Esileht Pereelu ja suhted Mehe vandenõuteoreetikutest pere ja tülid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Mehe vandenõuteoreetikutest pere ja tülid

Postitas:

Mingist arukast vestlusest midagi välja ei tulnudki, mees tuli koju ja ladus kohe sellise ähvardusterodu ette, kui ütlesin, et ei soovi terve tema suguseltsiga abielus olla ja omavahelisi suhteid klaarida alles siis, kui tüli majas ja läbi tema ema või õe. Palusin, et kui talle midagi meie koduses elus ei meeldi, siis räägiks sellest kodus, mitte selja taga teistele. Lõppes jutt sellega, et mees lubas lapsed endale võtta ja ütles, et ametnikud arvestavad kindlasti kõike, seda ka, et ma laste tervist puudutavaid otsuseid temaga läbi arutamata teinud olen, jah, vaktsineerimine. Et tema ei teadnudki äkki, et lapsi on vaktsineeritud, aga kui oleks teadnud, siis poleks lubanud ja ütles, et pöördub kohtusse ja nõuab hooldusõigust ja “valuraha”. Kõigil arstivisiitidel on ta kaasas olnud ja kõiki vaktsineerimisi näinud, aga nüüd järsku tema ei teadnud. Ähvardas seda ka, et kui lahkuminek tulema peaks, siis tema ametlikult tööle minna ei kavatse, sest ei kavatse mulle midagi maksta. Põhiliselt mina-mina-mina. Mu palk õpetajana on umbes 1400 eurot neto ja toimetulekuprobleemi ei ole, korter on ka minu oma ja pärandvara. Hetkel mees lepitusest ega arutamisest midagi kuulda ei tahtnud, võttis koti ja võite kolm korda arvata, kuhu kadus, lastele head aega ka ei öelnud. Googeldasin perenõustamise teemat, aga sinna vägisi kedagi viia ei saa kahjuks, mingi kavalusega meelitada ka mitte.

+25
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see teema nüüd tõesti liba pole (natuke hakkab tunduma), siis viimast teemaalgataja postitust lugedes on ju väga selge, et siin on paraku vaid 1 lahendus ja selleks on lahkuminek.

Mees tundub olevat täiesti ebamõistlik, ebaküps ja ebastabiilne röökur. Nagu ka tema perekond. Need ähvardused ajaksid mind naerma. Inimene on töötu, lisaks konfliktne, ähvardab lapsed igasugusest materiaalsest toetusest ilma jätta ja vandenõuteoreetik, kes pooldab MMSi, eitab koroonat ja on vaktsiinivastane. Kui suureks hindad tema võimalust, et ta lapsed endale saaks? See võimalus on ümmargune null.

Ilmselt pole asi ainult mehe peres, vaid mees on tõenäoliselt töötuse tõttu stressis ja teie suhted on käärinud pikemat aega. Töötuna käinud palju oma naissugulaste juures ja ilmselt on siis mehe õed ja ema teda sinu vastu töödelnud. Kahjuks tundub vägagi nii. Ja siis see töötusest stressis mees ongi end sinu vastu pööranud ja näeb kõiges süüd sinul. Kui TA libataja ei ole, siis tundub ise ka liiga emotsionaalne plähmerdis olevat. Laseb end liiga palju sellesse vahutamisse kaasata. Mina selliseid lamemaalasi üldse tõsiselt ei võta ja ei viitsiks üldse vaielda ka. Kuidagi reageerida tahad, siis naera lihtsalt üleolevalt kõik nende vandenõuteooriad välja. Ma ei suudaks küll hinge võtta selliste arvamusavaldusi. Liiga rumalad inimesed.

Nüüd oleks küll viimane aeg end kõigest sellest eemaldada. Las mees räuskab omaette. Sina kirjuta (pigem kirjuta, kuna selle mehega ei saa nähtavasti normaalselt rääkida) väga konkreetselt ja lühidalt lihtsalt oma sõnumid. Edastagi lihtsalt see sõnum, et kui tema ei soovi seda asja lahendada, siis lähete lahku ja nii on.

Sina elad lastega oma kodus edasi, tema kolib välja. Las siis siunab seal oma õdede ja emaga.

Kui su lapsed suuremaks saavad, küll panevad ise ka pildi kokku ja saavad aru, kes on kes.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 12:31; 28.04 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

……..Lõppes jutt sellega, et mees lubas lapsed endale võtta ja ütles, et ametnikud arvestavad kindlasti kõike, seda ka, et ma laste tervist puudutavaid otsuseid temaga läbi arutamata teinud olen, jah, vaktsineerimine. Et tema ei teadnudki äkki, et lapsi on vaktsineeritud, aga kui oleks teadnud, siis poleks lubanud ja ütles, et pöördub kohtusse ja nõuab hooldusõigust ja “valuraha”. Kõigil arstivisiitidel on ta kaasas olnud ja kõiki vaktsineerimisi näinud, aga nüüd järsku tema ei teadnud……

Mida sa tahad siit foorumist?

+4
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 09:22; 28.04 12:32; 28.04 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole liba ja kahjuks olen ilmselt liiga emotsionaalne, asi läks nii kiiresti üle võlli kuidagi ja teema tegin ka emotsiooni ajendusel, ilma mõtlemata. Mõtlesin lihtsalt nõu küsida, kui keegi on sarnased inimesed pidanud oma elust välja lõikama, kui asjad rahunevad, aga ei arvanud, et tüli veel suuremaks paisuma hakkab. Palju olengi selle arvele pannud, et tööd ei ole ja inimene on stressis, enne seda tööpuudust ja kodus olemist ei olnud pidevat nääklemist ja õelutsemist.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa oli töötu vandenõuteoreetik juba 90ndatel. Parim, mida mu ema teha sai, oli varakult  minema kolimine. Rahalist toetust me isalt ei saanud, aga vähemalt jäid närvid terveks.  Sama moodi iga kord kui isaga kokku puutusime käis isapoolne maailmapildi mudimine ja ema laimamine. Ema isa kohta kunagi midagi halba ei öelnud meie kuuldes. Olen emale nii tänulik, et ta ’isa peab olema’ ettekäändel kokku ei jäänud. Stabiilne ja rahulik ja eluterve peab olema.

Tee oma lastele teene ja eralda nad sellisest mehest ja tema perekonast, pärast on lapsed ise tänulikud.

+22
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma arvan, et kui see lahkuminek tuleb, siis võiksid proovida hoopis sina seda, et mehelt hooldusõigus ära võtta, kuna tema maailmavaade võib olla lastele ohtlik. Hooldusõiguse puudumine ei tähenda seda, et ta ei tohiks edaspidi lastega kohtuda, lihtsalt ta ei saa sind takistada, kui on vaja otsustada lapse tervise üle või selle üle, kus koolis nad käivad või kus elavad.

Mul on endal üks sõber, kes on pandeemia ajal täiesti ära keeranud. ju su mees on sama rada läinud, eriti veel kui tal kari sugulasi selliseid. Varem ta võiski vähe normaalsem olla, nüüd töötuna ja kõigi nende vandenõuteooriate keskel on talle ka see “mõtle oma peaga” ja “maski sees on ussid” mõjuma hakanud.

Jama on siiski selles, et lapsed ei pruugi kasvades olla sinu moodi, vaid siiski ka mehepoolse suguvõsa moodi. Võib minna nii ja naa. Neile kas jõuab kohale, et isa ja tädid on peast veidike metsapoole või siis hakkavad nad sinu kohta arvama, et sa ei ole normaalne. Ja see ei sõltugi sellest, kas nad isaga veel suhtlevad või ei suhtle. Mingil hetkel küpseb nendes üht või teist rada pidi maailmavaade. On neid uhhuu-uskujaid kasvanud ka peredest, kus sellist eeskuju varem ei ole.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 08:42; 28.04 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa arusaadav. Aga mõtle nii, et sina oled neist kõigist ilmselt kõige mõistlikum ja võiksid vähemalt ainsana siis rahulikuks ja mitteemotsionaalseks jääda. Tõesti ei ole üldse mõtet selliste inimeste süüdistusi hinge võtta. Saan aru, et raske, kui asi puudutab lapsi. Aga kõrvalvaatajana ütleme siin kõik ju, et see suguvõsa on nn “uhhuud” ja ei mõtlegi ratsionaalselt. Lolliga ei ole mõtet vaielda. Ära s*tta puutu jne vanasõnad. Lähtu nendest. Mida emotsionaalsem sa ise oled, seda hullemaks ja tulisemaks see asi lähebki ja lõpuks ongi juba väga üle võlli.

Jah, mees tõenäoliselt ongi töötuse tõttu stressis ja tunneb end ebavajalikuna. Aga see, kuidas ta neile tunnetele väljundi leiab, ei ole ju ok. See, et ta süüdistab sind ja on sinu vastu, pole ok. Ta ei käitu ju kuidagi nii nagu ta sinust hooliks või sulle lojaalne oleks. Praegu on ju totaalselt nii, et tema ja tema pere vs sina. Kirjuta lihtsalt sellest ennast välja.

Olen ka nõus nendega, kes arvavad, et sa lihtsalt suhtled liiga palju selle perega. Ära lihtsalt räägi nendega. Ainult nii palju kui tõesti hädavajalik ja siis ka minimaalsed viisakusväljendid. Ära lase end nendesse konfliktidesse ja vaidlustesse tirida. Las siunavad omaette. Ilmselgelt neil mingi kiiks. Sa ei meeldi mehe perele, kuna pole samasugune uhhuu ja nüüd mehe rohkele vabale ajale on nad saanud talle korralikult ajupesu teha. See pole sul ju lojaalne kaaslane, vaid tõesti mömm ja suss.

Las mees passib seal oma ema juures kaua tahab. Sina tegele oma eluga. Kui mees maha ei rahune ja normaalselt suhtlema ei hakka, siis peategi lihtsalt lahku minema kahjuks. Mis põhjusel üldse mees siiani tööle pole asunud? Otsib ikka tööd?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 12:31; 28.04 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oioi kui tuttav see kõik ette tuleb. minu mehepoolsed sugulased olid ka sellise mentaliteediga. kahjuks kippusid iseendale aegajalt vastu rääkima. kui neil lapsed haiged olid, siis jooksid mööda polikliinikuid, selle asemel et MMS-ist ja nõgesesupist abi saada jne.

kõige hullem oli veel see, et nad olid tõsimeelsed ekre kummardajad ja 100% veendunud et geid ja mustanahalised on nende hädades süüdi. lõpuks muutus täiesti võimatuks nendega suhelda – naisepeksja Kuusik oli nende silmis puhas poiss, kellele vastik president liiga teeb, nad nimetasid ennast “kogu rahvaks” kes tahab EL-ist välja astuda, vihkasid  ERR-i jne. Suhtlemine muutus täiesti võimatuks, lisaks kõigele olid nende tööotsad juhuslikud ja sissetulekud kasinad ning mina siis olin nagu süüdi et normaalset kodu ja stabiilset sissetulekut oman. justkui oleksin neilt midagi ära varastanud.

igatahes lõpetasin selle ossikarjaga suhtlemise ja mees näeb oma lapsi siis kui lubab, et oma sugulaste juurde nendega ei lähe. Õnneks mu enda sugulased on normaalsed, positiivse hoiakuga inimesed ja lapsed ei pea enam selles haiges keskkonnas olema.

+20
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui keegi ütleb, et üks laps on mul loll ja teine vigane, siis tuleb esimese asjana selline tunne, et ei saa sellist asja nii jätta.

Kõik ei ole veel kadunud, sul on veel säilinud muhe huumorimeel ja oskus asju mitte liiga silmaklappidega vaadata. Väga tasakaalukas oled, vast liigagi. Kui minu laste kohta keegi nii räägiks, mul lendaks kaas pealt ja oleksin selle inimese juures kodus platsis ning enne ära ei läheks, kui olen saanud teda vähemalt 2 tundi sõimata. Ja ma ei liialda! (Vähemalt mitte eriti.) Mul on lihtsalt selline temperament, et kogu mehe suguvõsa käib mu ümber kikivarvul ja kõik on minu vastu alati nii lahked ja tunnustavad, ei ole kunagi ka selja taga midagi halba kuulnud. Sinu juttu lugedes mul juba sees kihvatas ja läheks sõimaks ise neid ohmoone sinu eest, hea meelega astun sinu kaitseks välja 🙂

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin lihtsalt nõu küsida, kui keegi on sarnased inimesed pidanud oma elust välja lõikama, kui asjad rahunevad, aga ei arvanud, et tüli veel suuremaks paisuma hakkab. Palju olengi selle arvele pannud, et tööd ei ole ja inimene on stressis, enne seda tööpuudust ja kodus olemist ei olnud pidevat nääklemist ja õelutsemist.

Sarnased inimesed – nagu mehe sugulased? Meest ise? Ole ometi konkreetsem oma soovides.
Ei usu, et väga palju on selliseid, kelle mees laste vaktsineeirmisel kaasas käinud ja pärast süüdistanud, et tema teadmata lapse “tervist kahjustanud”. See on psühhopaat, mitte stress.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 09:22; 28.04 12:32; 28.04 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tead, nendest ähvardusest ära muidugi lase end hirmutada, need on rohkem huumori valdkonnast. Mehel ja tema perel ei ole sinu manipuleerimiseks väga kusagilt kinni hakata, kodu on sinu, välja visata ei saa, sul on töö ja rahaliselt saad hakkama, jäävad ainult kaks varianti: lapsed ja teie emotsionaalne side. Selle viimase ta lasi nüüd eile vastu taevast ise. Mis seal muud enam ikka kui laste kaudu ähvardada. Irw… muidugi, mingid salapärased ametnikud tõstavad lapsed omaenda kodust minema töötu isa juurde, kuna isa räägib neile, et ema lasi nad vaktsineerida ja selle eest tuleks mingil arusaamatul põhjusel TEMALE valuraha maksta! Möhhhh? Mingu rääkigu muidugi. Piisab sul veel lisaks mainida mms-i ja et mehe suguvõsa ei järgi riigi ettekirjutusi koroona leviku tõkestamiseks, sellega kindlustab ta jalamaid, et lapsi talle ainult lastekaitseametniku juuresolekul paariks tunniks näidatakse ja selle va ussitanud maski peab ka enne ette panema.

Sinu asi on nüüd olla vana rahu ja vait kui kult rukkis. Ise ühendust ära võta. Varsti keegi helistab sulle, et sind väheke sõimata ja ähvardada. Sina ära vasta, vaid suhtle ainult kirjalikult taasesitatavas vormis. Mingil hetkel nad saavad ise ka aru, et see laste kaudu väänamine ei päde ja siis läheb tagasi teise variandi peale, emotsioonidega mäng. Mingil juhul ära lase end närvi ajada, muidu ta saab inspiratsiooni minna ametnikele jutustama, et sa oled ebastabiilne hüsteerik. Vasta konkreetselt, rahulikult ja räägi ainult asjast. Siis ta varsti hakkab ilmselt ka tundeid meenutama ja rõhuma, et kuidas sa siis lastelt isa võtad, sa julm perelõhkuja! Siis tuleta talle meelde, kes kodust minema läks ja kes oma peret hoida ei soovinud.

Ülinõme olukord, aga ega teha pole midagi. Sa ära nüüd kohe praegu teegi midagi, las esoteerikud vahutavad, sina ole edaspidi mõistlik ja ratsionaalne.

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 15:14; 27.04 15:25; 28.04 15:29; 03.05 10:29; 03.05 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vohh, las ta läheb jah lastekaitsesse ja kohtusse  ja räägib, kuidas paha ema lapsed ilma tema teadmata ära vaktsineeris (riikliku vaktsineerimiskava järgi) ja nõudku lapsi endale ja valuraha, ise töötu ja tööle minna ei kavatse (aga millegi eest kavatseb lapsi kasvatada, nähatavasti “valuraha” toel). Las ikka räägib kõik südamelt ära, kuidas ema sunnib last maski kandma koos ussidega jnejne. Ma lausa tahaks selle ametniku nägu näha! 😀 Hakkab vähe libaks kiskuma, sest kas nii jaburaks nüüd enne täitsa normaalne olnud mees äkki ja korrapealt läheb…

Mees on ära keerand. Paki tema asjad kenasti kokku ja ütle, et võib need su korterist vabalt valitud ajal ära viia, aga ärgu väga kaua oodaku, muidu annetad ära. Las puhiseb kuskil mujal ja rahuneb maha (kuigi sela emme seltsis seda vist loota pole, et mõistus pähe tuleks). Mehele anna kirjalikult punktid, millega sa rahul ei ole ja mis teie probleem on ja mis edasi teha- tema kolimine, elatis, kohtumiskord.

Ma ei tea, kuipalju on selles loos võimalust taastumisele, või on lahkuminek paratamatu. Kui paratamatu, siis laseks selle kirja lausa juristil koostada, mis on lahkumineku järel isa õigused ja kohustused (kui loodate ära leppida, siis ametikirjadega veel lehvitama ei hakkaks, ikka siis, kui lahutus on kindel).

Aga ühtki suppi ei sööda nii kuumalt kui keedetakse, enne anna aega teil mõlemal maha rahuneda ja natuke mõelda (ei tea, kas mehel seal muidugi lastakse või antakse hagu alla).

Ära lase ennast kiskuda tülidesse vastastikku “minu pere on normaalne ja sina ise oled loll kogu oma suguvõsaga” lõugama- sellest ei tule midagi head nagunii, sa ei õpeta neid ümber elu seeski, vaid valad õli tulle.

Jõudu ja pikka meelt sulle!

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 15:05; 28.04 08:02; 28.04 16:11; 03.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma kiidan sind, et suudad selles emotsionaalses virr-varris säilitada siiski kaine mõtlemise ja huumorimeele.

Ja tegelikult on ka hea, et said siin ennast tühjaks elada ja koormat kergendada, päris sisse seda kõike jätte oleks enda ja ka laste suhtes liiga karm.

Nüüd kus emotsioonid on lahjenenud annaksin sama nõu, mis siin eespoolgi pakutud. Eemaldu emotsionaalselt, tekita endale meeleseisund, et neid pole olemas või täiesti võõrad, niisuguste peale ju leili ei lähe. Suhtlemine mehega ainult emotsiooniväliselt ja ainult argiasjades kui üldse vaja. Nii ei ole neil kuskilt midagi kinni võtta ja teisalt parem, kui ei kuule, mis jama suust välja aetakse ja sind see leili ajaks. Meest üldse ei torgiks ega ei arutaks mingeid laiema perekonna probleeme, las see olla tema ja ainult tema maailm,, milles sinu pole osa.

Sellest vähesest, mida oled kirja pannud, oled hea ja hooliv ema ja kindlasti ka edaspidi. Jõudu sulle emotsionaalse seina ehitamisel, eks see kerkib aegamisi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole liba ja kahjuks olen ilmselt liiga emotsionaalne, asi läks nii kiiresti üle võlli kuidagi ja teema tegin ka emotsiooni ajendusel, ilma mõtlemata. Mõtlesin lihtsalt nõu küsida, kui keegi on sarnased inimesed pidanud oma elust välja lõikama, kui asjad rahunevad, aga ei arvanud, et tüli veel suuremaks paisuma hakkab. Palju olengi selle arvele pannud, et tööd ei ole ja inimene on stressis, enne seda tööpuudust ja kodus olemist ei olnud pidevat nääklemist ja õelutsemist.

Inimene ei ole teflonist ja kuigi soovitused “säilita rahu” või “ära võta südamesse” on ju igati kenad, olen ma kindel, et kui soovitaja ise samasse olukorda satuks – seni igati adekvaatne ja toetav kaaslane on täiesti ära pööranud ja tegeleb lülitiklõpsutamisega – ei suudaks ka tema nii rahulikuks jääda. Nii et sinu tunded on normaalsed. Lihtsalt ära lase neil oma otsuseid mõjutada.

Perekonnaelu jätkamise osas – mees lahendas selle olukorra sinu eest ära. Paugutas uksi, lahkus kodust kohvriga, lõikas ennast ise ära. See otsus on nüüd tehtud, selle kallal enam pead vaevama ei pea. See oli tema valik ja las ta jääbki nüüd selle juurde.

Nüüd on sul kõige targem natukenegi oma elu alusmüüre kindlustada, st mehe ähvarduste vastu pisut valmistuda. Kuigi need pole eriti usutavad, peab igaks juhuks siiski valmis olema. Pöördu näiteks lastekaitseametniku poole ise ja pea temaga nõu. Ütle, et mees tegi sellise ähvarduse ja sellistel põhjustel. Ametnikule katsu faktid esitada ilma omapoolsete hinnanguteta. Võid ka psühholoogilise nõustaja poole pöörduda, kaaslase selline ootamatu käitumine ajab rööpast välja küll ja abi otsimine on põhjendatud. Alusta nt kriisiabi.ee

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 21:00; 28.04 21:37; 28.04 21:51; 28.04 21:58; 03.05 07:35; 03.05 11:38; 03.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldasin perenõustamise teemat, aga sinna vägisi kedagi viia ei saa kahjuks, mingi kavalusega meelitada ka mitte.

Perenõustamisse ei saa ei jõuga ega kavalusega, aga lastekaitseametniku juurde saad sa küll lasta meest ametnikul endal kutsuda – mina tegin nii, kui eksmees lapsele antud lubadusi ei täitnud, võtsin ise ametnikuga ühendust ja palusin tal mehe koos minuga vestlusele kutsuda. Ametniku pöördumine tavaliselt pole asi, mida kergekäeliselt eirata. Saimegi ühe laua taga kokku ja midagi saime selgemaks ka. Neid kohtumisi oli meil mtu kokku lepitud, eks ilmus umbes pooltele kohale.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 21:00; 28.04 21:37; 28.04 21:51; 28.04 21:58; 03.05 07:35; 03.05 11:38; 03.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähvardas seda ka, et kui lahkuminek tulema peaks, siis tema ametlikult tööle minna ei kavatse, sest ei kavatse mulle midagi maksta.

ja ka seda osa võtad täiesti rahulikult. Muidugi on mehel võimalik töötada mustalt, et lastele elatist mitte maksta, ka mitte seda praeguseks vähendada plaanitavat miinimumi. Aga sinul on võimalik mehe vastu siiski elatse hagi sisse anda, lihtsalt õigluse nimel, et lapsed ei peaks kunagi hiljem isale toetust maksma, et oleks tõestatud, et isa neid ju ka ei toetanud.

Või siis ka juhuks, et kui ta uuesti tööle läheb, siis ta ikkagi maksab lastele ise elatist, kui mitte kohe, siis ehk aastate pärast, aga abiks ikka. Mõlemal tulemuse korral oled sa oma laste heaks teinud kõik, mis sinu võimuses ja rohkem polegi vaja. Mehe provokatsioonidele ei pea alluma, seaduse piire ei pea ületama, aga seda, millele sul on seaduslik õigus, peab ikka tegema.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 21:00; 28.04 21:37; 28.04 21:51; 28.04 21:58; 03.05 07:35; 03.05 11:38; 03.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lahkuks sealt koos lastega. Ei imesta kui mõne ajapärast tulevad ettepanekud laste soovahetuseks ja teab milleks veel….

Ja kui mees juba mustalt töötamist räägib, et lastele mitte maksta siis veelgi enam tasuks minema minna ja normaalne mees leida. Sellise mõttekavaga isik ei vääri mehe nime…..

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tänan erinevate heade soovituste eest ja võimaluse eest ennast tühjaks kurta; sõbrannadega selliseid asju lahata miskipärast ei julge. Avastasin ka, et kuigi pean ennast igati ratsionaalselt inimeseks, on asju ikkagi väga hea üldisest minapildist natuke eemalt vaadata, palju enda käitumisest saab teise nurga alt üle analüüsida. Igaks juhuks võtsin tasuta õigusabi, aga loodan asju rahulikult siluda, sest abikaasa on lastele väga hea isa ja kasvõi normaalse ja rahuliku suhtlemise tahaksin tagada.

Tänan veelkord südamest!

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbrannadega selliseid asju lahata miskipärast ei julge.

Olgem ausad, su polegi neid. Sõpradest rääkimata.

+1
-35
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

4 postitusega juba selgub, et tahaks mehest lahku minna.

Ta tahab perekoolikate heakskiitu, et seda teha. See, mida ta ise arvab või tunneb, pole tema jaoks hetkel oluline.

Ta tahab kuuluda kuhugi suurde gruppi, ta tahab olla tõeline perekoolikas.
Ja kindlasti ta valib ka Kaja Kallast.

Tal puudub oma isiklik mõtlemisvõime, ta tahab kuuluda karja, olla selle liige.

+3
-33
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

TA peab end ratsionaalseks inimeseks? Täielik hüsteerik ju. Mul sugulase vennanaine täpselt samasugune, et kohe ähvardab meest lahutusega, kui TEMALE ei sobi mehe perekond, kui mingi asi ei lähe nii nagu tema tahab jne. On peas välja mõtelnud, et on oma provintsilinna Kardashian ning teiste roll on kuuletuda. Igaühel oma tõekspidamised ja arvamused, nõus olen sellega, et teise pere lastele oma veendumusi peale ei tohi suruda. Meie pere kangelanna seda just teeb, aga hoidku Jumal, kui asi oleks vastupidine.

+2
-33
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tundub, et TA mehe perekond on siit neid puudutava teema ülesse leidnud. Uhhuude kohta üllatavalt hea saavutus.

+31
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 21:41; 29.04 15:51; 02.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA peab end ratsionaalseks inimeseks? Täielik hüsteerik ju. Mul sugulase vennanaine täpselt samasugune, et kohe ähvardab meest lahutusega, kui TEMALE ei sobi mehe perekond, kui mingi asi ei lähe nii nagu tema tahab jne. On peas välja mõtelnud, et on oma provintsilinna Kardashian ning teiste roll on kuuletuda. Igaühel oma tõekspidamised ja arvamused, nõus olen sellega, et teise pere lastele oma veendumusi peale ei tohi suruda. Meie pere kangelanna seda just teeb, aga hoidku Jumal, kui asi oleks vastupidine.

Ära luuleta, sa pole eriti andekas

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 18:47; 29.04 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oioi kui tuttav see kõik ette tuleb. minu mehepoolsed sugulased olid ka sellise mentaliteediga. kahjuks kippusid iseendale aegajalt vastu rääkima. kui neil lapsed haiged olid, siis jooksid mööda polikliinikuid, selle asemel et MMS-ist ja nõgesesupist abi saada jne.

kõige hullem oli veel see, et nad olid tõsimeelsed ekre kummardajad ja 100% veendunud et geid ja mustanahalised on nende hädades süüdi. lõpuks muutus täiesti võimatuks nendega suhelda – naisepeksja Kuusik oli nende silmis puhas poiss, kellele vastik president liiga teeb, nad nimetasid ennast “kogu rahvaks” kes tahab EL-ist välja astuda, vihkasid ERR-i jne. Suhtlemine muutus täiesti võimatuks, lisaks kõigele olid nende tööotsad juhuslikud ja sissetulekud kasinad ning mina siis olin nagu süüdi et normaalset kodu ja stabiilset sissetulekut oman. justkui oleksin neilt midagi ära varastanud.

igatahes lõpetasin selle ossikarjaga suhtlemise ja mees näeb oma lapsi siis kui lubab, et oma sugulaste juurde nendega ei lähe. Õnneks mu enda sugulased on normaalsed, positiivse hoiakuga inimesed ja lapsed ei pea enam selles haiges keskkonnas olema.

Ma vaatan, et elu on sind mehe kaudu normaalsete inimestega kokku viinud. Arvan, et nende jaoks oli ikka päris hull, kui perre on tulnud inimene, kes kummardab pimesi ükskõik mida ja leiab koguni, et laimamine ja umbluu ajamine on täitsa okei suhtlusviis.
Mul on su mehe pere pärast hea meel, et selline sektant perest edaspidi eemal hoiab.

0
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodan asju rahulikult siluda, sest abikaasa on lastele väga hea isa

Ee, mida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan, et elu on sind mehe kaudu normaalsete inimestega kokku viinud. Arvan, et nende jaoks oli ikka päris hull, kui perre on tulnud inimene, kes kummardab pimesi ükskõik mida ja leiab koguni, et laimamine ja umbluu ajamine on täitsa okei suhtlusviis. Mul on su mehe pere pärast hea meel, et selline sektant perest edaspidi eemal hoiab.

Peale põhikooli võiks sinusugused edasi õppida enda raha eest. Ei ole mõtet maksumaksja raha kulutada sellistele hariduse andmiseks.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 21:41; 29.04 15:51; 02.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodan asju rahulikult siluda, sest abikaasa on lastele väga hea isa

Ee, mida?

Teemaalgataja olen. Niimoodi jah, tundub kaheldav väide, aga mõtlesin seda, et laste jaoks on aega, kuulab muresid, lohutab, mängib. Lihtsalt tõekspidamised on kummuli lükatud. Lapsed armastavad teda isana ja nende eest arvamust kujundada ma ei taha enne, kui nad seda ise teha oskavad.

Paar kommentaari ülevalpool tunduvad väga tuttavas stiilis väljenduse pärast, arvasin, et mehe õdesid siit ei leia, sest lubasid mõlemad perekooli boikoteerida, sest nende blogivast abielupaarist iidoleid on siin foorumis koledal kombel taha kiusatud, ju siis söövad oma sõnu ja põhimõtteid.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvasin, et mehe õdesid siit ei leia, sest lubasid mõlemad perekooli boikoteerida,

Hö hö hö.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.04 21:00; 28.04 21:37; 28.04 21:51; 28.04 21:58; 03.05 07:35; 03.05 11:38; 03.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuleb pähe ainult üks blogijatest abielupaar, keda perekoolis nokitakse, marimellid. Kuidas nemad iidoliteks sobivad sellele kambale, neil on ju vähemalt vanem laps “vigaseks süstitud” ehk vaktsineeritud? Ae, teie õeksed, kui te seda ei tea, siis tuhnige natuke blogi ajaloos, seda on mitu korda mainitud.

Kuidas muidu on, kas mees ikka emme põlle all peidus? Saadab sealt mingeid pompöösseid SMS-e ka? Minu meelest küll ei ole tegu hea isaga, kui ta uhab kodust teadmata ajaks minema, nii et lastele head aega ka ei ütle. Sa pead selge vahe sisse tegema, täiesti usutav, et varem ta oligi hea isa lastele, aga praegu ta seda küll enam ei ole, sest kreisipöörade geenipärand ja kasvukeskkond sai lõpuks mõjule.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.04 15:14; 27.04 15:25; 28.04 15:29; 03.05 10:29; 03.05 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mulle tuleb pähe ainult üks blogijatest abielupaar, keda perekoolis nokitakse, marimellid. Kuidas nemad iidoliteks sobivad sellele kambale, neil on ju vähemalt vanem laps “vigaseks süstitud” ehk vaktsineeritud? Ae, teie õeksed, kui te seda ei tea, siis tuhnige natuke blogi ajaloos, seda on mitu korda mainitud.

Kuidas muidu on, kas mees ikka emme põlle all peidus? Saadab sealt mingeid pompöösseid SMS-e ka? Minu meelest küll ei ole tegu hea isaga, kui ta uhab kodust teadmata ajaks minema, nii et lastele head aega ka ei ütle. Sa pead selge vahe sisse tegema, täiesti usutav, et varem ta oligi hea isa lastele, aga praegu ta seda küll enam ei ole, sest kreisipöörade geenipärand ja kasvukeskkond sai lõpuks mõjule.

</p>
Kusjuures ei ole Marimellid, nad loevad Inno ja Irja blogi. Abikaasa on endiselt oma ema ja õe juures, saatis eile sõnumi, et minuga ei ole mõtet rääkida, kui ma nagunii kuulata ei taha, aga täna hommikul helistas ja ütles, et ta tahaks koju tulla. Vastasin, et ise ta ennast välja viskas, keegi ust kinni naelutanud ei ole. Mul on see hingelise erutuse seisund vist üle läinud, sest nüüd ajab naerma. Küsisin ema käest, et kui mees koos enda emaga peaks koju tulema, kas ta äkki tuleks ka selleks arenguvestluseks kohale, las siis emad räägivad omavahel. Tütar helistas isale ja rääkisid täitsa normaalset juttu.

Natuke selline mulje jääb tujust, nagu oleks sealpool mingi sõnelemine olnud, aga mine sa tea. Ootan igal juhul. Koos emaga.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.04 13:41; 27.04 14:59; 27.04 15:16; 27.04 15:40; 28.04 12:13; 28.04 12:47; 29.04 14:38; 03.05 01:14; 03.05 10:50; 03.05 12:40; 03.05 13:00; 03.05 17:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe vandenõuteoreetikutest pere ja tülid