Esileht Pereelu ja suhted Mehe suhtlemine eksiga

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Mehe suhtlemine eksiga

Postitas:

Mind jubedalt häirib kuidas mu mees oma endisega suhtleb. Küsisin, et miks ta peab temaga suhtlema, siis selle peale öeldi, et kokku elama ei sobinud, aga suhelda ehk vaimne pool sobib.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 06:33; 27.07 10:06; 27.07 10:24; 27.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei saa seda muuta. Mitte kellelegi,  ei meeldi armukadedad inimesed ja kui teil selle suhtlemise tõttu tülid tekivad ja sa draamat teed, siis mees hakkab kodurahu huvides varjama ja suhtleb eksiga salaja ikkagi edasi.  Tundub, et olete üsna värskelt alles koos, aga kui usaldust pole, siis on väga raske, et suhe toimiks. Mõttekoht.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei sobinud ka see, kuidas üks mu kunagine kaaslane suhtles oma eksiga (kellega neil on juhtumisi sama eriala ja aeg-ajalt kokku puutumine üsna loomulik).

Küsisin talt ühel õhtul tavapäraselt, et noh kuidas päev oli ja mis tegid. – Ah ei midagi erilist, tööl olin ja siis käisin lõunal seal ja seal. – Oo tore, ma olen ka tahtnud sinna sööma minna, kellega sa seal lõunal käisid, või olid üksi? – Ää mm mm öö eeet seda et jah emm käisin oma eksiga lõunal ee meil olid ainult töö jutud ausalt..

Mida paanikat. Olin üli üllatunud ja segaduses oma kaaslase kohmakusest. Tal oli üleüldse mingi teema sellega, et eksidest ja eelmistest suhetest ei räägita ja et see kõik on mingi eelmine elu ja ei tohi seda uude suhtesse kaasa võtta ja ma absoluutselt ei saanud aru, mis häda tal selle kõigega oli. Minu jaoks on see täitsa arusaadav, et võib minna eksiga kohvikusse, olgu siis töö- või muidujuttu ajama – normaalne ju, kui mindi rahulikult lahku, mitte taldrikuid pildudes ja mingi suure draama ja reetmisega. Ja mitte ainult et võib minna kohvikusse, võib seda ka rahulikult oma uuele kaaslasele rääkida ilma et kogelema peaks hakkama. Ja ei usu absoluutselt, et tal oli seal selle eksiga mingeid salateemasid või tont teab mida, tal oligi lihtsalt nii veiderad arusaamad ekside teemal, mitte midagi ei tahtnud kuulda ka minu eelmistest suhetest – mitte et ma oleks tahtnud meeletult oma ekse lahti rääkida temaga, aga see on ju normaalne osa inimese elust, nagu ka eelmised töökohad või elukohad või haridus, mis on inimest mõjutanud ja siis on ka loogiline, et aeg-ajalt lipsab jutust läbi.. Aga mis seal ikka, käisin siis ka “salaja” eksiga lõunal, sest et ma lihtsalt teadsin, et ta ei taha mult sellist infot saada.

Ise olen mitmel juhul eksidega mingil määral edasi suhelnud, just sama mõttega, et kokku elama ei sobi, aga see ei tähenda, et ei saaks teinekord juttu ajada, ühised huvid ei kao ju kuhugi. Selle konkreetse kaaslasega oleksin ka edasi suhelnud, sest meil ka põhimõtteliselt sama eriala ja oleks küll, millest rääkida, teinekord saaks ehk mõnd koostöödki arendada, aga noh jah, pärast (igati rahulikku ja normaalset) lahkuminekut on tema poolt olnud null huvi suhtluse vastu loomulikult, eksid on ju nii hirmus kole paha tabuteema, ju siis nüüd olen mina samasugune tabu, kellest ei tohi järgmisele kaaslasele midagi iitsatata. Ei saa aru sellest suhtumisest. Terves normaalses suhtes ei tohiks olla probleem, kui mõni eks kuskilt aeg-ajalt läbi hõljub, iseasi kui eks oleks parim sõber vmt.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta maha!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan ka oma eksiga hästi läbi. Helistame kyll harva ja asja pärast aga sõprusringis ikka näeme.
Oleme läbi saanud alates sellest hetkest, mil lahku läksime ( ma olin 18a, keskas, ei tahtnud nii tõsist suhet), lahkuminek oli sõbralik. Paar kuud olin kellegi teisega ja 19a kohtusin oma abikaasaga. Abikaasa saab ka mu eksiga läbi aga päris sõpradeks ma neid ei nimetaks.

Mu abikaasa on hea sõber mu kunagise seksisõbraga. Ta teab sellest ja ytles ise, et tal oli ka selline sõber, kellega ta ka muide tänaseni läbi saab. Nad kyll ei kohtu aga ainult sellepärast, et elavad tänaseks erinevates eesti otsades.

Me aksepteerime üksteise minevikku. Meie partnerid on põhjusega meile kunagi meeldinud ja need suhted on põhjusega lõppenud. Ma ei saa aru, miks me ei peaks/tohiks edasi suhelda?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks on osa elust ja on äärmiselt eluterve, kui inimesed peale lahku minekut normaalselt edasi suhtlevad. Nii nagu eespool juba kirjutati, siis koos elamine mingil põhjusel ei sobinud aga inimesena võib eks olla ikka tore suhtluspartner! Aru ma ei saa, kuidas inimesed suudavad nii haiglaselt armukadedad ja usaldamatud olla!

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmees suhtleb ka minuga, ehk siis eksiga, aga laste pärast. Eks käib tihtipeale siin, aga sellepärast, et uus naine ei soovi lapsi enda juurde. Iga kord, kui mees siin on, naine helistab ja küsib, et kus oled. Mees vahel ütleb, et on lastega, aga vahel ajab muud jama, ju siis see on nende jaoks probleem. Mees on üsna liiderliku loomuga ja tean, et tal on küll üks salasuhe ka (mitte mina), ju sellepärast uus naine on nii kahtlustav ja armukade, sest on ka põhjust. Samas eks ta teadis seda ju algusest peale, et mees selline on, ka ta enda suhe algas teise kõrvalt.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 09:46; 27.07 10:16; 27.07 12:36; 27.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu armukadedus ei pane neid ju enam mitte suhtlema. Ma soovitaks küll asja nii mõelda, et vaevalt küll neil enam susisema hakkab ja kui hakkabki, siis ega koos elama nad ju ikka enam ei hakka. Suhtlemine pole ju mitte midagi erilist. Armukadedusega peaksid aga tegelema küll, sest sellega annab täiesti normaalse suhte ära rikkuda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 10:03; 27.07 10:34; 28.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu poleks probleem, las suhtlevad. Aga kui seda tehakse iga päev ja hommikust õhtuni, siis hakkab see ju pereelu segama ja kuidas see eks mind kirub ja mees ei üle selle peale midagi. Oleksin nagu tühi koht.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 06:33; 27.07 10:06; 27.07 10:24; 27.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui seda tehakse iga päev ja hommikust õhtuni, siis hakkab see ju pereelu segama ja kuidas see eks mind kirub ja mees ei üle selle peale midagi.

Kust sina tead, et nii on? Kas mees räägib sulle edasi, et tema eks muudkui kirub sind ja tema kiidab heaks? Eriti ei usu, et nii on. Kui neil midagi susiseks, oleks vast huvitavamaid jututeemasid kui sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 09:46; 27.07 10:16; 27.07 12:36; 27.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud nende vestlusi.Mees ei varja seda

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 06:33; 27.07 10:06; 27.07 10:24; 27.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu poleks probleem, las suhtlevad. Aga kui seda tehakse iga päev ja hommikust õhtuni, siis hakkab see ju pereelu segama ja kuidas see eks mind kirub ja mees ei üle selle peale midagi. Oleksin nagu tühi koht.

Selline asi ongi rõve. Samas, kui mees sulle neid vestlusi näitab, siis tal pole midagi varjata vähemalt. Aga võib-olla ta lihtsalt teeskleb avatust ja valib vestlusi, et su valvsust uinutada. Või mis tundub tõeneäolisem: tahab eksi torgete abil sind passiivagressiivselt mõjutada ja endast välja ajada. Viimasel juhul on ikka väga rõve mees tegelikult ja sellisega oleks küll vastik elada. Aga oled sa mehelt küsinud, miks ta siis midagi vastu ei ütle ja laseb eksil sind arvustada. Ma küll küsiks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema tundub liba. Mees lobiseb eksnaisega iga päev hommikust õhtuni, eksnaine räägib uut naist hommikust õhtuni mehele taga ja mees näitab eksnaise tekstid ette uuele naisele, ise ei ütle kummalegi sõnagi. Ja TA ka ei julge eksnaiselt küsida, miks ta teda mehele taga räägib, kirjutab hoopis siia teema, et on ise armukade?!

Kui keegi mind taga räägiks vestlustes nii, et mina seda lausa lugeda saaksin, oleksin ammu selle rääkijaga ühendust võtnud ja asjale selgitust nõudnud.

Kui aga kõik nende vestlused käivad ümber sinu isiku, on see eksnaine äkki ise sinust huvitatud, mitte mehest. Mina küll ühtegi naist ei tea, kes pidevalt teisest naisest räägiks, kui huvi ei ole.

Anna teada sellele naisele, et sa ei ole toimuvast huvitatud ja palu ära lõpetada sinu mehega ühenduse otsimine eesmärgiga sinust jutte rääkida.

Milleks mängida pimesikku, kui saab asjad ära lahendada otse omavahel asju selgeks rääkides.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 10:03; 27.07 10:34; 28.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud nende vestlusi.Mees ei varja seda

Appi, jutt käib mingitest FB chattidest vm?
Kasvage suureks!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud nende vestlusi.Mees ei varja seda

Äkki tahab siis, et sa ise minema läheks. Paljud mehed kardavad tüli, siis käituvad halvasti, et naine laseks ise jalga ja nemad saaks puhtaks poisiks jääda. Muud põhjust küll ei oska leida, miks näidata oma naisele vestlusi, kuidas eks teda taga kirub.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 09:46; 27.07 10:16; 27.07 12:36; 27.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine kannab kõik mu mehele ette kui temaga ühenduste võtan ja kaebab, et mis mõttes neil ei lubata suhelda

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 06:33; 27.07 10:06; 27.07 10:24; 27.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine kannab kõik mu mehele ette kui temaga ühenduste võtan ja kaebab, et mis mõttes neil ei lubata suhelda

No nüüd läheb küll libaks ära kätte. Mis asja sinul on selle naisega. Kas mingit huvitavamat jutukest ei osanud välja mõelda?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 09:46; 27.07 10:16; 27.07 12:36; 27.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsiline muutub ajas, see vaimne pool ja ühised huvid ühendavad. See päris õige asi pole.. kui teil veel lapsed, seda enam. On aja küsimus, mil nad vana kooselu intiimsusi meenutama hakkavad.

Ära aja lolli juttu. Ma saan enda eksiga ülihästi läbi juba aastaid. Lisaks ta saab endiselt ülihästi läbi minu pojaga. Elasime peaaegu 10 aastat koos ja ta on väga tore ja lahe inimene. Meil on suurepärane klapp, koos on väga tore olla. Lahku kolisin temast, sest lihtsalt ühel hetkel kirg tema kui mehe vastu kadus ära. Inimesena on ta aga siiani aga üks mu lemmikinimesi ja mitte ükski uus naine ei saa midagi sinna parata, et ka mina olen üks tema lemmikinimesi ja me kindlasti jäämegi tihedalt suhtlema, koos väljas käima jne.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

öeldi, et kokku elama ei sobinud, aga suhelda ehk vaimne pool sobib.

See, mida “öeldi” on sõnad.

Aga nende sõnade mõte on ju kokkuvõtvalt selline: “ma pole veel temast üle saanud. Ja teiseks: sinuga me vaimselt nii hästi ei sobigi. Sa ei ole selles mõttes minu jaoks number üks.”

Nii lihtne see “eksiga ülitiheda suhtlemise” teema ongi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlemist neil takistada nagunii ei saa ega mehele öelda, kellega võib rääkida ja kellega mitte. Igaühe vaba valik, kellega suhtleb.

Muidu tundub liba.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 10:03; 27.07 10:34; 28.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma eksidega suhelnud edasi ainult siis, kui pole neist päris üle saanud. Seetõttu ma ei usaldaks ka oma kaaslast, kes eksi ikka veel oma elus hoiab, aga muidugi palju sõltub ka muudest teguritest. Armukade ma pole ja suhteid keelama ei hakka, aga sinisilmne ma ka pole ja oleks valmis võimalikeks ebameeldivusteks.

Vastupidi!!! Eksiga saad vabalt suhelda ainult siis, kui oledtemast täielikult üle saanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsiline muutub ajas, see vaimne pool ja ühised huvid ühendavad. See päris õige asi pole.. kui teil veel lapsed, seda enam. On aja küsimus, mil nad vana kooselu intiimsusi meenutama hakkavad.

Ära aja lolli juttu. Ma saan enda eksiga ülihästi läbi juba aastaid. Lisaks ta saab endiselt ülihästi läbi minu pojaga. Elasime peaaegu 10 aastat koos ja ta on väga tore ja lahe inimene. Meil on suurepärane klapp, koos on väga tore olla. Lahku kolisin temast, sest lihtsalt ühel hetkel kirg tema kui mehe vastu kadus ära. Inimesena on ta aga siiani aga üks mu lemmikinimesi ja mitte ükski uus naine ei saa midagi sinna parata, et ka mina olen üks tema lemmikinimesi ja me kindlasti jäämegi tihedalt suhtlema, koos väljas käima jne.

See on nagu tahaks kooki ja jäätist samal ajal süüa. Lemmikinimesi ei jäeta maha. Praegu on ta sul lõa otsas, aga uude suhtesse astudes oleks viisakas eksinimesed kõrvale jätta. Tihe suhtlus eksiga peaks panema häirekella tööle.  Ideaalis ei olekski täiskasvanueas ekse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu tahaks kooki ja jäätist samal ajal süüa.

See lemmikinimesest mees jah, ilmselt tal tahab. Ise ta ju ei maini, et al uus mees on.
Ainult mehe uut prouat kirub. (et mitte ükski uus tädi ei tule “meie” vahele ja koos käime välja endiselt jne)

Aga suhteliselt lolli juttu ajab ta muidugi. Tihti on paaridel omavahelisest koos vaba aja veetmisestki aega puudu ja siis veel tolkneb mingi ekstädi oma “eitulekeegimeievahele” juraga risti jalus.
Ilmselt tal omal on igav ja uut kalkunit, kes vana asendaks, pole veel leidnud.
Ainult sellised ajavad taolist kahetagumiku juttu suust välja, normaalsed mitte.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:55; 28.07 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära aja lolli juttu. Ma saan enda eksiga ülihästi läbi juba aastaid. Lisaks ta saab endiselt ülihästi läbi minu pojaga. Elasime peaaegu 10 aastat koos ja ta on väga tore ja lahe inimene. Meil on suurepärane klapp, koos on väga tore olla. Lahku kolisin temast, sest lihtsalt ühel hetkel kirg tema kui mehe vastu kadus ära. Inimesena on ta aga siiani aga üks mu lemmikinimesi ja mitte ükski uus naine ei saa midagi sinna parata, et ka mina olen üks tema lemmikinimesi ja me kindlasti jäämegi tihedalt suhtlema, koos väljas käima jne.

Eriti naiivne. KINDLASTI jäätegi igaveseks tihedalt suhtlema ja koos väljas käima, sest SINA ütled ja tahad nii? Aga mida arvab ja tahab su eks? Oskad täpselt ette ennustada, et tema mõtlemine ja soovid kunagi ei muutu? Äkki nii nagu sinul kadus ühel päeval tema vastu kirg, kaob temal su vastu huvi. Tal on ehk asi selles, et sina jätsid ta maha, ego sai lüüa ja seetõttu hoiab sust kinni.

Saab sul ikka kõrge kukkumine olema, kui ta ühel hetkel selle päris õige ja sobiva naise leiab, kelle kõrval tal polegi enam tahtmist mingi eksnaisega koos väljas käia ega tihedalt suhelda. Võib-olla seab see naine ta lihtsalt fakti ette, et kas tema või eks. Ja raske arvata, mida mees valib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see on ikka väga haruldane, kui partneris pole kahtluseussi, kui ex kogu aeg jalus tolkneb

Isegi see armukadeduseuss ussiks, aga lihtsalt tuled õhtul töölt koju, teed partnerile ja endale head süüa, tahad päevauudiseid vahetada, lihtsalt mingit lolli juttu ajada jne, aga ei saa, sest teine pool kas istub süvenenult kuskil messengeris ja toksib midagi VÕI siis üldse ripub kaks tundi telefoni otsas.
JA TEEB JU SISULISELT SEDA SAMA, mida sina just tahtsid teha. Ehk lihtsalt juttu ajada.
Aga kellegi teisega.

No mida helli ma sellisest partnerist üldse pean?
(Kui Fooliumi-Andruse sõnu kasutada. kes kah ju “peab” inimesi nagu loomi)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:55; 28.07 19:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe suhtlemine eksiga