Esileht Veebikonstaabel Mehe vägivaldne käitumine ja segased tunded

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mehe vägivaldne käitumine ja segased tunded

Postitas:
Kägu

Kui vana see poiss on? Kui on kokkulepe, et peab olema kodus öörahu ajaks, kas ta seda kokkulepet rikkus?

Kui laps on küsinud kell 14.30 ema käest “õue”, siis miks 3 tunni pärast hakkab ema teda taga otsima, helistama, sõnumineerima, mehele kurtma? Kui kaebasid mehele esimese asjana, kui ta koju tuli, et laps läks kaduma, lükkasid ta tanki probleemi lahendama, siis mida sa saavutada tahtsid? ajasite poega mööda sõprade vanemaid taga nagu kurjategijat.

Oli ta siis midagi nii ennekuulmatut pahandust teinud selle vahepealse ajaga? Tahtsid draamat ja paanikat, seda ka said.

haiged vägivaldsed inimesed vabandavad end jah alati ümbritsevaga välja. küll on süüdi naine, küll olukord. Nendel inimestel i tule paranemine enne, kui nad ei võta oma käitumise eest vastutust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jube lugeda.

Olin ise ka vägivaldses suhtes. Kõige hullem on see, et halb kipub ununema ja nähakse olukorda mitte nii tõsiselt võetavana. Olukord on tõsine! Ma ei saa isegi sulle öelda, et mõtle, kui su lastele keegi nii teeks, sest tehaksegi juba.

Mina pääsesin suhtest, kui järjekordse hoo ajal mees mu lastega välja viskas, lausa mööbli ema juurde viis. Siis olingi pääsenud, enam tagasi ei läinud. Kinnisvaraga oli pikalt kohtus vaidlemist, aga nüüd on kõik korras ja mu lapsed pole 5,5 aastat enam pidanud röökivat ja laamendavat isa nägema. Aastaid ei laekunud ka raha ja elasime väga tagasihoidlikult (tegelikult vaid mina, lastele püüdsin ikka vajalikku võimaldada), kuid ka selle aja jooksul tekkinud võlg sai välja nõutud.

Nüüd alles mõistan, mille sees olin. Sealt on küll raske välja pääseda, aga võimalik. Nagu ennist ütlesin, siis otsus on sinu teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nimetage mind ülereageerijaks, aga minul tekkis küll praegu selline tunne, et kas seal on lastel üldse turvaline olla?
Pinged jm halb õhkkond mõjuvad pikema aja vältel. Aga kui juba rusikaga kallale minnakse, on see otseselt tervisele ohtlik. Kui kaugele tohib asi minna, mis siis järgmise konflikti korral juhtub?

Oh see kirjeldus on veel suht leebe võrreldes paljude perede igapäevaeluga. Kuna tegelenud just probleemsete lastega, siis välja tulnud ikka jubedaid asju. Kusjuures kõige hullem vaimne terror (nii laste kui naiste suunas) käib just nn edukas perekonnas, kus kogu sõnaõigus ja rahakott isal. Joodikust vanemad tunneb ära ja spetsialistid saavad kiirelt sekkuda, kuid nn eliitrajoonide suletud uste taga võib terror kesta aastaid ja aastaid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poiss reageerib teie halvale suhtele niimoodi. Kui te omavahelist suhet korda ei saa, ei saa ka last “korda”.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Veebikonstaabel Mehe vägivaldne käitumine ja segased tunded