Esileht Pereelu ja suhted Mehe reaktsioon, õigemini selle puudumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Mehe reaktsioon, õigemini selle puudumine

Postitas:
Kägu

1. Sa oled supertubli, TÕESTA nüüd oma vaikivale mehele, et sa suudad seda jätkata kuni normaalkaalu jõudmiseni, tema kiitusega või ilma!

2. Ütled ise, et su mees on vaikne, pole lobiseja, seega ta käitub ka antud olukorras ju oma teadaolevale iseloomule vastavalt. Sinu vajadus tunnustuse järgi on arusaadav, aga…

3. …tõenäoliselt mees lihtsalt ei hooma jätkusuutliku kaalulangetusprotsessi algatamise peaaegu võimatut raskust, mille sina oled ületanud! – ja ei näe, et on põhjust kiita, sest välja paistavad muutused alles natuke hiljem. Aga kui sa ei anna alla, siis need tulemused hakkavad varsti näha olema: riided paremini sobima, sina ise lööd särama, enesekindlus tõuseb, särtsu ja energiat tuleb juurde. See kõik hakkab meest reaalselt mõjutama ja tuleb teie suhtele igatahes kasuks, kui muidu olete toredad ja teineteisest hoolivad inimesed 🙂

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad ja nende soovid on erinevad. Mind näiteks tohutult häiris kui inimesed minu kaalulangust kommenteerisid. Kuigi kõik kommentaarid olid positiivsed, siis mina siiski tundsin, et teised võiks pigem oma asjadega tegeleda kui vaadata kui suur või väike mu kõht ja tagumik parasjagu on. Seega ma ise kunagi kellegi kaalu kommenteerima ei lähe isegi kui muutus on alla poole langev kaal. Pigem kui muutus ja sära on juba suuremad, siis kiidan üleüldist välimust vms. Kui vajad koduste toetust tasuks neile seda ehk mainida mil viisil seda ootad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võiks küsida, et miks mees ikka veel sinuga koos on, hoolimata su tugevast ülekaalust? Mugavusest?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võiks küsida, et miks mees ikka veel sinuga koos on, hoolimata su tugevast ülekaalust? Mugavusest?

Huvitav, miks sinu mees hoolimata su julmusest veel sinuga koos on? Ühtegi vastusevarianti endal küll pähe ei tule, julmus on palju hullem viga kui suur kehakaal.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Sa oled supertubli

Mida supertublit on enda paksuks söömises? Supertublid on inimesed, kes üldse paksuks ei lähegi. Mina arvan, et mees on TA-st tüdinud ja tal on nüüdseks ükskõik, kas naine võtab alla  või mitte. Ja kui olla ikka väga paks, siis kõhnudes ei teki sellisest inimesest nõtket gaselli nagunii, juba naha osas tekivad probleemid. Mees on ükskõikne ja sellele järgneb varem või hiljem mõne uue silmarõõmu leidmine.  Sest asi pole 10 kg kaotuse märkamises mehe poolt -TA ju ütleb, et ta on seda fakti mehele lausa öelnud, kuid ikka ei mingit reaktsiooni.

Vabandust, minu arvamus asjast.

+3
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida supertublit on enda paksuks söömises? Supertublid on inimesed, kes üldse paksuks ei lähegi.

Oi, eksimatu inimene paksuteemasse juhtunud.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Sa oled supertubli

Mida supertublit on enda paksuks söömises? Supertublid on inimesed, kes üldse paksuks ei lähegi. Mina arvan, et mees on TA-st tüdinud ja tal on nüüdseks ükskõik, kas naine võtab alla või mitte. Ja kui olla ikka väga paks, siis kõhnudes ei teki sellisest inimesest nõtket gaselli nagunii, juba naha osas tekivad probleemid. Mees on ükskõikne ja sellele järgneb varem või hiljem mõne uue silmarõõmu leidmine. Sest asi pole 10 kg kaotuse märkamises mehe poolt -TA ju ütleb, et ta on seda fakti mehele lausa öelnud, kuid ikka ei mingit reaktsiooni.

Vabandust, minu arvamus asjast.

Kusjuures ka naha saab aja jooksul korda, kui tublilt trenni teha. Samuti ei soovigi iga mees enda kõrvale mingit nõtket gaselli, mõni mees vaatab tavalisi naisi ka. Igal potil oma kaas ja maitse üle ei vaielda.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Sa oled supertubli

Mida supertublit on enda paksuks söömises? Supertublid on inimesed, kes üldse paksuks ei lähegi. Mina arvan, et mees on TA-st tüdinud ja tal on nüüdseks ükskõik, kas naine võtab alla või mitte. Ja kui olla ikka väga paks, siis kõhnudes ei teki sellisest inimesest nõtket gaselli nagunii, juba naha osas tekivad probleemid. Mees on ükskõikne ja sellele järgneb varem või hiljem mõne uue silmarõõmu leidmine. Sest asi pole 10 kg kaotuse märkamises mehe poolt -TA ju ütleb, et ta on seda fakti mehele lausa öelnud, kuid ikka ei mingit reaktsiooni.

Vabandust, minu arvamus asjast.

Kusjuures ka naha saab aja jooksul korda, kui tublilt trenni teha. Samuti ei soovigi iga mees enda kõrvale mingit nõtket gaselli, mõni mees vaatab tavalisi naisi ka. Igal potil oma kaas ja maitse üle ei vaielda.

Issand kui leili ma lähen, kui sellist jura kuskilt loen. Välja veninud nahka EI SAA mitte millegi muuga korda, kui vaid lõikusega. Jah, sa saad natuke lodeva keha trenniga vormi ja usina kreemitamisega paraneb ka naha seisukord oluliselt, aga välja veninud kängurukotte kehal, ei tõmba sul tagasi mitte mingi trenn. See on välja veninud sidekude.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui leili ma lähen, kui sellist jura kuskilt loen. Välja veninud nahka EI SAA mitte millegi muuga korda, kui vaid lõikusega.

Oled ehk kuulnud, et mõnel tekivad rasedusega armid ja teisel mitte. Sünnitasin kaksikud, kõht oli ikka mega – arme mitte ühtegi. Ja omast kogemusest võin öelda, et 110 -> 80 kilo ehk 30 kilo allavõtmist küll mulle mingit üleliigset nahka ei tekitanud. Tõmba leil tagasi!

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see troll vanamees hullab siin.

Kuidas on võimalik pere kõrvalt aega leida? Saaks veel aru, kui poleks kedagi. Jõulud tulekul, see on lähedastega olemise aeg.

See on noor naine, kes siin trollib ja pole tal mingit meest, maha jäeti kolm kuud kestnud suhtes juba suvel. Sisustab aega trollides.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui leili ma lähen, kui sellist jura kuskilt loen. Välja veninud nahka EI SAA mitte millegi muuga korda, kui vaid lõikusega.

Oled ehk kuulnud, et mõnel tekivad rasedusega armid ja teisel mitte. Sünnitasin kaksikud, kõht oli ikka mega – arme mitte ühtegi. Ja omast kogemusest võin öelda, et 110 -> 80 kilo ehk 30 kilo allavõtmist küll mulle mingit üleliigset nahka ei tekitanud. Tõmba leil tagasi!

Mida sa kaagutad siin siis, kui ei tekkinud? Good for you.

Jutt käib sellest, kui üleliigne nahk on tekkinud, siis seda ei saa mitte ühegi trenniga ära.

P.S 110kg kaalusid sa ju sünnitama minnes, sünnitus pole alla võtmine. Kaalukaotus oli sul sünnitusjärgselt ilmselt mingi 20kg ja sellega ei teki enamusel üleliigset nahka.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui leili ma lähen, kui sellist jura kuskilt loen. Välja veninud nahka EI SAA mitte millegi muuga korda, kui vaid lõikusega.

Oled ehk kuulnud, et mõnel tekivad rasedusega armid ja teisel mitte. Sünnitasin kaksikud, kõht oli ikka mega – arme mitte ühtegi. Ja omast kogemusest võin öelda, et 110 -> 80 kilo ehk 30 kilo allavõtmist küll mulle mingit üleliigset nahka ei tekitanud. Tõmba leil tagasi!

Mida sa kaagutad siin siis, kui ei tekkinud? Good for you.

Jutt käib sellest, kui üleliigne nahk on tekkinud, siis seda ei saa mitte ühegi trenniga ära.

P.S 110kg kaalusid sa ju sünnitama minnes, sünnitus pole alla võtmine. Kaalukaotus oli sul sünnitusjärgselt ilmselt mingi 20kg ja sellega ei teki enamusel üleliigset nahka.

Naha elastus on väga individuaalne, kõigil ei teki arme ja kõigil ei jää ka rippuma nahk.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja räägib “väga suurest ülekaalust”, mis ilmselt ei piirdu 20 kiloga…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S 110kg kaalusid sa ju sünnitama minnes, sünnitus pole alla võtmine. Kaalukaotus oli sul sünnitusjärgselt ilmselt mingi 20kg ja sellega ei teki enamusel üleliigset nahka.

Loe korralikult. Sünnitus on omaette juhtum ja kaalulangetus omaette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja räägib “väga suurest ülekaalust”, mis ilmselt ei piirdu 20 kiloga…

Miks see peaks 20 kiloga piirduma? Tõin ju näite, kus 110->80 ei lõppenud lotendava nahaga. Sa arvad, et sealt edasi normaalkaaluni oleks nahk lotendama hakanud? Ei usu. Suurem osa 100+ kaalust allavõtjaid loomulikult päris normaalkaaluni ei jõuagi, 10-20 kg jääbki üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõin ju näite, kus 110->80 ei lõppenud lotendava nahaga. Sa arvad, et sealt edasi normaalkaaluni oleks nahk lotendama hakanud?

Jah, muidugi. Mida sina siis mõtled?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõin ju näite, kus 110->80 ei lõppenud lotendava nahaga. Sa arvad, et sealt edasi normaalkaaluni oleks nahk lotendama hakanud?

Jah, muidugi. Mida sina siis mõtled?

Mitte midagi ei saa aru. 😀 30 kg võtad alla ja nahk ei ripu. Võtad veel 5-10 kg ja nahk hakkab rippuma. 😀 nii või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi. Mida sina siis mõtled?

Mõtlen, et miks peaks, kui esimese 30 kg pealt lotendama ei hakanud. Üle poole maa ju tuldud, miks alles viimase 20 kilo pealt peaks nahka üle jääma hakkama. Ei ole loogiline.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi. Mida sina siis mõtled?

Mõtlen, et miks peaks, kui esimese 30 kg pealt lotendama ei hakanud. Üle poole maa ju tuldud, miks alles viimase 20 kilo pealt peaks nahka üle jääma hakkama. Ei ole loogiline.

Muidugi pole loogiline.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi. Mida sina siis mõtled?

Mõtlen, et miks peaks, kui esimese 30 kg pealt lotendama ei hakanud. Üle poole maa ju tuldud, miks alles viimase 20 kilo pealt peaks nahka üle jääma hakkama. Ei ole loogiline.

Muidugi pole loogiline.

On väga loogiline. Kusagilt maalt hakkab see nahk ju lotendama. Viimane 20 kilo? See on ikka nii üüratu suurus, et loomulikult võib sealt hakata nahk lotendama.Või sina arvad, et või 50 kilo (30+20) nii maha võtta, et nahka üle ei jää?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga loogiline. Kusagilt maalt hakkab see nahk ju lotendama. Viimane 20 kilo? See on ikka nii üüratu suurus, et loomulikult võib sealt hakata nahk lotendama.Või sina arvad, et või 50 kilo (30+20) nii maha võtta, et nahka üle ei jää?

Jah, mina arvan, et võib. Kui nahk on piisavalt elastne, et 30 kilo kadumise järel kokku tõmmata, siis miks ei peaks ta sedasama ka järgmise 20 kilo puhul tegema.

Mina siinkohal selle diskussiooni lõptan ning vabandan teemaalgataja ees tobeda arenduse pärast. Jõudu ja jaksu vastu pidamisel ja küll see mees ka märkab, kui veel 10 kg on alla läinud!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa olid väga kaua aega paks, siis ongi mehel selle ajaga sinust ükskõik saanud. Ju ta on sinuga koos mingist harjumusest või vajadusest, aga kui kaua aega veeta enda jaoks eemaletõukava inimesega (sh eemaletõukavalt nõrk iseloom), siis paraku tunded pikapeale kaovad.

Ja ütled, et oled mitu korda proovinud kaalu langetada, aga pole õnnestunud? Kui su mees on juba mitu korda iga uue dieedi alguses entusiastlikult kaasa elanud, siis nüüdseks võibolla enam ei jaksa ja ei näe sellel mõtet.

Aga positiivse poole pealt on minu arust siin motivatsiooni kuhjaga, et kaalulangetusega jätkata ja uuesti ihaldatud naiseks saada.

Huvitav nähtus on see, et kui suhtes naine kõvasti kaalus alla võtab, siis üldiselt suhe puruneb. Mees ei näe enam vanast paksu-aja harjumusest enda kõrval seda ihaldusväärset naist, kes välja koorub ja keda teised vägagi märkama hakkavad.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ka näha pole, võiks siiski mingit positiivset emotsiooni olla.
Meil on nii et mees otsustas maha võtta. See kaal on nüüd igapäevaselt jutuks ka olnud. Algul kilo, siis 5 siis 10.
Ega eriti märgata pole seda langust. Mina ei märka sest ma näen meest iga päev.aga siiski saan ma elada kaasa tema kaalulanusele, kui ta ise seda ütleb ja head meelt tunneb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa olid väga kaua aega paks, siis ongi mehel selle ajaga sinust ükskõik saanud. Ju ta on sinuga koos mingist harjumusest või vajadusest, aga kui kaua aega veeta enda jaoks eemaletõukava inimesega (sh eemaletõukavalt nõrk iseloom), siis paraku tunded pikapeale kaovad.

Ja ütled, et oled mitu korda proovinud kaalu langetada, aga pole õnnestunud? Kui su mees on juba mitu korda iga uue dieedi alguses entusiastlikult kaasa elanud, siis nüüdseks võibolla enam ei jaksa ja ei näe sellel mõtet.

Aga positiivse poole pealt on minu arust siin motivatsiooni kuhjaga, et kaalulangetusega jätkata ja uuesti ihaldatud naiseks saada.

Huvitav nähtus on see, et kui suhtes naine kõvasti kaalus alla võtab, siis üldiselt suhe puruneb. Mees ei näe enam vanast paksu-aja harjumusest enda kõrval seda ihaldusväärset naist, kes välja koorub ja keda teised vägagi märkama hakkavad.

Issand milline kommentaar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand milline kommentaar.

Teemaalgataja olen, pole sellel nimetatud kommentaaril väga häda midagi. Eks ta suures plaanis nii ongi.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui asjad hakkavad kulgema soovitud suunas, siis üks võimalik reaktsioon sellele on teha mitte midagi. Olla võimalikult paigal, vaikselt, hingata nii vähe kui võimalik, et mitte protsessi häirida. Muidu võib juhtuda nii: “Hurraa! Saavutus! Seda tuleb tähistada ja teha “üks” patupäev  koogi, jookide ja snäkkidega.”

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toekad naised ja vähem toekad! Palun ärge kimbutage mehi oma kaalujutuga. see on teema, mis mehi absoluutselt ei huvita ja omast käest võin öelda, et ka naisi ei huvita. Ma lülitan oma aju ja kõrvad kohe välja, kui sõbrannad oma kaalunumbritest jahvatama kukuvad. Mind absoluutselt ei huvita, kas nad on 5, 10, 25 kg juurde või maha võtnud! See on nende keha, nende elu ja meelekindluse küsimus, mis ei puutu absoluutselt minusse.

Õuduste õudust näen kõrvalt oma lapsepõlvekodus. Ülekaaluline ema muudkui lunib tähelepanu oma rasvavolte kõigi pereliikmete ees raputades ja ohkides, kuidas ta on “jälle nii paksuks läinud!”. Kohutavalt tahaks öeda, et kuhu läinud, oled alati paks olnud. Loomulikult jään viisakaks. Aga isa ei jää viisakaks, sest tal on sellest eluaegsest kiunust totaalselt villand. Teeb sapiseid märkusi, mis ajavad ema muidugi näksikausi kohale üürakile.

Ja need solvumised ja üksteise süüdistamised võiksid kõik olemata olla, kui oleks emal niipalju tarkust, et ise oma kaalu pidevalt teistele ninapeale ei hõõruks.

Ükski mees ei märkaks paari liskilo, kui naine neid ise ei eksponeeriks ja neis ohjeldamatult ei vatraks. Mõistan olevat lõualiigutamise ja kannikerkimise vahel seose. Mõlemad on seotud teatud piiride tunnetamise või nende mittetajumisega.

Vabandan otsekohesuse pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski mees ei märkaks paari liskilo, kui naine neid ise ei eksponeeriks ja neis ohjeldamatult ei vatraks. Mõistan olevat lõualiigutamise ja kannikerkimise vahel seose. Mõlemad on seotud teatud piiride tunnetamise või nende mittetajumisega.

Sul see lõualõksutamine tuleb küll hästi välja, ainult et sa pole absoluutselt aru saanud, millest käesolev teema on. Ei ole paari üleliigse (vaieldava) kilo kaotamisest.

Ja see, et meestel oma naiste kaalust suva on … sa ära üldista, mees. Enamasti see ei ole nii, vaid sootuks vastupidi. Sul paistab olema lapsepõlvetrauma selle kaaluasjaga, aga teistel meestel ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pöördunud teemaalgataja poole, vaid üldistasin, pöördudes naisterahvaste poole! Sain teemast kenasti aru ja olen siiralt üllatunud sellisest jälgist rünnakust. Ela edasi oma rõõmutus mullis, armastades üle kõige siin ilmad oma keha ja arvamust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pöördunud teemaalgataja poole, vaid üldistasin, pöördudes naisterahvaste poole! Sain teemast kenasti aru ja olen siiralt üllatunud sellisest jälgist rünnakust. Ela edasi oma rõõmutus mullis, armastades üle kõige siin ilmad oma keha ja arvamust.

Jälgist? Ja proovi teinekord siis pöördumine ikka kuidagi teema kohta teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe reaktsioon, õigemini selle puudumine