Esileht Pereelu ja suhted Mehe suhtumine pärast seda, kui sai teada, et ootan temalt last.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )

Teema: Mehe suhtumine pärast seda, kui sai teada, et ootan temalt last.

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga vale – nii propageerime meeste vastutustundetust. Su laps vajab raha! Kui muidu vaja pole, pane kogumisarvele, ta saab selle eest õppida või kunagi oma kodu sissemaksu teha vms.[/tsitaat]

Täiesti nõus. Raha ei kasuta sa ju enda peale. Sisuliselt otsustad sa lapse eest ära, et tema isa ei pea tema eest hoolitsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 17:05; 28.06 19:22; 29.06 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
saatuse tahtel oleme nüüdseks lausa majanaabrid. (!) [/tsitaat]

assakurat… :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nonii, sellist suurt vastukaja ma nüüd päris ei oodanud, aga teema on minu poolt tõesti väga pealiskaudselt siia kirja pandud, et mind paremini mõista.
Ega ma ei lootnudki, et kõik siia mind nüüd lohutama jooksevad, aga süüdistada ja sõimata, teadmata kõiki asjaolusid, pole ka päris mõtet.

Mehega olime rääkinud kaitsevahenditest ja ka seda, et ma ei tarvitanud sel hetkel pille, mis ei tähenda seda, et ma neid tarvitama ei hakanud. Hakkasin ja sain neid ka kuu aega juba võtta, kui avastasin, et olen ikkagi rasedaks jäänud.
Rääkisime mehega eelnevalt sellel teemal, et kui peaks juhtuma, et ma jään rasedaks, siis mina tahan last kindlasti alles jätta, aga mees konkreetselt välja ei öelnud, et siis oleks kindel abort.See vastus jäi justkui tema poolt õhku rippuma.
Ma ei ütlegi, et selline mõne kuu pealt rasedaks jäämine normaalne on, aga kuna vanust on juba piisavalt, et ma ei pruugi pärast aborti enam lapsi saada, siis otsustasin lapse alles jätta. Rasedus, muide, on juba poole peal. Ise olen selle lapse üle väga õnnelik ja ma tean, et ma saan ka üksi edasi minnes hakkama, aga mehe tuge ja armastust vajab igaüks enda kõrvale. Ma ei oleks lihtsalt uskunud, et mees niimoodi reageerida võib, kui ta tegelikult oli teadlik, et see võib iga hetk juhtuda.

Andke nüüd tuld! Sõimake ja tehke maha.[/tsitaat]
Miks sa arvad, et su lapse isal teist naist ei ole? koos te ju ei ela…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 17:35; 28.06 17:37; 28.06 19:44; 28.06 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohas ma seda öelnud olen, et ma seda arvan? 😛
Ei tea meist keegi, kas mehel on äkki kuskil keegi teine. Ja kui on, siis andki minna, vorpigu veel mõni laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 22:57; 28.06 18:41; 28.06 18:43; 28.06 20:07; 28.06 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles suhtes on õigus, jah, aga mehed tavaliselt arvavad, et see raha läheb naistel mingi muu ninni-nänni ostmise peale, mitte ei kasutada lapse jaoks.
Sellepärast olen olnud ka suhtumisega, et ei hakka midagi nõudma, ei jõua ma ära kuulata seda ohkimist, kuidas ma raha valesti kasutanud olen vms.
Kui lapse isa tahab lapsega ikkagi kokku saada ja suhelda ja talle midagi osta või ise küsib, kas on midagi vaja osta, siis palun, aga mina ei lähe midagi kerjama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 22:57; 28.06 18:41; 28.06 18:43; 28.06 20:07; 28.06 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah kahju sinust mis muud. Aga loos ei ole mitte midagi uut, saavad kokku mees ja naine, hakkavad kire baasilt suhtlema, naine ehitab õhulosse (hormoonid), mees samal ajal mõtleb, täitsa pandav ja vaatab veel. Ühel hetkel on naine rase ja mehel asjast kopp ees.
Eks ikka sellepärast on aegade algusest saati loodud kihlumided ja abielud, vähemalt jääks inimesel ametlikult mingigi kohustus su ees.

Ning ka mul on meeles vanaema ütlus, naine võib sünnitada vaid nii mitu last, kui mitu ise üles kasvatada jõuab (üksi!).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh pakkumast, kurta olen iseenesest saanud juba küll ja asju paari lähedasega arutada. ega see suurt midagi ei muuda, mina võin oma peaga mõelda mida iganes, aga kui mees ikkagi mõtleb teisiti ja ta neid asju arutada ei taha või ei suuda, siis pole midagi teha kahjuks.
Loomulikult vajaksin ja tahaksin meest enda kõrvale praegusel hetkel, aga ei saa.
Sellel on ka muidugi veel omad põhjused, miks me vähe kokku saame – mõlemal on tööd palju ja vaba aega vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus kohas ma seda öelnud olen, et ma seda arvan? 😛
Ei tea meist keegi, kas mehel on äkki kuskil keegi teine. Ja kui on, siis andki minna, vorpigu veel mõni laps.
[/tsitaat]
Oot, mis sa ei tunne oma meest niipaljugi, et teada, kas oled armuke ja ta äkki hoopis abielus vms?
tema kodus ikka oled jõudnud käia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 17:35; 28.06 17:37; 28.06 19:44; 28.06 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll käinud tal kodus ja on ka vanemad üle vaadatud ja külas käidud mitu korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama lugu. Klammerdusin veel mehe külge, loll olin. Lapse kirjutasin ka selle nimele. Tuli hakkas minu kulul elama, ja irvitas – PÕRGU oli see kooselu. Kasvatasin üksi hambad ristis, kui julgesin alimente küsida, sain hagi lapse ära võtmiseks. Nüüd olen pea 10 aastat vaeva näinud, et lollist lahti saada, hakkas veel last ka endale nõudma.

Kaks soovitust – nr 1 tee abort.
nr 2 kui majanduslik võime lubab ja oled valmis üksi kanda magamata öid, oma laibastunud olekut, beebi röökimist, inimeste ükskõiksust, lasteaiakoha mitte saamist jne jne siis sünnita.

Siin võid halamas käia, aitame, mõistame, toetame:)

AGA ära kirjuta last mehe nimele. Jäta isa nimi üldse panemata. Ennem olla nende kerjatud alimentideta kui maksta tuhandeid juristidele, et kohtus tõestada- sa pole kaamel ja last sinult ära võtta ei saa ISA, kes tegelikult üldse lapsest ei hooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 21:26; 01.07 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selles suhtes on õigus, jah, aga mehed tavaliselt arvavad, et see raha läheb naistel mingi muu ninni-nänni ostmise peale, mitte ei kasutada lapse jaoks.
Sellepärast olen olnud ka suhtumisega, et ei hakka midagi nõudma, ei jõua ma ära kuulata seda ohkimist, kuidas ma raha valesti kasutanud olen vms.
Kui lapse isa tahab lapsega ikkagi kokku saada ja suhelda ja talle midagi osta või ise küsib, kas on midagi vaja osta, siis palun, aga mina ei lähe midagi kerjama.[/tsitaat]
Reaalelus võib see lihtsalt ühel hetkel välja näha nii, et kui isa tahab, siis võib ju osta lapsele talvesaapad, aga kui mitte, käib laps paljajalu. Ema uhkus ei luba ju \”kerjata\”. Las kannatab pigem laps!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:28; 28.06 22:06; 29.06 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elad Tartus ja mees Tallinnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei hakka paljajalu käima! Ega see, kui ma üksikemaks võib-olla jään, ei tähenda seda, et mul pole enam mitte kedagi ja midagi.

Kui mu mõttest aru ei saanud, siis soovitan uuesti lugeda. Ma ei räägi siin enda välja mõeldud mõtteid, vaid neid, mida mehed on öelnud nende alimentide kohta. Tegemist pole olnud ka algharidusega inimestega, nagu mõnele meeldib siin vihjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Reaalelus võib see lihtsalt ühel hetkel välja näha nii, et kui isa tahab, siis võib ju osta lapsele talvesaapad, aga kui mitte, käib laps paljajalu. Ema uhkus ei luba ju \”kerjata\”. Las kannatab pigem laps![/tsitaat]
Teemaalgataja on ju kirjutanud juba, et saab majanduslikult üksi hakkama. Ega siis kõigil üksikvanematel pole pidevalt näpud põhjas. Väga paljud naissoost isikud teenivad piisavalt, et end ja oma last ilusti ülal pidada.
Teemaalgataja, ära muretse, sa saad üksi lapsega ilusti hakkama. Üksi võib kergemgi olla.
Ja minu kogemus on, et mees võib ka ümber mõelda. Sel mehel küll varem lapsi ei olnud. Suhe küll lõpuks lagunes, aga lapse elus on ta olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:26; 28.06 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb siis nii nagu läheb. Olen palju pidanud üle elama ja alati endaga hakkama saanud, saan ka seekord.
Minu jaoks kõige olulisem ja kallim kasvab minu sees ja ei jõua ära oodata, kuna saaks juba pisikest enda käte vahel hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult peab mees alimente maksma kui naiste rasestamisest hoiduda ei oska. Samas ei saa keegi teda sundida last armastama. Ja loota, et mehel tekib hiljem lapse vasyu huvi, on naeruväärne. Ilmselgelt on tema huvi sinu vastu ainult seksiga seotud. Kui üksi lapsega hakkama saad, soovin õnne ja edu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nonii, sellist suurt vastukaja ma nüüd päris ei oodanud, aga teema on minu poolt tõesti väga pealiskaudselt siia kirja pandud, et mind paremini mõista.
Ega ma ei lootnudki, et kõik siia mind nüüd lohutama jooksevad, aga süüdistada ja sõimata, teadmata kõiki asjaolusid, pole ka päris mõtet.

Mehega olime rääkinud kaitsevahenditest ja ka seda, et ma ei tarvitanud sel hetkel pille, mis ei tähenda seda, et ma neid tarvitama ei hakanud. Hakkasin ja sain neid ka kuu aega juba võtta, kui avastasin, et olen ikkagi rasedaks jäänud.
Rääkisime mehega eelnevalt sellel teemal, et kui peaks juhtuma, et ma jään rasedaks, siis mina tahan last kindlasti alles jätta, aga mees konkreetselt välja ei öelnud, et siis oleks kindel abort.See vastus jäi justkui tema poolt õhku rippuma.
Ma ei ütlegi, et selline mõne kuu pealt rasedaks jäämine normaalne on, aga kuna vanust on juba piisavalt, et ma ei pruugi pärast aborti enam lapsi saada, siis otsustasin lapse alles jätta. Rasedus, muide, on juba poole peal. Ise olen selle lapse üle väga õnnelik ja ma tean, et ma saan ka üksi edasi minnes hakkama, aga mehe tuge ja armastust vajab igaüks enda kõrvale. Ma ei oleks lihtsalt uskunud, et mees niimoodi reageerida võib, kui ta tegelikult oli teadlik, et see võib iga hetk juhtuda.

Andke nüüd tuld! Sõimake ja tehke maha.[/tsitaat]

perekooli klassika: lapsed synnivad läbi 10 kondoomi, pillide ajal ja vahest isegi Kure-Kaarel toob!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 05:27; 29.06 06:36; 29.06 18:21; 29.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]AGA ära kirjuta last mehe nimele. Jäta isa nimi üldse panemata. Ennem olla nende kerjatud alimentideta kui maksta tuhandeid juristidele, et kohtus tõestada- sa pole kaamel ja last sinult ära võtta ei saa ISA, kes tegelikult üldse lapsest ei hooli.[/tsitaat]

Järjekordne idiootne suhtumine. Keegi ei ,,kerja´´elatisraha.
See on lapsele SEADUSEGA ette nähtud.

See endale vastu rinda tagumine, et olen uhke ja kasvatan lapse ise üles, tuleb lapse arvelt.

Mingeid tuhandeid ei kulu advokaatidele samuti. Ma arvan, et sul endal pole üksikemana küll asjaga kokkupuudet, pigem hirmutad teemaalgatajat mingil isiklikul põhjusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 17:05; 28.06 19:22; 29.06 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas elad Tartus ja mees Tallinnas?[/tsitaat]
Sinusugused klat¨imaiad Sherlokid ajavad naerma ja südame pahaks. No mis vahet seal on, kus keegi elab ja kas tegu on sinu tuttavatega või mitte.
Sellisesse jamasse satuvad paljud inimesed, seega loodetavasti on see teema mõnele õpetuseks ja hoiatuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 13:18; 29.06 09:27; 29.06 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekooli klassika: lapsed synnivad läbi 10 kondoomi, pillide ajal ja vahest isegi Kure-Kaarel toob!
_____________________________

Sry, aga ma ei viitsi sinusugusega isegi vaidlema hakata sellel teemal. tundub, et sa tead minust paremini, mis mul juhtus ja kuidas.
Mine ela oma elu ja targuta enda kallal! Vaevalt sa isegi täiuslikkuse musternäidis oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli sama lugu. Klammerdusin veel mehe külge, loll olin. Lapse kirjutasin ka selle nimele. Tuli hakkas minu kulul elama, ja irvitas – PÕRGU oli see kooselu. Kasvatasin üksi hambad ristis, kui julgesin alimente küsida, sain hagi lapse ära võtmiseks. Nüüd olen pea 10 aastat vaeva näinud, et lollist lahti saada, hakkas veel last ka endale nõudma.

Kaks soovitust – nr 1 tee abort.
nr 2 kui majanduslik võime lubab ja oled valmis üksi kanda magamata öid, oma laibastunud olekut, beebi röökimist, inimeste ükskõiksust, lasteaiakoha mitte saamist jne jne siis sünnita.

Siin võid halamas käia, aitame, mõistame, toetame:)

AGA ära kirjuta last mehe nimele. Jäta isa nimi üldse panemata. Ennem olla nende kerjatud alimentideta kui maksta tuhandeid juristidele, et kohtus tõestada- sa pole kaamel ja last sinult ära võtta ei saa ISA, kes tegelikult üldse lapsest ei hooli.[/tsitaat]

Ja laiendame veelgi ühiskonnas arusaama, et mees võib süüdimatult ja tagajärgedeta ringi keppida…
Seks on mõeldud meestele vaid naudinguks, kogu vastutus naistele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 28.06 08:17; 28.06 08:19; 28.06 10:55; 28.06 10:58; 28.06 11:00; 28.06 11:08; 28.06 11:09; 28.06 16:45; 28.06 17:11; 28.06 17:12; 28.06 18:03; 28.06 18:04; 28.06 19:02; 29.06 10:25; 29.06 19:34; 29.06 19:35; 29.06 20:08; 29.06 20:09; 29.06 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on kogu see titendus lihtsalt läbi tehtud, kahekordselt ja ta ilmselgelt lihtsalt ei viitsi enam otsast peale hakata. Ega see pole lihtne. Ilmselt on tal vanus ka juba sealmaal, et tahaks elu nautida, mitte jälle titte kussutada-potitada jne.
AGA. Siinkohal oleks siis mees ise pidanud olema väga hoolas kui justnimelt TEMA oli teie suhtes see, kes lapsi kindlasti ei tahtnud. Tema poolt oleks siis pidanud 100% alati kondoom olema või siis, päris kindel oma soovis, vasektoomia.
Kui naine on sellises vanuses ja ta nagunii last tahab, siis ta lapse ka saab ja mees, kes selle peale ohib ja puhib, on lihtsalt loll.
Sina naudi oma lapsekest, temast on sulle kindasti palju rõõmu. Viska see mees hetkel peast välja – ma tean, lihtne öelda, raske teha, aga proovi siiski. Mehe sisepinged leiavad mingil hetkel kindlasti lahenduse – tähtis, et sa ei klammerdu ega looda võimatut. Kui sa oled tema jaoks oluline ja kallis, siis saab ta sellest aru. Kui ei, siis järelikult ei ole see mees sind väärt.
Edu sulle ja pisikesele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, ometi ka üks mõistlik vastus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja räägib , et tal on rasedus poole peal ja mõni soovitab aborti teha , tase ikka kyll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinusugused klat¨imaiad Sherlokid ajavad naerma ja südame pahaks. No mis vahet seal on, kus keegi elab ja kas tegu on sinu tuttavatega või mitte.
Sellisesse jamasse satuvad paljud inimesed, seega loodetavasti on see teema mõnele õpetuseks ja hoiatuseks. [/tsitaat]
On ikka hea teada, kui äkki on leskmees Tartust, eesnimi kolme tähega, tal on kaks poega, siis tea, et tal on veel üks suur poeg ja üks väiksem tütar, keda ta maha salgab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 17:56; 28.06 19:17; 29.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Teemaalgataja on ju kirjutanud juba, et saab majanduslikult üksi hakkama. Ega siis kõigil üksikvanematel pole pidevalt näpud põhjas. Väga paljud naissoost isikud teenivad piisavalt, et end ja oma last ilusti ülal pidada.
[/tsitaat]
No ma mõtlesin lihtsalt meelde tuletada, et teemaalgataja räägib majanduslikust seisust praegusel eluhetkel, kuid lapsel on talvesaapaid vaja ka kolme, viie, kümne ja isegi viieteist aasta pärast. Paljud naised saavad beebieas lapsega ise hakkama ja deklareerivad, et mehelt neil midagi vaja pole. Aga beebi ja väikelapse vajadused on midagi muud kui näiteks 10-aastase või teismelise omad ja siis on mehed solvunud, et mis tal nüüd hakkas, mis raha tal nüüd järsku tarvis on, siiani on ju ise hakkama saanud. Ma ei ütle, et teemaalgatajal kindlasti nii saab olema, lihtsalt arvan, et igaks juhuks võiks arvestada võimalusega, et selle ema uhkuse pärast kannatab laps. Ja laps saab siis juba väga hästi aru, et tema peab oma klaveri- või balletitunnist või kooliekskursioonist ilma jääma lihtsalt ema jonni tõttu. Et ema valib \”uhkuse\” ja laps peab sellega lihtsalt leppima, meeldigu see talle või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:28; 28.06 22:06; 29.06 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

On ikka hea teada, kui äkki on leskmees Tartust, eesnimi kolme tähega, tal on kaks poega, siis tea, et tal on veel üks suur poeg ja üks väiksem tütar, keda ta maha salgab. [/tsitaat]
Tunnen kaasa, et sellise otsa sattusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 13:18; 29.06 09:27; 29.06 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead naine, kui ma ei eksi, siis Eesti Vabariigis on väljapressimine karistatav! Vanasti oli paragrahviks 142… Sinu lugu tundub väljapressimisena. Esiteks esitada sa faktidena ääretult vastuolulisi seiku…alusatme kasvõi sellest, et mees tahab aborti, aga sina oledki juba poole peal? Varjasid siis?

Laps on kahe täiskasvanud inimese otsus, kui teine osapool last ei soovi, siis võtabki teine lapsevanem automaatselt vastutuse enda õlule. Miks mees peab ülejäänud elu tervet kompotti ülalpidama? Kas sinu kogu vastutus ongi 9 kuud kõhtu kanda ja rumalaid põhjendusi oma hädadadele leierdada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 05:27; 29.06 06:36; 29.06 18:21; 29.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ma mõtlesin lihtsalt meelde tuletada, et teemaalgataja räägib majanduslikust seisust praegusel eluhetkel, kuid lapsel on talvesaapaid vaja ka kolme, viie, kümne ja isegi viieteist aasta pärast. Paljud naised saavad beebieas lapsega ise hakkama ja deklareerivad, et mehelt neil midagi vaja pole. Aga beebi ja väikelapse vajadused on midagi muud kui näiteks 10-aastase või teismelise omad ja siis on mehed solvunud, et mis tal nüüd hakkas, mis raha tal nüüd järsku tarvis on, siiani on ju ise hakkama saanud. Ma ei ütle, et teemaalgatajal kindlasti nii saab olema, lihtsalt arvan, et igaks juhuks võiks arvestada võimalusega, et selle ema uhkuse pärast kannatab laps. Ja laps saab siis juba väga hästi aru, et tema peab oma klaveri- või balletitunnist või kooliekskursioonist ilma jääma lihtsalt ema jonni tõttu. Et ema valib \”uhkuse\” ja laps peab sellega lihtsalt leppima, meeldigu see talle või mitte.[/tsitaat]

Tule taevas appi! Emal ei ole mingit vastutust?
Esiteks laps on täpselt niisama rikas kui temaga kooselav lapsevanem. Ei ole päris nii, et ema ei pinguta või kisub end laenudesse ja seetõttu ei suuda klaveri- ja balletitunde maksta.

Esiteks, õppige naised ära, et mees ei ole pereelu sponsor!

Teiseks, miks panna mees soovimatu raseduse eest vastutama, vot ei jõua kohale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 05:27; 29.06 06:36; 29.06 18:21; 29.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe suhtumine pärast seda, kui sai teada, et ootan temalt last.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.