Esileht Pereelu ja suhted Mehe vend

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mehe vend

Postitas:
Kägu

järg…

mehe vend on kindlasti noorem ja TA vaatas mingi hetk, kui oma mehest tüdinud juba, et oo päris kompu vend ja noorem ka. Võrgutas vaese noormehe ära ja sisuliselt sundis teda aastaid olema armukeses või muidu räägib vanemale vennale (abikaasale) ära. Nüüd sai noormehest mees ja tal sai sellest mutist kõrini. Ja no TA teine laps…., aga ka sellest pole lugu, sest vennad on ühte nägu. Kõik jääb perre.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

järg…

mehe vend on kindlasti noorem ja TA vaatas mingi hetk, kui oma mehest tüdinud juba, et oo päris kompu vend ja noorem ka. Võrgutas vaese noormehe ära ja sisuliselt sundis teda aastaid olema armukeses või muidu räägib vanemale vennale (abikaasale) ära. Nüüd sai noormehest mees ja tal sai sellest mutist kõrini. Ja no TA teine laps…., aga ka sellest pole lugu, sest vennad on ühte nägu. Kõik jääb perre.

Või on need teemad perekooli elushoidmiseks 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Rõve hoor oled ja täiest väärtusetu vennakargaja

See-eest on mees tubli ja eeeskujulik. Põrutas oma venna naist, aga no see on meeste tavaline käitumine, ei saa etteheiteid teha. Nii käituvad kõik mehed, kohe kui väikegi võimalus avaneb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oleks see vend midagi kargutanud kui vennanaisel poleks jalad harki vajunud. Mõni ongi sündinud hoor

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõigile tuleb ära rääkida- mehele, pruudile ja ämmale- äiale. Ausus on kõige tähtsam!

Ja lastele ka ikka, ära unusta lapsi!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, ma arvan et ma tunnen sind. Mina panen seda su meest, oleme väga kirglikud ja hea on olla, aga mõtlen ka et peaksin sulle kõik ära rääkima. Natuke kaalun veel ja uurin perekoolist, ja siis tulen rääkima. Tsauki-pauki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, ma arvan et ma tunnen sind. Mina panen seda su meest, oleme väga kirglikud ja hea on olla, aga mõtlen ka et peaksin sulle kõik ära rääkima. Natuke kaalun veel ja uurin perekoolist, ja siis tulen rääkima. Tsauki-pauki.

Oot-oot, hoopis mina seksin selle vennaga. No ja kui kõik ausalt ära rääkida, siis sinu mehega ka. Jube kirglik ja mõnna.

Aga, teemaalgataja, saaks kokku? Teeks väiksed kohvid ja veinid ja… Äkki on meil ka kirglik ja mõnna?

 

Kirjuta mulle p.pasolini@hot.ee

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelik murekoht ongi see, et kuidas sa ütled mehele, et lapsed ei ole ok ja tegelikult tahad sa kõikide meestega k…..a k.a venna, äia , onu, sõbrannade meestega jnd.

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oleks see vend midagi kargutanud kui vennanaisel poleks jalad harki vajunud. Mõni ongi sündinud hoor

Mõlemad on rõvedad. Vend on samasugune litsmees ja veel väga vilets vend.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riku oma pereelu ara jah. Kyll parast jouad nutta jakahetseda, täna olgu ponev! Eks seda ponevust otsi ka naised kes vangidele kirjutavad ja parast tappa saavad.  Hea ja turvaline mees on igav!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe vend