Esileht Pereelu ja suhted mehe ülelöömine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: mehe ülelöömine

Postitas:

Kas teie elus on juhtunud, et olete teiselt naiselt mehe ülelöönud?
Kas tundsite mõningast süümepiina või lähtusite põhimõttest, et mees otsustab, kellega ta soovib koos olla? Kui mees valis teid, järelikult olite teisest naisest parem.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mitu korda. ma eeldan, et see inimene, kellega ma suhtlen ja suhet aretan on teovõimeline ja normintellektiga. mina ei pea teiste kokkuleppeid ja elukorraldusi teadma. ja ma ei arva, et ma olen kellestki parem – ma võin olla sobivam sellele konkreetsele inimesele sellel konkreetsel ajahetkel/eluperioodil. ma ei ole kunagi kellegagi suhtlema hakanud mõttega, et “löön üle” – see on kergelt haiglane, kui selline sundmõte on. lihtsalt suhtled ja see areneb kuskile ja areneb tänu sellele, et mõlemad pooled panustavad. ei ole nii, et üks seisab paigal ja teine võlub ning see üks lõpuks murdub.
ja olen teadlikult loobunud suhtest, mida mees serveeriski nii, et see võiks olla ta kõrvalsuhe. tema elukorraldus oli selline, et minu elukogemus ütles, et siit tuleb liiga palju jama. ja et ta liiga palju peale ei käinud (ma ei näinud, et ta oleks täie vastutuse selles osas enda peale võtnud), siis see kuskile ei jõudnudki.

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, haletsen niisuguseid mehi ning naisi. Iga normaalne inimene leiab kaaslase vallaliste hulgast, mitte ei pea manipulatsioonidega kedagi kelleltki üle lööma.

+15
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi ei oska öelda. Otseselt vist mitte. Üks suhe oli küll selline, et kunagi hiljem mees rääkis, et enne mind oli tal üks suhe ja viimast korda ta kohtus selle naisega “tookord, kui me sinuga seal bussipeatuses juhuslikult kokku saime”. Tookord seal bussipeatuses kohtudes meie olime juba sõbrad, aga midagi seksuaalset meie vahel veel polnud. Tolle eelmise naisega oli mees ka kord varem juba lahku läinud, aga siis millegi pärast jälle uuesti suhtlema hakanud. Ma ei pea seda ülelöömiseks, kuna ma sain sellest eelmisest sõbrannast teada alles paar aastat hiljem.
Minu meelest ülelöömine on see, kui teine pool näeb kõvasti vaeva, riputab ennast suhtes olevale poolele sõna otseses mõttes kaela. Et kui tegemist on näiteks suhtes oleva naisega, siis teine mees kutsub teda tungivalt välja, kuigi naine on selgelt öelnud, et ta on hõivatud. Aga mees ikkagi ei jäta. Kasutab ka ära soovitud naise mehe puudusi. Nt kui mees ei saa oma naist mingis asjas aidata, siis pakub teine mees oma abi. Sama asi, kui külge lööjaks suhtes mehele on teine naine. Kui oma naine on töölähetusel, ilmub veinipudeliga külla. Kutsub meest endale appi või hoopis sööma, kui oma naine on ära. Ühesõnaga ilmutab väga palju initsiatiivi suhtlemiseks.
Aga kui suhte loomiseks 75% initsiatiivi tuleb sellelt hõivatud poolelt, siis pole üle löömine. Ju siis vana suhe oli ammendunud ja üks suhtepool lõi uue suhte, kui vana polnud veel päris lõppenud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, haletsen niisuguseid mehi ning naisi. Iga normaalne inimene leiab kaaslase vallaliste hulgast, mitte ei pea manipulatsioonidega kedagi kelleltki üle lööma.

no just, enne abiellumist on kõik vallalised. valikut kui palju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma seda naist isiklikult ei tunne, siis küll mingeid süümekaid ei tunne, pigem võidurõõmu

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole kedagi ülelöönud

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole ühelegi mehele püstolit meelekohta pannud ja endaga suhtlema sundinud
mõni mees ongi olnud suhtes, aga siis see on mehe enda valik, kas ta on truu või kellele ta on truu.
ei näe probleemi. kedagi kelleltki üle lüüa pole võimalik, suhtes inimene ise otsustab

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Mees, keda on võimalik üle lüüa, pole mehe nime väärt. Milleks mulle üks selline? Kui keegi minult mehe üle lööb, siis palju õnne, hea et lahti sain. Kui mina ja mees, kellega ma koos olen, ei suhtu armastusse ja truudusesse ühte moodi, siis pole meil niikuinii midagi ühist.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülelöödud mehe puhul tead sa kogu järgneva elu, et mees on ülelöödav ehk siis tal pole oma tahet. Kui oleks, lõpetaks ta halva suhte ja siis leiaks uue partneri. Nii et siin pole mitte mehe valik, vaid kirg, mis määrab ja mida mees ei valitse. Nagu uus naine saab vanaks, nii järgmine, kes suudab mehes kirge tekitada, saab mehe omale.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ise kelleltki kedagi üle löönud. Aga minult on löödud. Ju siis oli teises peres rohkem isa vaja. Nüüd väidab see ülelööja, et ma ussitan ega suuda üle saada ega suhtle temaga normaalselt. Tegelikult ma ei suhtle üldse. Ei tunne mitte mingit vajadust. Tema aga sooviks, et ma viisakalt suhtleks. Teda häirib, et ta pole kutsutud mu koju laste sünnipäevadele. Teda häirib, et ma juhukohtumistel ei naerata ja tereta. Minu jaoks teda ei eksisteeri. Nii nagu enne ma olematu olin, varasemalt mu olemasolu talle oluline polnud. Nüüdne lipitsemine on imal, mage, madal. Saame ka edaspidi elatud ilma kokku puutumata.

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:37; 16.10 10:45; 16.10 12:59; 16.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi üle löönud. See lihtsalt ei sobi minu väärtushinnangutega kokku ja mis mehe ma siis omale saan. Nagu varasemalt kirjutati, et ei jää püsima ka see suhe. Elu näitab, et sellised salajased ja reetmistega suhted ei jää püsima. Elus kehtib ikka kõige paremini see lause “ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse”.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie elus on juhtunud, et olete teiselt naiselt mehe ülelöönud?
Kas tundsite mõningast süümepiina või lähtusite põhimõttest, et mees otsustab, kellega ta soovib koos olla?

Jah, aga see pole olnud kunagi mu eesmärk.
Ei. Miks peaks minul, vabal inimesel, olema süümepiinad?

Ma ise mehi ei landi ja tutvust sobitama ei torma. Kui mees tuleb minuga tutvuma, siis ma eeldan, et ta on vaba loomaks suhteid. Abielutunnistust ma ei küsi ja ülekuulamist ei korralda. Kui mees hakkab seadma suhtele minu jaoks ebamõistlikke tingimusi- ei saa kuhugi minna, sest naine käseb kodus olla või tuleb lastega tegeleda- siis ma rohkem suhelda ei soovi.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 22:10; 16.10 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samamoodi, et armuke on nagu voiduroomus, et üle lõi. Igale poole minu laste üritusele pressib paarike end kohale. Samas tean, et suhe ei ole pilvitu. Mees muidugi taob vastu rinda, nuud lopuks on maailma parim naine. Hale. Mees muidugi kiusab laste kaudu ka.

Endal mul elu täitsa hea, mentaalselt ei põe enam ammu ning nuud uus suhe pildil.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ise kelleltki kedagi üle löönud. Aga minult on löödud. Ju siis oli teises peres rohkem isa vaja. Nüüd väidab see ülelööja, et ma ussitan ega suuda üle saada ega suhtle temaga normaalselt. Tegelikult ma ei suhtle üldse. Ei tunne mitte mingit vajadust. Tema aga sooviks, et ma viisakalt suhtleks. Teda häirib, et ta pole kutsutud mu koju laste sünnipäevadele. Teda häirib, et ma juhukohtumistel ei naerata ja tereta. Minu jaoks teda ei eksisteeri. Nii nagu enne ma olematu olin, varasemalt mu olemasolu talle oluline polnud. Nüüdne lipitsemine on imal, mage, madal. Saame ka edaspidi elatud ilma kokku puutumata.

Mage ja madal oled sina, et jätkuvalt oma haavasid demonstreerid. Iga kord, kui jätad tere ütlemata saab teine oma üleolekut tunda. Ja sa lased sel juhtuda? Ise veel nii rahul ka.
Üle ei suuda sa tõepoolest saada. Kui ei suudagi, siis miks sa seda jätkuvalt välja näitad inimesele keda sa põlgad? Ma küll ei pakuks kellelegi seda mõnu, et näitan oma valu ja alandust välja.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mage ja madal oled sina, et jätkuvalt oma haavasid demonstreerid. Iga kord, kui jätad tere ütlemata saab teine oma üleolekut tunda. Ja sa lased sel juhtuda? Ise veel nii rahul ka.
Üle ei suuda sa tõepoolest saada. Kui ei suudagi, siis miks sa seda jätkuvalt välja näitad inimesele keda sa põlgad? Ma küll ei pakuks kellelegi seda mõnu, et näitan oma valu ja alandust välja.

Mage ja madal? Sest ei ütle tere? Meid pole keegi kunagi tutvustanud. Me pole varasemalt kunagi teretanud – ehkki ta teadis, kes ma olen. Ta pole kunagi minu kui inimese vastu huvi tundnud. Mu eksmeest on ta oma juurde saunapidudele ajaloos kutsunud – aga mind või lapsi mitte kunagi.
Miskipärast tekkis tal suhtlusvajadus pärast seda kui mehe üle löödud sai. Oskad ehk kommenteerida, millest selline vajadus siis äkitselt? Üleöö tahab teretuttavaks hakata?
Me ei kohtu iganädalaselt või igakuiselt või mingitel üritustel. Äärmisel juhul kohtume poes või mõnes juhuslikus kohas mõnel korral aastas. Milleks hakata suhteid aretama?
Mu lapsed on üsna suured, mehepoolseid sugulasi ja üritusi neil pole (mees on üksik laps, kel vanemad surnud). Milleks on mul vaja selle inimesega suhelda?

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:37; 16.10 10:45; 16.10 12:59; 16.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ei ütle tere? Meid pole keegi kunagi tutvustanud.

Sa teretad ainult neid, keda sulle on tutvustatud? No selge siis…

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 22:10; 16.10 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teretad ainult neid, keda sulle on tutvustatud? No selge siis…

No mis?
Kas sa oled ise ka siis selline inimene, et nii kaua kui oled armuke – siis ei tereta.
Ja siis kui mees sinu juurde kolib – siis hakkad üleöö teretama?
Mingi valgustus tabab?

Või äkki ?

kui ma seda naist isiklikult ei tunne, siis küll mingeid süümekaid ei tunne, pigem võidurõõmu

Näed ju ise – kuidas üks ülelööja suhtub eelmisesse naisesse.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:37; 16.10 10:45; 16.10 12:59; 16.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siis see, kes ei tereta ja kellelt nii öelda üle löödi.

Tegelikult on ju nii, et sel ülelööjal ei peaks vana naisega mingit pistmist olema.
Seega ei tasu sel teemal mõtlemisele kulutada sekunditki oma ajast. Võib lihtsalt ette kujutada, et seda inimest pole iial olemas olnudki.

Mis tähtsust sel on, kas vana on üle saanud või on tal mingid haavad? Miks osatada, et näe järelikult sa pole üle saanud. Pole siis pole, so what? >Kuidas see selle uue naise ellu üldse puutub, mida vana naine teeb või ei tee. Las ta olla täitsa omaette nõme. See pole ju kuritegu või kellegi elu häirimine, kui ta suhelda ei soovi.

Ja kuidas seletab see ülelööja seda, et tal tekkis mingist hetkest vajadus teretada? Ja kuidas seletab seda, et varem ei teretanud? Pole ka nii, et ta poleks varem kohtunud või poleks teadnud, kes ma olen. Teadis, olime ka varem samas poes kohtunud – aga siis küll ei teretanud. MIs on tema vabandus?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:37; 16.10 10:45; 16.10 12:59; 16.10 14:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe ülelöömine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.