Esileht Pereelu ja suhted Mehe süvenev alkoholism

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Mehe süvenev alkoholism

Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Mees ennast muuta ei soovi, lahkuda ka mitte. Aga mina ei suuda enam nimodi koos inimesega elada, kui ta igapäevaselt tarbib alkoholi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sellises olukorras teha? Mees ennast muuta ei soovi, lahkuda ka mitte. Aga mina ei suuda enam nimodi koos inimesega elada, kui ta igapäevaselt tarbib alkoholi.

pead siis ise lahkuma.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

mehe ära ajamine on samal põhjusel ebaõiglane

+3
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta oma pool vara siis kaasa. On see tõesti nii ilmvõimatu? Mina ka ei suutnud ja lahkusin, õnneks mul suurt vara polnud. Muidu sa kas lähed hulluks või hakkad ise ka jooma.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Miks sa oma vara mehele pead jätma? Kinnisvara on ilusti registris, vallasvara saab kaasa pakkida.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 06:55; 05.02 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sinu elu, mida sa joodiku kõrval raiskad. Ebaõiglane on, et sina pead lahkuma, mitte see joodik – aga see, mis sa vastu saad – on seda väärt ehk normaalne elu. Sõbranna just sai lahti oma joodikust mehest, ausalt – ikka päris jube oli see. Lõpus elasid eraldi tubades, mees ei panustanud pereellu, lapsed oli väga häiritud.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 08:09; 05.02 12:17; 05.02 12:39; 05.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete abielus, annad sisse lahutuse ja tõstad mehe ukse taha. Kui ei ole abielus, siis lõpetad niisama suhte ja tõstad mehe ukse taha. Loomulikult kui tegemist sinu kinnisvaraga. Kui ühine, siis keerulisem. Oma närve siiski hoiaks, neid ei kompenseeri sulle keegi.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju ta siis iga päev tarbib?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 08:47; 05.02 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirmus olukord. Alkoholism on krooniline haigus ja alkohoolikut pereliikmena aidata ei näe mingit mõtet. Vahet pole, kas tegemist on mehe või naisega. Parem on ise ära minna, sest muidu oled sa varsti invaliid. Alkohoolik invaliidistab kõrval olevaid inimesi.
Alusta kasvõi nullist ja männikäbidega- hingerahul on oma hind.
Hästi palju julgust ja edu sulle!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida meie siis nüüd tegema peaksime?

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see mees täpsemalt teeb?
Minu meelest on oluline vahe, et kas inimene joob paar õlut ja on adekvaatne edasi (tegeleb lastega, teeb kodutöid, räägib normaalset juttu jne) või ta joob ja on sealjuures kasutu ja nõme.
Kasutu ja nõme olemiseks pole tingimata vaja juua – mõni suudab seda suurepäraselt ka kaine peaga.
Väike jook ei pruugi mõjutada inimese käitumist ja toimimist.
Ehk siis teemaalgataja, mis sind mehe juures PÄRISELT häirib?

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see mees täpsemalt teeb?

Minu meelest on oluline vahe, et kas inimene joob paar õlut ja on adekvaatne edasi (tegeleb lastega, teeb kodutöid, räägib normaalset juttu jne) või ta joob ja on sealjuures kasutu ja nõme.

Kasutu ja nõme olemiseks pole tingimata vaja juua – mõni suudab seda suurepäraselt ka kaine peaga.

Väike jook ei pruugi mõjutada inimese käitumist ja toimimist.

Ehk siis teemaalgataja, mis sind mehe juures PÄRISELT häirib?

Vahet tegelikult pole väga. Praegu mees võib olla joobki paar õlut ja on adekvaatne edasi. Aga mida aeg edasi, seda hullemaks läheb. Mõne aja pärast on kasutu ja nõme. Kõik see käib sammhaaval tipa-tapa kuni ühel hetkel oled veel suurema hunniku otsas.

Ükskõik, mis teemaalgtajat ka häirib, võta julgus kokku ja lahuta end ja oma vara ning alusta uuelt lehelt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet tegelikult pole väga. Praegu mees võib olla joobki paar õlut ja on adekvaatne edasi. Aga mida aeg edasi, seda hullemaks läheb. Mõne aja pärast on kasutu ja nõme. Kõik see käib sammhaaval tipa-tapa kuni ühel hetkel oled veel suurema hunniku otsas.

Ükskõik, mis teemaalgtajat ka häirib, võta julgus kokku ja lahuta end ja oma vara ning alusta uuelt lehelt.

On küll vahe. Vägagi. Igaühest ei saa ühe õhtuse õlle või klaasi veini pärast tsüklijoodikust alkohoolikut. Mõni võib 50 aastat iga päev natuke midagi tarbida ja täiesti adekvaatne olla. Teine, jah, paraku läheb kiiresti käest ära. Veel on variant, et inimesel on ajutine raskem periood ja seetõttu tarbib rohkem. Pikemas perspektiivis aga see tema elu ei mõjuta. Nii et lambist lahutama hakata on ikka eriti nõme soovitus täpsemaid asjaolusid teadmata.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 08:47; 05.02 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Miks peaksid kogu oma vara talle jätma? Sellist kohustust ei ole küll kellelgi ja see tundub täiesti naeruväärne. Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 11:11; 05.02 11:24; 05.02 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen selle küsimusega, et kui palju ta siis tarbib ja mida teeb?
Kas joob hommikul peale ja ei jõua tööle?

Mõned joovad aastakümneid ühtmoodi – õhtul, pärast tööd, seejärel heidavad magama ja jätkavad hommikul oma tegemisi. See ei tähenda sugugi, et oleks kõikidele ette kirjutatud rada kuni selleni, et hakkavad juba hommikul jooma.

Mõni on kaine peaga tüütum, vihasem ja nõmedamgi kui teine poole pudeli veini järel.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 11:13; 05.02 11:15; 05.02 11:46; 05.02 11:50; 05.02 12:15; 05.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

Jeekim, kuidas sa selise asja välja loed? Teemaalgataja ju ütleb, et elamispind kuulub talle. Mõne jaoks on see ikka täielik kosmos – mõtelda, naine omab kinnisvara.

Mõistan olukorda selles mõttes, et jube raske on kedagi välja tõsta. Palju lihtsam on tõesti nendel, kellel midagi ei ole või kes elavad teise pinnal. Siis saab lihtsalt koti kokku panna ja ära minna.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 11:13; 05.02 11:15; 05.02 11:46; 05.02 11:50; 05.02 12:15; 05.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

Jeekim, kuidas sa selise asja välja loed? Teemaalgataja ju ütleb, et elamispind kuulub talle. Mõne jaoks on see ikka täielik kosmos – mõtelda, naine omab kinnisvara.

Mõistan olukorda selles mõttes, et jube raske on kedagi välja tõsta. Palju lihtsam on tõesti nendel, kellel midagi ei ole või kes elavad teise pinnal. Siis saab lihtsalt koti kokku panna ja ära minna.

Kus kohas ta ütleb, et kinnisvara kuulub talle? Tsitaat!

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

Jeekim, kuidas sa selise asja välja loed? Teemaalgataja ju ütleb, et elamispind kuulub talle. Mõne jaoks on see ikka täielik kosmos – mõtelda, naine omab kinnisvara.

Mõistan olukorda selles mõttes, et jube raske on kedagi välja tõsta. Palju lihtsam on tõesti nendel, kellel midagi ei ole või kes elavad teise pinnal. Siis saab lihtsalt koti kokku panna ja ära minna.

Kust sa selle välja loed? Ütle mulle üks loogiline põhjus, miks sina jätaksid omaenda väljateenitud kinnisvara alkohoolikule ja alustaksid nullist? Mina viskaks kõiki seaduslikke ja mitteseaduslikke vahendeid kasutades parasiidi välja oma pinnalt, mitte ei kingiks alkohoolikule veel vara juurdegi. Et see saaks siis väidetavalt naise pinnal veel tekitada juurde näiteks kommunaalvõlgu jms.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 11:11; 05.02 11:24; 05.02 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama olukord. Nagu oleks ise selle teema siia kirjutanud. Kolisin ajutiselt ise eemale ja tuleb ikkagi üritada joodik välja tõsta pinnalt mis talle ei kuulu. Tean vägagi hästi et see on raske, eriti kui tegemist manipulaatoriga kes ähvardab enesetapuga jne.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

Jeekim, kuidas sa selise asja välja loed? Teemaalgataja ju ütleb, et elamispind kuulub talle. Mõne jaoks on see ikka täielik kosmos – mõtelda, naine omab kinnisvara.

Mõistan olukorda selles mõttes, et jube raske on kedagi välja tõsta. Palju lihtsam on tõesti nendel, kellel midagi ei ole või kes elavad teise pinnal. Siis saab lihtsalt koti kokku panna ja ära minna.

Kus kohas ta ütleb, et kinnisvara kuulub talle? Tsitaat!

Mida sinu arvates tähendab sõnapaar “enda vara” ??

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 11:13; 05.02 11:15; 05.02 11:46; 05.02 11:50; 05.02 12:15; 05.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

Jeekim, kuidas sa selise asja välja loed? Teemaalgataja ju ütleb, et elamispind kuulub talle. Mõne jaoks on see ikka täielik kosmos – mõtelda, naine omab kinnisvara.

Mõistan olukorda selles mõttes, et jube raske on kedagi välja tõsta. Palju lihtsam on tõesti nendel, kellel midagi ei ole või kes elavad teise pinnal. Siis saab lihtsalt koti kokku panna ja ära minna.

Kust sa selle välja loed? Ütle mulle üks loogiline põhjus, miks sina jätaksid omaenda väljateenitud kinnisvara alkohoolikule ja alustaksid nullist? Mina viskaks kõiki seaduslikke ja mitteseaduslikke vahendeid kasutades parasiidi välja oma pinnalt, mitte ei kingiks alkohoolikule veel vara juurdegi. Et see saaks siis väidetavalt naise pinnal veel tekitada juurde näiteks kommunaalvõlgu jms.

Kaastunne eeskätt. Ma lihtsalt ei suuda kellegile seda teha, et tõstan ta kodust välja. Samas teadmine – mina saan ju hakkama, isegi nullist alustades. Minu jaoks oleks lihtsam otsus alustada nullist, kui kedagi välja tõsta. Selline ma olen. Raha ja materiaalsus ei ole minu elus niiiii olulised.

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 11:13; 05.02 11:15; 05.02 11:46; 05.02 11:50; 05.02 12:15; 05.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sinu arvates tähendab sõnapaar “enda vara” ??

Erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sinu arvates tähendab sõnapaar “enda vara” ??

Erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Lugedes teemaalgatust, siis minu jaoks siin küll mingit teist arvamust ei eksisteeri. Eks autor ise selgitab, kui välja ilmub.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 11:13; 05.02 11:15; 05.02 11:46; 05.02 11:50; 05.02 12:15; 05.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pea normaalseks selle kahe õlle joomise õigustamist, liitri õlle süsteemne sissekaanimine näitab ikkagi sõltuvust.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 08:09; 05.02 12:17; 05.02 12:39; 05.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaastunne eeskätt. Ma lihtsalt ei suuda kellegile seda teha, et tõstan ta kodust välja. Samas teadmine – mina saan ju hakkama, isegi nullist alustades. Minu jaoks oleks lihtsam otsus alustada nullist, kui kedagi välja tõsta. Selline ma olen. Raha ja materiaalsus ei ole minu elus niiiii olulised.

täiesti ulme. sa lähed ise nullist alustama, sest sul pole hinge, et alkohoolik välja tõsta? selle asemel, et panustada täie auruga oma laste elukvaliteeti, toetad sa alkohoolikut varaga tema eluteel? sellise mõttetu märterluse eest sa autahvlile küll ei saa. või siis on sul raha nii roppukanti, et see üks kinnisvara siin või seal, vahet pole. naine, kus on su prioriteedid?

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 11:11; 05.02 11:24; 05.02 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märterlus-mäterluseks, aga joodiku välja tõstmine ei ole lihtne, eriti kui korter on ühisvara. Kõigepealt pead andma kohtusse vara jagamise, siis kui soovid, et korter jääb sulle – leidma raha, et joodikule tema osa välja maksta. Siis hakkab pihta protsess tema välja tõstmisel jne.
Ausalt lihtsam on neid asju ajada, kui ise elad eraldi – pakud korteri müüki avalikul enampakkuisel, saadud raha panustad oma eluaseme ostmiseks. Kui ollakse veel abielus – siis ei tohi vara enne lahutuse jõustumist ka osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 08:09; 05.02 12:17; 05.02 12:39; 05.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter on täitsa minu oma. Ja abielus me pole. Mees tarbib päeva jooksul 6,7 õlut, oleneb muidugi päevas, kui on rohkem alkoholi koju ostetud joob ka rohkem. Ja nii praktiliselt iga päev. Minnakse pohmas peaga tööle ja tullakse joogisena koju ja kodus juuakse nii edasi.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja küsiski selle kohta, kuidas alkohoolik nii kaugele saada, et ta ise ära läheks ja endale uue elupaiga otsiks. Mu tuttavate pere on just sellises olukorras praegu. Mees ja naine on olnud kusagil kümme aastat ametlikus abielus, nende laps läheb sügisel esimesse klassi. Elavad majas, mis kuulub kahepeale naisele ja naise üle 80-aastasele emale. Viimasel ajal on asjad järjest allamäge läinud. Naine ütlebki, et mis sest kasu on, kui ma lahutangi, mees ei ole nõus välja kolima, käib ja räuskab ja ähvardab enesetapuga, kui naine peaks lahutuse sisse andma. Paha on vaadata, kuidas naine, laps ja ämm selle tüübi manipuleerimist taluvad, aga kuna naine kardab mehe ähvardusi, siis ongi allaheitlik. Samas ei saa ta aru sellest, et ta laps võib talle täiskasvanuks saades ette heitma hakata, et ema on oma jõuetu ja selgrootu hoiakuga tema lapsepõlve ära rikkunud. Kuidas naisele selgeks teha, et ta peaks oma julguse ja eneseuhkuse riismed kokku võtma ja mitte mehe ähvardusi kuulama. Isegi naiste varjupaigas ei hoita naist tagasi, kui too eelistab vägivallatsejaga suhet jätkata.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 14:09; 06.02 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis debiilsed kommentaarid siin on?
Teemagataja, sa ei koli omakodust välja.
Sa ei haletse joodikut. Tema jaoks on pudel tahtsam kui sina ja ta ei hooli karvavordki paarisuhtest kus yksteisele teahakse head. Seega ei ole ka sul kohustust seda haisvat nokukandjat taluda. Saada ta oma eluga edasi minema kuskil mujal.
Mulle on yritanud kylje alla pugeda 2 alkohoolikut. Tundub et koik vabad mehed on jotad voi mingingi karma… onneks sain lahti. Onneks ei joudnud ma kooseluni, ehkki need kodutud minu koju kippusid ja ilusaid sonu raakisid. Proovisid nii hea, haleda kui kurjaga. Oi millised manipuleerijad. Esimese jota viskasid valja mu tuttavad meessobrad. Jota leidis ruttu uue pruudi ja veel uue pruudi.
Teise jota maise vara pakkisin kulleri autosse. See jota yritas ka enesetappu teha. Ei onnestunud, kutsusin talle abi kes ta meeleseisundi tottu ara viisid. Valja saades mina teda enam ei oodanud ja asjade aratoomise ettekaanet tal polnud. Lahti sain. Ma ei tunne kaasa enesetapjatele kes muga manipuleerivad ja mu elu ara rikuvad. Ma elan endale voi inimesega, kellega koos on hea. Tapku. Aga mitte minu kodus.
Ja ma ei moista naisi, kes joodikut oigustavad. Mitu pudelit olu paevas ja pidev pohmell on alkoholism. Mis kuradi jalamatid te olete, et sellise haisva kolliga voodit ja kodu jagate, kes teist lugu ei pea? Ah et muidu on armas ja kuidas ma ta tanavale viskan? Fain. Elage siis surmani koos. Toitke selle parasiidi alkoholismi, lopuks saage peksa ja habenege oma lolli parmu.
Teemaalgataja- kui sinu headust ara kasutatakse ja sust yle soudetakse voi sul on lihtsalt aina halb selle inimesega, siis muuda see olukord ara. Sinu elu on sinu oma. Sa ei pea lisaks teise inimese koormat kandma. Et teine inimene suga nii teeb, on temast alatu ja ykskoikne. Kas su elu on nii vaartusetu, et suvategelast poputada? Kyll sa tast lahti saad! Kyll sa lahenduse leiad. See voib isegi aasta aega votta. Raagi soprade ja lahedastega. Nad aitavad kui su parasiit jutust aru ei saa.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 14:40; 05.02 19:41; 05.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe süvenev alkoholism

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.