Esileht Lapse ootamine Mehe sperma õlle joomise ajal!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mehe sperma õlle joomise ajal!

Postitas:

Tere,
Mul selline küsimus, et olin 4k tagasi rase ja rasedua peetus.. Ja nüüd uuesti rase. Aga küsimus selles, et mees igapäev joob 4-5purki õlut. Kas see väga mõjutab loodet. Kas üks põhjustest võis see õlle joomine peetumist põhjustada. Ma ei süüdista mees, aga lihtsalt sooviks teada. Kas on kellegil veel selliseid kogemusi?.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks alkohol ja kõik muud negatiivsed tegurid mõjutavad tervist ja seeläbi võib ka sperma kvaliteet kannatada. Pole küll minu asi öelda,kuid olen suht hämmeldunud ,et sellise mehega lapsi planeerid kellel päevast päeva kraadid sees on. Kohutav ja kurb!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mul selline küsimus, et olin 4k tagasi rase ja rasedua peetus.. Ja nüüd uuesti rase. Aga küsimus selles, et mees igapäev joob 4-5purki õlut. Kas see väga mõjutab loodet. Kas üks põhjustest võis see õlle joomine peetumist põhjustada. Ma ei süüdista mees, aga lihtsalt sooviks teada. Kas on kellegil veel selliseid kogemusi?.

Oh jumal,sa näed ja sa ei mürista.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koppisin siia teksti viljastumisest kus räägib et embrüo on enne pesastumist vigastustele vastuvõtlik, ma ei tea kunas sul peetumine oli..

Viljastumine toimub, kui spermatosoid ühineb munarakuga. Suguühte ajal toimuva ejakulatsiooni käigus viiakse tuppe ligi 3-5 ml seemnevedelikku, milles võib sisalduda kuni 350 miljonit spermatosoidi, mis liiguvad läbi emakakaela munajuhade poole (kuhu nad jõuavad umbes 1,5 tunni pärast). Hinnanguliselt säilib seemnerakk emakas elu- ja viljastamisvõimelisena 2-3 päeva. Enamik spermatosoide hävib, munajuhasse jõuab keskmiselt 300-500 seemnerakku, millest üks viljastab munaraku. Pärast seda, kui seemnerakk on tunginud läbi munaraku seina, mõlema raku tuumad ühinevad ja rakkude jagunemisel hakkab arenema uus organism. Ligikaudu 3-6 päeva jooksul jõuab embrüo emakasse. Selle aja kestel koosneb embrüo tervest rakkude grupist, mis hiljem jagunevad kahte gruppi, nimelt: mõnedest moodustub loote keha ja teistest platsenta, loodet toitev elund. Olles jõudnud emakasse, ei ole embrüol ema kehaga mitu päeva püsivat sidet. Alles 8-10 päeva peale viljastumist kinnitub embrüo emaka limaskestale. Seda protsessi nimetatakse pesastumiseks. Enne pesastumist on embrüo vigastustele väga vastuvõtlik. Seetõttu mõjuvad kõik kahjulikud tegurid (mitmesugused ravimid, toksilised ained jms) embrüot ohustavalt. See tähendab, et nende tegurite mõjul embrüo hukkub ning heidetakse menstruatsiooni ajal organismist välja. Seega ei pruugi naine mõnikord olla rasedusest isegi teadlik.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 07:52; 20.05 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti meestel see õllearmastus on tugev aga saab ju alati kõrvalt mõjutada et need kogused oleksid ikka väiksemad..

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 07:52; 20.05 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau 4-5pudelit iga päev? Kas ta tööl ei käigi? Autoga ei sõida?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks veider kui mees jooks päevas 4-5 pudelit coca-colat. Õlle joomine ei mahu küll pähe. Tegelikult ei tea, mis rasedust või peetumist täpselt mõjutab, aga ettevaatlik tasub olla. Ja kui mees joob 4-5 pudelit iga õhtu, siis kuidas saab sulle toeks olla kui vaja nt erakorraliselt haiglasse minna vms? Ma olen ise olnud valudest nii kõveras, et auto rooli poleks saanud istuda ja siis loomulik, et mees sõidab. Takso variant ei tulnud siis pähegi. Raske on ju usaldada ja toetuda mehele, kes on aurude all.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetumine ongi pigem spermatosoidi probleem, katkemine naisepoolne probleem. Spermatosoidi küpsemine võtab aega mitu kuud ja selle aja jooksul on ta kahjustustele väga vastuvõtlik. Last planeerides peaks mees olema kaine vähemalt 3 kuud. Suur mure on muidugi see, kuidas selline algava alkoholismiga mees laste kasvatamisega hakkama saab. Lastega tekivad pinged, läheb see 4-5 purki kohe 10 peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njh. Last planeerides tuleks ikka alkohol mängust välja jätta. Ja kas see üldse pikas perspektiivis hea on. Pika peale tekib sõltuvus jms. Sellised asjad oleks pidanud siiski last planeerides selgeks tegema! Ja just , kui abi vaja raseduse ajal ,kuhugi sõita ,erakorralisse või poodi/tankla, sest teades omast kàest mis isud võivad tekkida lambist. Ja hiljem beebiga olles… mees laksu all ja sina tegeled lapsega ja nii see lugu algab.

Pigem oleks pidanud mees alko asemel vitamiine krõbistama, mitte pudelit libistama.

Ei kujutaks ette sellist elu.
Hetkel planeerime last ja kõik ohutegurid on pm välja lülitatud. Mees loobus täielikult alkoholist ja samuti mina. Pluss muu tervislik värk lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Mehe sperma õlle joomise ajal!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.