Esileht Pereelu ja suhted Mehe telefoni taustapilt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mehe telefoni taustapilt

Postitas:

Kas teie mehe telefoni taustapildiks on teie pilt?

Kui ei ole, siis kas see häirib teid, kas võtaksite tüli üles, kui teid seal pole?

Oli au kohtuda täiskasvanud naisterahvaga, kelle jaoks see, kui abikaasa oma telefoniekraanil tema pilti ei omaks, oleks suur probleem ja tüliõun.
Mõtlesin, kas olen mina imelik või … ?

Minu jaoks tõesti natuke selline 13-aastaste teema.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei mõista täiskasvanud inimesi, kes panevad oma naise/mehe pildi taustapildiks – tõesti nagu teismelised.

Nii minul kui ka mu abikaasal on suvaline pilt telefoni taustapiltide galeriist taustaks, tundub igati sobiv.

+31
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin eelmisel nädalavahetusel seenel ja parklasse sõitis auto, mees ja naine tulid välja. Ma otsisin seeni seal ümber. Mingil hetkel mees ja naine hakkasid ranna poole minema (mereäärne mets) ja mees möödus minust (naine oli eemal) ja ma ikka vaatasin otsa et kas oma küla inimene või ei ja kas öelda tere. Midagi tere-laadset ma ka ütlesin. Ja siis hakkas see naine kisama. Ma mõtlesin et mehega midagi, liikusin edasi. Aga tuli minu juurde, et mida ma mehele ütlesin ja mida asja on minul tema mehest, otsigu ma endale oma mees jne.. Vihane oli ja õiendas. See oli nii absurdne. Mees siis rahustas teda.
Ma arvan see oli sama naine kellest teemaalgataja räägib. Kusjuures see naine oli iga kell ilusam kui mina. Mis teema sellega on? Armukadedus, halb enesehinnang, muu vaimne hälve?

+52
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi milline on mehe telefonis taustapilt.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 21:44; 21.09 07:33; 22.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häiriks, kui ta paneks taustapildiks minu pildi. Mul tekiks tunne, et me vist ikka ei sobi päris hästi kokku…

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 21:48; 28.09 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkem selline pubekate teema vist tõesti.

Ma ei teagi, mis pilt mu mehel telefonis on, ilmselt mingi, mis seal automaatselt tuleb ja vahetub. Mul endal on looduspilt, mõnikord vahetan, kui mõne uue pildi teen, aga perepilte taustapildiks ei pane.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldiks, kui mehe telo taustapildiks oleksin. Selline mees tundub memmekas ja tuhvlialune. Küll on mul enda telefoni taustapildiks enda pilt ning olen tänu sellele poodi unustatud telefoni kätte saanud, kui parklas kõndis ringi leidja, minu pilt käes ja otsis mind. Kui pilti poleks olnud, poleks ma seda kätte saanudki.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu, kui me alles kurameerisime, siis tal kindlasti oli minu pilt taustapildiks. Kolm aastat tagasi ka veel oli. Millalgi ostis uue telefoni ja enam pole pannud minu pilti sinna. Polnud selle peale sedasi varem mõelnudki… Äkki on armastus üle läinud. Või armumine 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hähäää, sel ajal kui mina ja mu mees kurameerisime, ei olnudki veel selliseid telefone, kuhu mingeid peeneid taustapilte saaks panna. Minu meelest tavalisel eesti mehel on sügavalt savi, mis pilt kuskil on. Kui, siis paneks lapse pildi vbl, aga seda peaks vist mina tema eest tegema, sest pilte plõksin mina ja need on minu telefonis kõik. Mõni fotograafiahuviline või kunstnik äkki tegeleb sellise esteetikaga.
Kui ma hakkaks oma mehele ajama, et pane minu pilt, siis noh… ta ilmselt annakski mulle telefoni, et pane ise siis ja edasi oleks ikka täiesti savi, et see seal on.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi milline on mehe telefonis taustapilt.

Ju seal armuke on siis, kui sulle ei näidata

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 22:48; 21.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on üllatav, et mitmetel mu meestuttavatel ja mehe sõpradel on taustapildiks naise või naise ja lapse pilt. Pole nagu ossid või teismelise mõistusega, igati normaalsed mehed.
Minu mehel ka, kuigi see mulle ei meeldi. Aga ma ei hakka tühjast tüli tegema. Kui tuttavaks saime ja armusime, siis oli ok, et ta minu pildi taustaks pani, aga nüüd, 6…7 a hiljem… Ei mõista, miks. Aga tehku nagu soovib, tema telefon.
Mul pole kunagi ühegi mehe pilt telefonis ega arvutis taustapildiks olnud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 22:50; 21.09 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on üllatav, et mitmetel mu meestuttavatel ja mehe sõpradel on taustapildiks naise või naise ja lapse pilt. Pole nagu ossid või teismelise mõistusega, igati normaalsed mehed.

Minu mehel ka, kuigi see mulle ei meeldi. Aga ma ei hakka tühjast tüli tegema. Kui tuttavaks saime ja armusime, siis oli ok, et ta minu pildi taustaks pani, aga nüüd, 6…7 a hiljem… Ei mõista, miks. Aga tehku nagu soovib, tema telefon.

Mul pole kunagi ühegi mehe pilt telefonis ega arvutis taustapildiks olnud.

Ju ta arvab, et naiste meelest on nii hea ja õige ja kui ära vahetab, siis võib tüli majja tulla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole kunagi ühegi mehe pilt telefonis ega arvutis taustapildiks olnud.

Mul arvutis aastaid Paul Walker. Vahetada ei plaani.
Telefonis minu kass erinevates variatsioonides. Kusjuures mul on ka kolm last, kuid alati on telefoni taustapildiks kass.
Mehel see, mis telefoni ostes kaasa tuleb, mingid maastikud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 06:46; 03.10 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi milline on mehe telefonis taustapilt.

Ju seal armuke on siis, kui sulle ei näidata

Kas sa käid kontrollimas mehe telefoni? Minule ei paku huvigi, mis on mehe telefonis, samamoodi ei nuhi mees minu telefonis.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 21:44; 21.09 07:33; 22.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on telefoni taustapildiks alati mōni looduspilt, mehel enamasti mingu graafiline abstraktne pilt. Peatselt jōuab laps telefonikasutamise ikka, eks siis paistab, mis ta sinna sätib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on meie koera pilt 😀
Mul ei ole taustapilti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 09:17; 21.09 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju ta arvab, et naiste meelest on nii hea ja õige ja kui ära vahetab, siis võib tüli majja tulla.

Ja arvab valesti, sest kodus nii “peenetel” teemadel perekoolikad mehega ei räägi.
Ainult foorumis.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.09 09:24; 21.09 14:29; 22.09 07:47; 22.09 09:13; 22.09 11:31; 22.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi milline on mehe telefonis taustapilt.

Ju seal armuke on siis, kui sulle ei näidata

Kas sa käid kontrollimas mehe telefoni? Minule ei paku huvigi, mis on mehe telefonis, samamoodi ei nuhi mees minu telefonis.

Mehe? Ega ma pe.e pole

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 22:48; 21.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi milline on mehe telefonis taustapilt.

Ju seal armuke on siis, kui sulle ei näidata

Kas sa käid kontrollimas mehe telefoni? Minule ei paku huvigi, mis on mehe telefonis, samamoodi ei nuhi mees minu telefonis.

Kui koos elatakse, siis ei ole ju vaja nuhkida, et teada abikaasa või elukaaslase telefoni taustapilti. Telefon on nt laual, keegi helistab, taustapilt ilmub nähtavale. Arutame õhtul kodus mingit asja, nt kuhu restorani reede õhtul sööma minna, mees ütleb, vaatame menüüsid! Võtab telefoni, avab, taustapilt tuleb nähtavale. Tihti teeb mees oma telefoniga meie perepilte, ma võtan neid siis arvutisse endale, loomulikult näen selle käigus ka taustapilti.
Mulle jääb imelik mulje hoopis suhetest, kus teineteise telefonide taustapilte ei teata. Olete ikka üldse koos?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 09:17; 21.09 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehel on ka koera pilt.
mul vahelduvad mina ise, koer ja lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefon on nt laual, keegi helistab, taustapilt ilmub nähtavale

Ega ikka ei ilmu küll. Ilmub inimese nimi ekraanile ja valik, kas kõne vastu võtta või sellest keelduda.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koos elatakse, siis ei ole ju vaja nuhkida, et teada abikaasa või elukaaslase telefoni taustapilti. Telefon on nt laual, keegi helistab, taustapilt ilmub nähtavale. Arutame õhtul kodus mingit asja, nt kuhu restorani reede õhtul sööma minna, mees ütleb, vaatame menüüsid! Võtab telefoni, avab, taustapilt tuleb nähtavale. Tihti teeb mees oma telefoniga meie perepilte, ma võtan neid siis arvutisse endale, loomulikult näen selle käigus ka taustapilti.
Mulle jääb imelik mulje hoopis suhetest, kus teineteise telefonide taustapilte ei teata. Olete ikka üldse koos?

Teie pere kombed on teie pere kombed, teistel on teistmoodi. Meil on telefonid pigem kotis kui laual, menüüde vms vaatamiseks kasutame arvutit (palju suurem ekraan ju), fotode tegemiseks fotoaparaati (parem kvaliteet). Kui telefon heliseb, tuleb ka meil vaid info helistaja kohta, mitte taustapilt.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on üllatav, et mitmetel mu meestuttavatel ja mehe sõpradel on taustapildiks naise või naise ja lapse pilt. Pole nagu ossid või teismelise mõistusega, igati normaalsed mehed.

Minu mehel ka, kuigi see mulle ei meeldi. Aga ma ei hakka tühjast tüli tegema. Kui tuttavaks saime ja armusime, siis oli ok, et ta minu pildi taustaks pani, aga nüüd, 6…7 a hiljem… Ei mõista, miks. Aga tehku nagu soovib, tema telefon.

Mul pole kunagi ühegi mehe pilt telefonis ega arvutis taustapildiks olnud.

Ju ta arvab, et naiste meelest on nii hea ja õige ja kui ära vahetab, siis võib tüli majja tulla.

Olen mõned korrad imestust avaldanud ja küsinud miks mu pilt tema telefonis on. Vastuseks tuleb selline tavaline, ümar jutt- oled ilus, see on nii hea pilt sinust, mulle meeldib… no las siis olla, kui nii arvab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 22:50; 21.09 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks tuleb selline tavaline, ümar jutt-

Ooookei.
Mis puhul veel tavaline ümar jutt tuleb? Ja miks puudub lihtne, selge ja otsekohene jutt või hoiak?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.09 09:24; 21.09 14:29; 22.09 07:47; 22.09 09:13; 22.09 11:31; 22.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on enda šlangi pilt. On see normaalne? Minu arust ei ole, aga ta ise on jube rahul.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel on meie kassi pilt. Olen rahul. Vahepeal oli telefonis ja arvutsi minu pilt, millelt jooksid üle näo liblikad. Sellega ei olnud rahul. Ilmselt sõbrad, kes nägid, naersid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Tom Barnaby pilt (telekast pildistatud), mehel ei telefonitootja kirju sigri-migri.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 07:27; 22.09 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on enda šlangi pilt. On see normaalne? Minu arust ei ole, aga ta ise on jube rahul.

Mis asi on šlang??

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 07:27; 22.09 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on šlang??

See, mis normaalsed naised naerma ajab: selle käo õhtune tegevus

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.09 09:24; 21.09 14:29; 22.09 07:47; 22.09 09:13; 22.09 11:31; 22.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi milline on mehe telefonis taustapilt.

Ju seal armuke on siis, kui sulle ei näidata

Kas sa käid kontrollimas mehe telefoni? Minule ei paku huvigi, mis on mehe telefonis, samamoodi ei nuhi mees minu telefonis.

Kui koos elatakse, siis ei ole ju vaja nuhkida, et teada abikaasa või elukaaslase telefoni taustapilti. Telefon on nt laual, keegi helistab, taustapilt ilmub nähtavale. Arutame õhtul kodus mingit asja, nt kuhu restorani reede õhtul sööma minna, mees ütleb, vaatame menüüsid! Võtab telefoni, avab, taustapilt tuleb nähtavale. Tihti teeb mees oma telefoniga meie perepilte, ma võtan neid siis arvutisse endale, loomulikult näen selle käigus ka taustapilti.

Mulle jääb imelik mulje hoopis suhetest, kus teineteise telefonide taustapilte ei teata. Olete ikka üldse koos?

Usu või ära usu, aga koos saab olla ka nii, et ei uurita, mis on teise telefonis. Asi on usalduses ja teise privaatsuse austamisel. Kui heliseb teise pereliikme telefon, siis kas ei hakka uurima, kes helistab, vaid kas hüüame või viime telefoni kätte.
See ei ole mingi saladus, aga ma tõesti ei tea ega pea vajalikuks teadagi selliseid asju. Samuti ei tea üksteise paroole, pangakonto seisu ega palganumbrit.
Abielus oleme üle 20 aasta.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 21:44; 21.09 07:33; 22.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe telefoni taustapilt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.