Esileht Pereelu ja suhted Mehe ümberkasvatamine. Milleks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Mehe ümberkasvatamine. Milleks?

Postitas:

Mis toimub?
Naine ja mees armuvad, hakkavad koos elama jne… kõik on ilus.
Siis hakkab naine meest ümber kasvatama, et temal oleks hea suhtes olla ning silme ees terendab ideaalne, idülliline kooselu.
Kallid naised vaadake asja teist külge. Piltlikult ütlete te mehele: “Ma soovin sinuga koos olla, ma tahan kogu oma ülejäänud elu sinuga koos olla. Ma armastan sind. Aga siin on üks konks. Selleks, et ma saaksin Sind ja sinu kohalolu nautida saa PEAD muutuma. Ma muudan su selliseks, et mul oleks edaspidi lausa idülliline elu. Ma tahan sind, aga muutu”.

Saate aru küll, mida mõtlen. Et armute ja armastate meest, ning tahate temaga koos olla, kuid tahate, et ta muutuks kelleski teiseks.

Kus on loogika? Miks te tahate inimest muuta, kui te armusite sellesse, kes ta on?

+9
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapud viinamarjad?

Kui sulle ei meeldi kellegagi koos olla, sest ta üritab sind muuta, siis räägi selle inimesega, ja minge lahku.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on selline, et ka mees soovib küllaltki palju naist muuta. Tavaline suhe ongi ju selline, kus aegajalt käib korralik nurkade siledaks lihvimine, pikema suhte puhul tuleb lõpuks leppimine nende vigadega. Ma arvan, et see on normaalne. Täiskasvanu inimestel ongi välja kujunenud harjumused, elustiil jne. ning tülid tulevadki sealt, et need ei klapi tihtipeale omavahel. Kui on õige asi siis nad saavad need klappima, kas siis leppides olukorraga või üksteist muutes ja kui ei ole õige asi siis minnakse lahku. Kõik suhted pole määratud kestma ning üksteist tundma õppimine võib võtta aastaid aega.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesel on mitu tahku. Mõni tahk on imeline. Mõni mitte. Neid mitte imelusi tahke tahab naine muuta. Mul on nüüd imeline mees, aga võttis 15aastat et ta selliseks muutuks. Mõned kasvavad lahku, mõned kokku.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 21:41; 04.07 08:12; 08.07 02:49; 08.07 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, minu puhul tahab küll iga mees minust köögikatat ja koristajat teha, kuigi algusest peale on selge, et ma olen karjäärimutt ja seapraadi ei vaarita.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 21:42; 04.07 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis toimub?

Naine ja mees armuvad, hakkavad koos elama jne… kõik on ilus.

Siis hakkab naine meest ümber kasvatama, et temal oleks hea suhtes olla ning silme ees terendab ideaalne, idülliline kooselu.

Kallid naised vaadake asja teist külge. Piltlikult ütlete te mehele: “Ma soovin sinuga koos olla, ma tahan kogu oma ülejäänud elu sinuga koos olla. Ma armastan sind. Aga siin on üks konks. Selleks, et ma saaksin Sind ja sinu kohalolu nautida saa PEAD muutuma. Ma muudan su selliseks, et mul oleks edaspidi lausa idülliline elu. Ma tahan sind, aga muutu”.

Saate aru küll, mida mõtlen. Et armute ja armastate meest, ning tahate temaga koos olla, kuid tahate, et ta muutuks kelleski teiseks.

Kus on loogika? Miks te tahate inimest muuta, kui te armusite sellesse, kes ta on?

Inimesed armuvad ju välimusse, aga elama peab sisemusega. Kui kõigile inimestele oleks sisemus ehk iseloom näkku kirjutatud, siis oleks enamus inimesi vallalised. Kui mees on mees, on ta ikka tema ise, hoolimata naise katsetele muuta olukorda teda muutes. Miks peaks mehe iseloom olema nii kehva, et naisel on vaja hakata teda muutma? Teatud mõttes ju isegi mees petab naist, kui näitab suhte alguses ennast heast küljest ja pärast pole neid häid külgi enam kusagil ja siis naine “süüdi” ,et tahab seda meest, kes oli nii heade omadustega endale terveks eluks. Asi on ju selles, et algul mees pingutab ja pärast enam mitte. MIlleks mees peaks pingutama kui ta ei taha sellisena tervet elu elada ?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis toimub?

Naine ja mees armuvad, hakkavad koos elama jne… kõik on ilus.

Siis hakkab naine meest ümber kasvatama, et temal oleks hea suhtes olla ning silme ees terendab ideaalne, idülliline kooselu.

Kallid naised vaadake asja teist külge. Piltlikult ütlete te mehele: “Ma soovin sinuga koos olla, ma tahan kogu oma ülejäänud elu sinuga koos olla. Ma armastan sind. Aga siin on üks konks. Selleks, et ma saaksin Sind ja sinu kohalolu nautida saa PEAD muutuma. Ma muudan su selliseks, et mul oleks edaspidi lausa idülliline elu. Ma tahan sind, aga muutu”.

Saate aru küll, mida mõtlen. Et armute ja armastate meest, ning tahate temaga koos olla, kuid tahate, et ta muutuks kelleski teiseks.

Kus on loogika? Miks te tahate inimest muuta, kui te armusite sellesse, kes ta on?

Kas abielu mõte ei ole siis teineteise parimaid külgi võimendada ja halvimaid vähendada?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pesi ennast vaid hommikuti, vanni pärast kasutamist ei pesnud. Viskas mustad riided, sokid vannituppa maha. Lõikelauda kasutas, ei pesnud. Tööriistad vedelesid laiali. Süüa küll endiselt ei teinud, kuid suvel panin grillima. Need on pisiasjad, mis kohe meelde tulid ümberkasvatamise käigus. Ei tegelenud lastega, ei aidanud koristada. Tegeles vabal ajal vaid enda hobidega. Nii jäigi

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see midagi naiste teema, et tahavad meest muuta. Mulle on eks peale lahkuminekut isegi öelnud, et ta kõik need aastad lootis, et ma muutun. Ehk siis soovis kaaslaseks koduhaldjat ja köögikatat (kes ma kohe kindlasti ei olnud) ja oli aastaid hiljem pettunud, et ma seda ikka veel ei olnud…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni arvab vist, et see on ka tohutu surve isiksusemuutuseks, kui palutakse prill-laud alla panna ja oma nõud ning sokid ära korjata.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine ja mees armuvad, hakkavad koos elama jne… kõik on ilus. Siis hakkab naine meest ümber kasvatama

Tutvudes näidatakse tavaliselt oma päikselist külge (ja see pole sageli teadlik otsus, vaid armudes ollaksegi avatum ja valmis muutuma), aga argielus tulevad kõik jooned välja. Ja kui armumise eufooria üle läheb, siis ei püüta ka enam end oma päikselisest küljest näidata. Inimesed lähevad mugavaks. Mõlemad pooled “kasvatavad” teist ringi, see käib erinevate vahenditega ja erinevalt.
Ja kui mõnele mehele ei meeldi, et naine teda “ringi kasvatab”, siis vaadaku kõigepealt endasse: äkki armumisaegsed “lubadused” olid liiga suured?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 22:39; 03.07 23:58; 08.07 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni arvab vist, et see on ka tohutu surve isiksusemuutuseks, kui palutakse prill-laud alla panna ja oma nõud ning sokid ära korjata.

Täpselt! Need palved pole seotud isiksuse muutmisega, vaid enda järelt koristamisega. Ega kodu pole hotell, kus koristaja käib kühvli ja lapiga järel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui me mehega tutvusime, tahtis ta igal pool käia ja tundis kõige vastu huvi. Nüüd tahab ainult kodus istuda ja telekat vaadata. Aga mina tunnen endiselt kõige vastu huvi ja tahan igal pool käia…

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik inimesi ei taha, et tema kaaslane muutuks, tahetakse vaid, et mõned käitumismustrid muutuksid. Pole ju sama? Et kui inimesel palutakse enda järelt nõud masinasse panna, siis kohe muutub olemus ka?!
Kusjuures, kui kaaslane tõesti muutub (nt saab mingi äratuse ja hakkab kristallidega tegelema või muutub mõnusast pidutsejast täiskarsklaseks), siis see ei sobi enamasti üldse, isegi kui nüüd korraga enda järelt ära koristab.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 22:39; 03.07 23:58; 08.07 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis toimub?

Naine ja mees armuvad, hakkavad koos elama jne… kõik on ilus.

Siis hakkab naine meest ümber kasvatama, et temal oleks hea suhtes olla ning silme ees terendab ideaalne, idülliline kooselu.

Kallid naised vaadake asja teist külge. Piltlikult ütlete te mehele: “Ma soovin sinuga koos olla, ma tahan kogu oma ülejäänud elu sinuga koos olla. Ma armastan sind. Aga siin on üks konks. Selleks, et ma saaksin Sind ja sinu kohalolu nautida saa PEAD muutuma. Ma muudan su selliseks, et mul oleks edaspidi lausa idülliline elu. Ma tahan sind, aga muutu”.

Saate aru küll, mida mõtlen. Et armute ja armastate meest, ning tahate temaga koos olla, kuid tahate, et ta muutuks kelleski teiseks.

Kus on loogika? Miks te tahate inimest muuta, kui te armusite sellesse, kes ta on?

On olukordi, kus on vaja muutuda.
Näiteks lapse sünd…

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks või teine hakkab partnerit suhte käigus muutma, on muudetav suhtesse sisenenud valedega iseendast. No reklaamib nt ennast perekeskse, truu ja heatahtlikuna aga elu käigus selgub, et lastega tegelemisest ei pea mees miskit, paar korda aastas libastub õllese peaga teise naise voodisse või on heatahtliku mehe asemel tegu hoopis allutaja ja manipulaatoriga. Ja siis naine üritab meest suruda nendesse rööbastesse, mis on tema taluvuspiiri sees (vaheta mähkmeid, ära chati võõraste naistega tinderis ja ära keela mul sõbrannaga kohvitama minna). Mees leiab muidugi, et teda püütakse sunniviisiliselt muuta – mis on ka tõsi. Ainult, et kui mees oleks olnud naisega aus, poleks ta kunagi sellisesse olukorda sattunudki.

On mingid maneerid, mille muutumist ajaga võiks mõistlikult inimeselt eeldada. Nt kui mees on nooruses õllesõber ja peohunt, siis võiks eeldada, et kui asi jõuab poolte ühisel otsusel laste saamiseni, siis ei ole naine ainuke, kes oma sotsiaalelust loobuma peab, vaid mees tõmbab vastutava lapsevanemana ka ise oma käimisi koomale. Mõnele mehele aga laseb see hinge täis, et näe, naine nüüd tahab mind muuta. Ok, sa ei pea muutuma, siis naine ju ka ei pea. Lähme kõik peole ja las imik või maimik katsub ise ellu jääda, kuni vanemad oma muutumatut elu elavad. Nii või?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 01:01; 04.07 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet jah, nagunii ei õpi midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 01:23; 04.07 01:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks või teine hakkab partnerit suhte käigus muutma, on muudetav suhtesse sisenenud valedega iseendast. No reklaamib nt ennast perekeskse, truu ja heatahtlikuna aga elu käigus selgub, et lastega tegelemisest ei pea mees miskit, paar korda aastas libastub õllese peaga teise naise voodisse või on heatahtliku mehe asemel tegu hoopis allutaja ja manipulaatoriga. Ja siis naine üritab meest suruda nendesse rööbastesse, mis on tema taluvuspiiri sees (vaheta mähkmeid, ära chati võõraste naistega tinderis ja ära keela mul sõbrannaga kohvitama minna). Mees leiab muidugi, et teda püütakse sunniviisiliselt muuta – mis on ka tõsi. Ainult, et kui mees oleks olnud naisega aus, poleks ta kunagi sellisesse olukorda sattunudki.

On mingid maneerid, mille muutumist ajaga võiks mõistlikult inimeselt eeldada. Nt kui mees on nooruses õllesõber ja peohunt, siis võiks eeldada, et kui asi jõuab poolte ühisel otsusel laste saamiseni, siis ei ole naine ainuke, kes oma sotsiaalelust loobuma peab, vaid mees tõmbab vastutava lapsevanemana ka ise oma käimisi koomale. Mõnele mehele aga laseb see hinge täis, et näe, naine nüüd tahab mind muuta. Ok, sa ei pea muutuma, siis naine ju ka ei pea. Lähme kõik peole ja las imik või maimik katsub ise ellu jääda, kuni vanemad oma muutumatut elu elavad. Nii või?

Vabandust, aga täpselt sama võiks öelda muutja kohta, et algul oli armunud ja ei märganud elementaarset, mis tegelikult häirib või hoopis otsustas ise riideid ostma hakata, sest kallis mees ikkagi ja muidu täitsa vinks-vonks poiss…

Muuseas kõik noored mehed ei ole sugugi õllesõbrad, on ka täiskarsklasi ja mittepidutsejaid, aga kuna nad ei käi peol, ei tutvu ka. Üldiselt ma ei tunne ühtegi, kellele meeldis nooruses räigelt pidu panna ja lapsevanemana täitsa loobus sõpradega saunas õlletamisest.

Vabandus vastu võetud.
Aga muidu, mis suhete õpilane siin käib, kes kogu maailma meeste pärast mures on ???? Miks naised nii ja naised naa, aga miks mehed nii ja mehed naa?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 01:23; 04.07 01:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 01.05, miks kategooriline toon? Ma muidu ei tea ka ühtki peoloomast naist, kes pärast lapse sündi oleks täielikult loobunud sõbrannadega veinitamast. Tõmbavad tagasi lihtsalt ja ei tulista igal nädalavahetusel minema. Ei tao rinnale, et nad ei pea muutuma.

Mis see “elementaarne” muidu on, mida ei märgata? Tundub, et sa veits švipsis, sest sellest osast oli keeruline aru saada. Inimesed vaatavad jah vahel vigadest mööda. Kui see viga ükskord avastatakse, siis sellega võib leppida ja võib ka mitte. Palli tagasi veeretades võiks ju küsida, et kuidas siis mees sellest mööda vaatas, et naine on loomult näägutaja või mehemuutja? Seesamune, et kui naine peaks leppima sinu vigadega, siis peaks sina leppima ka tema omadega. Vaatasid roosades prillides sellest mööda, mis sind häirib samamoodi, nagu nainegi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 01:01; 04.07 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen aga kui palju olen mina meest ja mees mind muutnud, või on teinud seda hoopis aeg.
Mees ei viitsi enam sõpradega nädalalõpus istuda. Kuigi mulle see aastaid tagasi ei meeldinud, sest mina pidin tegelema lastega üksi. Siis nüüd oleks mul sest ükskõik, sest lapsed ei vaja enam tegelemist. Aga mees enam ei viitsi niimoodi nädalalõppu veeta. Ja mina ka ei viitsi, kuigi varem oleks meeldinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 21:41; 04.07 08:12; 08.07 02:49; 08.07 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga täpselt sama võiks öelda muutja kohta, et algul oli armunud ja ei märganud elementaarset, mis tegelikult häirib või hoopis otsustas ise riideid ostma hakata, sest kallis mees ikkagi ja muidu täitsa vinks-vonks poiss…
Muuseas kõik noored mehed ei ole sugugi õllesõbrad, on ka täiskarsklasi ja mittepidutsejaid, aga kuna nad ei käi peol, ei tutvu ka. Üldiselt ma ei tunne ühtegi, kellele meeldis nooruses räigelt pidu panna ja lapsevanemana täitsa loobus sõpradega saunas õlletamisest.

Täitsa nõustun. Saan aru muidugi, et kõik ei oska ega tahagi reaalsust näha ja valivadki vale partneri endale. Siis hiljem püüavad lootusetult ümber kasvatada. Tuleks õppida kohe reaalsust nägema. Eks mingeid kompromisse tuleb muidugi teha mõlemal osapoolel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni arvab vist, et see on ka tohutu surve isiksusemuutuseks, kui palutakse prill-laud alla panna ja oma nõud ning sokid ära korjata.

See on täielik vaimne vägivald! Naine ei anna asu, näägutab… võimatu on ju sellise fuuriaga koos elada.

/Sarkasm, kui keegi aru ei saanud/

EI TASU VAEVA.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS nt minu eks. Tutvudes käis siidbokseritega. Kaks korda päevas duši all jne. Saate pildist aru.
Siis jäi kodutööle. Koduriietus on puuvilla aukudega boksrtid ja tsärk, mida kanti nädal aega jutti. Neis ka magati. Juukseid lõigari 2 korda aastas ja pesti umbes kord kuus.
Siidbokserid pandi jalga, kui mindi arsti vüi ema juurde. Nagu neid huvitaks siidbokserid.
Kusjuures asi polnud rahas, raha oli väga palju. Aga minu juuresolekul oli kui kodutu. Rohkem ma väärt ei olnud

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 21:42; 04.07 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS nt minu eks. Tutvudes käis siidbokseritega. Kaks korda päevas duši all jne.
Siis jäi kodutööle. Koduriietus on puuvilla aukudega boksrtid ja tsärk, mida kanti nädal aega jutti. Neis ka magati. Juukseid lõigari 2 korda aastas ja pesti umbes kord kuus.
Aga minu juuresolekul oli kui kodutu. Rohkem ma väärt ei olnud

Haa, mul on samuti selline kogemus, algul ikka küüris ennast pikalt pesukäsnaga vannitoas. Kandis ülipleekinud ja auk-augus kinni koduriideid. Kuid töölkäiva inimesena oli ta sunnitud esmaspäeva hommikul siiski duši alla minema. Miks ma aastaid siis temaga koos olin? Loomulikult suutis ta oma räpakat loomust varjata, kuna me ei elanud igapäevaselt koos. Samas ma saan aru, et inimesel on võib-olla raskemaid aegu, kus ei peeta hügieeni oluliseks.

Süvenes ka ta alkoholilembus. Võõraid naisi hakkas ka avalikult vaatama. Inimene oli muutunud minu jaoks liiga palju ja minu muretsemine, et mis juhtunud on, ei viinud kuhugi. Aidata ta ennast ei lasknud. Isegi tema haisvaid trenniriideid ei tohtinud puutuda. Kui asi mind häirib, minu heaolu saab kahjustatud, siis ma ju lõpuks teen suu lahti. Mees muutub küll, aga siis, kui ta seda ise tahab. Tihti aga ei muuda seda miski, millisest lastetoast, keskkonnast pärit ollakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on huvitav jah alati, kuidas mehed on nii kriitilised ja nõudlikud naiste välimuse osas. Hakkavad kohe halama, et naine on “end käest lasknud”, kui ei meigigi end pidevalt ja on võib-olla mõne kilo juurde võtnud ega käi kodus kleidiga ja seksikalt. Aga meestele ei tohi mingeid nõudmisi olla. Need käivad pesemas 1x nädalas, haisevad higi ja mustuse järgi ning käivad luitunud ning augulistes riietes.

Oli ka endal eks, kes algul ikka hoolitses enda eest. Oli pestud, puhaste juustega ning puhaste riietega. Mida aeg edasi, seda rohkem süvenes komme mitte enda eest hoolitseda. No mulle on tõeliselt vastumeelsed rasused pesemata juuksed. Kui raske on neid pesta?? Eriti meestel lühikesi juukseid. Ja higine, haisev keha…Sellele lisada veel igapäevaselt väga tugeva juustuhaisuga sokid (mida mina pidin alati paluma vahetada, kunagi ise ei märganud) ning higihaisulised vanad kulunud riided. Lisaks ei suutnud aastate jooksul omandada harjumust pesta igapäevaselt oma nägu. No tõesti kaob igasugune soov intiimsuseks. Tekib tõsine vastumeelsus. Mingit soovi pole ju puudutada, veel vähem hellalt silitada, seksida, suudelda jms vastassoost isikut, kel on õlised juuksed, pesemata must kleepuv nägu ja tugevalt higi järgi lõhnav,kleepuv keha ja jalad. Naistele on hügieen ja enda eest hoolitsemine tähtis!

Muust parem ei hakka rääkimagi. Samuti taheti algul igal pool käia ja teha. Hiljem ainult diivanil passida. Räägiti maad ja taevad kokku. Tegelikkus selgus alles siis, kui tal armumisfaas üle läks ja arvas, et tal kindlalt käes olen.
Ja siis räägitakse, et naised tahavad mehi muuta. Tahaks lihtsalt, et mees on aus ja siiras ning tema ise. Mitte ei teeskleks kedagi teist ega näitaks end valelikult hoopis teistsugusena kui tegelikult on.

Aga ju nii teevadki need mehed, kes teavad, et sellisena nagu nad on, nad naistele köitvad ja atraktiivsed pole. Pingutavad või naba paigast algul, et naine kätte saada. Mugavaks lasevad, kui arvavad, et naine käes. Pärast on naine paha, et näägutab ja tahab muuta. Tegelikult etendati kogu aeg kedagi teist ja naisele lihtsalt ei sobi see tegelikkus. Oleks mees algusest peale selline olnud, poleks suhet tulnudki.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ju nii teevadki need mehed, kes teavad, et sellisena nagu nad on, nad naistele köitvad ja atraktiivsed pole. Pingutavad või naba paigast algul, et naine kätte saada. Mugavaks lasevad, kui arvavad, et naine käes. Pärast on naine paha, et näägutab ja tahab muuta. Tegelikult etendati kogu aeg kedagi teist ja naisele lihtsalt ei sobi see tegelikkus. Oleks mees algusest peale selline olnud, poleks suhet tulnudki.

mehed on sead. Sead vaatavad oma kodus vedelevaid näägutavaid emiseid ja mõtlevad kuhu nekja tuule poole selliste juurest tõmmata. Põrsaid ei saa ka lohaka emise juure maha jätta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 21:41; 04.07 08:12; 08.07 02:49; 08.07 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord nimetatakse muuta tahtmiseks seda, kui teine pool soovib endaga arvestamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord nimetatakse muuta tahtmiseks seda, kui teine pool soovib endaga arvestamist.

Just. Sest semmimise ajal tegi seda loomulikust intelligentsist, aga pärast läks mugavaks ja laisaks. Nüüd naine vingub ja nõuab, et ta muutuks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 22:39; 03.07 23:58; 08.07 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et naine on mehe jaoks, mitte vastupidi. Naine, kui tema tahab tanu alla saada, siis tema peab ennast mehe järgi painutama. Olema tema meele järgi ja rahuldama tema tujusid. Naine on Jumalast loodud mehe küljeluu, kes peab vagusi ootama, millal temale sõna antasse. Kui naine on hea, siis lubatakse tal rohkem olla. Mõni pehmo laseb isegi üle pea kasvada. Aga tegelikult oleks parem kui naistel suu kinni õmmeldaks või arvutiajastul sõrmed kokku õmmeldaks. Lisaks vähemale kirjutamisele suurenaks ka ujumiskiirus, kuna intelligentsetel naistel oleks pardi moodi käed

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 21:41; 04.07 08:12; 08.07 02:49; 08.07 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pesi ennast vaid hommikuti, vanni pärast kasutamist ei pesnud. Viskas mustad riided, sokid vannituppa maha. Lõikelauda kasutas, ei pesnud. Tööriistad vedelesid laiali. Süüa küll endiselt ei teinud, kuid suvel panin grillima. Need on pisiasjad, mis kohe meelde tulid ümberkasvatamise käigus. Ei tegelenud lastega, ei aidanud koristada. Tegeles vabal ajal vaid enda hobidega. Nii jäigi

Aga kas oled ise siis ka selline, et sellise mehe omale said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe ümberkasvatamine. Milleks?