Esileht Ajaviite- ja muud jutud mehe töökoht

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: mehe töökoht

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ajaviiteks küsin, kui paljud on käinud reaalselt oma mehe töökohas? Et näiteks kui on autojuht, siis tema autoga kaasas sõitnud, ametnikul kontoris käinud, metsamehel raielangil jne jne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: mehe töökoht

Mina olen käinud mehe töö juures ja ka tema minu töö juures.

Please wait...
Postitas:
talent

Mh?
Iga päev kujutan ette, et olen kodus, aga tuleb välja, et \”mehe töökohas\”. Sõlmpunkt ja kantselei siinsamas majas.
Töölähetustel ei käi, tema kohtumistel samuti mitte, miks peaksingi. Hoia jumal, et me 24/7 koos peaks olema!
Ta käib aegajalt mu juures tööl tasuta kohvi joomas ja lehti lugemas, maru mugav küll..

Please wait...
Postitas:
Kägu

On laomees ühes kaupluses.Olen küll käinud, mitmeid kordi.Niisama lobisemas mööda minnes, lõunasööki viimas, mõnda asdja ostmas jne.

Miks küsid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käisin paar korda, mees on kaitseväelane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mehe töökabinetis ei ole, küll aga olen käinud samas asutuses nii lapsega arsti juures, ennast ja last vaktsineerimas kui ka haiget sugulast külastamas – abikaasa töötab nimelt ühes suures haiglas.
kui oleme leppinud kokku, et läheme koos pärast tema tööd kuhugi, siis oleme saanud kokku kas haigla fuajees või personali parklas meie ühise auto juures. laps on aga küll issi kabinetis käinud (läksid issi vabal päeval koos kuhugi lapsega, aga tuli töölt kõne ja pidi kiiresti töö juurde sõitma. laps mängis issi kabinetis arvutiga, kuni issi haiglapeal tööasju ajas)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehe töökabinetis ei ole, küll aga olen käinud samas asutuses nii lapsega arsti juures, ennast ja last vaktsineerimas kui ka haiget sugulast külastamas – abikaasa töötab nimelt ühes suures haiglas.
kui oleme leppinud kokku, et läheme koos pärast tema tööd kuhugi, siis oleme saanud kokku kas haigla fuajees või personali parklas meie ühise auto juures. laps on aga küll issi kabinetis käinud (läksid issi vabal päeval koos kuhugi lapsega, aga tuli töölt kõne ja pidi kiiresti töö juurde sõitma. laps mängis issi kabinetis arvutiga, kuni issi haiglapeal tööasju ajas)[/tsitaat]
ISSI on mingi eritobeda naiska omale hankinud :O

Meetserahvas on tegev ilmselt sanitaartingimustes… = \”kabinetis\” seisavad ämber & mopp 😛

Please wait...
Postitas:
maiiii

Olen käinud, nii endises kui praeguses kohas. Kuna ta on ekskavaatori juht, siis poeg on saanud ka kopas süles olla, tõsine fänn nüüd muidugi:D Kodu väiksed ja suuri bobisi ja kopasi täis:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lihtsalt ajaviiteks küsin, kui paljud on käinud reaalselt oma mehe töökohas? Et näiteks kui on autojuht, siis tema autoga kaasas sõitnud, ametnikul kontoris käinud, metsamehel raielangil jne jne?[/tsitaat]

Jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, sageli. kuna see asub logistiliselt heas kohas, siis hüppan läbi, kui linna peal olles WC-sse vaja minna vmt. lapsed kõõluvad ka pea iga päev peale kooli seal ja nuiavad et koju sõidutataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah olen. Ma elan seal ja töötan ka. 24/7

Please wait...
Postitas:
Kägu

mehe töö juures – jah. Tema minu omas – ei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidevalt käin, töötame kõrvuti majades. Ma olen seal nagu oma inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen palju käinud ja võin sinna ka iga kell minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ISSI on mingi eritobeda naiska omale hankinud :O

Meetserahvas on tegev ilmselt sanitaartingimustes… = \”kabinetis\” seisavad ämber & mopp :P[/tsitaat]
Mida on sanitaarses, ämbris ja mopis naljakat ja häbiväärset, et seda naerda ja ilkuda? Kas sanitare ja koristajaid meil vaja polegi või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töötan elukaaslasega samas asutuses.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

ei ole kunagi läinud konkreetselt \”mehe töö juurde\”, sattusin nö juhuslikult lennukilt tulema, kui ta lennujaamas veel töötas. nüüd tema kabinetti ei pääseks nii lihtsalt. ega tahagi minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen käinud \”raielangil\” kui ka kontoris ja mehe töökaaslastega ka tuttav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käin iga päev – töötame nimelt ühes asutuses ja nii juba 13 aastat.

Please wait...
Postitas:
Ritabell

Käin väga tihti mehe kontoris, vahel läheme koos koju, vahel on seal mõni üritus.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mehe töökoht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.