Esileht Pereelu ja suhted Mehe vaba aja veetmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mehe vaba aja veetmine

Postitas:

Kuidas suhtute, kui mees vabal ajal mängib arvutis mänge või telefonis mänge ja istub toas koguaeg?  Hobisid tal ei ole, sõpru ka mitte. Hetkel on ta töötu ka. Koduseid toimetusi teeb, kui ütlen, mida on vaja teha. Minuga käia tahab hea meelega igal pool. Aga üksi ei tee mitte midagi kuskil mujal.

Kui olen näiteks maal ilma temata nädal aega, istub ta terve see aeg toas ja mängib. Kui tööl olen päeval,  siis ka mängib päev otsa toas. Magama jõuab hommikul 3 aeg ja siis ärkab lõunal alles. Mind isiklikult häirib see, võiks tegeleda asjalikumate tegevustega. Mees on 33 aastane.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 18:22; 08.07 19:20; 08.07 20:50; 08.07 20:53; 08.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahuta!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma iial ei elaks nii mõttetu inimesega koos. Ilmselgelt ei oleks mul sellisega midagi peale hakata ja ma ei kujuga ette, miks üldse peaks naine sellise inimesega koos elama ????

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju on selliseid mehi. Mu mees unustab end samuti mängima- võiks mängida hommikust õhtuni, kui lastakse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me koos olnud pool aastat. Tööle pidi saama juuli lõpus tuttava firmasse. Olen siiani kahevahel,  mis teha….. sest muidu loomult on ta truu ja armastav ja hellitav, teeb kõik minu heaks….aga see mängude teema häirib jah…..

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 18:22; 08.07 19:20; 08.07 20:50; 08.07 20:53; 08.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduseid toimetusi teeb, kui ütlen, mida on vaja teha. Minuga käia tahab hea meelega igal pool.

MILLEGA sa rahul ei ole? Et ta siis, kui sind juures ei ole ja sinu korraldusi pole vaja täita, ei ole keegi teine, kui ta tegelikult on? Võiksite küll lahku minna, aga mitte mehe mängimise pärast, vaid sinu kontrollivajaduse.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.07 19:25; 08.07 19:29; 09.07 00:54; 10.07 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me koos olnud pool aastat. Tööle pidi saama juuli lõpus tuttava firmasse. Olen siiani kahevahel, mis teha….. sest muidu loomult on ta truu ja armastav ja hellitav, teeb kõik minu heaks….aga see mängude teema häirib jah…..

Pool aastat koos, töötu mehega ja juba ühine kodu? Ja juba tead täpselt, kui truu ta on? Uskumatult imelik oleks, kui esimese kuue kuuga juba vasakule paneks. Aga pm tee paar titte ka kohe valmis.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.07 19:25; 08.07 19:29; 09.07 00:54; 10.07 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma räägiks sellest mehega.
Minul oli mehega sama teema, kui ta jäi töötuks. Oli töötu paar kuud. Sai tööle, töötas paar kuud ja siis juhtus firmas suur õnnetus – pandi ajutiselt kinni. Mees jälle kodus.
Mehel tekkis masendus, et ükskõik mida ta ei ürita – ikka jama. Ei tahtnudki tegutseda.
Me rääkisime, kui asi mulle pinda käima hakkas. Ütlesin, et ma tahan, et ta tegutseks või lahkuks. Mees läks tööle ja me siiani koos. See kõik oli u 6a tagasi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin sellest temaga. Vastas, et mul peaks olema hea meel,  kui teisel poolel on hea olla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 18:22; 08.07 19:20; 08.07 20:50; 08.07 20:53; 08.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba aja veetmine ei häiri. Tööl mittekäimine häirib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vauuuuu,  milline meeldiv arvustus. Olin juba unustanud,  kuidas osad ei oska normaalselt suhelda ????????????

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 18:22; 08.07 19:20; 08.07 20:50; 08.07 20:53; 08.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin sellest temaga. Vastas, et mul peaks olema hea meel, kui teisel poolel on hea olla.

Väga õigesti vastas ju.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees unustab ka end telekamänge mängima. Minu meelest on see täiesti mõttetu tegevus. Aga õnneks tööl käib ja kui talle n-ö hääled sisse ajan, siis käib ja teeb, mis vaja. Aga muidu nagu teemaalgataja mees. Samas ikka parem kui et käiks pidutsemas ja võõraid naisi sebimas…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees mängib samuti tihti arvutimänge, samas tal on hea iseloom ning ei joo ega suitseta, lisaks on tal mitmeid lahedaid hobisid, mis kaaluvad selle üles. Kuigi eelistaksin samuti, et võiks lugeda raamatuid pigem, aga mis teha.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 21:22; 09.07 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti välistan. Ta pole loomult petja, ta isegi ei vaata teisi naisi, kui kuskil käime koos, ta on oma mängude sõltuvuses olnud aastaid juba. Olen küsinud,  kui kaua ta neid mänginud on juba.

Petjad tunnen ma kohe ära, neid kogemusi olnud varasemalt küll ja küll. Ainuke armuke, mis tal on, on see mängumaailm ???? Ja milleks petmist üldse siia pakkuda praegu ????????‍♀️

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 18:22; 08.07 19:20; 08.07 20:50; 08.07 20:53; 08.07 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa muidu tead, miks tal sõpru ei ole?

Kuidas ise temaga kohtusid?

Need on olulised küsimused määramaks, kas see mänguhullus on okei või mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi eelistaksin samuti, et võiks lugeda raamatuid pigem, aga mis teha.

Suht hea valem probleemide algatamiseks. “Mina tahan, et tema loeks raamatuid.” Selle asemel, et taibata omale leida raamatulugemise huviga mees, leitakse selline, kes ei loe, ja siis hakatakse voolima.

Äkki mees tahaks, et ma küpsetaks, aga ma ei taha küpsetada, mulle ei meeldi, ei huvita. Kas peaksin ennast sundima, sest keegi teine tahaks, et ma oma vaba aega teisiti veedaks, kui mulle meeldib?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.07 19:25; 08.07 19:29; 09.07 00:54; 10.07 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on sõltuvusega. Venemaal külmus beebi õues surnuks kuni vanemad arvutimängu mängisid,  seega  ei ole mitte tegu lihtsalt ajaviidetega vaid sõltuvushaigusega. Kui aus olla, siis ise küll sellise mehega koos elada ei suudaks, kes päevad läbi mõttetult aega surnuks lööb.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:02; 10.07 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute, kui mees vabal ajal mängib arvutis mänge või telefonis mänge ja istub toas koguaeg? Hobisid tal ei ole, sõpru ka mitte. Hetkel on ta töötu ka. Koduseid toimetusi teeb, kui ütlen, mida on vaja teha. Minuga käia tahab hea meelega igal pool. Aga üksi ei tee mitte midagi kuskil mujal.

Kui olen näiteks maal ilma temata nädal aega, istub ta terve see aeg toas ja mängib. Kui tööl olen päeval, siis ka mängib päev otsa toas. Magama jõuab hommikul 3 aeg ja siis ärkab lõunal alles. Mind isiklikult häirib see, võiks tegeleda asjalikumate tegevustega. Mees on 33 aastane.

Võtad ema rolli jah. Sina ei ole selle mehe ema. Sina ei kirjuta talle ette, mida tema tegema peab või mitte. Sina oled naine, kes otsustab, kas see elu, mida mees pakub, sulle sobib või mitte. Hakkas kasvatama, võtad ema rolli ja ükski mees ei taha emaga magada, nii et petmise teema on ka veel ees. Nagu hakkad emmetama, suudnub mees järgmist naist otsima, lootuses, et saab ikka naise, mitte ema.  Kui sind häirib teiste elu, mis sulle ei meeldi, peaksid ikkagi üksi elama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi eelistaksin samuti, et võiks lugeda raamatuid pigem, aga mis teha.

Suht hea valem probleemide algatamiseks. “Mina tahan, et tema loeks raamatuid.” Selle asemel, et taibata omale leida raamatulugemise huviga mees, leitakse selline, kes ei loe, ja siis hakatakse voolima.

Äkki mees tahaks, et ma küpsetaks, aga ma ei taha küpsetada, mulle ei meeldi, ei huvita. Kas peaksin ennast sundima, sest keegi teine tahaks, et ma oma vaba aega teisiti veedaks, kui mulle meeldib?

Ma pole kedagi voolima hakanud, kasvatama ega moraali lugenud. Ongi igaühe oma valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 21:22; 09.07 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu koolivaheaeg. Aga ega ema ka või midagi öelda. On j6 koolivaheaeg. Ema vähemalt loodab et kui suureks saab siis muutub. Ei hakka suhet rikkuma.
Aga suhe saab ikka rikutud, sest naine pole nii kannatlik kui ema

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:35; 10.07 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi eelistaksin samuti, et võiks lugeda raamatuid pigem, aga mis teha.

Suht hea valem probleemide algatamiseks. “Mina tahan, et tema loeks raamatuid.” Selle asemel, et taibata omale leida raamatulugemise huviga mees, leitakse selline, kes ei loe, ja siis hakatakse voolima.

Äkki mees tahaks, et ma küpsetaks, aga ma ei taha küpsetada, mulle ei meeldi, ei huvita. Kas peaksin ennast sundima, sest keegi teine tahaks, et ma oma vaba aega teisiti veedaks, kui mulle meeldib?

Raamatute lugemine arendab inimest, aga arvutimäng kohe kindasti mitte. Seega on võrdlus sobimatu.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:02; 10.07 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea ju midagi. Arvutimänge on erinevaid ka. Ja arvutimängus saab kindlasti ise ka areneda. Nt tähelepanumängud või on strateegiamängud.
A võib ka olla et on depressioon. Ja et mitte mõelda muremõtteid, kui paned aju ja käed tegevusse, päästab see oma mõtete eest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:35; 10.07 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatute lugemine arendad inimest, aga arvutimäng kohe kindasti mitte. Seega on võrdlus sobimatu.

Mina mängin arvutiga täna juba 2 tundi malet ja siis hakkan sudokusid tegema. laupäev 🙂 Mõõõõõõnus! ja õhtul veel 3-4 partiid malet arvutis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatute lugemine arendad inimest, aga arvutimäng kohe kindasti mitte. Seega on võrdlus sobimatu.

Selle koha pealt, et sina ei saa sundida teist täiskasvanud inimest tegema, mida tema ei taha, olgu see siis või enesearendus, on see vägagi kohane võrdlus. Tuleb leida endale sobivate huvidega kaaslane, las ülejäänud olla nedega, keda nende huvid ei sega. Kui mul mees tundide kaupa arvutis istub, siis ma ausalt öeldes isegi ei tea, mis ta seal teel, õpib kreeka keelt, loeb romaani või mängib. Tema oma aeg, miks ta peaks minu rõõmuks just minu äranägemise järgi ennast arendama?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.07 19:25; 08.07 19:29; 09.07 00:54; 10.07 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei elaks üldse koos mehega, kes mängib arvutimänge. Mõttetu ja lapsik. Mu poeg sai 16-aastaselt sellest harjumusest lahti, täiskasvanud mehelt eeldaks muid huvisid.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abelu on Rituaal, seal on täiskasvanutele arvutimängud KEELATUD! Peate koos minema kirikusse, teatrisse, lugema Piiblit, palvetama, sest see on teie kohustus! Uh, kui lapsik…

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on puhkus ja juba nädal aega veedan ma päevi arvutis. Perekool, Jupiterist vaatasin sarja(umbes 8 tundi jutti ja mitu päeva), FB, Delfi. Ok, vahepeal käisin ujumas ka  ja õhtuti üritan veits mingit asjalikku tööd ka teha aias. Aga üldiselt oleks ma võimeline päevade kaupa arvutis passima. Kodu on korras, aed ka enam-vähem, nii mõnus on lihtsalt logeleda. Mees teeb omi tegemisi. Ka vahepeal arvutis, siis kooserdab aias midagi teha, nii me siin aeleme ja ei tee teineteisele etteheiteid, et miks sa arvutis vahid ja midagi kasulikku ei tee.

Ju su peikal pole midagi paremat teha lihtsalt. Võta maale kaasa, las niidab või kastab sinu rõõmuks. Üksi seal korteris polegi ju muud teha, kui arvutis istuda või telekat vaadata. Vot, kui nüüd tööle ei lähe, siis on küll asi juba hull.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine EI mängi arvutimänge, on tegu arhailise maailmapildiga isendiga ja tasub kiirelt lahutada. Sellised inimesed on jäiga ja suhteliselt lihtsakoelise mõtteviisiga, pole nendega tänapäeva maailmas midagi peale hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Abelu on Rituaal, seal on täiskasvanutele arvutimängud KEELATUD! Peate koos minema kirikusse, teatrisse, lugema Piiblit, palvetama, sest see on teie kohustus! Uh, kui lapsik…

    Arvutimänge mängivad täiskasvanud on lapsikud. Iial enam ei suhtleks sellise mehega, kogemus olemas. Ja õemehe näol näen kenasti, milline on “perekond”, kus kolm last ja isa arvutimänguhull.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe vaba aja veetmine