Esileht Pereelu ja suhted Mehe reaktsioon, õigemini selle puudumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Mehe reaktsioon, õigemini selle puudumine

Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi selgitada mu mehe käitumist? Ma lihtsalt ei saa aru.

Olen olnud pikalt tugevalt ülekaaluline. Mehega on mu kaalust palju juttu olnud, see on teda häirinud ning ta on väga soovinud, et alla võtaksin. Nüüd sain end peale mitmendat katset kokku võetud ning kaal väheneb, juba on umbes 10 kilo läinud. Mees teab seda, ma ütlesin talle – aga ta pole rohkem omalt poolt mitte pooltki tunnustavat sõna öelnud, pole ka huvi tundnud protsessi vastu – mitte midagi! Eeldamine on kõigi vigade ema, tean, aga arvasin tõesti meie varasemate vestluste pealt, et see on ka tema jaoks midagi olulist ja suurt. Kuid ei paista olevat. Olen praegu väga pettunud ja juba jõuan oma mõtetes selleni, et arvan mehel peab minust täiesti ükskõik olema, kui selline asi tema tähelepanuläve ei ületa või meelde ei tule. On kellelgi mõni teine mõistlik selgitus pakkuda või peangi lihtsalt teadmiseks võtma, et mehel on täiesti ükskõik, milline ma välja näen või palju kaalun?

Loomulikult jätkan kaalu langetamist, ega ma seda mehe kiituse pärast tee, aga paneb mõtlema küll, et kui raske on siis märgata ja head sõna öelda?

+21
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled väga suures ülekaalus? Ehk ei paista see 10 mahavõetud kilogrammi veel sugugi välja ja mees ei saa aru, mille pärast ta sind nii kiitma peaks. Aga see on küll õige, et midagi head võiks ju ikka öelda ja kaalulangetamist jätka iseenda pärast edasi.

+30
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan sama, et mees ütleb siis, kui kaalulangus hakkab reaalselt välja paistma.

Aga üldiselt, täiesti pseudomure. Ja väga nõme põhjus mehe peale solvuda ja mingit suurt traagikat olukorras näha.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud pikalt tugevalt ülekaaluline. Mehega on mu kaalust palju juttu olnud, see on teda häirinud ning ta on väga soovinud, et alla võtaksin. Nüüd sain end peale mitmendat katset kokku võetud ning kaal väheneb, juba on umbes 10 kilo läinud.

 

Olen praegu väga pettunud ja juba jõuan oma mõtetes selleni, et arvan mehel peab minust täiesti ükskõik olema, kui selline asi tema tähelepanuläve ei ületa või meelde ei tule.

Loomulikult jätkan kaalu langetamist, ega ma seda mehe kiituse pärast tee, aga paneb mõtlema küll, et kui raske on siis märgata ja head sõna öelda?

Mina võin sulle selgitada küll.

Tugevasse ülekaalu ei jõuta üleöö, see pidi pikk protsess olema ja nagu sa ise ütlesid, häiris kaalu lisandumine meest kogu aeg. Selles tugevas ülekaalus püsisid sa samuti väga pikka aega, kuigi mees kogu aeg märku andis, et teda see häirib. Praeguseks on mees lihtsalt tüdinenud kogu sellest teemast ja tunneb arvatavasti juba pikemat aega, et sinul peab temast täiesti ükskõik olema, et sa nii pika perioodi jooksul oma ülekaalu suhtes midagi ette ei võta. Võib ju vastu küsida, et kas sul oli siis raske oma kallist inimest varem kuulda võtta ja oma tervise hävitamine lõpetada?

Kümme kilo ei ole “väga tugeva ülekaalu” juures selline kaalukaotus, mis üldse silma paistaks. Ütled ju isegi, et oled varem korduvalt alustanud kaalu langetamisega, aga tagajärjetult.

 

+26
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun sinuga, eks ikka oleks toetav ja armas, kui ta tunnustaks. Võib-olla ta ise kardab, et progress peatub peagi või peatub just siis, kui ta juba kiidab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi selgitada mu mehe käitumist? Ma lihtsalt ei saa aru.

Olen olnud pikalt tugevalt ülekaaluline. Mehega on mu kaalust palju juttu olnud, see on teda häirinud ning ta on väga soovinud, et alla võtaksin. Nüüd sain end peale mitmendat katset kokku võetud ning kaal väheneb, juba on umbes 10 kilo läinud. Mees teab seda, ma ütlesin talle – aga ta pole rohkem omalt poolt mitte pooltki tunnustavat sõna öelnud, pole ka huvi tundnud protsessi vastu – mitte midagi! Eeldamine on kõigi vigade ema, tean, aga arvasin tõesti meie varasemate vestluste pealt, et see on ka tema jaoks midagi olulist ja suurt. Kuid ei paista olevat. Olen praegu väga pettunud ja juba jõuan oma mõtetes selleni, et arvan mehel peab minust täiesti ükskõik olema, kui selline asi tema tähelepanuläve ei ületa või meelde ei tule. On kellelgi mõni teine mõistlik selgitus pakkuda või peangi lihtsalt teadmiseks võtma, et mehel on täiesti ükskõik, milline ma välja näen või palju kaalun?

Loomulikult jätkan kaalu langetamist, ega ma seda mehe kiituse pärast tee, aga paneb mõtlema küll, et kui raske on siis märgata ja head sõna öelda?

???  Selline käitumine on lapsik. Kui oled abielus isakujuga, siis oled hullemate probleemide ees kui see , mida kirjutad. Täiskasvanud inimene, kes üritab mõista teise inimese käitumist ja ei suuda suhelda ehk siis küsida teise käest, mis ta mõtleb ja arvab, määrab ennast igavesti kannatama. Vahet pole, milline partner sul on, võid neid välja vahetada palju tahad ja alati jääb see, ei mõista teisi. Aga kas sa ennast mõistad? Ennast mõistad?  Miks sa ootad, loodad ja eeldad, et teine käitub nii nagu sa ootad,. loodad ja eeldad. Äkki on mehel mingi mure ja tema ka siia teema teinud, et näed naine ei mõista, ei märka ja ei saa aru. Tegeleb oma kaalulangetusega, AGA….. Endast arusaamine ei ole teise inimene ülesanne, see on enda ülesanne. Nii et miks sa ise ennast ei kiida ja ei tunnusta. Miks sa ei suhtle inimestega sealhulgas kõige lähema inimesega. Miks tuled siia oma tundeid väljendama ( sa ei ole perekooliga suhtes, sa oled oma mehega suhtes) või kaebled veel kellelegi. Väljenda oma tunded sellele, kellega elad ja kellest aru tahad saada. Ja kui ei suuda, ela üksi. Mida sa piinad ennast. Õpi üksi elama õnnelikult ja siis tunned kohe ära mehe, kellega sul on veel parem koos olla ,kui üksi iseendaga.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled väga suures ülekaalus? Ehk ei paista see 10 mahavõetud kilogrammi veel sugugi välja ja mees ei saa aru, mille pärast ta sind nii kiitma peaks. Aga see on küll õige, et midagi head võiks ju ikka öelda ja kaalulangetamist jätka iseenda pärast edasi.

Välja kindlasti ei paista, selge see, kuid ta ju teab, et ma võtan alla.

Täiskasvanud inimene, kes üritab mõista teise inimese käitumist ja ei suuda suhelda ehk siis küsida teise käest, mis ta mõtleb ja arvab, määrab ennast igavesti kannatama.

Mul ei ole mõtet ta käest ometi küsida, et kuule, mees, miks sa mind ei kiida. Mis see mulle annaks? Mul on vaja aru saada, miks ta ei kiida, mitte panna teda vägisi mind kiitma. Või sa arvad, et ta hakkab mulle kohe selgitama, miks ta ei kiitnud? 🙂 Ei, ta ei ole selline jutukas mees, kes endast heameelega räägiks või ennast analüüsida armastaks. Kõike isiklikku tuleb temalt välja pinnida ja ma ei taha seda praegu teha.

Võib ju vastu küsida, et kas sul oli siis raske oma kallist inimest varem kuulda võtta ja oma tervise hävitamine lõpetada?

Jah, oli küll raske. See on olnud keeruline teekond ja seda uhkem olen ma ise, et lõpuks olen suutnud – ja seda kurvem, et abikaasa, kes mu teekonda on kõrvalt näinud, minu rõõmu ei jaga ega hinda.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välja kindlasti ei paista, selge see, kuid ta ju teab, et ma võtan alla.

Kust ta seda teab, kui välja ei paista? Sina ütled? Aga tulemust pole ju näha, seega äkki ta ei usu. Või siis ei pea vajalikuks kiita ja tunnustada, kui tema jaoks vahe puudub. Eks see on ikka demotiveeriv, aga proovi vähem mehe tunnustusest sõltuda. Mina näiteks kiidan sind küll. See on ikka kõva sõna, kui inimene pärast pikki aastaid suudab ennast muuta. Jõudu!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks võib olla ka nii, et armastus on otsa saanud selle pika ootamise peale.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan ka, et kõrge kaalunumbri juures see 10kg allavotmist valja ei paista. Mul tookaaslane vottis 13kg maha simeonsiga ja no ei ole aru saada, seat ylekaalu on nii palju.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mees märkas, kui 18 kilo oli läinud. Iga päev ninapidi koos, ei panegi tähele asju, mis toimuvad nii tasapisi. Kui üle mitme kuu üksteist näeks, siis märkaks küll.

Mina mehele midagi ei öelnud ka, isegi seda mitte, et hakkasin trenni tegema. Oma tervis, oma asi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, oli küll raske. See on olnud keeruline teekond ja seda uhkem olen ma ise, et lõpuks olen suutnud – ja seda kurvem, et abikaasa, kes mu teekonda on kõrvalt näinud, minu rõõmu ei jaga ega hinda.

Su abikaasal on sinust ükskõik.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???  Selline käitumine on lapsik. Kui oled abielus isakujuga, siis oled hullemate probleemide ees kui see , mida kirjutad. Täiskasvanud inimene, kes üritab mõista teise inimese käitumist ja ei suuda suhelda ehk siis küsida teise käest, mis ta mõtleb ja arvab, määrab ennast igavesti kannatama. Vahet pole, milline partner sul on, võid neid välja vahetada palju tahad ja alati jääb see, ei mõista teisi. Aga kas sa ennast mõistad? Ennast mõistad?  Miks sa ootad, loodad ja eeldad, et teine käitub nii nagu sa ootad,. loodad ja eeldad. Äkki on mehel mingi mure ja tema ka siia teema teinud, et näed naine ei mõista, ei märka ja ei saa aru. Tegeleb oma kaalulangetusega, AGA….. Endast arusaamine ei ole teise inimene ülesanne, see on enda ülesanne. Nii et miks sa ise ennast ei kiida ja ei tunnusta. Miks sa ei suhtle inimestega sealhulgas kõige lähema inimesega. Miks tuled siia oma tundeid väljendama ( sa ei ole perekooliga suhtes, sa oled oma mehega suhtes) või kaebled veel kellelegi. Väljenda oma tunded sellele, kellega elad ja kellest aru tahad saada. Ja kui ei suuda, ela üksi. Mida sa piinad ennast. Õpi üksi elama õnnelikult ja siis tunned kohe ära mehe, kellega sul on veel parem koos olla ,kui üksi iseendaga.

Rate this item:Submit Rating+1-1

Miks sina ei suuda ühe lausega öelda, et TA peab oma mehega rääkima. Üks lause kõigest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tugevasse ülekaalu ei jõuta üleöö, see pidi pikk protsess olema ja nagu sa ise ütlesid, häiris kaalu lisandumine meest kogu aeg. Selles tugevas ülekaalus püsisid sa samuti väga pikka aega, kuigi mees kogu aeg märku andis, et teda see häirib. Praeguseks on mees lihtsalt tüdinenud kogu sellest teemast ja tunneb arvatavasti juba pikemat aega, et sinul peab temast täiesti ükskõik olema, et sa nii pika perioodi jooksul oma ülekaalu suhtes midagi ette ei võta. Võib ju vastu küsida, et kas sul oli siis raske oma kallist inimest varem kuulda võtta ja oma tervise hävitamine lõpetada?

Keegi ei keelanud mehel lahutust sisse anda. Inimese keha on tema asi: kaal, needid, tättood, stiil ja siis mees juba otsustab, kas sobib selline naine või mitte. Chubby chasereid on alati olnud, paksukesed leiavad endale uue mehe. Samuti nagu mees leiab endale saleda naise.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan ka, et kõrge kaalunumbri juures see 10kg allavotmist valja ei paista. Mul tookaaslane vottis 13kg maha simeonsiga ja no ei ole aru saada, seat ylekaalu on nii palju.

– Anna, ma kuulsin, et oled dieedil? Palju siis on ära läinud? Välja nagu ei paista veel mingit muutust..<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Kümme kilo.<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Aga palju oli?<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Sada viiskümmend.<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Aa, nojah.. siis nagu üks mutter oleks tanki küljest ära kukkunud… 😀

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tankil kukkuski mutter küljest, aga tank on pahane, et keegi seda ei märka.

Samas tunnistab tank ju isegi, et suhtes on ta pigem perekooli, kui oma mehega.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan ka, et kõrge kaalunumbri juures see 10kg allavotmist valja ei paista. Mul tookaaslane vottis 13kg maha simeonsiga ja no ei ole aru saada, seat ylekaalu on nii palju.

– Anna, ma kuulsin, et oled dieedil? Palju siis on ära läinud? Välja nagu ei paista veel mingit muutust..<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Kümme kilo.<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Aga palju oli?<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Sada viiskümmend.<br style=”color: #e4e6eb; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #242526;” />– Aa, nojah.. siis nagu üks mutter oleks tanki küljest ära kukkunud… ????

Saada minu juurde.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et sa leiad, et mees pidi pikki aastaid manguma, et sa midagi oma suure ülekaaluga ette võtaks, aga kui sa siis lõpuks võtad, peab mees kohe esimesest sekundist kiitma kukkuma. Anna nüüd talle kah aastaid aega, küll ta tunnustab kui midagi juba tunnustada on!

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et sa leiad, et mees pidi pikki aastaid manguma, et sa midagi oma suure ülekaaluga ette võtaks, aga kui sa siis lõpuks võtad, peab mees kohe esimesest sekundist kiitma kukkuma. Anna nüüd talle kah aastaid aega, küll ta tunnustab kui midagi juba tunnustada on!

Kui mees nii mõtleks, poleks ta aastaid suure ülekaaluga naisega koos. Kuidas tundub?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Selline käitumine on lapsik. Kui oled abielus isakujuga, siis oled hullemate probleemide ees kui see , mida kirjutad. Täiskasvanud inimene, kes üritab mõista teise inimese käitumist ja ei suuda suhelda ehk siis küsida teise käest, mis ta mõtleb ja arvab, määrab ennast igavesti kannatama. Vahet pole, milline partner sul on, võid neid välja vahetada palju tahad ja alati jääb see, ei mõista teisi. Aga kas sa ennast mõistad? Ennast mõistad? Miks sa ootad, loodad ja eeldad, et teine käitub nii nagu sa ootad,. loodad ja eeldad. Äkki on mehel mingi mure ja tema ka siia teema teinud, et näed naine ei mõista, ei märka ja ei saa aru. Tegeleb oma kaalulangetusega, AGA….. Endast arusaamine ei ole teise inimene ülesanne, see on enda ülesanne. Nii et miks sa ise ennast ei kiida ja ei tunnusta. Miks sa ei suhtle inimestega sealhulgas kõige lähema inimesega. Miks tuled siia oma tundeid väljendama ( sa ei ole perekooliga suhtes, sa oled oma mehega suhtes) või kaebled veel kellelegi. Väljenda oma tunded sellele, kellega elad ja kellest aru tahad saada. Ja kui ei suuda, ela üksi. Mida sa piinad ennast. Õpi üksi elama õnnelikult ja siis tunned kohe ära mehe, kellega sul on veel parem koos olla ,kui üksi iseendaga.

Kas sina mõistad ennast, kui sa sellise teksti siia kirja paned? Aga kas sa teisi mõistad, kes neid sinu tekste loevad siin? Kiida ise ennast kaalulanguse puhul-kuidas see veel välja võiks näha? Mis isakuju ja partneri vahetus ja üksi elamine? Miks ei või siin end väljendada, see foorum ongi ju selleks, et mõtteid vahetada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan ka, et kõrge kaalunumbri juures see 10kg allavotmist valja ei paista. Mul tookaaslane vottis 13kg maha simeonsiga ja no ei ole aru saada, seat ylekaalu on nii palju.

Ma arvan sama, et silma järgi vaadates veel muutust ei näe, aga kaalult juba küll. Kui kehakuju muutuma hakkab, küll siis ka mees märkama hakkab. Kaalulangusega kooskäivat ilmselt ei aruta, kuna näeb seda vist kõrvalt niigi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun sinuga, eks ikka oleks toetav ja armas, kui ta tunnustaks. Võib-olla ta ise kardab, et progress peatub peagi või peatub just siis, kui ta juba kiidab.

Vot, minu mees nii mulle ütleski, et kardab kui kiidan, siis lasen ennast kohe lõdvaks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Selline käitumine on lapsik. Kui oled abielus isakujuga, siis oled hullemate probleemide ees kui see , mida kirjutad. Täiskasvanud inimene, kes üritab mõista teise inimese käitumist ja ei suuda suhelda ehk siis küsida teise käest, mis ta mõtleb ja arvab, määrab ennast igavesti kannatama. Vahet pole, milline partner sul on, võid neid välja vahetada palju tahad ja alati jääb see, ei mõista teisi. Aga kas sa ennast mõistad? Ennast mõistad? Miks sa ootad, loodad ja eeldad, et teine käitub nii nagu sa ootad,. loodad ja eeldad. Äkki on mehel mingi mure ja tema ka siia teema teinud, et näed naine ei mõista, ei märka ja ei saa aru. Tegeleb oma kaalulangetusega, AGA….. Endast arusaamine ei ole teise inimene ülesanne, see on enda ülesanne. Nii et miks sa ise ennast ei kiida ja ei tunnusta. Miks sa ei suhtle inimestega sealhulgas kõige lähema inimesega. Miks tuled siia oma tundeid väljendama ( sa ei ole perekooliga suhtes, sa oled oma mehega suhtes) või kaebled veel kellelegi. Väljenda oma tunded sellele, kellega elad ja kellest aru tahad saada. Ja kui ei suuda, ela üksi. Mida sa piinad ennast. Õpi üksi elama õnnelikult ja siis tunned kohe ära mehe, kellega sul on veel parem koos olla ,kui üksi iseendaga.

Ma võin sulle seletada. Suhtes olles Ei minda igast asjast tüli üles tõmbama nii nagu alles käima hakates, kus vaja teineteise nurki lihvida ja iseloomu proovida. Arutatakse rahulikult, mõeldakse enne, kui öeldakse, vaagitakse nii ja naa. Küps inimene, ei olene vanusest, nimelt enne abikaasaga rääkimist kuulabki ära erinevad arvamused.

See, mida sina siin kirjeldad, on ilmselt enne kooselu toimuv käimise faas, kus naine kaalub mitme erineva mehekandidaadi vahel, et kes rohkem sobib ehk siis rohkem kahekümneste teema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin sulle seletada. Suhtes olles Ei minda igast asjast tüli üles tõmbama nii nagu alles käima hakates, kus vaja teineteise nurki lihvida ja iseloomu proovida. Arutatakse rahulikult, mõeldakse enne, kui öeldakse, vaagitakse nii ja naa. Küps inimene, ei olene vanusest, nimelt enne abikaasaga rääkimist kuulabki ära erinevad arvamused.

Abikaasaga ei saa eri arvamusi olla, muidu poleks käimistest ja valimisest tolku. Või on halvad kandidaadid. Muu jutuga nõus.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mees ei tee teist nägugi enne kui sealt rohkem maha läinud on. Lihtsalt mehe jaoks pole iga kiloke tähtis, vaid visuaalne pilt. Siis kui oled lõpuks normaalkaalus ja trimmis, siis kiidab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasaga ei saa eri arvamusi olla, muidu poleks käimistest ja valimisest tolku. Või on halvad kandidaadid. Muu jutuga nõus.

Saab ja peab olema eri arvamused. Mitte alati ja igas asjas, aga vahel peab. See hoiab suhte värskena ja meele terava, annab elule vürtsi. Alati nõustuv mees väsitab mõne aastaga naise ära.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see miinustaja siia roninud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see miinustaja siia roninud.

Roni magama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roni magama.

Jälle see troll vanamees hullab siin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see troll vanamees hullab siin.

Kuidas on võimalik pere kõrvalt aega leida? Saaks veel aru, kui poleks kedagi. Jõulud tulekul, see on lähedastega olemise aeg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe reaktsioon, õigemini selle puudumine