetult süüdistatakse. Lihtsalt näitamaks, et iga vihastamine ei tähenda mitte märgi tabamist, vaid hoopis nt inimese solvamist.

Antud loos muidugi tundub mees väga kahtlane ja reaktsioon käib kaasa klassikalise petmisega.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks reageeris täpselt samamoodi kui küsisin. Temal kasutas küll teist telefoni, mida kodus ei hoitud. Lisaks ülipüüdlik hügieen, parfüüm, pidev arvutis passimine (niisama loeb ajalehti- armukese kirju luges). Oli kodus aga aru oli saada, et on oma mõtetega kusagil eemal. Kui seltskonnas käisime, siis oli tunda teeseldud lõbusust. Hiljem selgus, et armukesega kohtuti enne tööle minekut, lõuna ajal. Õhtul kell viis oli eks alati kodus. Kuna mitmenaise pidamine minule ei sobinud, nõudsin lahutust. (Ei palunud, kraapinud, ei alandanud ennast, ka laste pärast pole seda vaja teha, ammugi siis sugulaste, küla pärast. Lastele jääb ju isa alles). Armuke jättis eksi peale lahutust paraku maha, mängimiseks sobiks aga meheks ei sobinud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 07:09; 17.01 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd järele mõelnud ja analüüsinud mehe viimase aja käitumist ja ei ole enam kahtlust. Mingi hetk hakkaski ta varem tööle minema, imestasin aga seletas et tegelikult hakkabki tööpäev nii vara jne. Varasemalt läks ligi tunni hiljem. Ja just lõuna-ajad on need, kus telefonile ja sõnumitele ei vastata…
Keegi mainis sõna luulud, jah, ka see on kuuldud.
Ehk siis pilt läheb järjest selgemaks.
Ma vist isegi aiman, kes see silmarõõm võib olla, ehk siis teen veel veidi uurimistööd selles suunas.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kel sarnane kogemus olnud, kas suudate selgitada, miks mees varjab? Miks ta seda teeb? Võiks ju üles tunnistada, on jah, olen sinust tüdinenud vms, aga ei, miks ta vihastab ja ikka varjab?

Seda ohtu ei ole, et tema elu lahkuminekuga kehvemaks jääks.

Kui see silmarõõm on nüüd see naine, keda arvan olevat, siis on ka tema pereinimene, seega nad kohtuvad üürikorteris vms, mis viga oleks mehel sinna kolida. Ah jaa, vihastamise käigus ta midagi juba mainiski, et kui ikka niimoodi süüdistada, siis ta läheb minema. Mis viga ähvardada, kui on pesa olemas.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks varjata?
Tõenäoliselt pole kumbki või üks neist kindel, et kogu varasemat elu lõhkuda soovivad ja teineteisega reaalselt ka koos olla tahavad.
Siis peaks ikka väga tõsine juba suhe olema.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjatakse, et ei taheta oma majast, oma saunast, garaažist ilma jääda. Vb peab ka lahutuse korral naisega firmat jagama. Mugavast elust ei taheta ilma jääda. Oma naisest on armukese pidajal kama-kaks.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 07:09; 17.01 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjamise põhjus on ilmselt see, et keegi ei taha ju vargana vahele jääda. Kogu mehe sugulaste ring saab teada, millega ta tegeleb lõunavaheaegadel.
Lisaks see, et iga silmi särama panev seiklus ei tähenda mehe jaoks suurt armastust, mille pärast oma perest lahkuda.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 17:28; 17.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas suudate selgitada, miks mees varjab? Miks ta seda teeb? Võiks ju üles tunnistada, on jah, olen sinust tüdinenud vms, aga ei, miks ta vihastab ja ikka varjab?

Eelkõnelejatele lisaks.

Miks arvata alati, et mees on lõplikult tüdinenud? Ta võib koduse naisega täiesti rahul olla, aga vaheldus on ka tore. Ei ole kõik kõrvalsuhted sellest, et kodus asjad ei klapi ja tahaks lahutust – pigem vastupidi: kodu on hea ja seal on meeldiv olla, aga väiksed seiklused vürtsitaksid elu.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul ongi nii, et kodus ongi kõik hästi. Pealtnäha kena perekond, aga meestel on see seiklusjanu sageli nii suur ja uudishimu ka muidugi. Aga see on küll õige, mida varem teada saad, seda parem.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ootad vastust- et mehel tegelikult on kahju sinust ilma jääda? Mis vahet seal on, mis tema tahab või ei taha. Fakt on see et sind on petetud. Pead mõtlema, kuidas sa ise sellesse fakti suhtud, kas tahad/suudad olla see, kelle juurde tagasi tullakse, saba jalgevahel. Kas suudaksid siis andestada, täielikult unustada ja alustada puhtalt lehelt, et tekiks teoreetilinegi võimalus et teie suhe toimima hakkab.

Mina arvan et need petjad ei tea ise üldse mis nad tahavad. Neil oli igav, olemasolev suhe oli igati okei aga lihtsalt vajus praktilise elu sisse ära ja uudsust ei olnud. Uuega on uudsus, on põnev, on kirg, on hingest-hinge jutuajamised, on võimalus ennast ilustada, on narkojoobe laadne laksakas hormooni. Mõistus ütleb ka neile, et see tegelikult ei ole õige samm, et õigem, rahulikum, mõistlikum oleks jääda oma perega, oma lastega ja mitte elada oma elu keeruliseks. Mõistus hoiatab, et uue elu reaalsus ei pruugi nii ilus olla, oma lastest eemal, vastutades võõraste laste eest, uue eluaseme jaoks raha kokku kraapides, kärgpere logistikaga, üks ühele aeg jääks olematuks. Väga võimalik, et nad tahaks tegelikult mitte oma pere juurest ära minna- kahjuks mitte kaaslase pärast- aga mugavuse pärast kindlasti. Aga nad ei suuda olla oma narkojoobest ehk sellest teisest suhtest eemal. Nad tahaks lihtsalt elada mingis paralleelmaailmas mingi aja koos oma kirega, eraldi reaalsest elust, lastest, kohustustest.
Selle pärast varjavadki et nad saavad ka ise ette aru millise sita nad endale kokku keeravad.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 22:31; 17.01 14:55; 19.01 11:37; 20.01 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogika ütleb,et kui tal tema jutu järgi armukest ei ole siis miks ta peaks midagi varjama ja ärrituma. Järelikult ikka midagi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe reageerimine küsimusele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.