Esileht Pereelu ja suhted Mehe süvenev alkoholism

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Mehe süvenev alkoholism

Postitas:

Kaastunne kõigepealt.
Alkoholilembus enamus inimestel ei taandu, vaid süveneb- tean millest räägin.
Kinnisavara omamine on Sinu kasuks.
Pöördu kõigepaelt naiste nõuandeliini poole. Nemad teavad, kuidas seaduslikult kõige kindlam neid asju ajada. Või valla lastekaitse töötaja poole, eriti, kui Sul peaks alaealisi lapsi olema. Nemad ei pea mitte joomist igapäevaselt pealt vaatama.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ise paar aastat tagasi samas olukorras kus elukaaslane/laste isa oli muutunud alkohoolikuks, kes samuti jõi iga päev 3-6 õlut, lisaks kadus ka tihti nädalavahetustel sõpradega jooma ja pidutsema.

Mina sain ta oma korterist niimoodi välja, et mees leidis oma pidutsemistel omale armukese, kellele suutis alguses piisavalt hea mulje jätta (nagu minulegi kunagi ju) nii et see soovis kooselu. Mina süüdistasin omakorda petmises ja jätsin maha, pakkisin ta isiklikud asjad ja riided kokku ning näitasin ust. Paar kuud magas mul diivanil, siis aga kolis lõpuks välja – üürikasse armukesega kokku. Ühtegi asja ei võtnud ta kaasa ka (ka mitte neid mis ta oli oma raha eest ostnud)

Nüüd ta uus naine üritab minuga sõbrannatada ja aeg-ajalt kurdab, et mees on tige joodik 😀

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaastunne eeskätt. Ma lihtsalt ei suuda kellegile seda teha, et tõstan ta kodust välja. Samas teadmine – mina saan ju hakkama, isegi nullist alustades. Minu jaoks oleks lihtsam otsus alustada nullist, kui kedagi välja tõsta. Selline ma olen. Raha ja materiaalsus ei ole minu elus niiiii olulised.

täiesti ulme. sa lähed ise nullist alustama, sest sul pole hinge, et alkohoolik välja tõsta? selle asemel, et panustada täie auruga oma laste elukvaliteeti, toetad sa alkohoolikut varaga tema eluteel? sellise mõttetu märterluse eest sa autahvlile küll ei saa. või siis on sul raha nii roppukanti, et see üks kinnisvara siin või seal, vahet pole. naine, kus on su prioriteedid?

Milliste laste ? :O
Üks kinnisvara siin või seal – no nii palju on küll jah.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 11:13; 05.02 11:15; 05.02 11:46; 05.02 11:50; 05.02 12:15; 05.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Tead, kui naise karikasse langeb viimane piisk, ta viskab spordikotti oma dokumendid, lemmikpanni, paar paari esimesi kättesattuvaid aluspükse, öökapilt pooliku raamatu, vahetussukkpüksid, hambaharja, mingi peotäie suvalist kraami öökapi sahtlist, käekoti, mündid hoiupõrsast, vanaema pildi ja suvalise valiku riietest ja läheb. Ning ei tule enam kunagi tagasi.

Kui sina istud ja üldse kaalud, kas jääda, siis su viimane piir on ikka väga kaugel. Kui sul oleks viimane piir, siis oleks sul absoluutselt ükskõik, kas mees saab selle korteri õiglaselt või ebaõiglaselt.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 19:23; 05.02 19:59; 05.02 20:40; 06.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Tead, kui naise karikasse langeb viimane piisk, ta viskab spordikotti oma dokumendid, lemmikpanni, paar paari esimesi kättesattuvaid aluspükse, öökapilt pooliku raamatu, vahetussukkpüksid, hambaharja, mingi peotäie suvalist kraami öökapi sahtlist, käekoti, mündid hoiupõrsast, vanaema pildi ja suvalise valiku riietest ja läheb. Ning ei tule enam kunagi tagasi.

Kui sina istud ja üldse kaalud, kas jääda, siis su viimane piir on ikka väga kaugel. Kui sul oleks viimane piir, siis oleks sul absoluutselt ükskõik, kas mees saab selle korteri õiglaselt või ebaõiglaselt.

imelik oled või? kus naine elama hakkab? sõprade juures või? kusjuures tal on kodu olemas. samahästi voib mees elamise otsida. peabki. kas sul on mingi klassiviha? kui teemaalgataja veel tallinnas elaks, oioioioi, vahemalt 50 tuhandene kingitus joodikule teha… kingitusi tehakse ikka vabatahtlikult ja neile, kes seda väärivad.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 14:40; 05.02 19:41; 05.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Tead, kui naise karikasse langeb viimane piisk, ta viskab spordikotti oma dokumendid, lemmikpanni, paar paari esimesi kättesattuvaid aluspükse, öökapilt pooliku raamatu, vahetussukkpüksid, hambaharja, mingi peotäie suvalist kraami öökapi sahtlist, käekoti, mündid hoiupõrsast, vanaema pildi ja suvalise valiku riietest ja läheb. Ning ei tule enam kunagi tagasi.

Kui sina istud ja üldse kaalud, kas jääda, siis su viimane piir on ikka väga kaugel. Kui sul oleks viimane piir, siis oleks sul absoluutselt ükskõik, kas mees saab selle korteri õiglaselt või ebaõiglaselt.

imelik oled või? kus naine elama hakkab? sõprade juures või? kusjuures tal on kodu olemas. samahästi voib mees elamise otsida. peabki. kas sul on mingi klassiviha? kui teemaalgataja veel tallinnas elaks, oioioioi, vahemalt 50 tuhandene kingitus joodikule teha… kingitusi tehakse ikka vabatahtlikult ja neile, kes seda väärivad.

Ju ma siis olen imelik, aga kui mul pärats teist näopeksu üle viskas, sai lapsed käele võetud ja mindud. Kuhu ja kui kauaks – sa vaevalt tahad seda lugeda. Liiga igav, liiga pikk. Ja lõpuks sa ütled ju ikka – ise olid loll, et läksid.
Mis f**ing kingitus. Lunamaks, et vanglast lahti saada. Pistku endale kuhu iganes see raha.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 19:23; 05.02 19:59; 05.02 20:40; 06.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tubli, jarelikult polnud sul vaart kinnisvara. loodan et hiljem said oma vara tagasi. kui sul endal pole seda vaja, müü kas või maha, aga ara kinkida..täna ei pruugi vaja minna, aga kunagi ei tea, millal raha on vaja

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 14:40; 05.02 19:41; 05.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tubli, jarelikult polnud sul vaart kinnisvara. loodan et hiljem said oma vara tagasi. kui sul endal pole seda vaja, müü kas või maha, aga ara kinkida..täna ei pruugi vaja minna, aga kunagi ei tea, millal raha on vaja

Ei, kunagi ei tea, millal on viimane hetk jõhkra elukaaslase juurest pageda.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 19:23; 05.02 19:59; 05.02 20:40; 06.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tubli, jarelikult polnud sul vaart kinnisvara. loodan et hiljem said oma vara tagasi. kui sul endal pole seda vaja, müü kas või maha, aga ara kinkida..täna ei pruugi vaja minna, aga kunagi ei tea, millal raha on vaja

Ah lõpeta, mis kinkimine. See on ka juriidiline tehing ja vaevalt et naine otseteed notarisse kõndis, et oma kinnisvara mehele kinkida.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 06:55; 05.02 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Tead, kui naise karikasse langeb viimane piisk, ta viskab spordikotti oma dokumendid, lemmikpanni, paar paari esimesi kättesattuvaid aluspükse, öökapilt pooliku raamatu, vahetussukkpüksid, hambaharja, mingi peotäie suvalist kraami öökapi sahtlist, käekoti, mündid hoiupõrsast, vanaema pildi ja suvalise valiku riietest ja läheb. Ning ei tule enam kunagi tagasi.

Kui sina istud ja üldse kaalud, kas jääda, siis su viimane piir on ikka väga kaugel. Kui sul oleks viimane piir, siis oleks sul absoluutselt ükskõik, kas mees saab selle korteri õiglaselt või ebaõiglaselt.

Kuule,mōni inimene armastab oma hoole ja armastusega rajatud kodu, see on koht, kust saab turvatunnet ja hingepidet! Miks ma peaks oma kalli kodu jätma mingile parmule reostada?
Kui sa elad üürikas vōi sotsiaalpinnal, siis pole tōesti ahet. Mulle on minu kodu vägagi kallis!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su mees kipub täispäi lärmama ka? Mina teeks nii – paneks koju valvesignalisatsiooni, kirjutaks mehe välja – siis kui mees täis joob, lärmama hakkab – kutsud politsei ja palud viia ära. Siis vahetad ära ukselukud, signalisatsiooni koodid. Helistad – et enam sisse ei saa, kui peaks hakkama sisse tungima – tuleb turvafirma ja politsei. Turvafirmat võid ka hoiatada. Kui korter on sinu oma, siis ei ole temal mingit õigust hakata nõudma, et ta peab sinna sisse ka saama. ‘
Seda mõtet võiks mõne juristiga arutada, et kas peaks sõnumi saatma või piisab helistamisest.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 08:09; 05.02 12:17; 05.02 12:39; 05.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui piisavalt joonud siis kipub lällama jah ja veel kõvasti muusikat kuulama. Mis meid häirib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui piisavalt joonud siis kipub lällama jah ja veel kõvasti muusikat kuulama. Mis meid häirib.

Kas peksa ka annab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnneks siiamaani kallale pole tulnud. Vaimset terrorit kahjuks hullem taluda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnneks siiamaani kallale pole tulnud. Vaimset terrorit kahjuks hullem taluda.

Kui teaks mis sa temast seljataga räägid, siis annaks ilmselt peksa ka.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta ise parem pole, räägib ka minust seljataga, küll kodus juua ei lubata jne

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Tead, kui naise karikasse langeb viimane piisk, ta viskab spordikotti oma dokumendid, lemmikpanni, paar paari esimesi kättesattuvaid aluspükse, öökapilt pooliku raamatu, vahetussukkpüksid, hambaharja, mingi peotäie suvalist kraami öökapi sahtlist, käekoti, mündid hoiupõrsast, vanaema pildi ja suvalise valiku riietest ja läheb. Ning ei tule enam kunagi tagasi.

Kui sina istud ja üldse kaalud, kas jääda, siis su viimane piir on ikka väga kaugel. Kui sul oleks viimane piir, siis oleks sul absoluutselt ükskõik, kas mees saab selle korteri õiglaselt või ebaõiglaselt.

Kuule,mōni inimene armastab oma hoole ja armastusega rajatud kodu, see on koht, kust saab turvatunnet ja hingepidet! Miks ma peaks oma kalli kodu jätma mingile parmule reostada?

Kui sa elad üürikas vōi sotsiaalpinnal, siis pole tōesti ahet. Mulle on minu kodu vägagi kallis!

No mina ei jää ühelegi inimesele aladada, kuna mul oleks temalt võimalik raha saada. Inimeste eneseväärikustunne on erinev. Ma pigem lahkun Kopli üürituppa ja küll ma kunagi ka endale uue ilusa kodu saan, ilma et peaksin selle raipega enam elus ühtki sõna vahetama, veel vähem ootama, et äkki annab raha.
Pistku endale kuhu tahab see kodu ja jätku mind rahule. Minu hing ei ole nõus raha pärast taluma mingit suhtlust. Kui mingi parm mu selja täis oksendab, mina ei taha asuda temaga dialoogi, kas, kuidas ja millal ja mis ulatuses peab ta mu rõivad mulle hüvitama. Peaasi, et saan ruttu minema, temalt ei taha ma midagi. Võtku see täisoksendatud mantel ja oksene käekett pigem ja kadugu mu silmist.

Küll mina hakkama saan. Peaasi on värdjad oma elust eemaldada, mitte taluda neid raha pärast. Raha saan ma ka ise teha. Kui üks saab otsa, teenin uue. Oma ilusa kauni maja nimel mingi tõpraga aastaid vägikaigast vedama – ei, aitäh, ma ei suhtle värdjatega, kuni see vähegi võimalik on. Veelkord – lämbugu selle maja otsas, kui ta just ise ei saada mulle teadet, et on loobunud sellest minu kasuks. Aga mingit suhtlust ma ennast alandanud inimesega ei arendaks, veelvähem vaidlust või tüli, mu eneseuhkus on selleks liiga (üle)arenenud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 19:23; 05.02 19:59; 05.02 20:40; 06.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta just ise ei saada mulle teadet, et on loobunud sellest minu kasuks.

Millest sa räägid? Mees saadab teate, et loobus SINU kinnisvarast sinu kasuks? Mille alusel ta saaks sellest LOOBUDA? Sa räägid ilmselgelt üürikodust, mitte omandist – muidu sa nii kergekäeliselt ei kõnniks minema, jättes mingit tegelast oma elamisse, kus ta lisaks kõigele end sulle igakuiselt meenutada saab – kommunaalmaksete näol. Kui juhtud laenuga ostetud elamist omama, maksad laenu ilusti edasi?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mina hakkama saan. Peaasi on värdjad oma elust eemaldada, mitte taluda neid raha pärast. Raha saan ma ka ise teha. Kui üks saab otsa, teenin uue. Oma ilusa kauni maja nimel mingi tõpraga aastaid vägikaigast vedama – ei, aitäh, ma ei suhtle värdjatega, kuni see vähegi võimalik on. Veelkord – lämbugu selle maja otsas, kui ta just ise ei saada mulle teadet, et on loobunud sellest minu kasuks. Aga mingit suhtlust ma ennast alandanud inimesega ei arendaks, veelvähem vaidlust või tüli, mu eneseuhkus on selleks liiga (üle)arenenud.

Väga emotsionaalne statement, aga… Ma olen kusjuures olnud olukorras, kus mehe käitumine muutus mulle eluohtlikuks ja olin sunnitud endale kuuluvast kodust tollel ööl pagema, kuid sellegipoolest ei saa ma aru variandist, et jättagi mulle kuuluv kodu (korter, maja), ükskõik kui väike või vaene, ekselukaaslasele. Lihtsalt kingituseks või nii. Preemiaks mölakliku käitumise eest. Et kõnnin sirge seljaga uksest välja, aga maksan lahkesti oma nimel olevat liisingut järgmised kakskümmend aastat pangale edasi. Või väljaostetud elamispinna puhul jätan oma kodu ja liigun ise üüripinnale. Selline “eneseuhkus” sunniks mind ju kogu seda jama ise kinni maksma. Säärane mõtteviis tundub olevat loogikaviga.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 14:09; 06.02 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su mees kipub täispäi lärmama ka? Mina teeks nii – paneks koju valvesignalisatsiooni, kirjutaks mehe välja – siis kui mees täis joob, lärmama hakkab – kutsud politsei ja palud viia ära. Siis vahetad ära ukselukud, signalisatsiooni koodid. Helistad – et enam sisse ei saa, kui peaks hakkama sisse tungima – tuleb turvafirma ja politsei. Turvafirmat võid ka hoiatada. Kui korter on sinu oma, siis ei ole temal mingit õigust hakata nõudma, et ta peab sinna sisse ka saama. ‘

Seda mõtet võiks mõne juristiga arutada, et kas peaks sõnumi saatma või piisab helistamisest.

No ikka niisama ära ei vii. Kui just kehalisi vigastusi pole teinud. Minul oli vanem vend joodik, kes elas mu vanemate kodus. Jõi täis hakkas röökima, ähvardama jne. Kutsusime politsei, siis oli vagur, istus rahulikult, ütles et mdagi pole juhtunud. Politsei jäi uskuma iga jumala kord. Ära ei viinud keegi teda. Eks ta oli täielik psühh ka muidugi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 17:54; 09.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ta joob? Tööl pinged? Halb seltskond? Joomine on sageli tagajärg…

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees joob üksi, selleks sõpru kõrvale vaja pole. Ta on öelnud, et janu on siis peab ju midagi jooma. Ja mis see üks kaks õlut ikka teeb. Aga ta ei joo ju vaid kahte õlut. Iga päevaga vaid rohkem. Mulle tundub, et ta ei suudagi enam ilma olla. Pudeli leian siit ja sealt, ära peidetuna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama olukord. Nagu oleks ise selle teema siia kirjutanud. Kolisin ajutiselt ise eemale ja tuleb ikkagi üritada joodik välja tõsta pinnalt mis talle ei kuulu. Tean vägagi hästi et see on raske, eriti kui tegemist manipulaatoriga kes ähvardab enesetapuga jne.

Mis on raske? Väljatõstmine kui ähvardab enesetapuga? Selline inimene tuleks välja tõsta ka siis, kui ei jooks. Milleks sellist manipulaatorit pidada ja ennast alandada? Mingu tapma siis, pole teise keelata ega ära hoida.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 20:54; 06.02 20:58; 06.02 23:18; 10.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliste laste ? :O
Üks kinnisvara siin või seal – no nii palju on küll jah.

Loll jutt. See, et sul on või see, et jätaks. Kui oled sadu tuhandeid kulutanud oma ostetud korteritele, siis ei jäta ükski mõistuse juures olev jotale midagi. Aga jah, usun, et sul see kinnisavara on Kapa-Kohilas ja maksab 1000 eur/tk, siis on tõesti mõistlikum. Närvid maksavad rohkem.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 20:54; 06.02 20:58; 06.02 23:18; 10.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju ta joob? Kas toidab pere joodud taara raha eest ilusti ära?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin kui palju joob, 6,7 õlut päevas. Vahest isegi rohkem ja kangemat ka lisaks. Ei toida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:27; 05.02 01:43; 05.02 14:06; 06.02 07:18; 06.02 09:40; 06.02 11:15; 06.02 18:33; 06.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mina hakkama saan. Peaasi on värdjad oma elust eemaldada, mitte taluda neid raha pärast. Raha saan ma ka ise teha. Kui üks saab otsa, teenin uue. Oma ilusa kauni maja nimel mingi tõpraga aastaid vägikaigast vedama – ei, aitäh, ma ei suhtle värdjatega, kuni see vähegi võimalik on. Veelkord – lämbugu selle maja otsas, kui ta just ise ei saada mulle teadet, et on loobunud sellest minu kasuks. Aga mingit suhtlust ma ennast alandanud inimesega ei arendaks, veelvähem vaidlust või tüli, mu eneseuhkus on selleks liiga (üle)arenenud.

Plääguta vähem. Kui sa midagi ei oma, siis lahkudki nii, nagu rääkisid. Kui omad, siis viskad teise välja. Hakka kõigepealt majaomanikuks, siis jäta see mehele ning siis tule rääkima alles. Täielik bullshit jutt.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 20:54; 06.02 20:58; 06.02 23:18; 10.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin ise lahkuma, see tähendaks, et peaksin siis kogu enda vara mehele jätma ja nullist alustama. See ju minu suhtes ebaõiglane.

Mina saan aru, et pigem pead mehe vara mehele jätma, sest oled seaduse silmis lihtsalt järjekordne seksisemu, kes on ilmselt oma sissetulekud kulutanud söögile, lastele ja kommunaalidele. Pole mõtet ilustada. Lahkuda tuleb igal juhul. Mitte keegi ei kingi sulle kinnisvara. Ei peagi seda tegema.

Jeekim, kuidas sa selise asja välja loed? Teemaalgataja ju ütleb, et elamispind kuulub talle. Mõne jaoks on see ikka täielik kosmos – mõtelda, naine omab kinnisvara.

Mõistan olukorda selles mõttes, et jube raske on kedagi välja tõsta. Palju lihtsam on tõesti nendel, kellel midagi ei ole või kes elavad teise pinnal. Siis saab lihtsalt koti kokku panna ja ära minna.

Kus kohas ta ütleb, et kinnisvara kuulub talle? Tsitaat!

Mida sinu arvates tähendab sõnapaar “enda vara” ??

“Enda vara” võib väga vabalt kaasomandi või ühisomandi kohta öelda. Pool kogu varast on ühe, pool teise oma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry.. ma ei saa aru milles hetkel probleem on?
Kinnisvara sinu oma. Mehele ütled, et ei taha koos elada enam ja annad paar nädalat uue kodu leidmiseks. Kui aeg täis ja mees ei lähe siis kutsud kasvõi politsei. Ta ju viibib sinu elamises ilma sinu loata. Lihtne..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry.. ma ei saa aru milles hetkel probleem on?

Kinnisvara sinu oma. Mehele ütled, et ei taha koos elada enam ja annad paar nädalat uue kodu leidmiseks. Kui aeg täis ja mees ei lähe siis kutsud kasvõi politsei. Ta ju viibib sinu elamises ilma sinu loata. Lihtne..

Ei ole lihtne. Inimest ei saa kodust välja visata ilma kohtu otsuseta. Ja kui ta on seal paar aastat elanud, siis on see tema kodu.
Politsei igatahes selliseid asju ei lahenda.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.02 01:38; 05.02 01:52; 05.02 11:22; 05.02 12:11; 06.02 08:53; 06.02 09:45; 08.02 15:22; 11.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe süvenev alkoholism

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.