Esileht Pereelu ja suhted Mehe sõber veab armukesi külla

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Mehe sõber veab armukesi külla

Postitas:

Mehega koos 3 aastat. 6 kuud tagasi ostsime maja ja meil käiakse päris palju külas. Pks mehe lapsepõlve sõber käib grillimas armukestega. Esimene kord tuli ühe naisega, kes pidi sõber olema. Teine kord oma naise ja kasupojaga. Pärast seda hakkasin ka tema naisega rohkem suhtlema. Räõkis, et neil oli alles kriis, sest mehel oli armuke ja nüüd käivad psühholoogi juures. Eile oli grill ja naine tal väänas jala välja ning mees tuli jälle sõbrannaga. No esimene kord olekski võinud uskuda, et tegu sõbrannaga aga sel korral tarbis rohkem jooki ja lõpuks leidsin nad diivanil amelemast. Ei osanud midagi teha. Rääkisin mehega, et mulle ei sobi selline käitumine. Mees ütles, et sõber twrve elu naistemees olnud ja et naine mõnest teab ja no et pole meie asi. Mulle aga meeldib see naine ja meil kujuneb tutvusest asi sõpruseks. Ja nüüd tunnen end halvasti nagu reedaks seda naist.

+37
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid öelda mehe sõbrale otse, et sulle ei sobi selline pordumaja ning ta on külla oodatud oma abikaasaga, kuid mitte erinevate naiskülalistega.

+49
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid öelda mehe sõbrale otse, et sulle ei sobi selline pordumaja ning ta on külla oodatud oma abikaasaga, kuid mitte erinevate naiskülalistega.

ja kui ikka armukestega tuleb, siis räägi naisele. Tegelikult, kui te sõbrad olete, siis peaks rääkima niikuinii. See “pole meie asi” on kõige nõmedam põhjendus – vaadata kõrvalt, kuidas kellegi elu kohta talle valetatakse ja mitte midagi teha….mul oli kunagi tüüp, kellest lahku minnes sain teada, et ta oli ka kõrvalt pannud ja ikka korralikult ja kõik teadsid, aga keegi ei rääkinud mulle, sest “polnud meie asi” – ma oleks küll teada tahtnud, oleks vähemalt paar aastat oma elust jäänud selle inimese peale kulutamata.

+42
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 17:04; 10.05 18:03; 11.05 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle aga meeldib see naine ja meil kujuneb tutvusest asi sõpruseks. Ja nüüd tunnen end halvasti nagu reedaks seda naist.

Aga siis lähtugi sõna sõnalt oma mehe sõnadest, et selle gigole naine nagunii teab neist kõrvalsuhetest.

Ja anna naisele lihtsalt info mõttes ntx läbi fb samuti teada, et “Sa ilmselt oled oma mehikese seiklustega kursis, aga igaks juhuks annan teada, et eile oldi siis taas koos Friidaga (ja ameleti samuti), kuigi eelmine kord valetati isegi sulle, et Friida on lihtsalt sõber.”

Naist sa sellega ei reeda ja las need kolm siis helbivad oma kolmekesi kokkukeedetud suppi.

Sa ei kitunud ju midagi, kuna teadsid, et naine nagunii teab, eksole. Sa lihtsalt suhtlesid. (kui su mees oleks öelnud, et ole vait, sa ju oleks vait olnud)

Kogu selle jama tagajärjeks on ilmselt siis see, et see naine laseb kõigepealt sind sõnumitoojana maha (tavaline), siis sõidab see gigole su mehele selga, et miks su naine kaebab ja lõpuks saad sina oma mehe käest peapesu, et miks sa kaebad.
Kuna ta enam “ei mäleta” seda kohta, kus ta oleks öelnud, et naine nagunii teab. VÕI ta pidas silmas, et naine aimab, aga sellest Friidast ei tea.

Aga kõige esimesena pead muidugi üldse peeglisse vaatama ja mõtlema, et miks sa sellisesse seltskonda oled üldse sattunud. Kus sellist tegevust peetakse normiks.
Ja uuesti vaatame selle maja paberid üle, mille “te ostsite”.
Et kelle nimel see on.
Kui 50/50, siis võid paugutada. Sest teine pool ju tolereerib seda. Ja sina omakorda teda juba 3a.

+15
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 17:35; 10.05 18:31; 11.05 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest jah, üsna ebamugav on niisuguse asja tunnistajaks olla. Teisalt aga on sama ebamugav tõsiasi, et nende elu ei ole ei teie ega meie asi. Nad peavad sellega ise toime tulema, nii kurb kui see ka on.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.05 17:45; 10.05 17:52; 10.05 18:52; 10.05 19:09; 10.05 19:19; 10.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest jah, üsna ebamugav on niisuguse asja tunnistajaks olla. Teisalt aga on sama ebamugav tõsiasi, et nende elu ei ole ei teie ega meie asi. Nad peavad sellega ise toime tulema, nii kurb kui see ka on.

Seda räägivad need, kes kardavad ise vahele jääda ????

Palun täpsusta oma loogikat. 🙂

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.05 17:45; 10.05 17:52; 10.05 18:52; 10.05 19:09; 10.05 19:19; 10.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest jah, üsna ebamugav on niisuguse asja tunnistajaks olla. Teisalt aga on sama ebamugav tõsiasi, et nende elu ei ole ei teie ega meie asi. Nad peavad sellega ise toime tulema, nii kurb kui see ka on.

Kuidas peaks inimene “toime tulema” asjaga, millest ta ei tea?

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 17:04; 10.05 18:03; 11.05 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib minu kodus on see minu asi, ilastab minu DIIVANIL on see minu asi ????

Kahtlemata, pole küsimustki.

Aga siinsel juhul, las ma pakun: kui see OLEKS teemaalgataja diivan olnud, siis ta juba oleks asja ammu ära otsustanud ja selle ilastajaga rääkinud. Et talle ei sobi selline asi ja jutt lõppenud.
Aga kuna ta tegi perekooli teema, siis … arva ise, kelle diivan.

Mina ka oma diivanil aelevate gigolode pärast ei pea perekoolilt nõu küsima, ma peksan kohe kõik g-d laiali ja ei pilguta silma ka.
Siis pärast vblla küsin, et kas või mis.

+1
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 17:35; 10.05 18:31; 11.05 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest jah, üsna ebamugav on niisuguse asja tunnistajaks olla. Teisalt aga on sama ebamugav tõsiasi, et nende elu ei ole ei teie ega meie asi. Nad peavad sellega ise toime tulema, nii kurb kui see ka on.

Seda räägivad need, kes kardavad ise vahele jääda ????

Palun täpsusta oma loogikat. ????

Käib minu kodus on see minu asi, ilastab minu DIIVANIL on see minu asi ????

Kui ta oleks oma naisega sellel samal DIIVANIL amelenud, siis ei oleks see ju ilastamine ka onju? 😀

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.05 17:45; 10.05 17:52; 10.05 18:52; 10.05 19:09; 10.05 19:19; 10.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleksin sellele mehele, et tead, minu kodus selline asi ei sobi, sest olen X-iga (Tiinaga) sõber. Kui veel sellist asja meie kodus näen, siis ma ei saa Tiinale rääkimata jätta.

Nii oleks ikkagi tagatud piisavalt erapooletu positsioon. Sa ei taha selle naisega tülli minna, aga ei saa oma mehe pärast ka selle mehe sõbraga nii otseselt tülli minna.

Ilmselt see mees on nii nagla, sest ta teab mingil põhjusel, et ta oma naisest ikka ilma ei jää. Isegi kui sina räägiksid. Võibolla sellepärast, et naine ei saa lahkuda, võibolla sellepärast, et naine juba teab ja tuleb sellega toime, võibolla sellepärast et naine ei jääks sind uskuma. Kõik kolm varianti on igatahes sõnumitoojale väga halvad.

Naiselt võiks uurida jutu sees, mis seisus nende suhe tegelikult on. Ja kui tuleb välja, et naine tõesti siiralt usub, et armukesed on minevik, siis alles ehk räägiks. Aga ainult juhul, kui teed kindlaks, et ta tõesti ei tea ja usub suhte paranemisse. Mõni naine võib ka rääkida jutu sees armukestest minevikuvormis, et lihtsalt oma nägu hoida, aga tegelikult teab, et see on praegu toimuv asi. Ega uuele tuttavale ei saagi öelda, et armukese probleem on praegu olemasolev, ikka inimesed hakkavad ju halama, et jäta maha, mine kohe ära, ja naine ei taha võibolla seda veel kuulda.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest jah, üsna ebamugav on niisuguse asja tunnistajaks olla. Teisalt aga on sama ebamugav tõsiasi, et nende elu ei ole ei teie ega meie asi. Nad peavad sellega ise toime tulema, nii kurb kui see ka on.

Kuidas peaks inimene “toime tulema” asjaga, millest ta ei tea?

Küll ta ükskord ikka teada saab, näiteks läheb mees julgeks ja jääb naisele ise vahele.
Petetud on aegade algusest ja täpselt samamoodi on alati leidunud “heategijatest sõnumitoojaid” aga ometi ei saa kuidagi öelda, et maailm oleks selles osas kuidagi parem paik, pigem vastupidi.
Seega ei päästa maailma ka see kui nüüd seekord sellele naisele kõik ausalt ära rääkida. Tema valik on olnud end sellele mehele usaldada, seega tuleb tal endal oma valiku eest ka vastutada.
Ainus, mida teemaalgataja teha saaks, on oma kodu seinte vahel asjad selgeks rääkida, mis või kes sobib sinna, mis või kes mitte.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.05 17:45; 10.05 17:52; 10.05 18:52; 10.05 19:09; 10.05 19:19; 10.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta oleks oma naisega sellel samal DIIVANIL amelenud, siis ei oleks see ju ilastamine ka onju? ????

Oma naisega pole vaja võõras kohas ameleda. Seda saab kodus teha. Aga eks ta ole. Sinu kodu = sinu reeglid.

Ohoh, kes see mulle dikteerib mida ja kus mul oma naisega on vaja või mitte? 😀

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.05 17:45; 10.05 17:52; 10.05 18:52; 10.05 19:09; 10.05 19:19; 10.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin sellele naisele, aga tõsi on ka see, et kui mees on ringitõmbaja tüüp, jääb ta alatiseks ringi tõmbama. Kui selle naisega lahku lähevad, jääb teie pool ikka erinevate naistega käima, olenemata sellest, kas tal parajasti elukaaslane on või mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis heategijatest sõnumitoojad? Kui ma näen – ja nähtu + oma tõekspidamiste põhjal arvan, et asi on vale, teen ma suu lahti. Mind ei huvita, mida keegi teine enne mind tegi. Või mida kavatseb teha pärast mind. Tema valik on olnud end ”sellele mehele” usaldada? Ma usun, et keegi ei vali endale meest, kes armukesi peab. Viis see nad ju psühholoogi ukse taha. Enda valiku eest vastutamine = kasvatad lapse üles, lahutad abielu jne. Teemaalgataja saab teha enamat. Ka sõpru saab valida. Ei pea ainult koduga piirduma.

Jah aga mis on see laiem eesmärk, see pretsedent, mida sa saavutada tahad või mida teemaalgataja saaks saavutada? Liigne agarus on tihti ogarus kui kuulnud oled.
Ma nõustun sinuga ainult ühes- sõpru saab valida ja ilmselgelt sõpru tulebki valida.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.05 17:45; 10.05 17:52; 10.05 18:52; 10.05 19:09; 10.05 19:19; 10.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enda kodus küll ei lubaks sellist (vabandust!) pordumaja korraldada.
Mis siis, et selle mehe naine teab asjast, MINULE see ei oleks vastuvõetav ja kogu lugu.
Ütleksin mehele järjekindlalt, minule selline käitumine ei sobi, sest tunnen ennast räpaselt ja läheks kodust ära nende grillimiste ajaks.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead mehe sõbrale ise ja otse ütlema, et pead tema naisest lugu ja sulle ei sobi, et “sõbrannadega” teie juures külas käib.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mehe sõber, peaks ikka mees temaga rääkima. Kui mees kiidab heaks sellise käitumise, peaks teemaalgataja oma sobivuse selle mehega üle vaatama

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vabandust, aga elus võiks ÜKS koht olla, kus end mugavalt tunda. Kui keegi mind MINU kodus paneb ebamugavasse ja konfliktsesse olukorda, siis teeksin suu koheselt lahti. Kui mees seda ei mõista, oled paraja trossiga koos. Kui maja on ainult mehe nimel, siis oled igal juhul olukorras, kus olla ei tohiks. Ja ennast natukenegi kehtestada pole ka suutnud. Oma kodus on õigus rahule. Mis nägu see su sõbranna teeb, kui saab teada, et sa korduvalt tema mehe armukest võõrustanud?
Oma kodus sellise asja keelaks ja tollele sõbrannale kirjutaks vaid siis, kui tõesti sõbrannad oleme. Kui te niisama kirjutate ja leiad hea viisi jutu sees mainida, noh, ilma hinnangu ja emotsioonita, a la “jaa, ma loodan ka et saad järgmine kord tulla! Mulle see Friida isiklikult ei istu, kellega Oss eelmine kord käis.”
Niisama eraldi mainima ei läheks, kui just tõesti hea sõbranna poleks.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti lasevad nad sul amelemise käigus diivani spermaga kokku, rõve.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole vast teemasse, aga kui venna sõber tuli noorukese pruudiga küll, siis vennanaine tõemeeldi küsis – see on su tütar või?
Mina küll kodust ära minema ei hakkaks ja mehega räägiks läbi, et paneb sellega mind lolli olukorda. Kui suhted on naisega läbi, siis tulgu külla.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 21:56; 13.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on maakodu pärapõrgus.
Meil on külaliste majutamiseks peahoonest eraldi kaks kämpingut.
Ja tunnistan: on jah paras pordumaja meil. Käib igasuguseid patuseid.

Pean tunnistama, et mind ei häiri absoluutselt, mulle isegi meeldib see segane seltskond.
Ma arvan, et elu peab olema elamiseks ja igaüks tehku mis tahab. Mina kellelegi kituma ei lähe.

* oleme muide 50+

+9
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 00:13; 11.05 20:08; 13.05 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot ma ei saa aru. Sinu mehe abielus sõber ameleb mingi teise naisega teie diivanil ja sina tunned, et petad sellega tema abikaasat kui sa seda ära ei räägi?! Ok, mingi teine dimensioon vist.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 01:13; 19.05 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Mul on ka sellised kogemused olemas. Eksabikaasa sõber tuli armukesega külla. Ja mina olin tema naise sõbranna. Väga, kohutavalt vastik tunne oli. Ma olin siis umbes 20 aastane, olin vait, ei tahtnud haiget teha sõbrannale. Aga kuna see asi kriipis tugevalt hinge ja ei saanud ka sõbrannale otsa vaadata ausa näoga enam, siis vaikselt vajus see sõprus ära. Õppisin sellest, et mitte eluski ei lase sellist asja enam oma kodus toimuda. Need ringitõmbajad on kohutavalt ülbed, arvavad, et kõik peavad nende suurt saladust kandma. Mm, ei, tänan, mulle piisas ühest korrast.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muuseas naine ka ei pruugi rõõmusolla, kui sa tema mehe mingi ultimaatumi ette paned ja a seepärast otsustab lõpuks kooselu lõpetada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 08:48; 12.05 09:50; 12.05 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa sind keelata ega sulle öelda, mida sa võid rääkida. Kui see oleks saladus, siis seda avalikult ei tehtaks. Muidu on ju mingi kirbutsirkus.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 09:28; 11.05 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks saladus, siis seda avalikult ei tehtaks.

Mõnel mölakal on küll arusaam, et sõparde juurde võib küll armukesi vedada, sest ega keegi ju ei räägi. Mõnel mehel on koguni selline arusaam, et käsi peseb kätt ja teistest naistest hoiame suu ilusti kinni. Naistel on tihtipeale natuke teine arvamus, aga miks armukesed avalikult kaasa ronivad, siis see põhjus on see, et äkki saabki skandaali üles tõmmata ja mehe päriselt omale. Sellistele kaasa jooksvatele armukestele tegelikult ilmselt meeldiks, kui kõik avalikuks tuleks. Mehed aga võivad küll suured silmad teha, et kuidas siis nüüd nii juhtus, et välja tuli, mina poleks seda eluski arvanud.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel on tihtipeale natuke teine arvamus, aga miks armukesed avalikult kaasa ronivad, siis see põhjus on see, et äkki saabki skandaali üles tõmmata ja mehe päriselt omale. Sellistele kaasa jooksvatele armukestele tegelikult ilmselt meeldiks, kui kõik avalikuks tuleks.

Mina armukesena ei oleks nii julge. Tean juhusest, kus seaduslik naine kahtlustas ja tuli sellisele olengule kohale. Tabas nad voodis aelemast, silme eest lõi mustaks ning armuke sai jalaga näkku(saabas oli kah jalas). Iial ei või teada, kuidas keegi reageerib.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 12:45; 11.05 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selles suhtes väga selge seisukoht.

Meil käib palju külalisi ja paljud külaised jäävad ka ööseks.

Kui tuleb abieluinimene kellegi võõraga ja teda ei tutvustata kui õde vms ning on aru saada, et inimestel on intiimne suhe (sellest on alati aru saada, eriti kui asi algusfaasis), siis ma küsin oma tuttavalt otse: kas su naine/mees teab. Kuna see küsimus on nii ootamatu, siis enamasti ei valetata. Küsin ma seda kaaslase kuuldes, juhuks, kui teine ei pekas teadma, et meie sõber on abielus.

Kui teab armukesest, siis on kõik ok. Kui ei tea, siis viisakaks ma jään, aga ööseks läheb üks külalistemajja õues ja teine magab meie majas teisel korrusel külalistetoas ja, nagu ikka, on maja uks ööseks lukus ja meie 3 valvekoera õues lahti.

Meie majas ei toimu mingit armukestega abielurikkumist, lõkke ääres veini juua aga võib ju ikka. Mingi teinetesiele käe püksi ajamine ei tule kõne allagi, ma kujutan juba ette oma mehe suuuuuri süsimusti silmi, kuidas ta köhataks ja ütleks – palun hoidke käed laua peal või ma paigutan teid teineteisest kaugemale istuma.

Mingit ke*iurgast oma armukestega käimiseks aga meie kodust ei saa. Ka ei ole selline paar meile enam teretulnud, kuni eelmine suhe pole ametlikult lõpetatud ja uus avalik.

Vallaliste sõprade paarisuhted ei puutu meisse, vahetatagu neid partnereid kasvõi paar korda aastas, ikka on teretulnud.

+18
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 12:59; 14.05 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida asja?
3a mehega koos ja juba hakkad mehe sõpruskonda määrama. Nii jääb sul see kolmas aasta viimaseks.
Mehest kahju!

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe sõber veab armukesi külla