Esileht Pereelu ja suhted mehe välimus

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: mehe välimus

Postitas:

Leidsin mehe, kellega on turvaline ja tore koos olla. Iseloomud sobivad meil hästi, aga ma ei tunne tema suhtes füüsilist kirge, sest ta näeb kole välja. Midagi intiimset pole meie vahel olnud. Ainult kallistanud oleme. Tean, et temale meeldin ma väga. Kurb on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 13:55; 21.08 10:00; 21.08 10:54; 22.08 06:56; 22.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps, aeg on suureks kasvada! Ma olen samuti noor olnud, aga ei mäleta, et oleksin inimesi koledateks ja ilusateks lahterdanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis tunded pole tõelised. Vastasel korral ununeks igasugune välimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka nii olnud. Ainult alkoholiuimas suutsin suudelda. Muidu huvitav ja hea kaaslane. Kui vastavat keemiat ei ole ega teki, siis ilmselt ikka suhtest asja ei saa. Kahju tõesti.
PS. minu puhul ei olnud asi ilus või inetuses. lihtsalt ei olnud kirge. mulle on väga veidra välimusega mehed ligitõmbavad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist ka veidrik, aga kõik mehed, kellesse armun, on minu jaoks ilusad. Hiljem, lahku minnes olen küll korra mõelnud, et küll oli inetu mees.
Välimus pole tähtis, tunded on. Nõustun, et ju siis pole armunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta on sinu meelest koleda välimusega, siis miks sa temaga üldse suhtlema hakkasid? Mina ei suhtle nendega, kes mulle välimuselt juba ei meeldi, või kes ajavad iba suust välja. See ei loe, et iseloom sobib jne. Kui inimene ei meeldi, miks sa ennast selleks sunnid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 00:27; 21.08 05:39; 21.08 06:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnikord on inimene nii kole, et tundub lõpuks juba ilus.
Ilu on vaataja silmades. Tegelikult ei saa ma sinust üldse aru, kui ei meeldi ja tõmmet pole, mis sa siis miilustad temaga? Ütlegi, et hindad kõrgelt tema sõprust ja huvitavaid vestlusi, aga ei soovi temaga intiimset (või kuidagi leebemalt) suhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 01:07; 21.08 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mõnikord on inimene nii kole, et tundub lõpuks juba ilus.
Ilu on vaataja silmades. Tegelikult ei saa ma sinust üldse aru, kui ei meeldi ja tõmmet pole, mis sa siis miilustad temaga? Ütlegi, et hindad kõrgelt tema sõprust ja huvitavaid vestlusi, aga ei soovi temaga intiimset (või kuidagi leebemalt) suhet. [/tsitaat]

No tule taevas appi. Miks peaks ta vabandust paluma sellelt mehelt ja mingile kollile seletama, miks ta temaga midagi enamat ei soovi? Juba see, et ta temaga üldse suhtleb, annab sellele mehele lootust, et naine on temast huvitatud, seega naine peaks lihtsalt ilma põhjendamata suhtlemise üldse ära lõpetama, muidu ei jõua see mehele kohale, et naine ei ole huvitatud. Turvatunnet pakuvad ka muud mehed, mingeid inetuid ja ebasümpaatse välimusega inimesi ei ole mõtet oma tutvusringkonnas pidada. Mingi halastussõprus või? Miks peaks üks mees sind üldse turvama, teemaalgataja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 00:27; 21.08 05:39; 21.08 06:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks peaks üks mees sind üldse turvama, teemaalgataja?[/tsitaat]
\”Kellega on turvaline ja tore koos olla\” – ei peksa ja ei joo, noh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

\”Kellega on turvaline ja tore koos olla\” – ei peksa ja ei joo, noh.[/tsitaat]

Kergelt naiivne mõttekäik. Igast mehest võib saada peksja ja joodik. Kui sinu puhul on primaarne, et mees oleks \”turvaline ja tore\” st ei peksaks ja ei jooks üldse, siis ära lase end koledast välimusest peletada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 00:27; 21.08 05:39; 21.08 06:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kergelt naiivne mõttekäik. Igast mehest võib saada peksja ja joodik. Kui sinu puhul on primaarne, et mees oleks \”turvaline ja tore\” st ei peksaks ja ei jooks üldse, siis ära lase end koledast välimusest peletada. [/tsitaat]

See \”ei peksa ja ei joo\” oli kellegi teise kirjutatud. Turvalisuse all mõtlen seda, et mees peab oma sõna, on tegude inimene, mitte mulliajaja, on usaldusväärne ja hooliv. Temaga on kindel ja kaitstuse tunne, et kui midagi juhtuks, siis ei jätaks ta mind hätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 13:55; 21.08 10:00; 21.08 10:54; 22.08 06:56; 22.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…Siis pead sa talle ütlema,et sina oled valmis vaid söprussuhteks.[/tsitaat]Jah, kui mehel pole lootust keppi saada, siis ta kaotab huvi ja vabaned temast. Samas, kui talle korra keppi anda, siis võib ka tal edasine huvi kaduda. Ainult kui seks meeldis, siis ta võib tahta uuesti.

Järeldus: Anna ennast kätte, aga ole võimalikult passiivne ja ebaseksikas. Ainult pimedas ja teki all ja lamavas asendis ja ei mingeid käsi ega keelt, ära ise kasuta ega luba tal kasutada. Ja ei mingeid teisi auke ja ainult kondoomiga. Jääb loota, et ta rohkem seksi ei taha ja see tähendab, et ta ei tüüta sind enam üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Jah, kui mehel pole lootust keppi saada, siis ta kaotab huvi ja vabaned temast. Samas, kui talle korra keppi anda, siis võib ka tal edasine huvi kaduda. Ainult kui seks meeldis, siis ta võib tahta uuesti.

Järeldus: Anna ennast kätte, aga ole võimalikult passiivne ja ebaseksikas. Ainult pimedas ja teki all ja lamavas asendis ja ei mingeid käsi ega keelt, ära ise kasuta ega luba tal kasutada. Ja ei mingeid teisi auke ja ainult kondoomiga. Jääb loota, et ta rohkem seksi ei taha ja see tähendab, et ta ei tüüta sind enam üldse.[/tsitaat]
Ma ei suudaks seksida niimoodi. See oleks mu keha rüvetamine. Tegelikult arvan, et kui ta voodis on hea, siis tekiks mul ka füüsiline tõmme tema kui mehe vastu ja unustaksin välimuse üldse.

Suhtlema hakkasime hobileheküljel internetis. Paar kuud rääkisime, siis saime kokku. Ja nüüd tema minust sisse võetud ja mulle meeldib ta ka, aga ainus probleem on füüsilise külgetõmbe puudumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 13:55; 21.08 10:00; 21.08 10:54; 22.08 06:56; 22.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahest on vaja lihtsalt aega ja õppida inimest rohkem tundma ja mine tea mis üllatusi elul sulle varuks on 🙂
Mina olin oma mehega kohtudes nõus suhtlema ainult intiimsel tasandil ehk siis ainult armukest tahtsin ja mingist suhtest ei tahtnud kuuldagi…. aga tänaseks olen selle mehega koos juba 15 aastat, abielus, õnnelik, kolme lapse ema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahest on vaja lihtsalt aega ja õppida inimest rohkem tundma ja mine tea mis üllatusi elul sulle varuks on 🙂
Mina olin oma mehega kohtudes nõus suhtlema ainult intiimsel tasandil ehk siis ainult armukest tahtsin ja mingist suhtest ei tahtnud kuuldagi…. aga tänaseks olen selle mehega koos juba 15 aastat, abielus, õnnelik, kolme lapse ema 🙂 [/tsitaat]
No ole aus – sinul oli selle mehega kohtudes siiski keemia olemas. Vaevalt sa oleksid nõus olnud looma intiimsuhet inimesega, kes absoluutselt mingit kirge ei tekita.

Teemaalgataja, igal juhul on kasulik mehele mõista anda, et olete vaid sõbrad. Asjatuid lootusi ei maksa kütta.

See soovitus, et maga mehega ja ole äärmiselt ebaseksikas – haige jutt rumala inimese suust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No tule taevas appi. Miks peaks ta vabandust paluma sellelt mehelt ja mingile kollile seletama, miks ta temaga midagi enamat ei soovi? Juba see, et ta temaga üldse suhtleb, annab sellele mehele lootust, et naine on temast huvitatud, seega naine peaks lihtsalt ilma põhjendamata suhtlemise üldse ära lõpetama, muidu ei jõua see mehele kohale, et naine ei ole huvitatud. Turvatunnet pakuvad ka muud mehed, mingeid inetuid ja ebasümpaatse välimusega inimesi ei ole mõtet oma tutvusringkonnas pidada. Mingi halastussõprus või? Miks peaks üks mees sind üldse turvama, teemaalgataja?[/tsitaat]
Sellepärast, et teemaalgataja arvates on ta muidu tore ja tundub et tahab temaga aega veeta, aga mitte intiimselt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 01:07; 21.08 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, kuidas asi võib muutuda. Kuidagi oskas ta oma hooliva ja meheliku käitumise ja olekuga minus tunded tekitada (varem võtsin teda kui sõpra). Nüüd lausa ihaldan teda juba ja ei jõua järgmist kohtumist ära oodata… Kallistusest kaugemale pole veel läinud, aga sädemeid on juba näha olnud ja kujutlen teda oma fantaasiates. Reedel siis jälle kohtume. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 13:55; 21.08 10:00; 21.08 10:54; 22.08 06:56; 22.08 13:58;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uskumatu, kuidas asi võib muutuda. Kuidagi oskas ta oma hooliva ja meheliku käitumise ja olekuga minus tunded tekitada (varem võtsin teda kui sõpra). Nüüd lausa ihaldan teda juba ja ei jõua järgmist kohtumist ära oodata… Kallistusest kaugemale pole veel läinud, aga sädemeid on juba näha olnud ja kujutlen teda oma fantaasiates. Reedel siis jälle kohtume. 🙂
[/tsitaat]

Käis sul ikka kähku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]paadund perekoolik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Käis sul ikka kähku![/tsitaat]
äkki mõtlesin talle kuldse kuu selga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.08 13:55; 21.08 10:00; 21.08 10:54; 22.08 06:56; 22.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga armas ju ikkagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe välimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.