Esileht Pereelu ja suhted Mehe “teadmised” naise anatoomiast ja käitumisest

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Mehe “teadmised” naise anatoomiast ja käitumisest

Postitas:

Mul on üks tuttav, kes on tuntud naistekütt. Ta räägib üsna tihti sellest, et millised naised talle meeldivad ja et kellega on seksinud. Et ta seksib naistega väljaspool meie tutvusringkonda, siis need jutud väga ei liigu. Talle meeldivad nooremad naised. Küsisin, et miks ja ootasin juba ette vastust, et 19 on naise tippiga ja 25selt hakkab juba närtsima. Olin positiivselt üllatunud, et nii ta ei vastanudki, aga negatiivselt tema vastuse üle. Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam. Ütlesin, et vanus nüüd küll ei tähenda, et nad vähe seksinud oleks, aga ta vaidles mulle vastu, et ta valib ikka süütu välimusega naisi, kes meiki ei kasuta ja kes on ilusad, aga pole oma ilust teadlikud. Nimelt on kogenud naine oma ilust teadlik ja kasutab seda valuutana või mehe manipuleerimiseks, aga tagasihoidlik noor naine pole teadlik ja seega on süütu või ainult 1-2ga seksinud. Lisaks väitis ta, et need naised on süütud, sest on alt poolt tihked ja paljuseksinud naised seda pole, venivad välja. Küsisin siis, et kui jõusaalis kangi tõstad, venivad su lihased välja või. Ta ütles, et see pole sama ja mehed pidavat seksides ära tundma, kui palju on naine seksinud ja et naine sellest mehe tunnetusest aru ei saagi, sest ta pole mees, kes on olnud vahekorras erineva süütusastmega tüdrukutega.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 00:11; 04.09 03:24; 04.09 03:29; 08.09 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam.

Issand, missugune ila! Ja mida meie selle peale peame ütlema, sa tead ju ise ka, kui mitut tahku pidi see jutt jumala vale on! (Kusjuures see osa, et noored naised on tihkemad, ei pruugigi ainsana vale olla, isegi kui see jutt mulle ei meeldi 😀 )

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam.

Vabandust, aga MIDA see lause tähendab? Kas su tuttav on intellektipuudega? Arvab, et süütud naised ei rasestu esimese vahekorra ajal? Vähe seksinud (wtf, kas tal on mingi kordade arv välja arvutatud, kust maalt juba palju on?) naised ei võinud selle paari korraga juba suguhaigustesse nakatuda? Kust ta neid ullikesi ohvreid leiab, tänapäeva noortele räägitakse juba lasteaias vist, et ilma kondoomita ei tohi seksida?
Ütle oma sõpsile, et noored naised, kes on nõus temaga ilma kaitsevahendita seksima, on ilmselt üsna lohaka elustiiliga, riskialtid ja seksuaalelus pigem väga kogenud ja aastaid tagasi alustanud. Ilma kondoomita seksiv naine tähendab ju, et ta kasutab mingeid muid rasestumisvastaseid vahendeid. Need aga kirjutatakse välja siis, kui inimesel on juba regulaarne suguelu, mitte süütutele ega paar korda seksinud “poolsüütutele”. Ja isegi siis ei seksita ju uue partneriga kohe ilma kondoomita. Kui tema selliseid siiski leiab, siis on need naised, nohh… seksuaalelus lohakad või kuidas seda viisakalt väljendada.
Plikad on mehel pehmelt öeldes pee lohku tõmmanud. Tema arvab, et hullult sebib mingeid “süütuid” naisi, tegelikult tibid ilmselt tuulutavad ikka ta rahakotti enne kui asjaks läheb.
Jah, see mees on ilmselt oma puudulike teadmiste ohver nagu pealkirjas öeldud. Kas ta on väga vähese haridusega? Mingites arengumaades, kus inimestel haridusele juurdepääsu pole, levivad ka igasugu jaburad teooriad seksi kohta, et süütuga seks ravib HIVd, kui orgasmi ei saa, siis rasedaks ei jää jms. Kuidas küll Eestis võimalik on, et täiskasvanud inimene samal tasemel teadmistega on?

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul huvitavad tuttavad on teemaalgatajal. Tegu on ilmselt mingi hälbe kui mitte pedofiiliaga. Vaesed lapsed, keda ta ära kasutab (19 on ka ikka väga noor). Nende pärast loodan, et teema on liba.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga MIDA see lause tähendab? Kas su tuttav on intellektipuudega? Arvab, et süütud naised ei rasestu esimese vahekorra ajal?

Eks nad pille kasutavad. Samas, kui naine kasutab antibeebipille, siis on ta regulaarne seksija ja pole nii süütuke.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 00:11; 04.09 03:24; 04.09 03:29; 08.09 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam.

Vabandust, aga MIDA see lause tähendab? Kas su tuttav on intellektipuudega? Arvab, et süütud naised ei rasestu esimese vahekorra ajal? Vähe seksinud (wtf, kas tal on mingi kordade arv välja arvutatud, kust maalt juba palju on?) naised ei võinud selle paari korraga juba suguhaigustesse nakatuda? Kust ta neid ullikesi ohvreid leiab, tänapäeva noortele räägitakse juba lasteaias vist, et ilma kondoomita ei tohi seksida?

Ütle oma sõpsile, et noored naised, kes on nõus temaga ilma kaitsevahendita seksima, on ilmselt üsna lohaka elustiiliga, riskialtid ja seksuaalelus pigem väga kogenud ja aastaid tagasi alustanud. Ilma kondoomita seksiv naine tähendab ju, et ta kasutab mingeid muid rasestumisvastaseid vahendeid. Need aga kirjutatakse välja siis, kui inimesel on juba regulaarne suguelu, mitte süütutele ega paar korda seksinud “poolsüütutele”. Ja isegi siis ei seksita ju uue partneriga kohe ilma kondoomita. Kui tema selliseid siiski leiab, siis on need naised, nohh… seksuaalelus lohakad või kuidas seda viisakalt väljendada.

Plikad on mehel pehmelt öeldes pee lohku tõmmanud. Tema arvab, et hullult sebib mingeid “süütuid” naisi, tegelikult tibid ilmselt tuulutavad ikka ta rahakotti enne kui asjaks läheb.

Jah, see mees on ilmselt oma puudulike teadmiste ohver nagu pealkirjas öeldud. Kas ta on väga vähese haridusega? Mingites arengumaades, kus inimestel haridusele juurdepääsu pole, levivad ka igasugu jaburad teooriad seksi kohta, et süütuga seks ravib HIVd, kui orgasmi ei saa, siis rasedaks ei jää jms. Kuidas küll Eestis võimalik on, et täiskasvanud inimene samal tasemel teadmistega on?

Teema on väljamõeldis. Teemaalgataja on naine. Ei kirjutaks üksi terve mõistusega naine sellist rumalust foorumisse edasi. See on juba mitmes teema tal selline, kus räägib süütusest, seksist ja sugudest, naiste ja meeste, aga eriti naiste, välimusest. Talle meeldib sisukaid vastuseid lugeda. Puhas ajaviide talle.

Et olen naine, aga samas ei ole ka, sest naine seda ei kirjutaks? Väljamõeldis see igal juhul pole.

Muide, siin alafoorumis kirjutataksegi suhetest ja seksist, nii et mida sa imestad. Kas vahepeal peaks mööblist ja lambavillast kirjutama, et muidu liiga palju seskiteemasid? Spetsiaalselt välimusest kirjutamist ei mäleta, kuigi seksi ja suhete puhul sellest sageli mööda ei saa.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 00:11; 04.09 03:24; 04.09 03:29; 08.09 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam.

Nõrgamõistuslikke ja muidu mõne koha pealt väga ullikesi on ikka olnud. Küsige mult midagi tuumafüüsika kohta ja saate minult ilmselt mingit sama intelligentsusastmega ila vastu. Kui üks süütu tüdruk seksib suguhaige mehega, siis kannab ta haigust edasi. Peenis ei venita midagi naisel välja, sünnitus võib seda teha. Ja sünnitada võib ka naine, kes rasestus esimesest vahekorrast ehk on väga vähe seksinud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti blokeerunud, vaimselt tita tasemel suurte sõnadega süüdimatu tegelane. Lapsepõlvetraumad, ei midagi muud. Madal enesehinnang, mida ta toidab ja kompentseerib naiste ära rääkimisega.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks tuttav,

Rohkem tuttavaid siis polegi, peale selle ainsa debiiliku?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 09:08; 16.09 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süütud või väheste kogemustega ja tagasihoidlikud tüdrukud on nõus võõraga seksima ilma kondoomita? Mina kahtlen selles sügavalt. Nii loll ei saa ometi olla ju!

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles, et see pole sama ja mehed pidavat seksides ära tundma, kui palju on naine seksinud ja et naine sellest mehe tunnetusest aru ei saagi, sest ta pole mees, kes on olnud vahekorras erineva süütusastmega tüdrukutega.

Erinev süütusaste? Vanasti oli ikka nii, et kas olid süütu või siis ei olnud 🙂

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks väitis ta, et need naised on süütud, sest on alt poolt tihked ja paljuseksinud naised seda pole, venivad välja.

Isiklik kogemus seda ei kinnita. Väga raske oli sisse saada, kui naine noor oli, nüüd kui ta on 50+, on see veel raskem. Ei muutnud asja ka sünnitused. Seks seetõttu kaunis komplitseeritud, ega seda palju ka pole olnud. Tihti kasutame outercourse tehnikaid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks tuttav, kes on tuntud naistekütt. Ta räägib üsna tihti sellest, et millised naised talle meeldivad ja et kellega on seksinud. Et ta seksib naistega väljaspool meie tutvusringkonda, siis need jutud väga ei liigu. Talle meeldivad nooremad naised. Küsisin, et miks ja ootasin juba ette vastust, et 19 on naise tippiga ja 25selt hakkab juba närtsima. Olin positiivselt üllatunud, et nii ta ei vastanudki, aga negatiivselt tema vastuse üle. Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam. Ütlesin, et vanus nüüd küll ei tähenda, et nad vähe seksinud oleks, aga ta vaidles mulle vastu, et ta valib ikka süütu välimusega naisi, kes meiki ei kasuta ja kes on ilusad, aga pole oma ilust teadlikud. Nimelt on kogenud naine oma ilust teadlik ja kasutab seda valuutana või mehe manipuleerimiseks, aga tagasihoidlik noor naine pole teadlik ja seega on süütu või ainult 1-2ga seksinud. Lisaks väitis ta, et need naised on süütud, sest on alt poolt tihked ja paljuseksinud naised seda pole, venivad välja. Küsisin siis, et kui jõusaalis kangi tõstad, venivad su lihased välja või. Ta ütles, et see pole sama ja mehed pidavat seksides ära tundma, kui palju on naine seksinud ja et naine sellest mehe tunnetusest aru ei saagi, sest ta pole mees, kes on olnud vahekorras erineva süütusastmega tüdrukutega.

Noo mis loll jutt, kuidas see mees tunnetust siis kontrollib? Et tema tajub, et nii on? Kuna ta seda iial ei saa kontrollida võib ta oma roosades prillides elada elulõpuni. Ja muideks väga kogenud naine teab väga hästi, et tagasihoidlikus tõmbab mehed käima. Nii et see mida ta kirjeldab on vahepealne naiste liik. Ülikogenud naine tõmbab iga mehe niimoodi liimile, et mees arvabki, et tema on see, kes valib saaki 🙂 ja kuna mees ei ole võimeline kontrollima, mitu partnerit on inimesel olnud, siis ongi elukogemus naise puhul võitnud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam.

Nõrgamõistuslikke ja muidu mõne koha pealt väga ullikesi on ikka olnud. Küsige mult midagi tuumafüüsika kohta ja saate minult ilmselt mingit sama intelligentsusastmega ila vastu. Kui üks süütu tüdruk seksib suguhaige mehega, siis kannab ta haigust edasi. Peenis ei venita midagi naisel välja, sünnitus võib seda teha. Ja sünnitada võib ka naine, kes rasestus esimesest vahekorrast ehk on väga vähe seksinud.

Oletan, et sina ei üritagi väita, et tuumafüüsikast jube palju tead ja ei püüagi sellega tegeleda. See mees aga peaks küll sügavalt järele mõtlema, kas ikka tasub tegeleda asjadega, mida ta ei tunne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks tuttav, kes on tuntud naistekütt. Ta räägib üsna tihti sellest, et millised naised talle meeldivad ja et kellega on seksinud.

Ma ei suudaks sellist isikut oma tutvusringkonnas taluda, ammugi tema pikki heietusi kuulata.
Aga eks see teema ütleb ka teemaalgataja kohta nii mõndagi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt ei pea noorte naistega kaitsevahendeid kasutama, sest nad on veel süütud või vähe seksinud ja seega on seks mõnusam.

Vabandust, aga MIDA see lause tähendab? Kas su tuttav on intellektipuudega? Arvab, et süütud naised ei rasestu esimese vahekorra ajal? Vähe seksinud (wtf, kas tal on mingi kordade arv välja arvutatud, kust maalt juba palju on?) naised ei võinud selle paari korraga juba suguhaigustesse nakatuda? Kust ta neid ullikesi ohvreid leiab, tänapäeva noortele räägitakse juba lasteaias vist, et ilma kondoomita ei tohi seksida?

Ütle oma sõpsile, et noored naised, kes on nõus temaga ilma kaitsevahendita seksima, on ilmselt üsna lohaka elustiiliga, riskialtid ja seksuaalelus pigem väga kogenud ja aastaid tagasi alustanud. Ilma kondoomita seksiv naine tähendab ju, et ta kasutab mingeid muid rasestumisvastaseid vahendeid. Need aga kirjutatakse välja siis, kui inimesel on juba regulaarne suguelu, mitte süütutele ega paar korda seksinud “poolsüütutele”. Ja isegi siis ei seksita ju uue partneriga kohe ilma kondoomita. Kui tema selliseid siiski leiab, siis on need naised, nohh… seksuaalelus lohakad või kuidas seda viisakalt väljendada.

Plikad on mehel pehmelt öeldes pee lohku tõmmanud. Tema arvab, et hullult sebib mingeid “süütuid” naisi, tegelikult tibid ilmselt tuulutavad ikka ta rahakotti enne kui asjaks läheb.

Jah, see mees on ilmselt oma puudulike teadmiste ohver nagu pealkirjas öeldud. Kas ta on väga vähese haridusega? Mingites arengumaades, kus inimestel haridusele juurdepääsu pole, levivad ka igasugu jaburad teooriad seksi kohta, et süütuga seks ravib HIVd, kui orgasmi ei saa, siis rasedaks ei jää jms. Kuidas küll Eestis võimalik on, et täiskasvanud inimene samal tasemel teadmistega on?

Teema on väljamõeldis. Teemaalgataja on naine. Ei kirjutaks üksi terve mõistusega naine sellist rumalust foorumisse edasi. See on juba mitmes teema tal selline, kus räägib süütusest, seksist ja sugudest, naiste ja meeste, aga eriti naiste, välimusest. Talle meeldib sisukaid vastuseid lugeda. Puhas ajaviide talle.

Tead, selliselt mõtlevaid mehi on! Mul oli ka kunagi üks selline tuttav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna koolis õpetatakse nüüd söögi alla ja söögi peale iga ka kõige tagasihoidlikum tütarlaps kondoomi kasutama ja selgitatakse, siis võib täiesti kindel olla, et tagasihoidlik ja vähekogenud tütarlaps kindlasti ilma kondoomita ei seksi.
Küll aga seksivad rõõmuga ilma kondoomita väga paljukogenud naised, ka nt prostituudid, kes AIDSi kannavad. Kunagi nägin üht dokumentaali Eesti prostituutidest, kes silma pilgutamata teatasid, et on AIDSi kandjad, aga seksivad alati kondoomita, kui mees seda soovib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jessas, kui hea nali! Ma mõtlesin, et raseerimata tupp jääb Pk tipp-pärliks, a nüüd tulid süütuse astmed ja tõukasid tolle troonilt????????????

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi mis iba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles, et see pole sama ja mehed pidavat seksides ära tundma, kui palju on naine seksinud ja et naine sellest mehe tunnetusest aru ei saagi, sest ta pole mees, kes on olnud vahekorras erineva süütusastmega tüdrukutega.

Erinev süütusaste? Vanasti oli ikka nii, et kas olid süütu või siis ei olnud ????

Tal on loogika, et kui naine on noor ja tagasihoidliku välimusega, aga siiski ilus, siis on see naine tõenäoliselt vähe seksinud ehk peaaegu süütu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 00:11; 04.09 03:24; 04.09 03:29; 08.09 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd see mees, kes ühel hetkel hakkab hädaldama, et tema ju last ei tahtnud ja miks naised on sellised bitchid ja talle lapsi pähe määrivad, kui oli ju kokkulepe(!), et lapsi ei tule.
HIV tuleb sellisele mehele ka üllatusena, sest naistel oli ju süütu välimus, kuidas neil saaks HIV olla.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii loll mees ei peaks paljunema, nii et juba sellepärast võiks kondoomi kasutada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ma saan aru küll, mis need teadmised jutumärkides on. Huvitav mitmendal süütuseastmel ma olen, kui mul on 2 last?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teema on liba, aga lolle mehi olen isegi kohanud. Tean näiteks keskealist meest, kellel on palju partnereid ja ütleb, et tema kondoomi ei kasuta, sest seksib vaid väga korralike ja puhaste naistega. Miks naised sellise asjaga nõus on, ma ei suuda mõista, aga on. Et kõik nendest arvavad, et nad on ainukesed, ma nüüd ka ei usu. Nii loll ei saa ju olla. Ma küsin, et kuidas see suguhaiguse tuvastamine näo järgi peaks käima, siis ma vastust ei saa. Korralikud puhtad naised kõik, neil ju suguhaigusi olla ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean näiteks keskealist meest, kellel on palju partnereid ja ütleb, et tema kondoomi ei kasuta, sest seksib vaid väga korralike ja puhaste naistega. Miks naised sellise asjaga nõus on, ma ei suuda mõista, aga on.

Lihtsalt selle seksikunni enda arvamus sõnast “palju” on pisut teine, kui sinul või minul.

Seksikunn arvab, et aastas 3 on palju, aga mina nii ei arva.
Aga et mingi keskealine ilalõug nüüd nädalas omale kolm korralikku ja puhast (kust ta teab seda puhtust, laseb üle kontrollida või?) naist leiaks, pole Eesti tingimustes võimalik.
Proovitud.

P.S. Ilalõua peale ära solvu ja võta isiklikult; lihtsalt teisiti on raske nimetada meest, kes oma suguelu läheb suvalise “tuttava” naisega jagama. Pealegi, enamus sellest jutust on vale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 09:08; 16.09 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja sõber on järjekordne ebakindel pliiatsnoku ju. “Tuntud naistekütt” hahahaaa 😀 😀 Pigem klassikaline sitavares.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe “teadmised” naise anatoomiast ja käitumisest