Esileht Pereelu ja suhted Mehe romantiline üllatamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mehe romantiline üllatamine

Postitas:

Palun jagage mõtteid, kuidas meest kodus romantiliselt üllatada. Tuleb pikalt tööreisilt koju ja tahaks midagi ilusat teha. Küünlad, hea toit?
Kes mida ise on teinud?

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 09:52; 20.05 10:18; 21.05 20:58; 22.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen andnud mehele võimaluse ennast üllatada. Kui suhe ikka on kahepoolne, siis mõtleb ju teine ka minu peale. Sellisest reisilt tulemisest saab ka aimu, kui palju ta reisil olles mõtles koduste peale. Kui teine soovib jagada, siis ta ei pruugi märgatagi, mida ise pakud. Söögiks ostaks neid asju, mida reisil olles ei pakutud, mis on siin omad ja kodused ja mis maitsevad.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen andnud mehele võimaluse ennast üllatada. Kui suhe ikka on kahepoolne, siis mõtleb ju teine ka minu peale. Sellisest reisilt tulemisest saab ka aimu, kui palju ta reisil olles mõtles koduste peale. Kui teine soovib jagada, siis ta ei pruugi märgatagi, mida ise pakud. Söögiks ostaks neid asju, mida reisil olles ei pakutud, mis on siin omad ja kodused ja mis maitsevad.

Väga hea ja isetu moodus üllatada – lasta ennast üllatada 🙂
Ma lasen ka mehel tema sünnipäeva puhul ennast üllatada, vaatan kas märkab midagi kinkida vms

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:05; 20.05 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünlad?????????
Kui, siis paracetamoli küünlad. Minul pärast pikka lennureisi valutab väga sageli pea.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen andnud mehele võimaluse ennast üllatada. Kui suhe ikka on kahepoolne, siis mõtleb ju teine ka minu peale. Sellisest reisilt tulemisest saab ka aimu, kui palju ta reisil olles mõtles koduste peale. Kui teine soovib jagada, siis ta ei pruugi märgatagi, mida ise pakud. Söögiks ostaks neid asju, mida reisil olles ei pakutud, mis on siin omad ja kodused ja mis maitsevad.

Väga hea ja isetu moodus üllatada – lasta ennast üllatada ????

Ma lasen ka mehel tema sünnipäeva puhul ennast üllatada, vaatan kas märkab midagi kinkida vms

Mina ei arva nii. Mehi peaks ka poputama ikka.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 09:52; 20.05 10:18; 21.05 20:58; 22.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika.
Mees tuleb tööreisilt koju, väsinud, näljane, tahaks ehk süüa, pesta, ühte õlut ja magama – aga kodus ootab naine romantikaga, küünlad, roosi õielehed, muusika. Ja kui mees ei jaksa olla selline, nagu naine tahab, siis naine solvub.
Tahad mehele üllatust teha – tee head süüa, aga unusta romantika selleks õhtuks. Olenevalt mehe väsimuse astmest, seksida ta ehk ikka jaksab, aga romantika jäägu siiski puhanud inimestele.

Mina ei arva nii. Mehi peaks ka poputama ikka.

See oli ju ometi iroonia.

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:19; 20.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika.

Mees tuleb tööreisilt koju, väsinud, näljane, tahaks ehk süüa, pesta, ühte õlut ja magama – aga kodus ootab naine romantikaga, küünlad, roosi õielehed, muusika. Ja kui mees ei jaksa olla selline, nagu naine tahab, siis naine solvub.

Tahad mehele üllatust teha – tee head süüa, aga unusta romantika selleks õhtuks. Olenevalt mehe väsimuse astmest, seksida ta ehk ikka jaksab, aga romantika jäägu siiski puhanud inimestele.

Mina ei arva nii. Mehi peaks ka poputama ikka.

See oli ju ometi iroonia.

Ja eriti tore, kui sellisele pikalt reisilt tulnud väsinud mehele antakse ‘võimalus ennast üllatada’ 🙂
Ja unustage need tobedad küünlad kui romantika ainus võrdkuju.
Head süüa ja mingit head napsi pakkuda on hüva idee, ennast võib ka kenaks teha (st mitte sassis peaga ja veninud koduürpides vastu loivata), aga mingit überromantikat on ehk tõesti liig mehe poolt oodata.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:05; 20.05 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=TVseZN8e5cY
Õpi ära!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:32; 21.05 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee hea söök ja rahulik mõnus kodune olemine- mees näeb, kui hea on koju oma naise juurde tulla, teda oodatakse, musi ja “tere kallis, ma igatsesin sind!” jne. Oleneb kui läbi mees reisist on, siis kas magama või teadagi mis. Aga kui ta seksi jaoks väsinud on, siis ära solvu ja tüli üles kisu. Mingid hüpersuperüllatused võiskid jääda selleks korraks, kui meest pole tunde lendavas tündris loksutatud. Romantiline üllatus las jääb mõneks muuks päevaks, praegu reisilt koju astudes tahab (nt minu) mees lihtsalt head süüa, pesta, musi ja magada (või siis hea, aga mitte väga pikk seks enne und).

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=TVseZN8e5cY

Õpi ära!

Haah, milline ebanaiselik naerumöire mul tuli, kui kujutlesin end koju saabuvat abikaasat nii tervitamas, nagu tütarlaps Lea umbes 18-20 sekunditel seda teeb 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:19; 20.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oli pikkpikk reis, siis on kõige parem üllatus see, et lähed talle vastu ja kodus on kõik kodune. Romantilist üllatust reisilt saabumise päevale planeerida ei soovita, pigem tee seda järgmisel päeval vms päeval pärast reisi, kui on olnud aega veidi hinge tõmmata.

Võõras ei saa sulle soovitada, mida teha, sest eks sa pead ise oma meest kõige paremini tundma. Mõnele meeldib filmiõhtu, teisele rabamatk, üks tahab rock-kontserti, teine kuulaks linnulaulu.

Varu saabumise ajaks koju mingit mõnusat sööki ja jooki, mis teile mõlemale meeldib ja rohkem polegi vaja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis Su mehele korda läheb. Mõni läheb särama lausest: Kui tore, et sa jälle tagasi oled, ma nii igatsesin Sind! Teisele läheb korda lemmiktoidu serveerimine. Kolmas hindab ehk seljasilitust. Neljas seda, et Sa lased tal veidi omaette olla ja ta ei pea pärast pikka reisi pingutama, et üldse kuidagi olla.
Kõrvaltseisja ju ei tea, mis Sinu mehele oluline on ja nõu anda keegi ei saa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mina tulen reisilt, siis suurim õnn on istuda diivanil poollamavas asendis, juua kohvi (no ei saa nii head kohvi või siis teha drink) ja vaadata tagantjärgi näiteks Isa Browni vms. Kui mees plaaniks küünlavalguses õhtusööki – siis oleks see puhas piin.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta ta lihtsalt rahule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on ikka mehemoodi asi, siis suundub ta pärast pikka äraolekut ikka voodi poole. Koos oma naisega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tihti nädalastel tööreisidel ära ja nagu siin enne kirjutati, oleks jube piin, kui tagasituleku päeval veel mingeid romantikahetki jagama peaks.
Mu mees õnneks tunneb mind piisavalt hästi, et teada, et minu jaoks näitab nendel hetkedel tema armastust kõige rohkem see, kui ta viitsib mulle midagi süüa teha (kasvõi võileiba) ja ma pärast kaisus teleka ees magama jääda saan.

Minu 10 punkti läheb kommentaarile Paratsetamooli küünalde kohta, you made my day :)))

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on meestel selle seksivärgiga teistmoodi kui naistel? Äkki nad pole väsinud seksiks ja söömiseks. Võib-olla mõtlevad, et olin nädala ära. tulin koju. naine tegi kiluvõileiva ja küsis kuidas läks. Hakkasin siis elavaid surnuid järele vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees, kui oli kaks nädalat välislähetuses, siis koju jõudes(muidu on mees väga romantika armastaja, nii andja, kui saajana) oli tal nälg ikka minu , kui naise järele.???? nägin kuidas silmad sõid mind, savi söögist. Kiimles nii, et vähe ja võttis minu sülle ja viis voodi???? pärast nautisime muid hüvesid????

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks enim hea meel, kui kaasa on mu kojutuleku puhul sauna soojaks kytnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu esimene reaktsioon on ka see, et kas mees ise naudib “romantilisi” üllatusi, või eelistaks koju jõudes kodused sussid jalga tõmmata, kõht head toitu täis pugida, teleka ette diivanile istuda ja lihtsalt puhata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tihti nädalastel tööreisidel ära

Teemaalgatuse küsimusest jäi mulje, et tegu siiski erilise juhtumiga (mees ei käi sageli sedasi ära või on see esmakordne käik), niiet mitte päris sama case

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:32; 21.05 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see on hästi armas, et sa soovid meest üllatada ja mõtled ta peale. Kuid nõustun eelnevate kommentaaridega, et tee midagi rahulikku ja lase mehel reisist puhata. Soojast sõnast ja lemmiksöögist piisab. Veelgi parem on mehe käest otse küsida, et kas talle meeldiks kui sa teda üllatades vastu võtad, või pigem rahulikult.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun jagage mõtteid, kuidas meest kodus romantiliselt üllatada. Tuleb pikalt tööreisilt koju ja tahaks midagi ilusat teha. Küünlad, hea toit?

Kui sinuga ka neid mõtteid jagada, siis sa nagunii ei tee ju nii.
Teine asi on see, et kreatiivne naine ei pea seda kuskilt foorumist küsima.
Sest ta teab neid asju isegi.

Oled sa näiteks kunagi mehele helistanud ja küsinud, et kas valged või mustad sukad?
Ilmselt mitte.
Ja sa ei saa seda ka mitte kunagi tegema.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:01; 21.05 18:32;
To report this post you need to login first.

Saage aru, mehed ei taha mingeid ROMANTILISI üllatusi!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage aru, mehed ei taha mingeid ROMANTILISI üllatusi!

Oma nässakast räägid?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:01; 21.05 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage aru, mehed ei taha mingeid ROMANTILISI üllatusi!

Oma nässakast räägid?

Minu mees tahab. Talle meeldib 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 09:52; 20.05 10:18; 21.05 20:58; 22.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naabrimees kapis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna süüa ja lase tal rahus olla ja puhata. Minu oma tahab alles järgmisel päeval peale väljapuhkamist kõike muud teha.

_

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin head süüa, ostsin talle ta lemmik õlut lõõgastuseks ja paar küünalt ja hea film 🙂 kõik oli super 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 09:52; 20.05 10:18; 21.05 20:58; 22.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea toit, vein ja kirglik seks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe romantiline üllatamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.