Esileht Pereelu ja suhted Mehe vandenõuteoreetikutest pere ja tülid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Mehe vandenõuteoreetikutest pere ja tülid

Postitas:

Oleme abielus olnud 9 aastat ja meil on kaks last, 7-aastane tütar ja 3-aastane poeg. Mehel on oma perega väga tugev side ja oleme aastate jooksul palju suurema osa ajast veetnud tema pere ja sugulastega, kui minu omadega.

Abikaasal on kaks nooremat õde, kellest ühel on samuti kaks last ja teisel lapsi ei ole. Viimase poole aasta jooksul on tekkinud just nendepoolsel algatusel nii palju tülisid ja hõõrumist, et ma ei taha enam ise oma vabu nädalavahetusi külla minnes ja tülitsedes rikkuda, mees on aga hetkel kodune ja käib lastega pidevalt külas, sellele ma kätt ette pannud ei ole, sest pere on pere ja täiskasvanute tülides lapsed süüdi ei ole.

Esimene kokkupõrge tekkis päris ammu, kui kas Ekspressis või Õhtulehes ilmus artikkel MMS teemal ja läksime mehe õega, kellel ka lapsed on, päris tülli, täpselt enam ei mäleta, kes mida ütles, aga põhiline süüdistus oli see, et olen ise rumal ja kitsa silmaringiga ja sildistan alusetult inimesi hulludeks. Mina ütlesin, et loodan südamest, et ta enda lapsi sellega ravima ei hakka, sest ma ei kõhkleks hetkekski vastavaid asutusi teavitamast. Mees ei arvanud sellest midagi, ütles, et nende peres ongi pigem teisitimõtlejad ja ega sellepärast pole mõtet tülitseda.

Sama õde koos ämmaga arutasid paar kuud tagasi, kas meie 3-aastane poeg mitte homo ei ole, sest eelistab külla tulles ainult mänguköögis tegelemist.

Poja teemal tuli teise õega jutuks see, et tal prillid on. Poisil on vasak silm nö. laisk ja selle korrigeerimiseks peab mõned aastad prille kandma. Mehe õde süüdistas mind aga selles, et olen lasknud lapse vigaseks ja pimedaks süstida. Sellel vaktsiinide teemal on üldiseid nägelemisi nii tihti olnud, et olen sel teemal vestlusesse laskumist tavaliselt vältinud, aga see oli esimene sellekohane tüli ja läksin päris endast välja. Ütlesin, et kui oma lapsed sünnivad, siis keegi ei käsi neid vaktsineerida, aga palun jätku oma põhimõtted minu kasvatusest välja. Ämm helistas õhtul ja sõimas mind pool tundi, sest sel õel, nagu selgus, ei olegi laste saamine lihtne, kui üldse võimalik ja olen südametu mõnitaja.

Ämm ei ole otseselt kritiseerinud, kuidas ma lapsi kasvatan või kodust korda, aga jaanuari keskel jäin koroonasse ja isoleerisin ennast mõneks ajaks suvilasse, lapsi nägin video vahendusel. Mees ja lapsed olid algusest peale täiesti negatiivse testitulemusega, haige olin ainult mina. Ämm ei võtnud absoluutselt tõsiselt võimalust, et mis siis, kui siiski mees ja lapsed ka nakkusohtlikud on ja tuli ka mõned korrad appi lapsi hoidma. Kui test negatiivne oli, sõitsin koju, olin lapsi nähes nii õnnelik, et nutt tuli peale ja siis tuli ämm köögist ja küsis, et “noh, said siis lõpuks ometi isu täis puhata või, lapsed ripakil”.

Vahepeal suuremaid tülisid ei olnud, aga nädal tagasi kuulsin ühise tuttava käest väga negatiivset kommentaari selle mehe õe poolt, kellel samuti lapsed on ja ta oli öelnud, et lapsi on võimalik kasvatada hästi või siis nii nagu mina. See kriitika käis selles suunas, et nende vahepealsete ilusate ilmadega käisime perega väljas ja sõime jäätist ja meie 3-aastane sai ka. Kuna sinna juurde käis veel palju inetut laste kohta, siis sain kurjaks ja helistasin. Täpselt sama jutu sain ka telefoni teel endale kaela koos süüdistustega, et tahan lapsi meelega hüperaktiivseteks teha, et neile siis puue taotleda. Ütlesin, et meievaheline kontakt on nüüd läbi ja rohkem ta meoe koju oodatud ei ole.

Ütlesin mehele ka, et kui soovib, võib ise külla minna, aga mina enam oma närvikava ei kuluta, mees ütles, et ega nad siis paha pärast, lihtsalt mõtlevad teistmoodi ja nad on ju alati rohkem sellised vabad hinged olnud, milleks tüli üles keerutada.

Tänaseni siis oli vaikus.

Käisime lastega poes ja tavaliselt 7-aastane nõuab ka maski, sest kui meil on, siis tema tahab ka. Täna ütles juba parkides, et tema maski ei taha, sest maski sees on ussid. Mees naeris, aga minu meelest absoluutselt ei ole naljakas. Koju jõudes ütlesin mehele, et nüüd on minu kannatus otsas ja palun lastega külastamise osas ka paar nädalat suhtluspausi. Mees ütles, et me oleme abielus ja tema pere on minu pere ka ja mitte keegi ei küsi minu arvamust, ainuke kellele ajupesu tehtud on olen ma ise.

Mees on hetkel õe ja ämma majas ja mõlemalt on kümnete viisi sõnumeid laekunud, milline mõrd ma olen ja paar kraadi hullemaid ütlemisi. Ma olen täiesti endast väljas. Minu ema arvab, et las nad olla sellised ja ei pea lihtsalt välja tegema, aga ma ei jaksa enam sellise pideva saagimise ja alandamise peale head nägu teha ja mõtlen tõsiselt lahutuse peale.

Kas kellelgi on veel sugulastega selliseid kokkupõrkeid olnud, halbu suhteid?

Kuidas lahendasite, kas ei suhtle enam?

+55
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Lihtsalt ei suhtle.

Ämmale aga ütleks, mida temast arvan. Lapsele oma jura ajama maskiussidest, see ei lähe mitte.

Mehelt küsiks, kellega ta abielus on, pere või sinuga ja et idiootsus pole teistimõtlemine.

Kui ta sinu poole ei oska hoiad, on lahutus paratamatus.

 

+55
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mehe venna naine selline, kellega me yldse ei klapi. Minu silmis on ta meest ära kasutav bitch, kes lastega ise üldse tegeleda ei viitsi/taha. Ise on kodune aga nõuab maasturit, ripsmeid, firmakaid prille, paari tonnist koera ja vaksiini vastane ka veel.

Minu mees ja tema vanemad ka sellised rahulikud, kes ei lase end asjadest häirida, mina teen nii, et synna/jõulude vms tähistamisel olen seltskonnas ja väldin hoolega teemasid, milles ma tean, et meie arvanused ei ühti. Muul ajal ei suhtle. Mina ei käi neil külas ja nemad ei käi meil – kohtume ainult ämma ja äia juures.

Sina suhtle nii vähe, kui võimalik ja hoia oma lapsi ka neist eemal.
Mehe kohta pead ise otsustama. Kas tema on ikka sinu inimene?

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taaskord kuidagi lühike kirjeldus. Saaksite ehk pikemalt lahti seletada?

+8
-47
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe pere tundub opakamat sorti jah, aga ma ei saa absoluutselt aru, miks sa üldse vaidlustesse laskud. Nad pole sinu inimesed, okei, aga no see “ei kõhkleks kuhugi teavitamise osas” ja helistamine ja sõnumid jne on ka ikka täiesti mõttetu ju. Sa ikka nagu loodaks neid ümber kasvatada.

Ma selliste sugulaste puhul ütleks korra oma arvamuse välja (KUI KÜSITAKSE), muud korrad ütleks leebe naeratusega, et me sellest juba oleme rääkinud vms ja ajaks hoopis muul, neutraalsel teemal juttu. Kui jutt ainult MMS ja maskiusside teemal püsiks, siis leiaks endale muud tegemist. Igatahes EI kuulutaks oma tõde ega ammugi üritaks mingit võimuvõitlust pidada, mehele ultimaatumeid esitada vms.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda mõmed tunnid tagasi seletasingi mehele, ämmale ja mehe toredatele õdedele ka, et kui ise tahavad pseudoteadlased olla ja maailma päästa, siis tehku mis tahavad, aga oma lapsi ma hirmutada ei luba. Mees saatis just sõnumi, et tal on täpselt sama palju õigust lastega sugulaste juures käia, kui mul ja kui lapsed tema sugulastega läbi käia ei tohi, siis minu omadega ka mitte. Ütlesin, et minu sugulased ei ole nupist nikastanud ja lastele ohtlikud. See oli võibolla liiga inetult öeldud, aga terve tänane päev on nagu emotsionaalne karussell olnud. Lastele on lahus vanemad paremad, kui kaklevad vanemad, arvan, et ta ei ole kunagi minu inimene olnudki, lihtsalt armastus on pime.

+40
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peagi suhtlema, aga hullem tundub olevat see, et mees jooksis ka kohe OMA pere juurde (rõhk sellel sõnal, mida tema käitumine näitab, kumb tema jaoks siis pere on, kas naine ja oma lapsed või ema-õed jms).

Mees käib oma lastega OMA pere juures ja sina oma lastega OMA pere juures, nii?

Aga üks mis kindel- mehele tema peret sõimates ja halvustades saavutad sa vastupidise efekti, ta hakkab selle poole hoidma, kellele tema meelest liiga tehakse ja hetkel paistavad need olevat tema meelest tema sugulased. Võta toone maha. Sellistest vaidlustes saab niikuinii ainult tülitseda, sest teise inimese maailmavaadet sa vaidlemisega “õigeks” ei pööra, kunagi. Kui ei sobi, sina ära suhtle, aga mehel oma sugulastega ja ka lastel nende sugulastega pole nagu õigust sul suhtlemist keelata.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 15:05; 28.04 08:02; 28.04 16:11; 03.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees laseb oma laste ema terroriseerida ja halvustada? Sorri, aga see ei kõla eriti paljutõotavalt.

Mina kõigepealt sunniksin end rahulikuks. Ja siis ütleksin mehele väga konkreetselt, et kui tema soovib, et tal ka edaspidi oma pete on, siis on aeg oma naise kaitseks välja astuda. Või siis võib löts mömm edasi olla ja hakata plaanima tulevasi kokkusaamisi oma lastega avalikus ruumis sinu juuresolekul, sest tema ja ta vahmiili juures on laste tervis ohus.

Mees valis omale partneriks ja oma laste emaks sinu. Tema kohuseks on olla sulle ka oma päritolupere ees lojaalne, sest nii lihtsalt on. Mehed, kes on head abikaasad ja isad teevad nii. Ja siis on mingid teised, kes lasevad naistekarjal enda ümber kaagutada ja on nende lükata-tõmmata. Sellistega pole peale hakata midagi, nad ei muutu.

Aga. Ämm ja õed tõenäoliselt ei muutu ka. Uhuud on väga järjekindlad. Sa jääd igavesti kuulma, kui vilets naine ja ema sa oled. Küsimus on, kes neile kõik teie elu üksikasjad ette kannab. Kuidas teab õde, millal keegi jäätist sõi ja kas lapsed on vaktsineeritud? Mees ilmselt käib seal aru andmas, eks ole. Kasvavad lapsed suuremaks, hakkavad vanaema ja tädid ka neid üle kuulama ja lastele kaagutama, et nende ema on paha ja rumal ja elab valesti ja on neid valesti kasvatanud. Kannataksid sa sellist asja?

Ühesõnaga, mehega tuleb sotid selgeks rääkida KOHE. Ja kui on näha, et temast oma naisele meest ei ole, vaid ta kavatseb ka edaspidi jääda AINULT emmele pojuks ja õdedele vennakeseks, siis ei kujuta küll ette, kuidas te ühiselt edasi minna saaksite.

+43
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 15:14; 27.04 15:25; 28.04 15:29; 03.05 10:29; 03.05 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud küll, et äkki on tegu niisama provotseerimisega, sest lastega seotud teemade peale ma süttin küll kergesti ja eks sellest saab aru ka. Kui keegi ütleb, et üks laps on mul loll ja teine vigane, siis tuleb esimese asjana selline tunne, et ei saa sellist asja nii jätta. Selles on ilmselt õigus, et mida rohkem omalt poolt vaidlen, seda suurem vastupidine efekt vaidlemisel on. Varem olime asjades kuidagi samal lainel, ämmaga suhted head, nüüd kuulen mehelt ja ämmalt ka järjest rohkem, kuidas kõike valesti teen ja kuidas teistmoodi oleks õigem ja kui asi lapse vaktsineerimist puudutab, siis ma ei kujuta ette, mis siis saab, kui mees hakkab omalt poolt nõudma, et ei tohi, sest tema ei luba.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saa suureks.

Bloki ära numbrid, unfollow. Vaikus eetris ja kõik.

Mehega tema perest ei räägi.

Kui “mees ei luba”, paned arstiaja ja viid lapse arstile.

Ja kui vaja, lahutad.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Mees saatis just sõnumi, et tal on täpselt sama palju õigust lastega sugulaste juures käia, kui mul ja kui lapsed tema sugulastega läbi käia ei tohi, siis minu omadega ka mitte.

Muig. Te suhtlete sõnumitega? Selle asemel, et koju oma pere juurde tulla ja oma naisega asjad selgeks rääkida, saadab tema sõnumeid, mida emme ja õed ilmselgelt ette dikteerivad? No sorri, see rong on sul läinud.

Uhuu-bande ilmselt tahavadki, et pojuke kurja mõrra käest koju tagasi jookseks.

Lõpeta ära see asi. Saada sõnum, et kui sul tuleb tahtmine oma naisega suhelda, tule koju ja räägime. Rohkem ära sõnumitele ega kõnedele vasta.

Ma pakun, et nad hakkavad järgmiseks lõugama, et lapsed tuleb lahutuse korral mehele, st neile anda. Hea manipulatsioonivahend ema vastu. Seda soga ära usu hetkekski ja ära lase end hirmutada. Keegi ei anna lapsi MMS-i propageeriva ja koroonareegleid eirava ullikesekamba kätte. Jää endale kindlaks, ole neutraalne ja ära allu provokatsioonidele. Mees on sul suss ja teda sa ämma käest endale ei saa, sest suss jääb alati emme põllealuseks. Aga kas ongi vaja sellist meest, nui neljaks, endale?

+35
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 15:14; 27.04 15:25; 28.04 15:29; 03.05 10:29; 03.05 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsingi täpselt sõna-sõnalt sellise sõnumi ja rohkem ei vasta. Ma ei ole kusjuures varem tähele pannud, et iga asja peale ema juurde kaebama joostakse, see vist kogu aeg ei ole nii olnud ka, sest varem oli ta töökoht alles ja ülepäeviti külas istumas käia ei saanud, viimaste kuude jooksul on pigem asi hapuks läinud ja rääkida omavahelistest konfliktidest ei taha. Tuleb mingi laitev märkus, midagi teen jälle valesti, küsin selle kohta, vastuseks saan, et vahet pole, tee nagu ise tahad. Olen ääri-veeri maininud lahkuminekut, aga selle peale on tulnud monoloog sellest, kui väga on lastel isa vaja ja sellega jutt lõppeb, edasi võin seinaga rääkida.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ei suhtle.

Ämmale aga ütleks, mida temast arvan. Lapsele oma jura ajama maskiussidest, see ei lähe mitte.

Mehelt küsiks, kellega ta abielus on, pere või sinuga ja et idiootsus pole teistimõtlemine.

Kui ta sinu poole ei oska hoiad, on lahutus paratamatus.

Võtaks ka rahulikult. Ei suhtleks üldse enam vist nii õelate inimestega, korrektuurid teeks ka sots meedias vastavad. Las tarbivad, mida tahavad ja mõtlevad, kuidas tahavad. Kui mees otsustab nendega samas paadis edasi purjetada, siis läheb muidugi keeruliseks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi midagi sealtpoolt tuleb laste kohta ütlema, siis pole muud vastust kui “ta meil isasse”.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ääri-veeri maininud lahkuminekut, aga selle peale on tulnud monoloog sellest, kui väga on lastel isa vaja ja sellega jutt lõppeb, edasi võin seinaga rääkida.

Justnimelt.
– Lastel ONGI isa vaja, aga praegu neil ju seda ei ole. See tuhvlialusest mömm ei ole mingi isa. Isegi normaalne, tavaline mees, kui sa kunagi sellise leiaks, oleks neile parem meheeeskuju, kui see antud opakas.
– Seinaga pole vaja rääkida, seinale on vaja kirjutada, mida sa asjast arvad ja kui see solgijooja aru ei saa, siis algatadki lahutuse.

Need sõimavad sõnumid loomulikult kõik salvesta kuhugi, lisaks proovi (võimaliku kohtuasja jaoks) hankida kirjalikke tõendeid nende vandenõuteooriate kohta (maskiussid, MMS jne).
Ja siis teegi asi ära.

Loota, et see ohmu ja tema perekond muutuvad, on sama hea kui loota, et keegi homme teaduslikult tõestab, et Jumal on siiski olemas.
S.t. seda võib juhtuda, aga tõenäosus on promillist 1000X väiksem

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks sellele et lastel on vaja isa, on sinul vaja meest.

su mees ei ole kumbagi.

ta on kodune, sellest oletan et epre eelarvesse eriti ei panusta.

sinu eest ta pere ees ei seisa.

lapsi ta ei hari maailma asjade osas.

Tasub talle öelda, et lahutuse korral jääks lapsed sulle, sest oled stabiilsem osapool ja ema. Nii et ta parem võtku ennast kätte, kui soovib peret hoida.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supi sees oled ja supi sisse jääd, sest mees on oma ema ja õdede paadis ja soovibki olla. Lapsi ja meest sa mehepoolsest suguvõsast eraldada ei saa. Ainult ennast saad neist eraldada ehk siis see tüüpsoovitus: “Mine kinno/käi vannis/kohtu sõbrannadega, kuniks mees lastega vanaema juures.” Ongi kehv loos. Jaksu!

 

Kui soovid perena jätkata, siis lihtsalt ära suhtle mehe sugulastega rohkem, kui pulmad ja matused, siis ei teki sõnelusi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sulle kaasa, TA, et sul selline töllidest sugulaste bande koormaks on.

Kahjuks pole ka su mees paremast puust. Peate maha istuma, asjad kokku leppima, mis on teie pere jaoks tõde ja mis mitte. Kui see pole võimalik, siis las kolib MMS-laste juurde, ma usun, et pole suur kaotus sellisest opakast ilma jääda. Sorri, ma ei kannata neid lamemaalasi.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 18:47; 29.04 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi aru saanud, miks peab kogu aeg millestki midagi valjusti arvama ja püüdma teisi ümber rääkida. Ära lase ennast vaidlustesse vedada. Vaevalt keegi üksi vahutada viitsib.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegusel stressirohkel ajal on kõige olulisem püüda säilitada rahu. Võib-olla on parem end korra sellest olukorrast ja draamast eraldada, lihtsalt püüda leida mingit muud tegevust. Ma olen ise oma vandenõuteoreetikust lähikondlasega koroonaajal mitmel korral nii tülli läinud, et lõpuks on see mind veennud, et me oleme lihtsalt nii võimatult erinevates ideoloogilistes koolkondades.

Aga teil asub laps kahe ideoloogia vahel, see on keerulisem; kuna ta teist mõlemast hoolib, on tal kindlasti väga raske teie kahe vahel olla.

Kas sa ei saaks mehega kokku leppida, et te seate lapse esikohale ja vähemalt üritate omavahel kindlaks seada, mida ja millesse te usute? Et kui mees usub ka maskidesse, siis ka tema seletab lapsele, et maskides ei ole usse jne. Sina katsu end eraldada nii vaimselt kui füüsiliselt mehe perekonnast – ja tõesti, siiralt, luba, et sa ei torgi ega kommenteeri neid – ja palu, et mees austaks ikkagi neid uskumusi ja reegleid, mis teie peres on.

Juhul kui mees kaldub ka vandenõuteooriatesse, siis on keerulisem, muidugi. Siis võiks üritada siiski kokku leppida, et ei ürita last pingsalt veenda tõdedes, mis käivad praeguste ametlike soovituste ja reeglitega risti vastupidi.

Mis puutub mehe perekonda, siis nad paistavad olevat klassikaline näide sellest, et see pandeemiaaeg on kõigil ja kõigel vindi üle keeranud. Ka minu lähikondlane on radikaliseerunud just praegusel ajal. Inimesed on stressis.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime lastega poes ja tavaliselt 7-aastane nõuab ka maski, sest kui meil on, siis tema tahab ka. Täna ütles juba parkides, et tema maski ei taha, sest maski sees on ussid.

7-aastasele näita seda videot: https://laser.ee/tervis/ttu-teadlane-avaldab-mis-mustad-vingerdajad-maskide-sees-tegelikult-peidus-on/

Samas muidugi alla 12 a lastele pole mask kohustulik, nii et pmst ma laseks olla.

Aga mehe sugulaste poolne ajupesu on muidugi kurjast ja et mees neid toetab on veel kõige halvem. Siin on raske midagi soovitada.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 21:00; 28.04 21:37; 28.04 21:51; 28.04 21:58; 03.05 07:35; 03.05 11:38; 03.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämm tuleks p….e saata ja mees tööle. Siis jääb vähem võimalusi lollustega tegelemiseks. Ise selliste uhhuudega rohkem ei suhtleks.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 21:41; 29.04 15:51; 02.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega lolliga pole mõtet vaielda, saab vaid hoogu juurde. Ära suhtle üldse. Las mees suhtleb oma perega ise. Muide üksi ei saa kakelda. Ma olen oma mehe suguvõsaga 15a jooksul vist kümmekond viisakusväljendit vaid vahetanud. Mees ja laps suhtlevad ise, nüüdseks on laps juba teismeline ning tal omad käigud, suguvõsa undamine korda ei lähe. Ühesõnaga sa suhtled liiga palju. Hoia eemale lihtsalt ja kogu lugu.. Mehel võid öelda, et mingeid arvamusi ja muidu laimu kuulda ei taha, hoidku endale, kui kodurahu säilitada tahab. Ausalt, ei pea suhtlema inimestega, kes üldse ei meeldi…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on hetkel õe ja ämma majas ja mõlemalt on kümnete viisi sõnumeid laekunud, milline mõrd ma olen ja paar kraadi hullemaid ütlemisi. Ma olen täiesti endast väljas. Minu ema arvab, et las nad olla sellised ja ei pea lihtsalt välja tegema, aga ma ei jaksa enam sellise pideva saagimise ja alandamise peale head nägu teha ja mõtlen tõsiselt lahutuse peale. Kas kellelgi on veel sugulastega selliseid kokkupõrkeid olnud, halbu suhteid? Kuidas lahendasite, kas ei suhtle enam?

Eks ikka lahuta! Anna avaldus mehe perest lahutamise kohta sisse.

Mehega võid ju edasigi abielus olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa oma lapsi sinna üldse veel külla lubad peale kõike seda, mis on öeldud?

See peab liba olema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestan, et julged nii detailselt oma elu siin kirjeldada. Õed või nende sõbrannad võivad ju ka siin käia…

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestan, et julged nii detailselt oma elu siin kirjeldada. Õed või nende sõbrannad võivad ju ka siin käia…

Äkki siis kirjutavad ka oma seisukohad ja arvamused.
Ja siis tekib vaidlus.
Kas siis teised vastajad, kes ei arva nii nagu nemad, naeratavad malbelt ja mõtlevad et me oleme sellest juba rääkinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rohkem mees seal käib, seda rohkem ta neid kuulab ja seda vähem ta sind kuulab. Praegu on ämma bandel mehele suurem mõju kui sul juba lihtsalt sellepärast, et ta on palju nendega koos ja suhtleb aktiivselt (lisaks tundub tal olevat siis “pärilik kalduvus” uhhuunduse suunas, mis sinuga koos olles vast niivõrd ei avaldunud).

Mees mingu tööle, siis jääb vähem aega lollusi kuulata. Vaktsineerimise jms teemadega teil kodus vist nagunii lahkuarvamisi tekib, aga eks iga täiskasvanu otsustab ise.

Praegune aeg ongi selline, et see pikaajaline stress, teadmatus ja infoküllus (vastuoluline, üks päev üks, teine päev teine ja arvamine, mitte faktid) mõjutavadki seda, et varem täiesti normaalsetest inimestest on saanud vandenõuteoreetikud ja uhhuulased. Sest pole sellist “mis me kõik sellest asjast arvame” ühiskondlikku hoiakut nii uues olukorras välja kujunenud ja igaüks peab ise oma maailmavaate valmis klopsima.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 15:05; 28.04 08:02; 28.04 16:11; 03.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele on lahus vanemad paremad, kui kaklevad vanemad, arvan, et ta ei ole kunagi minu inimene olnudki, lihtsalt armastus on pime.

Jah, aga kui sa lahutad, siis on mehel õigus nõuda näiteks 50:50 hooldusõigust ja siis on lapsed üldse pool aega nende sugulaste juures. Kui tihti nad seal praegu käivad? Kui päris igal nädalavahetusel ei käi, siis isegi hästi, pärast lahutust võib juhtuda, et hakkavad koos isaga vaat et sagedaminigi käima.

Lahutus ei tähenda ju seda, et sa sellega nendest sugulastest vabaks saad, mina arvan, et lahutusega läheksid need suhted hoopis veel hullemini sassi.

praegu jääb selline mulje, et mees on veel olnud normaalne, ehk saaksid mehega ikka kuidagi rahulikult mingid asjad kokku leppida, sugulaste puhul see vaevalt et õnnetub.

Mul endal oli oma ema ema selline südametu bitch, kes võis samamoodi nähvata nagu sinu ämm kui sa üle pika aja lapsi nägid, nii et ma kujutan seda sorti inimesi ette küll. Tädi samasugune. lapsed tegelikult hammustavad sellised asjad mingis vanuses juba läbi. Mina ei tahtnud ise sinna vanaema ja tädi juurde eriti minna, pigem läksin hoopis teise vanaema juurde.

Keeruline seis, aga kui sul mehega suhted korras, siis tema ema ja õdede hirmus lahutada on mõttetu, sest need hakkavad siis veel hullemini ussitama ja mees võib lapsi endiselt nende juurde vedada, ainult et siis oled sina täielik nõid ka tema silmis ja lapsed saavad veel hullemini ajupestud.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 08:42; 28.04 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ääri-veeri maininud lahkuminekut, aga selle peale on tulnud monoloog sellest, kui väga on lastel isa vaja ja sellega jutt lõppeb, edasi võin seinaga rääkida.

Teema algas, et mehe hõimlastega on jamad suhted, 4 postitusega juba selgub, et tahaks mehest lahku minna.
Kui armastust ja omavahel head suhet ei ole (nii, et olete teineteisele nr.1), siis muidugi lahku minna. Lahutada saab kohtu kaudu, kui teine pool pole niisama nõus.
Muud jura ei viitsi kommenteerida, loodetavasti see laste halvustamine pole nende endi kuuldes toimunud.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 09:22; 28.04 12:32; 28.04 14:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe vandenõuteoreetikutest pere ja tülid