Esileht Pereelu ja suhted Mehe telefon

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mehe telefon

Postitas:

Sain poolteist kuud tagasi tuttavaks ühe mehega, kes mulle väga meeldib, kuid tema telefon on veider. Püüan talle helistada, siis tal ei kutsu telefon ja vastu ta ka ei võta, valin numbri, see on nagu tumm, ma ei saa teda kätte. Suhtleme AINULT smside teel. Oleme teineteisega vaid korra telefonis rääkinud, kuid smsidele vastab ta küll, vahel saadab neid ka ise. Meilidele ka ei vasta kuigi on mul facebookis, aga ei räägi minuga seal. Nägin teda viimati 2 nädalat tagasi näost näkku. Kas keegi saab aru, mis teema tema telefoniga on ning miks ma talle ÜLDSE helistada ei saa? Ta on oma jutu väitel vaba, ma ei saa aru milles asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on sulle geniaalne ja unikaalne plaan, mille peale mitte keegi peale minu vist ei tulekski!

Saada talle SMS küsimusega “Püüan sulle helistada, aga millegipärast ei saa kätte. Kas su telefonil on midagi viga?”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ongi, selle asemel, et mehelt otse küsida, et mis toimub, tullakse siia perekooli, arvates, meil siin on kristallkuul, mille pealt tõde vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju on ta sinu nr. ära blokeerinud. Kuigi üldjuhul peaks siis hoopis kinnist tooni andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa õieti ei tunnegi veel seda meest ja juba kleepud ta külge? Kas tõesti nii meeleheitel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 17:44; 12.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mehel pole sinu vastu piisavalt huvi.
2. Kodus naine olemas.
Vali ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on haletsusväärne kuidas mõned inimesed oma kaaslasel ka higgata ei lase. Kusjuures antud loos pole veel õieti suhet ollagi aga juba kujutatakse “eitea mida” ette. Kas tõesti peab neid sms-e saatma? Kuhu sa teemalgataja arvad sedasi jõudvat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 17:44; 12.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel mehel pole üldse telefoni. Aga e-maile võtab vastu. Raha võtab ka vastu, kui antakse.
Mis nüüd saab? Peaks ka perekooli teema tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pead selle “oma jutu väitel vaba” pisut ringi mõtlema.

Vannitad last ja mingi tibi saadab sõnumi; loomulikult ma ei vasta kohe…:)
Naine ka nagu kotkas pesa juures luuramas ligi…

Millest sa aru ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istu ja oota, kuni mees SULLE ISE HELISTAB näiteks. Miks te pommitate mehi igast küljest? See ei vii ju kunagi kuhugi. Kui, siis paariks korraks voodisse mehe valitud ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot klaaskuuli pole, et ennustada aga lähtun ühest tuttavast , õigemini mehe sõbrast , kel on 2 mobla. Üks on naise ja sõpradega suhtlemiseks, teine armukeste tarvis. See mobla on enamasti väljas, sisse lükatakse neil päevadel mil naist ligidal pole-graafikuga töö võimaldab tal keset nädalat kodus lebotada ja tutvumisportaalist landitud tibidega suhelda. Ühelgi normaalsel inimesel pole mobiil päevad läbi väljas. Mõtle nüüd ise loogiliselt. Usun, et kui veel pingutad, siis on lootust kellegi armukeseks saada, parimal juhul…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 20.33 ütles kõik. Ainult sõnumite teel rääkimine, sinu kõnedele mittevastamine ja kohtumine iga kahe nädala tagant on juba piisavalt kaalukad vihjeid selle kohta, et tõenäoliselt pole mees oma perekonnaseisust rääkides olnud sinu vastu aus. Loe: naine on kodus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe telefon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.