Esileht Pereelu ja suhted mehe sõbrannad

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: mehe sõbrannad

Postitas:

Kuidas suhtuksite, kui teie mehel oleks palju nö. sõbrannasid, kellega suheldakse tihedalt msnis ja facebookis. Vahest ka telefonitsi ja sõnumite teel.
Mida tunneksite? Millised tunded teid valdaks? Mees ise kinnitaks, et tegemist lihtsalt sõpradega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldiks selline käitumine v.a juhul, kui meie ühiste tuttavate/sõpradega tegu.
Võimalik, et mees pole oma otsust naise valikus veel lõplikult teinud ja mitu lahtist otsa veel.. võimalik, et nendele naistele ütleb sinu kohta sama st. oled vaid sõbranna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean selliseid mehi. Üks neist pidas nende sõbrannadega hotellides orgiaid. Eputas isegi naerdes fotojäädvustustega neist üritustest.
Kusjuures see meesterahvas on välimuse poolest mitte eriti kena, suisa kolla, seega eeldasin et ta ei saagi kuskilt naisi. Jutt on ka selline poolpervo oma. Aga rahakott on paks, ju siis avaldas muljet.

Naised suudavad mehi isegi sõpradena võtta, aga meestel endil on reeglina muud mõtted peas. Kas ka tegudeni jõutakse, oleneb kõik pigem meeste veenmisoskusest.
Mina soovitaksin sul silmad lahti hoida, eriti kui neid veel palju on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe sõbrad on ka minu sõbrad, vähemalt head tuttavad. Nii et halvasti suhtuks neisse, keda varjatakse. Kui on väärt inimene, tahan mina ka neid tunda, nii et alati teretulemas meile külla. Kui on lihtsalt sõbrad, siis peaks olema täiesti ok , et sa tutvud nendega. Siis on naisele üheselt selge, et mees seotud ja mees saa tõesti tõestada, et miskit muud kui lihtsalt suhtlemine selle taga pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks sellise mehega koos. No ei ole minu maitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on õige jah. Olen ise üks sõbranna.
Aga kuidas teada jälle, et ta tõesti räägib tõtt. Voodisse pole enam ammu asja, koos laste pärast, koos elamine ostetud, mees koguaeg tööl käinud ja naine pole viitsinud tööle minna. Mees kaotaks kogu oma teenitud raha ja lapsed jääks inimese hoolde, kes neid kasvatada ei suuda ei materiaalselt ega ka muul viisil. Lastele ta siiski ema, kuigi vaid nimeliselt siis.
Võib ju nii olla ka. Või mis? 😉
Kumbki nokiseb omaette omi asju jne.
Omajagu mõistaks isegi sellist olukorda.
Kodukanad nüüd tuld! :)[/tsitaat]
sina ei ole sõbranna, vaid armuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mehel on koguaeg sõbrannad olnud, algusest peale. mõni on muutunud ka rohkem kui sõbrannaks. Mulle meeldiks, kui tal neid poleks, õnneks on pisut rahulikumaks küll tõmmanud kui kunagi oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on põhimõte, et kui on süütu suhtlus, siis tuleb ka oma kaaslasele tutvustada.
Mees tunneb minu sõpru, mina tema sõbrannasid.
Ometi kohtume nendega ka eraldi.
Ühe mehe sõbranna suhtes olen neg.meelestatud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehel samamoodi. kui räägin et mind häirib, siis teatab et tuttavad lihtsalt. Hetkel olen kodune ja hoian nn silma peal siiski, aga kui tööle minek ei kujuta ettegi. Mis teen? Üritan rahulik ja hea naine olla. Kedagi vägisi kinni hoida ei saa. Soovitan kõikidel naistel, kellel sihuke mees kodus temaga rahulikult ja avameelselt rääkida sellest. Kui ikka mehele on ta naine tähtis, arvestab ta ka oma naise arvamusega. Minu mees on tagasi tõmmand suhtlemisetega veidi…aga siiski närib see tema sõbannatsemine minu hinge…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:22; 25.02 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Voodisse pole enam ammu asja, koos laste pärast, koos elamine ostetud, mees koguaeg tööl käinud ja naine pole viitsinud tööle minna. Mees kaotaks kogu oma teenitud raha ja lapsed jääks inimese hoolde, kes neid kasvatada ei suuda ei materiaalselt ega ka muul viisil. Lastele ta siiski ema, kuigi vaid nimeliselt siis.[/tsitaat]Kuhu kaovad sinu lausetest sõnad \”on\”, \”olema\” jne?
Kas sa oled venelane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kuhu kaovad sinu lausetest sõnad \”on\”, \”olema\” jne?
Kas sa oled venelane?[/tsitaat]

Aga sina ise? Puhta ohmu oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on õige jah. Olen ise üks sõbranna.
Aga kuidas teada jälle, et ta tõesti räägib tõtt. Voodisse pole enam ammu asja, koos laste pärast, koos elamine ostetud, mees koguaeg tööl käinud ja naine pole viitsinud tööle minna. Mees kaotaks kogu oma teenitud raha ja lapsed jääks inimese hoolde, kes neid kasvatada ei suuda ei materiaalselt ega ka muul viisil. Lastele ta siiski ema, kuigi vaid nimeliselt siis.
Võib ju nii olla ka. Või mis? 😉
Kumbki nokiseb omaette omi asju jne.
Omajagu mõistaks isegi sellist olukorda.
Kodukanad nüüd tuld! :)[/tsitaat]
Kuna see naine ainult nime poolest ema,siis mees võtab lapsed enda kasvatada või kuidas?Siis pole ju hullugi kui korter mehele ja kodu lastele alles jääb.Või on isa siiski ainult nime poolest isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on õige jah. Olen ise üks sõbranna.
Aga kuidas teada jälle, et ta tõesti räägib tõtt. Voodisse pole enam ammu asja, koos laste pärast, koos elamine ostetud, mees koguaeg tööl käinud ja naine pole viitsinud tööle minna. Mees kaotaks kogu oma teenitud raha ja lapsed jääks inimese hoolde, kes neid kasvatada ei suuda ei materiaalselt ega ka muul viisil. Lastele ta siiski ema, kuigi vaid nimeliselt siis.
Võib ju nii olla ka. Või mis? 😉
Kumbki nokiseb omaette omi asju jne.
Omajagu mõistaks isegi sellist olukorda.
Kodukanad nüüd tuld! :)[/tsitaat]

Tead aga loo selle \”toreda\” mehega pere ja varsti oled sina see naine,kellest mees räägib juba järgmisele,et nime poolest vaid ema;)
Tunned sa seda naist isiklikult,et sa saad väita,et naine on vaid nime poolest ema?
Huvitav,et see tore ja tegus issike lastega tegelemise asemel sinusuguse armukesega pigem aega veedab,see tõesti näitab oma laste suhtes rohket pühendumist.
Sinuga võib see esimeses lauses olev päris kindlasti juhtuda,sest sa ullike pole veel aru saanudki,et oled armuke,mitte sõbranna:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 12:33; 24.02 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah need on koolilapsed.
Aga mis vahet sel kui vanad? Tööle saab minna ka aastase lapse kõrvalt kui perel raske ja perenaine välismaareise nõuab aga selleks raha pole näiteks.
Ja elamise saab osta (sissemaksuraha jne) ka nii, et naise mõni vanemates jne. on näiteks selle nimel tööd rabanud, mitte naine ise. Laenu maksab mees näiteks aastaid siis juba. Kelle see korter siis on? Kui abielus läheb asi pooleks ja kes saab vastu pükse siis rahaliselt? Mees.[/tsitaat]

Kle lastel on ka vaja kuskil elada,või võtad sa nad koos mehega endale?
Mina loen sinu postitusest välja,et oled kasuahne inimene,kes lootis teiste pere lõhkudes ka uue mehe elukohta sisse kolida…juhtus aga nii,et mees peab vist hoopis sinu juurde tulema.Milline pettumus onju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 12:33; 24.02 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas suhtuksite, kui teie mehel oleks palju nö. sõbrannasid, kellega suheldakse tihedalt msnis ja facebookis. Vahest ka telefonitsi ja sõnumite teel.
Mida tunneksite? Millised tunded teid valdaks? Mees ise kinnitaks, et tegemist lihtsalt sõpradega.[/tsitaat]

Jälle üks naine, kes arvab, et kui mehega kokku saadakse, siis tuleb kõikide naisele mittesobilike sõpradega suhted lõpetada. Saage aru, tihti on nii, et sõbrad olid enen teid, see ei tähenda, et nendega kepitakse. Mul on endal 5 väga head meessõpra, neil on ka naised ja lapsed, aga meil õnneks \”lubatakse\” edasi suhelda ja saadame ka sõnumeid ja suhtleme skypes, see on täiesti normaalne. Kui teil endal ühtki meessõpra pole kunagi olnud, siis võib olla täiesti te ei saa sellsiest asjast aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuna see naine ainult nime poolest ema,siis mees võtab lapsed enda kasvatada või kuidas?Siis pole ju hullugi kui korter mehele ja kodu lastele alles jääb.Või on isa siiski ainult nime poolest isa.[/tsitaat]

u aga nii ju tulebki välja, et vaid nime poolest \”isa\”, kui kõrvalt \”sõbrannat\” peab. See, et peret üleval peab.. no see ongi tema kohus, kui naine pole tööle saanud. Ja et pappi pillub ja arveid maksab, ei tee teda lastele rohkem isaks kui seda ema oma lastele emaks, kes ei teeni!

Suht jabur teema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka nahaalsust nimetada oma armukese laste ema vaid \”nime järgi emaks\”

Jube madalalaubaline!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma suhtun tavaliselt. mis siin suhtuda? ma tean neid kõiki (2 lähemat ja mõned põgusamad – hobi tõttu suhtlevad) – nad on meil külas käinud. okeid mutid on. 1 sõbranna lõin mehelt üle:) mees suhtleb temaga palju vähem, aga mina olen temaga väga lähedaseks saanud.
mul endal on ka üks lähedane meessõber, keda tundsin juba ammu enne abielu. dai boh, kui keegi selle kallal mölisema hakkaks.
me oleme lihtsalt suhteliselt sotsiaalsed – tutvusringkond on väga lai ja lähem sõprade ring keskmisest vist suurem.
kõik oleneb ikka mehest. sõbrannad ei mängi mingit rolli. kui mees armastab oma naist siis on kõik ok. olgu või ärgu olgu neid sõbrannasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel pole mitte ühtegi naissoost tuttavat. Nagu ka mul meessoost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest ok ok, kui suheldakse erinevate inimestega. Aga kui hakkab 1 vale varjamine jne jne, vat siin tasuks küll mehel mõelda läbi, kellega siis tegelikult koos olla tahetakse. Ei aita sellest, et ütleb naisele oi sa oled ainus, usalda mind, mul lihtsalt tuttavad..kui mees teab et see sõbrannatsemine naise hinge kraabib, peaks oma sõbrannatsemisele mingi piiri ette tõmbama. Ju pole naine väärt midagi, kui seda ei tehta. Mul kodus sama teema.. Lihtsalt vastik tunne on, et ma tema jaoks ei tähenda midagi..sest minu arvamusega asjast ei arvestata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:22; 25.02 08:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe sõbrannad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.