Esileht Pereelu ja suhted mehe reageerimine küsimusele

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: mehe reageerimine küsimusele

Postitas:

Teemaalgataja kirjutab.
Tänase seisuga on mehe käitumine veel nõmedamaks muutunud, tundub, et see juhtub lausa tundidega.
Varasemalt oli tähelepanelik, ütles komplimente, möödaminnes embas.
Praegu on seis selline et on külm nagu kivi, kritiseeris mu väljanägemist, miks mul selline veider nägu peas on? Üldse pidin kogu aeg mossis olema (julgen vastu vaielda)
Kui üksteisest toas mööda lähme, ei mingit sõbralikku embamist, vaata et küünarnukiga ei saa.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab.

Tänase seisuga on mehe käitumine veel nõmedamaks muutunud, tundub, et see juhtub lausa tundidega.

Varasemalt oli tähelepanelik, ütles komplimente, möödaminnes embas.

Praegu on seis selline et on külm nagu kivi, kritiseeris mu väljanägemist, miks mul selline veider nägu peas on? Üldse pidin kogu aeg mossis olema (julgen vastu vaielda)

Kui üksteisest toas mööda lähme, ei mingit sõbralikku embamist, vaata et küünarnukiga ei saa.

Kas sul on võimalik lähiajal kuhugi reisile minna? Nii nädalaks-paariks. Kas üksi või sõbrannaga?
Lisaks soovitan sul vähendada aega, mis koos mehega kodus veedate. Leia omale mõni hobi, mille raams õhtuti kodust ära olla. Soovitav mingi selline hobi, mis sul silma särama paneb ja ka välimusele hästi mõjub. Näiteks mingi tantsutrenn(eriti hea oleks burlesk, kõhutants, flamenko vms).

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab.

Tänase seisuga on mehe käitumine veel nõmedamaks muutunud, tundub, et see juhtub lausa tundidega.

Varasemalt oli tähelepanelik, ütles komplimente, möödaminnes embas.

Praegu on seis selline et on külm nagu kivi, kritiseeris mu väljanägemist, miks mul selline veider nägu peas on? Üldse pidin kogu aeg mossis olema (julgen vastu vaielda)

Kui üksteisest toas mööda lähme, ei mingit sõbralikku embamist, vaata et küünarnukiga ei saa.

Kas sul on võimalik lähiajal kuhugi reisile minna? Nii nädalaks-paariks. Kas üksi või sõbrannaga?

Lisaks soovitan sul vähendada aega, mis koos mehega kodus veedate. Leia omale mõni hobi, mille raams õhtuti kodust ära olla. Soovitav mingi selline hobi, mis sul silma särama paneb ja ka välimusele hästi mõjub. Näiteks mingi tantsutrenn(eriti hea oleks burlesk, kõhutants, flamenko vms).

Reisile hetkel veel ei saa, alles mehega käisime, aga trennis käin küll. Hakkan rohkem käima õhtuti.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan et mees otsustas et ta proovib teisest naisest eemale hoida, või teine naine temast, või leppisid omavahel miskit kokku, et lõpetavad. Aga narkovõõrutus annab tunda. Ta ei saa oma hormoonilaksu kätte ning hirmsasti tõmbab sinna tagasi. Ja siis hakkab kõik muu mis tal igapäev ümber on jubedalt häirima. Eriti sina 🙂 sest sa ei ole see teine naine.

Kõige parem on temast võimalikult palju eemale hoida. Oma mõtlemine ka. Kasvõi jonni pärast ole iseenda vastu hästi hea praegu, õnnelik endaga, hellita ennast ostude, hoolitsuste, trenniga. Treeni ennast mehe peale mitte mõtlema, mitte püüdma temast aru saada, lõika justkui oma mõttes ta ära. Sul on nii kergem.

Ei oska ennustada kas sa üldse tahad ja kas taastumisel on mõtet. Aga see pole oluline sest kiirustada pole vaja. Välja visata jõuad alati. Hetkel anna aega, tegele endaga, ära otsi tüli ega lahendust, pigem näita enda head külge, võibolla isegi võimenda asju mida tead et mehele meeldivad. Las tema võitleb enda sees, sina ei pea seda kaasa tegema.

Las ta teeb ise oma võõrutuse läbi, kui lühike kõrvalkäik siis võõrutus lühike. Kui praegu võõrutusajal püüda midagi parandada oma suhtes siis temapoolset valmisolekut üldse pole. Saad vaid kriitika ja kannatuste osaliseks. Pole mingit mõtet. Paranemisega tegele vaid siis kui tekib tema koostöövalmidus ja püüe.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 22:31; 17.01 14:55; 19.01 11:37; 20.01 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissetulevad kõned jäetakse vastamata ja sõnumid vaatamata siiski ühel ja ainsal põhjusel: ta ei taha sinu kuuldes-nähes neile reageerida, järelikult on selles suhtluses loomulikult midagi sellist, mida ta sinu eest varjab. Abikaasa eest mingit muud olmelist jama üldiselt pole põhjust varjata, järelikult …

Loomulikult on sul õigus.

Küsimus on selles, kas sa tahad tõestada, et sul on õigus, või mitte.

Tõestuseks on juba need telefonikõned ja sõnumid, mida elukaaslase eest varjama peab.

Tegelikult on küsimus juba sinu otsuses, kas jätkad petva mehe kõrval või lahkud. Kui lapsi pole, siis minul poleks tegelikult sedagi küsimust. Jumaluke, te pole ju isegi abielus. Teed mehele oma otsuse teatavaks, ütled, et oled kindel, et ta petab sind – ja kui ta väidab, et ei peta, siis näidaku, kellelt on pärit need vastamata jäänud kõned ja milline on tema sõnumivahetus. Süütut sõbrakraami või töist mõttevahetust pole kellelgi põhjust sellises kriitilises perekondlikus olukorras näitamata jätta. Aga nii kaugele pole mõtet mõelda, nagunii ei tal sulle teie suhte päästmiseks mitte midagi ette näidata.

Üldiselt mina hakkaksin pakkima ja teeksin oma plaanid.

Asja teeb tõsisemaks kaks last ja abielu.

Vastamate kõnede all mõtlesin seda, et kui mina helistan või kirjutan, siis ei vastata, või alles ca tunni aja pärast, kuigi tean et tööpäev ja telefon on tal alati käepärast ja pikki koosolekuid reeglina pole.

Ühesõnaga, jama lugu

Kui vanad lapsed on?
Kuidas sul endal pärast lahkuminekut tunne oleks? Ja kuidas hakkama saaksid.
Praegu tundud väga kauge ja külm, ega sul šokk ei ole? On sul sõpru, kes võiks aidata ja ära kuulata?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:33; 20.01 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab.
Jahedus süveneb, nüüd hoiab ka voodis eemale, kaissu ei võta, minu lähenemiskatsed lükatakse tagasi, veidrad vabandused, miks ei taha…
Kohtingud ka paraku jätkuvad, ikka sama muster, lõunased pikad pausid jne.
Käitumine ülbe ja üleolev, samas mind süüdistades, et olen kuri jms.
Ja muidugi ei mingit ülestunnistust. Kui ma praegu hakkaks lahutust nõudma, siis polekski ju nagu põhjust ja mina jääks perelõhkuja mainega.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed 5 ja 5.
Šokk on kindlasti. Õnneks on toetavaid sõbrannasid. Lahkumineku mõte teeb mind väga kurvaks, samas kui mees on sellise käkiga hakkama saanud, valetab ja varjab, ma ei kujuta ette, kas oleks veel kooselu võimalik. Kui mees üles tunnistaks, saaks selle peale mõelda, praegu ta ju eitab kõike. Lisaks see külm ja tõrjuv olek, väga kahtlane kas ikka saaks asja.
Hakkama kuidagi ikka saaks, muidugi oleks raskem, aga saaks.

Sissetulevad kõned jäetakse vastamata ja sõnumid vaatamata siiski ühel ja ainsal põhjusel: ta ei taha sinu kuuldes-nähes neile reageerida, järelikult on selles suhtluses loomulikult midagi sellist, mida ta sinu eest varjab. Abikaasa eest mingit muud olmelist jama üldiselt pole põhjust varjata, järelikult …

Loomulikult on sul õigus.

Küsimus on selles, kas sa tahad tõestada, et sul on õigus, või mitte.

Tõestuseks on juba need telefonikõned ja sõnumid, mida elukaaslase eest varjama peab.

Tegelikult on küsimus juba sinu otsuses, kas jätkad petva mehe kõrval või lahkud. Kui lapsi pole, siis minul poleks tegelikult sedagi küsimust. Jumaluke, te pole ju isegi abielus. Teed mehele oma otsuse teatavaks, ütled, et oled kindel, et ta petab sind – ja kui ta väidab, et ei peta, siis näidaku, kellelt on pärit need vastamata jäänud kõned ja milline on tema sõnumivahetus. Süütut sõbrakraami või töist mõttevahetust pole kellelgi põhjust sellises kriitilises perekondlikus olukorras näitamata jätta. Aga nii kaugele pole mõtet mõelda, nagunii ei tal sulle teie suhte päästmiseks mitte midagi ette näidata.

Üldiselt mina hakkaksin pakkima ja teeksin oma plaanid.

Asja teeb tõsisemaks kaks last ja abielu.

Vastamate kõnede all mõtlesin seda, et kui mina helistan või kirjutan, siis ei vastata, või alles ca tunni aja pärast, kuigi tean et tööpäev ja telefon on tal alati käepärast ja pikki koosolekuid reeglina pole.

Ühesõnaga, jama lugu

Kui vanad lapsed on?

Kuidas sul endal pärast lahkuminekut tunne oleks? Ja kuidas hakkama saaksid.

Praegu tundud väga kauge ja külm, ega sul šokk ei ole? On sul sõpru, kes võiks aidata ja ära kuulata?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üles ei tunnista, imimese moodi ei kohtle sind, siis soovitaks seksi nõuda. Kui ikka nii kõva kuju tahab olla, et omaarust kahte naist tahab omada, siis peab ka voodis suutma mees olla. Mis mõttega minna teisi rabama, kui kodus nullmeheks sellepärast saad. Ütle, et kui sul on seksiga suured probleemid, siis arsti juurde.
Teine variant on saagida niikaua ja nõuda aus olemist, kuni ta vastab. Ütle välja kõik, mida tead ja mis muutunud temas on.mis sa sarvikut hellitad.
Mingid muutumismängud, mehikese võõrutamine ja sinu eemaldumine trenni ja filmilik distantsi hoidmine on alandav.
Kui mehel on stress, haigus, alkoholiprobleem vms, pole tõõd, mis tahes mure, siis on iga püüdlus omal kohal ja toetus.
Mingitele petistele, kes kodus veel vastikult käituvad, pole nunnutamist vaja, ega ka muud.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 13:27; 20.01 10:18; 22.01 09:03; 22.01 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab.

Jahedus süveneb, nüüd hoiab ka voodis eemale, kaissu ei võta, minu lähenemiskatsed lükatakse tagasi, veidrad vabandused, miks ei taha…

Kohtingud ka paraku jätkuvad, ikka sama muster, lõunased pikad pausid jne.

Käitumine ülbe ja üleolev, samas mind süüdistades, et olen kuri jms.

Ja muidugi ei mingit ülestunnistust. Kui ma praegu hakkaks lahutust nõudma, siis polekski ju nagu põhjust ja mina jääks perelõhkuja mainega.

selline mehe käitumine ja tülide provotseerimine võib tähendada seda, et mees püüab iga hinna eest riidu kiskuda ja sulle sellega näidata, et me ainult tülitseme, ei sobi kokku jne. et hiljem oleks põhjendus, miks kooselu lõppes. Mis seis teil varaliselt on, ühine kinnisvara, autod, ettevõtted? Kuidas vara teoreetilise lahutuse puhul jaguneks?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üles ei tunnista, imimese moodi ei kohtle sind, siis soovitaks seksi nõuda. Kui ikka nii kõva kuju tahab olla, et omaarust kahte naist tahab omada, siis peab ka voodis suutma mees olla.

Heldeke! Milline naine sooviks seksida mehega, kes teda petab?

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 13:52; 20.01 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see nüüd liba ei ole – siis mida sa üldse ise tahad? Lahku minna, meest tagasi? Aga ausalt öelda kahtlustan liba, mehe kirjeldatud käitumine on liiga klassikaline, samal ajal kui naine seda ilma igasuguse emotsioonita siin kõigile kirjeldamas käib.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassikaline narkojoove mehel. Säästa end emotsionaalselt temaga subtlemisest. Saad vastuseks vaid süüdistusu. Sest süüdistamine leevendab seda sitta tunnet, mida ta oma tegude tõttu enda sees tunneb. Loe http://www.marriagebuilders.com saad kõigest aru mis parajasti juhtub ja miks.

Lahendusi väga vähe. Tean, proovisin, ei pidanud vastu. Vahel mõtlen, et kui oleksin sellel hetkel ära sõitnud ja igasuguse suhtluse katkestanud 100%. Siis oleksin tervem inimene hinges. Kas temaga koos? Võibolla, võibolla mitte. Aga tervem kindlasti. Mind ei lõhkunud petmine, vaid see aasta kui ta käis kahe vahet.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 22:31; 17.01 14:55; 19.01 11:37; 20.01 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üles ei tunnista, imimese moodi ei kohtle sind, siis soovitaks seksi nõuda. Kui ikka nii kõva kuju tahab olla, et omaarust kahte naist tahab omada, siis peab ka voodis suutma mees olla.

Heldeke! Milline naine sooviks seksida mehega, kes teda petab?

Seda seksi ei pruugi tullagi. Ega naine ei peagi seda tahtma või soovima. Aga kuna mees ju ei tunnista, et mis tegelikult on lahti ja ajab mingit udu naisele, siis naine võiks seksiga sama teha. No et kui teist ei ole, siis lase tulla, miks mees peaks saama rahulikult oma uinamuinas kodus peesitada.
Ja kui imestada, et kes üldse tahaks seksida mehega, kellel on veel teisi või siis petisega, siis sellele on vastus üldteada – seda tahavad naised, kes selliste meestega nagunii kokku jäävad ja kindlasti armukesed.
Minu esialgne soovitus seksi küsida ja nõuda, polnud otseselt seotud naise sooviga seksida, vaid meest painata.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 13:27; 20.01 10:18; 22.01 09:03; 22.01 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üles ei tunnista, imimese moodi ei kohtle sind, siis soovitaks seksi nõuda. Kui ikka nii kõva kuju tahab olla, et omaarust kahte naist tahab omada, siis peab ka voodis suutma mees olla.

Heldeke! Milline naine sooviks seksida mehega, kes teda petab?

Seda seksi ei pruugi tullagi. Ega naine ei peagi seda tahtma või soovima. Aga kuna mees ju ei tunnista, et mis tegelikult on lahti ja ajab mingit udu naisele, siis naine võiks seksiga sama teha. No et kui teist ei ole, siis lase tulla, miks mees peaks saama rahulikult oma uinamuinas kodus peesitada.

Ja edasi? Kas ja mismoodi see seksi NÕUDMINE peaks olukorra lahendama?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 13:52; 20.01 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkaks ennast teadlikult lille lööma ja hakkama ka “ära käima”. Ära ütle, kuhu sa lähed. Kui mees küsib, siis vasta midagi umbmäärast – välja vms. Las siis praeb omas mahlas ja mõtleb, mis toimub. Mehe käest ära midagi küsi ega uuri, see tõmbab ainult tüli üles. Proovi käituda nii nagu ta ei läheks sulle eriti korda. Tüli ära ise üles tõmba, see annab mehele põhjust veel rohkem enda käitumist õigustada.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 11:18; 20.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkaks ennast teadlikult lille lööma ja hakkama ka “ära käima”. Ära ütle, kuhu sa lähed. Kui mees küsib, siis vasta midagi umbmäärast – välja vms. Las siis praeb omas mahlas ja mõtleb, mis toimub. Mehe käest ära midagi küsi ega uuri, see tõmbab ainult tüli üles. Proovi käituda nii nagu ta ei läheks sulle eriti korda. Tüli ära ise üles tõmba, see annab mehele põhjust veel rohkem enda käitumist õigustada.

Jah, ja ära käimiste ajaks jäta lapsed ja kodune elu mehe vastutada. Täiega. Mõnikord mine ka pikemaks ajaks ära. Aga rahulikult, leebelt, ära urgitse – sulle on nüüdseks ju asi selge. Ära anna mehele põhjust oma viha enda vastu suunata aga ära alistu ka sellelele, mida ta praegu teeb, lihtsalt hakka oma asja ajama.
Veel üks asi, kui sinuga juba nii käitutakse, siis ei ole mõtet mehele näidata, et see teeb sulle haiget. Kui sulle niimoodi valetatakse, pole sul endal mõtet avameelitseda. Aga kuna sul on valus, siis vajad sa abi – proovi leida hea psühholoog, kes aitab sul olukorraga kohaneda ja seda enda jaoks mõtestada.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:33; 20.01 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkaks ennast teadlikult lille lööma ja hakkama ka “ära käima”. Ära ütle, kuhu sa lähed. Kui mees küsib, siis vasta midagi umbmäärast – välja vms. Las siis praeb omas mahlas ja mõtleb, mis toimub. Mehe käest ära midagi küsi ega uuri, see tõmbab ainult tüli üles. Proovi käituda nii nagu ta ei läheks sulle eriti korda. Tüli ära ise üles tõmba, see annab mehele põhjust veel rohkem enda käitumist õigustada.

Sellist soovitust on lihtne anda, aga raske täita. Naine on ju suures strssis ja pinges, ega saa nautida muid tegevusi. Näitemäng kurnaks teda veelgi. Eks alati on ka neid, keda see vähem häirib ja neid, keda tavalisest rohkem häirib. Oleks aga hea, kui ei peaks mänge mängima, miks peaks seda meest veel vihastamisest hoidma? Õige oleks otse öelda, et sa pole loll ja tead. Ja tõmmaku minekut.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkaks ennast teadlikult lille lööma ja hakkama ka “ära käima”. Ära ütle, kuhu sa lähed. Kui mees küsib, siis vasta midagi umbmäärast – välja vms. Las siis praeb omas mahlas ja mõtleb, mis toimub. Mehe käest ära midagi küsi ega uuri, see tõmbab ainult tüli üles. Proovi käituda nii nagu ta ei läheks sulle eriti korda. Tüli ära ise üles tõmba, see annab mehele põhjust veel rohkem enda käitumist õigustada.

Sellist soovitust on lihtne anda, aga raske täita. Naine on ju suures strssis ja pinges, ega saa nautida muid tegevusi. Näitemäng kurnaks teda veelgi. Eks alati on ka neid, keda see vähem häirib ja neid, keda tavalisest rohkem häirib. Oleks aga hea, kui ei peaks mänge mängima, miks peaks seda meest veel vihastamisest hoidma? Õige oleks otse öelda, et sa pole loll ja tead. Ja tõmmaku minekut.

Kui teemaalgataja oleks tahtnud meest välja visata, siis oleks ta seda teinud. Seda soovitust on ka lihtne anda, aga raske täita vahel. Eriti kui on lapsed ja ühine kodu. Mismoodi sa mehe tema enda elamisest välja tõstad? Või kolid ise välja, kui finantse napib?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 11:18; 20.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja muidugi ei mingit ülestunnistust. Kui ma praegu hakkaks lahutust nõudma, siis polekski ju nagu põhjust ja mina jääks perelõhkuja mainega.

Arvesta, et seda ülestunnistust ei pruugigi tulla . Praegu sa usud, et see ülestunnistus ongi lahendus ja ripud selle mõtte küljes. Armukese olemasolul sõltub see ülestunnistus sellest, kui kindel ta selles teises naises on. Üldjuhul ei tunnista mees midagi .

Selle asemel et praegu mehega tülitseda ja suhtlust otsida, tööle helistada, jäta ta rahule. Tegele ainult endale meeldivate asjadega. Kui hiljem lahku lähete, siis vähemalt sa oled selle aja endale pühendanud mitte raisanud petisest mehe peale.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja oleks tahtnud meest välja visata, siis oleks ta seda teinud. Seda soovitust on ka lihtne anda, aga raske täita vahel. Eriti kui on lapsed ja ühine kodu. Mismoodi sa mehe tema enda elamisest välja tõstad? Või kolid ise välja, kui finantse napib?

Ok, jah, ka seda on raske teha ja lihtne öelda. Aga öelda võib ju ikka, ega sellepärast mesilinnukest ei pea mängima.

Selle asemel et praegu mehega tülitseda ja suhtlust otsida, tööle helistada, jäta ta rahule. Tegele ainult endale meeldivate asjadega. Kui hiljem lahku lähete, siis vähemalt sa oled selle aja endale pühendanud mitte raisanud petisest mehe peale.

Ja endale meeldivate asjadega tegelemine võiks siis tähendada ka seda, et mehele ei pea enam süüa tegema. Sest mehele heaolu pakkumine peaks olema esmane asi, mis kaob mehe elust sellistel puhkudel. Kui mees ütleb, et mitte midagi pole lahti ja seksi ei saa, kuna on kes teab mis iks põhjus ja rääkida ei taha, sest on järgmine iks põhjus jne jne. Siis vaste oleks see, et pesu ei pesta, süüa ei tehta, sest ka selleks on ju olemas igasugu iks põhjused nagu mehelgi. No ma ei kujuta ette, mis mees ütleb, et seksi ei saa. Ütleb, et ah, mul stress, mul tööjamad. Naine vastab täpselt samamoodi söögitegemisele. Kui keegi ütleb, et aga lastele ju ikka teeb, siis jah, aga see pole kellegi asi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab.

Jahedus süveneb, nüüd hoiab ka voodis eemale, kaissu ei võta, minu lähenemiskatsed lükatakse tagasi, veidrad vabandused, miks ei taha…

Kohtingud ka paraku jätkuvad, ikka sama muster, lõunased pikad pausid jne.

Käitumine ülbe ja üleolev, samas mind süüdistades, et olen kuri jms.

Ja muidugi ei mingit ülestunnistust. Kui ma praegu hakkaks lahutust nõudma, siis polekski ju nagu põhjust ja mina jääks perelõhkuja mainega.

selline mehe käitumine ja tülide provotseerimine võib tähendada seda, et mees püüab iga hinna eest riidu kiskuda ja sulle sellega näidata, et me ainult tülitseme, ei sobi kokku jne. et hiljem oleks põhjendus, miks kooselu lõppes. Mis seis teil varaliselt on, ühine kinnisvara, autod, ettevõtted? Kuidas vara teoreetilise lahutuse puhul jaguneks?

Jagada pole midagi, kõigil on oma vara, mis oli enne abielu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkaks ennast teadlikult lille lööma ja hakkama ka “ära käima”. Ära ütle, kuhu sa lähed. Kui mees küsib, siis vasta midagi umbmäärast – välja vms. Las siis praeb omas mahlas ja mõtleb, mis toimub. Mehe käest ära midagi küsi ega uuri, see tõmbab ainult tüli üles. Proovi käituda nii nagu ta ei läheks sulle eriti korda. Tüli ära ise üles tõmba, see annab mehele põhjust veel rohkem enda käitumist õigustada.

Jah, ja ära käimiste ajaks jäta lapsed ja kodune elu mehe vastutada. Täiega. Mõnikord mine ka pikemaks ajaks ära. Aga rahulikult, leebelt, ära urgitse – sulle on nüüdseks ju asi selge. Ära anna mehele põhjust oma viha enda vastu suunata aga ära alistu ka sellelele, mida ta praegu teeb, lihtsalt hakka oma asja ajama.

Veel üks asi, kui sinuga juba nii käitutakse, siis ei ole mõtet mehele näidata, et see teeb sulle haiget. Kui sulle niimoodi valetatakse, pole sul endal mõtet avameelitseda. Aga kuna sul on valus, siis vajad sa abi – proovi leida hea psühholoog, kes aitab sul olukorraga kohaneda ja seda enda jaoks mõtestada.

Selles olengi vea teinud, nendel jutuajamistel püüdsin ka rõhuda sellele, et tema käitumine teeb haiget.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil üldiselt suhe on? Kas te saate üksteist usaldada ja vabalt suhelda? Kuna mees nii küsimusele reageeris, siis mulle tundub, et omavahelises suhtluses on peale selle petmise veel muid probleeme. Petmine võib olla ainult tagajärg või üks tähelepanu otsimise viis mehe poolt. Mis need tegelikud probleemid võiksid olla, mis sellise olukorrani on viinud?

Usaldamatus ei saa tekkida tühja koha pealt. On teil selliseid südamest-südamesse vestluseid viimase aasta jooksul olnud?

Hmm. Te peate rääkima omavahel need asjad selgeks, ignoreerimine lükkab probleemi edasi. Suhteterapeut või paariteraapia äkki aitab. Ma ei soovitaks hakata mehele kätte maksma või ise samamoodi käituma, sest see ei lahenda seda põhjust, miks probleem on tekkinud üldse. Ma soovitaks mõelda, millal kahtlane käitumine algas ja millal üksteisest kaugenemine hakkas. Analüüsida enda suhet, kas sellel on tulevikku, kas ja mis tingimustel oleks nõus edasi liikuma sellega.

Kindlasti peaks ikkagi üritama kuidagi jutule saada ja probleemid lahti harutama, pea liiva alla peitmisest ei ole kasu.

On olnud keerulisemaid aegu, mitte küll petmist aga erimeelsusi jms. Võimalik, et praegune olukord ongi selle tagajärg.
Mees teades ei ole tema nõus kuhugile teraapiasse minema. Ilmselt pean endale ise psühholoogi näol abi leidma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paranoia jutt võib muidugi ka sellest tulla, et seda etteheidet tehtud viimased kolm aastat enamvähem üle nädala

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline mees tuleb koju ja vaatab köögis potti ja küsib söögi kohta(pott on ju tühi), siis vasta – sul on luulud, pott ju süüa täis. Nii iga päev. Ega sellised peale oma keele muud ei mõista.Sest kui mehe poolt kaob lähedus, siis naise poolt söök.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 13:27; 20.01 10:18; 22.01 09:03; 22.01 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikemad tööpäevad?
käite koos väljas?
käib üksi väljas, puhkamas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 09:27; 22.01 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikemad tööpäevad?

käite koos väljas?

käib üksi väljas, puhkamas?

Pikemad tööpäevad on viimasel ajal tekkinud.
Koos väljas väga harva, jõuluperioodil aga oli mehel päris mitu pidu töökaaslastega väidetavalt, mis venisid hommikuni. Jäädi kuhugi ööbima, mis on tema puhul äärmiselt ebatavaline jne.
Sealt see kahtluseuss alguse saigi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 16.01 13:00; 16.01 14:34; 16.01 16:31; 17.01 09:48; 17.01 12:45; 18.01 09:28; 18.01 10:16; 19.01 13:04; 19.01 13:23; 21.01 13:10; 21.01 13:23; 21.01 13:29; 22.01 09:53; 23.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ei sõltu mehest nagu ma aru saan ja võid suhtest välja astuda, siis ma ei viitsiks isegi enam kembelda, pugeda ega lille lüüa. Milleks? Et saada oma petjast mees tagasi, kelle peale tegelikult ei või enam kindel olla ja eladki kahtluseuss südames edasi ja jäädki kahtlustama aegade lõpuni.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 09:27; 22.01 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ei sõltu mehest nagu ma aru saan ja võid suhtest välja astuda, siis ma ei viitsiks isegi enam kembelda, pugeda ega lille lüüa. Milleks? Et saada oma petjast mees tagasi, kelle peale tegelikult ei või enam kindel olla ja eladki kahtluseuss südames edasi ja jäädki kahtlustama aegade lõpuni.

Õige muidugi. Ma kujutan ette, et mis moodi veel kuidagi saaks mehe peale loota. No kui oleks nii, et naine sai haisu ninna ja mees ei taha tunnistada, aga ehmatab ära et isver, naine taipab midagi. Ja sellest mehele piisab, et see asi kohe ära lõpetada. No eks ikka hirmust et välja tuleb ja hirmust, et kaotab selle mis olemas on. Siis see näitaks, et on veel midagi mehes, millele alus uuesti panna. Nagu oleks ise aru saanud, et vea tegi või nii, kuigi see pole päris see. Ise aru saamine on see, kui ilma vahele jäämata asi ära lõpetatakse, mitte siis, kui juba vahel oled.
Kuna aga mees poel seda teinud, on hoopis hullemaks läinud, siis on selge, et tal on suva. Nüüd ja edaspidi. Tema peaks nüüd võimlema, mitte sina.
Muidugi, iga inimene mõtleb omamoodi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.01 13:27; 20.01 10:18; 22.01 09:03; 22.01 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastamate kõnede all mõtlesin seda, et kui mina helistan või kirjutan, siis ei vastata, või alles ca tunni aja pärast, kuigi tean et tööpäev ja telefon on tal alati käepärast

Ilmselt on sel ajal armukesega suguühtes ja seepärast ei saa samal ajal telefoniga rääkida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe reageerimine küsimusele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.