Esileht Pereelu ja suhted Mehe suhtumine

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mehe suhtumine

Postitas:
Kägu

Kas kudumine ja heegeldamine on samuti reaalsuse eest põgenemine? Või koertenäitusel osalemine? Inimesel on lihtsalt hobi tekkinud.

Alkoholi joomine ja virtuaalmaailma kadumine on tõesti väga põnevad hobid. Sul takistab koertenäitusel osalemine ja kudumine oma kaaslasega suhtlemast? Kui nii, siis tuleks oma prioriteedid ja ajakasutus üle vaadata, kui nende kõrvalt pole mahti enam probleemegi lahendada.

No TA kirjutas ju, et alkoholi mõju alla on mees üsna jutukas. Võiks ju siis mehega oma jutud ära rääkida, kui see veits švipsis on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA kirjutab: “Varem oli ta hooliv ja meil oli alati millest rääkida, aga nüüd on ükskõikseks muutunud.”

TA sõnul on suhe muutunud viimase aastaga, s.t pärast 6. koosoldud aastat. Nagu öeldud, kaob ta ära virtuaalmaailma või hakkab jooma. Ilmselgelt on temaga midagi lahti, mitte ei ole tegemist “tüüpilise põhjamaalasega”

Nii, siis on tunded vahepeal lihtsalt kadunud, mida eelnevas vastuses pakkusin. Kas pärast last, et enam ei olnud suhe üks-ühele või niisama. Mängud ja alkohol pole põhjus, vaid tagajärg. Viilib lapse kasvatusest vms.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No TA kirjutas ju, et alkoholi mõju alla on mees üsna jutukas. Võiks ju siis mehega oma jutud ära rääkida, kui see veits švipsis on.

Minu meelest on alkoholism süvenev sõltuvus ja endasse tõmbumine ainult üks probleemidest. Ei peaks joomist positiivselt tolereerima, et saaks mehe kuulama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastega paarid suhtlevad logistika ja toidu teemal. Ja umbes kõik.

Ja mis enne lapsi olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea enam kas on mõtet edasi üritada mehega.Oleme mehega koos olnud 7 aastat.Meil on ühine laps ja viimase aastaga on meie suhe muutunud.varem oli ta hooliv ja meil oli alati millest rääkida,aga nüüd on ükskõikseks muutunud.Kui hakkab jooma siis räägib armastusest ja tahab lähedust,aga kui kaineks saab siis ta pikutab ja vaatab oma filme ja ei räägi peaaegu üldse minuga.ta on kaine peaga väga ükskõikne minuga ja istub telefonis vaatab sarju või mängib arvutis oma mänge.kui olen korduvalt temaga rääkinud sellest siis ta annab vastusteks et tal hetkel tegemist ja homme räägime sellest.kui olen jututeema uuesti üles võtnud järgmine päev siis samad vastused.

Teemaalgataja, märka erinevust – mees tahab armastust ja lähedust, aga sina pakud talle, et “istume maha ja räägime jälle kõikidest neist asjadest, mis meil minu arvates halvasti on”.

Võib-olla tule talle poolele teele vastu, paku armastust ja lähedust. Võib-olla lahenevad muud asjad selle peale iseenesest ära, sest mees muutub motiveeritumaks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe suhtumine