Esileht Pereelu ja suhted Mehe vangi minek.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 127 )

Teema: Mehe vangi minek.

Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

+3
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei pea ju praegu mingeid otsuseid tegema. Ela päev korraga ja vaata, mismoodi läheb, mismoodi teie suhe olema saab, kuidas sa hakkama saad eluga. Äkki saad mehest eemal olles enda kohta midagi uut teada, näed enda elu teisiti.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei ootaks ma teda ära ja teeksin selle ka kohe üheselt selgeks. Never ei elaks inimesega, kes teeb teadlikult midagi sellist, mille eest ta vangi pannakse. Eestis ei panda vangi just eriti kergekäeliselt.

+38
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei pea ju praegu mingeid otsuseid tegema. Ela päev korraga ja vaata, mismoodi läheb, mismoodi teie suhe olema saab, kuidas sa hakkama saad eluga. Äkki saad mehest eemal olles enda kohta midagi uut teada, näed enda elu teisiti.

Mis suhteid siin enam olla saab? Kui mehega enam suhelda ei saa,ega koos enam ei ole. Teadagi,et nii tunded kui kõik muu ajapikku hääbub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suhteid siin enam olla saab? Kui mehega enam suhelda ei saa,ega koos enam ei ole. Teadagi,et nii tunded kui kõik muu ajapikku hääbub.

Oleneb ikka suhtest. Kui suhe on vilets, siis muidugi laguneb kohe. Kui suhe on sügav, siis oodatakse ka aastaid ja antakse paljugi andeks.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paariks aastaks vangi.

Eestis PAARIKS AASTAKS vangi? Mis rasket ta korda saatis? See vist ikka päris suur rikkumine või juba korduv rikkumine, kui päriselt vanglas peab seda karistust kandma, mitte koduarestis?

+33
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suhteid siin enam olla saab?

No alustuseks soovivad lapsed oma isa selle kahe aasta jooksul külastada või ma eksin? Lähevad ise kohale või? Ema peab ju kaasas olema?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanglas on perekülastuse toad olemas… kui ta hästi käitub, siis saab. Eks see mingi varavastane kuritegu oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

Ei tea, ei suhtle selliste inimestega.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

Selgroogu on Sul vaja . Täiskasvanud mees oma tegude tagajärjel pannakse vangi riigi raha eest tasuta sööma ja naine samal ajal pidagi lapsi üleval, kasvatagu , toitku neid 24/7. Enda elu üldse oluline pole või eladki ainult mehe heaolu nimel? Mõtled, jalad ristis truult vangi koju oodata..kui …  saab olla üks naine, ema

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

Tavaliselt on sellistel meestel suht harimatud naised, kes võtavad samasugused kriminaaõid oma ellu. Aga käivad meest vanglas külastamas. Ja kui mees välja saab, siis kooselu jätkub. Sellised rumalad naised.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jopakolla, kui mu abikaasal peaka midagi sellist välja tulema, siis oleks küll tsau pakaa. Laste eest võitleks otsutusõiguse ka. Mingite vangidega ei lävi, ammugi ei oleks abielus nendega, öäkk.

Kuid õnneks ma ei abiellunud mingi kohaliku küla “kõige vingema kaagiga” kah. Aga muidugi tore, et igast ossr ka kodustada üritatakse, ossidele see kindlasti meeldib 🙂

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne, kui keegi pannakse vangi – toimub uurimine, kohtumenetlus, siis vaieldakse veel otsuse üle. See ei ole nii, et mees tuleb koju ja ütleb – kallis, homsest lähen kaheks aastaks vangi. Lisaks on veel otsuse jõustumiseks aeg, siis alles tuleb vanglast teade, millal peab kohale ilmuma jne.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See või kokkusattumus? https://epl.delfi.ee/artikkel/120140534/pedofiil-pereringist-pereisa-leidis-abikaasa-sunnipaevalt-endale-lapseealise-armukese

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See või kokkusattumus? https://epl.delfi.ee/artikkel/120140534/pedofiil-pereringist-pereisa-leidis-abikaasa-sunnipaevalt-endale-lapseealise-armukese

Minu elukaaslasel pole sellega mingit pistmist.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

Tavaliselt on sellistel meestel suht harimatud naised, kes võtavad samasugused kriminaaõid oma ellu. Aga käivad meest vanglas külastamas. Ja kui mees välja saab, siis kooselu jätkub. Sellised rumalad naised.

Ei nõustu, tööalaselt tean, et ka  haritud naised abielluvad vangidega. Minu jaoks on paar täielik müstika, kuidas sellised kenad, kõrgharidusega selliseid valikuid teevad.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale?

Aga miks ta ei mõelnud nende inimeste peale, kellele ta oma tegudega halba tegi?
Miks tal pole arusaama õigest-valest, heast ja halvast?
Mõte enda naistest ja lastest ei pea olema see, mis hoiab inimest õigel teel. Miks ta üldse neid tegusid tegi?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurjategija ei mõtle sellele, mis ta oma lähedastele teeb, ta mõtleb vaid sellele, et mina vahele ei jää. Alles siis, kui sisse kukub, siis hakkab kahetsema (kas tegu või vahele jäämist).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See või kokkusattumus? https://epl.delfi.ee/artikkel/120140534/pedofiil-pereringist-pereisa-leidis-abikaasa-sunnipaevalt-endale-lapseealise-armukese

Seda ei pandud vangi ju. Sai kaks aastat tingimisi. Aga mis teemaalgataja mehest puutub, siis oleks tõesti huvitav teada, mida te tegi. Eestis tavaline taks ongi tingimisi, trahv või mingi 30-päevane šokivangistus. Et reaalselt 2 aastat vanglat saada, peab ikka pingutama.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see kaks anti siis kokkuleppemenetlusega, või kohtuga?
Kui tahad lihtsat vastust siit saada, siis võiks öelda, et kui tema tegu on täiesti sinu väärtushinnangute vastu, siis ei ootaks. Kui see pole nii hull asi ei sinu ega kellegi teise jaoks ja sa annad teada, et sa ootad tagasi täiesti muutunud inimest, muidu mitte, siis ehk saab oodata, kui ta muutub. Seda saad kontrollida ja teada iga kell, kui tema sinuga suhtleb. Tema suhtumisest. Et kas sulle ütleb ise, et kahetseb ja on teinud valesti ja et kellele ja mida. Või on keegi süüdi. Ilmselt tead seda juba praegu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub, mis ta tegi. Kaheks aastaks kinni minna võib roolijoodik, seksuaalkurjategija, narkovahendaja, perevägivaldur. Reeglina aga mitte esmakordse kuriteo eest. Tavaliselt eelneb sellele teine karistus, mille eest on saadud tingimisi karistus. Vahel on inimene saanud oma teo eest ka käitumiskontrolli või üldkasuliku töö, mille tingimusi on siis rikutud ja vangi läheb inimene lõpuks selle tõttu, et pole tingimusi täitnud.

Kui nüüd selline teekond ka sinu elukaaslase puhul läbi käidud on, siis saadaks põrgusse.

Kui tegemist on tõesti esimese kuriteoga, siis loeks hoolega kohtulahendit ja vaataks, mis selle teo asjaolud olid. Siis otsustaks.

Kui nüüd mees sai kaks aastat, saab ta heal juhul välja juba aasta pärast jalavõruga.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei nõustu, tööalaselt tean, et ka  haritud naised abielluvad vangidega.

Isegi vangivalvurid abielluvad vangidega, seda on juhtunud Eestis ka, ei ole  vanglafilmide teema. Vot on müstika jah. Hoopis iseasi on ju, kui elada koos ja siis tuleb kuritegu välja, või armuda ja abielluda (vanglas) juba süüdimõistetud kaagiga.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub, mis ta tegi. Kaheks aastaks kinni minna võib roolijoodik, seksuaalkurjategija, narkovahendaja, perevägivaldur. Reeglina aga mitte esmakordse kuriteo eest. Tavaliselt eelneb sellele teine karistus, mille eest on saadud tingimisi karistus. Vahel on inimene saanud oma teo eest ka käitumiskontrolli või üldkasuliku töö, mille tingimusi on siis rikutud ja vangi läheb inimene lõpuks selle tõttu, et pole tingimusi täitnud.

Kui nüüd selline teekond ka sinu elukaaslase puhul läbi käidud on, siis saadaks põrgusse.

Kui tegemist on tõesti esimese kuriteoga, siis loeks hoolega kohtulahendit ja vaataks, mis selle teo asjaolud olid. Siis otsustaks.

Kui nüüd mees sai kaks aastat, saab ta heal juhul välja juba aasta pärast jalavõruga.

Ei taha laskuda tetailidesse. Ligi kaheks aastaks määrati vangistus. Hetkel lihtsalt mõtlen,et kas ta peab kõik selle aja ära istuma või saab enne mingil tingimusel välja. See vist oleneb kuidas ta seal käitub?

0
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

Tavaliselt on sellistel meestel suht harimatud naised, kes võtavad samasugused kriminaaõid oma ellu. Aga käivad meest vanglas külastamas. Ja kui mees välja saab, siis kooselu jätkub. Sellised rumalad naised.

No see naise intellektitase ja hariduspagas on ju mõttemalist ja kirjaviisist näha. Ma ei räägi ainult grammatikast. Juba mõttteviis, et paadunud kurjategijast mees oleks suutnudmõelda järjekordse kuriteo eel laste peale, on naiivsuse tipp. “Ei, vat täna ma ei varasta seda rahakotti, sest see oleks mul kaheksas vargus, mind pandaks vangi ja laste pärast ma nüüd kaheksandat inimest paljaks ei varasta”.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha laskuda tetailidesse. Ligi kaheks aastaks määrati vangistus. Hetkel lihtsalt mõtlen,et kas ta peab kõik selle aja ära istuma või saab enne mingil tingimusel välja. See vist oleneb kuidas ta seal käitub?

Jah, sellest sõltub ka. Esimene võimalus enne tähtaega välja saada avaneb poole vangistuse kandmisel elektroonilise valvega. Peab olema koht kus elada ja kuhu saab valvet paigaldada – elekter, mobiililevi. Kõik täisealised ja korteri omanik peavad olema nõus, et inimene seal elama hakkab. Kasuks tuleb, kui on olemas töökoht. Kui mehele vanglas pakutakse sotsiaalprogrammi läbimise võimalust, tuleb seegi kasuks. Samas ennetähtaegsel vabanemisel vaadatakse ka isiku kogu karistatust, ehk siis ka seda, mis ta ennem praegust vangistust teinud on.  Juhul, kui inimene sel korral veel vangist välja ei saa, tekib peatselt uus võimalus juba ilma võruta vabaneda, mõned ei tahagi võruga välja saada, kuna selle tingimused on väga karmid. Oodatakse ära ilma võruta vabanemise aeg. Kui inimene saab ennem tähtaega välja, jääb talle ikkagi veel kriminaalhooldus erinevate lisakohustustega. Leidub ka neid, kes eelistavad karistuse lõpuni ära kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne, kui keegi pannakse vangi – toimub uurimine, kohtumenetlus, siis vaieldakse veel otsuse üle. See ei ole nii, et mees tuleb koju ja ütleb – kallis, homsest lähen kaheks aastaks vangi. Lisaks on veel otsuse jõustumiseks aeg, siis alles tuleb vanglast teade, millal peab kohale ilmuma jne.

Tore, et oled nii hästi kursis, aga mis see siia puutub?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne, kui keegi pannakse vangi – toimub uurimine, kohtumenetlus, siis vaieldakse veel otsuse üle. See ei ole nii, et mees tuleb koju ja ütleb – kallis, homsest lähen kaheks aastaks vangi. Lisaks on veel otsuse jõustumiseks aeg, siis alles tuleb vanglast teade, millal peab kohale ilmuma jne.

Tore, et oled nii hästi kursis, aga mis see siia puutub?

Eks tal nii mõnigi ossist elukaaslane kinni istunud.

+3
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab, kumb teemaalgatajat rohkem häirib – kas see, et peab nüüd paar aastat meheta olema? Või see, et mees on kurjategija? Normaalset naist häiriks viimane ilmselt rohkem.

Samas, kui olete nii kaua juba koos elanud, siis ei usu mina, et mehe kalduvus kuritegevusele mitte kuidagi välja ei paistnud. Ju teadsid, et mehele meeldib varastada või näiteks purjuspäi ringi sõita või narkotsi panna, aga see polnud probleem. Probleem on vaid selles, et ta vahele jäi ja sina oled nüüd meheta.

Isiklikult ei teeks mitte iiagli ühegi vanglataustaga inimesega tegemist. Sellise mehe jätaksin kindlasti kus see ja teine. Õigemini, ma ei hakkakski kurjategija mentaliteediga mehega kunagi midagi aretama. Ja ära sa ütle, et varem mitte kunagi ei ole tal selliseid probleeme olnud või et sa ei teadnud sellest midagi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe väga valed valikud saadavad teda paariks aastaks vangi. Sellest teada saamine viis mind ikka korralikult endast välja. Hetkel tohutult segased tunded. Kuidas mees sai mulle nii teha ja lastele? Nüüd pean kõigega üksi hakkama saama.Miks ta ei mõelnud enne tegusi minu ja laste peale? Mida teeksite teie? Kas ootaksite oma mehe ära? Või elaksite edasi ainult lastele. Ma ei ole selles kindel,et vangla meest muudab,pikk eemalolek kindlasti muudab meid kõiki Eriti mind ja lapsi.

Tavaliselt on sellistel meestel suht harimatud naised, kes võtavad samasugused kriminaaõid oma ellu. Aga käivad meest vanglas külastamas. Ja kui mees välja saab, siis kooselu jätkub. Sellised rumalad naised.

Ei nõustu, tööalaselt tean, et ka haritud naised abielluvad vangidega. Minu jaoks on paar täielik müstika, kuidas sellised kenad, kõrgharidusega selliseid valikuid teevad.

Need on täiesti kindlasti madala enesehinnanguga naised. Või siis lihtsalt meeleheitel naised, kes tahavad meest, aga ei suuda normaalsete seast kedagi leida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 127 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe vangi minek.