Esileht Pereelu ja suhted Mehe Sõbranna.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mehe Sõbranna.

Postitas:

Küsiks kogemusi. Mehel sõbranna kellel vajadus pidevalt helistada, kirjutada ning jagada pilte/videosid oma tavapärastest toimingutest. Muidugi ka erinevad abipalved nt:pidev võlgu küsimine, kui pole veel ise viimastki võlga maksnud, üüriraha, sõidutamised, öömaja.
Olen korra neiut ka ise näinud kuid paraku mingil kummalisel põhjusel valetas selle kohta, kui kaua mu meest tunneb.(väitis et 2x näinud) kuigi aastaid teavad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mis mõttes ta *sinu* mees on?
No lase olla, kodumaast kaugel on ju raske elada. Nüüd ei luba siis vanade sõbrannadega ka enam kokku saada EESTI käies, BööH 🙁

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 14:15; 11.09 14:45; 11.09 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist oled mingit teist postitust lugenud ning ekslikult muu teema alla vastanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 14:26; 11.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist oled mingit teist postitust lugenud ning ekslikult muu teema alla vastanud.

Teen sulle endale siinsest teemast lühikokkuvõtte (vist on vaja). Vähema haridusega noored teenivad Soomes raha k.a. teemaalgataja Hooh, kes tutvus kahe aasta eest Eesti kutiga. Kuid teda häirib, et tollel on Eestist hea sõbranna, kellega sageli suhtleb. Sõbrannaga saab mees kokku, kui Eestis käib ja vahel sõidab too ka Soome tuttavatele külla, kus muuhulgas kohtub antud mehega.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 14:15; 11.09 14:45; 11.09 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka sarnane sõbranna. Kohtuvad mõned korrad nädalas ja teevad videokõnesid. Alguses tundus veider, aga no selline suhe on neil tõesti olnud aastaid enne mind ja mina sain rahu siis, kui mees mind selle sõbrannaga tutvustas ja vahel koos väljas käime. See sõbranna ongi selline, et jagab kõike ja kõigiga. Kui mehega on tõsine suhe ja sõbranna on sõbranna, siis ei tohiks mingi probleem olla ju koos kokku saada ja aega veeta. Sedasi saad näha, kuidas nad omavahel on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa silma kinni pigistada lihtsalt selle koha pealt, et miks vaja esmakohtumisel juba valetada. Sealt see rada hakkab. Teisi sõbrannasid usaldan.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen sulle endale siinsest teemast lühikokkuvõtte (vist on vaja). Vähema haridusega noored teenivad Soomes raha k.a. teemaalgataja Hooh, kes tutvus kahe aasta eest Eesti kutiga. Kuid teda häirib, et tollel on Eestist hea sõbranna, kellega sageli suhtleb. Sõbrannaga saab mees kokku, kui Eestis käib ja vahel sõidab too ka Soome tuttavatele külla, kus muuhulgas kohtub antud mehega

Kui ennustamisega tegeled, ss kandideeri selgeltnägijate tuleproovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 14:26; 11.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ennustamisega tegeled, ss kandideeri selgeltnägijate tuleproovi.

Ma ei ennustanud midagi, vaid kirjeldasin lühidalt, mis teemaalgatuses kirjas oli.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 14:15; 11.09 14:45; 11.09 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka sarnane sõbranna. Kohtuvad mõned korrad nädalas ja teevad videokõnesid. Alguses tundus veider, aga no selline suhe on neil tõesti olnud aastaid enne mind ja mina sain rahu siis, kui mees mind selle sõbrannaga tutvustas ja vahel koos väljas käime. See sõbranna ongi selline, et jagab kõike ja kõigiga. Kui mehega on tõsine suhe ja sõbranna on sõbranna, siis ei tohiks mingi probleem olla ju koos kokku saada ja aega veeta. Sedasi saad näha, kuidas nad omavahel on.

Nii kaua on sõbranna, kui üks hetk teatatakse, et armastab sõbrannat juba pikemat aega ja tahab temaga oma elu jätkata. Jäigi perekond maha ja mees “sõbranna” juurde. Need sõbrannatamised ei ole kaugeltki ohutud, sellise inimese pidamine perekonna arvelt ei ole normaalne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka sarnane sõbranna. Kohtuvad mõned korrad nädalas ja teevad videokõnesid. Alguses tundus veider, aga no selline suhe on neil tõesti olnud aastaid enne mind ja mina sain rahu siis, kui mees mind selle sõbrannaga tutvustas ja vahel koos väljas käime. See sõbranna ongi selline, et jagab kõike ja kõigiga. Kui mehega on tõsine suhe ja sõbranna on sõbranna, siis ei tohiks mingi probleem olla ju koos kokku saada ja aega veeta. Sedasi saad näha, kuidas nad omavahel on.

Nii kaua on sõbranna, kui üks hetk teatatakse, et armastab sõbrannat juba pikemat aega ja tahab temaga oma elu jätkata. Jäigi perekond maha ja mees “sõbranna” juurde. Need sõbrannatamised ei ole kaugeltki ohutud, sellise inimese pidamine perekonna arvelt ei ole normaalne.

No aga siin pole ju teemaks perekond.
Teemaks on üks mees, kellel on mitu sõbrannat ehk pruuti.
Üks pruutidest tegi siia teema teise pruudi kohta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas selliste sõbrannade jaoks kõige isikliku kõrvalt üldse aega leitakse? Mul on ka kolm sõbrannat (olen naine) ja ühega kohtun kuus kaks korda, teisega üle paari kuu korra. Nendest kolmest üks on kaugemal, teises eesti otsas ja temaga kohtume kaks korda aastas üldse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslasel oli ka selline sõbranna. Aga ta ei küsinud võlgu vms. Ka koguaeg helistas ja tahtis külla tulla ja kutsus meest välja jne. See sõbranna oli juba enne seda olemas kui mina oma elukaaslasega tutvusin. Alguses see ikka jubedalt häiris mind, küsisin elukaaslase käest otse ka kohe alguses, et kas neil on olnud selle sõbrannaga sõbrasuhtest tõsisem suhe. Väitis, et ei ole. Siis kunagi leidsin mingid uusaastapeo pildid ( mina ei teadnud oma elukaaslast siis ) kus mu elukaaslane ja see sõbranna istusid kõrvuti ja sõbranna jalg oli üle elukaaslase jalga toetatud. Hiljem sain teada, et see sõbranna pidigi oma meessoost sõprade ,, küljes rippuma ,,. Hiljem sain teada igasuguseid imelugusid selle sõbranna kohta ja siis sain aru ka, et ta lihtsalt ongi selline. Mingi aja pärast mees kaotas temaga ka kontakti ja nüüdseks nad pole aastaid suhelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh teid ullikesi. Usute mingit “sõbrannade” juttu.
Ei suuda ükski mees naist lihtsalt sõbrannaks pidada. Varem või hiljem lõpeb asi voodis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh teid ullikesi. Usute mingit “sõbrannade” juttu.

Ei suuda ükski mees naist lihtsalt sõbrannaks pidada. Varem või hiljem lõpeb asi voodis.

A vat ei ole nii. Nutavad, tahavad kuulamist ja paitamist, kõik ju tahame tegelikult. Aga sõbranna signaalile vastamise otsus on minu kui mehe enda käes.
Ei ole ainurakne, keda juhib aju asemel tuikekublik ja ütlengi selge EI.
Ei tähendab ei igas suhtlusvormis. Vastupidi kisub kohati kriminaalseks.
Sõbrannadega nikutades jääd lihtsalt oma sõbrannast ilma. Mis seal salata, seks oleks kohati liigagi kerge tulema. Austan oma püsisuhet püksid ka mõnikord kummis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valetas selle kohta, kui kaua mu meest tunneb.(väitis et 2x näinud) kuigi aastaid teavad.

Mul on väga häid sõpru, keda pole elus näinud. Mõned sõbrad on 1997 aastast mõnest rahvusvahelisest jututoast, kellega räägime seni nädalas mitu korda. On mehi. On naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe Sõbranna.