Esileht Pereelu ja suhted Mehed ja lapsed naiste eludes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Mehed ja lapsed naiste eludes

Postitas:

Mõtisklesin siin täna oma sõprusringkonna ja sugulaste üle. Minu tutvusringkonnas on väga palju neid naisi, kellel on mitme erineva mehega mitu last. Mu ämmal on 3 last kolme erineva mehega, mu vanal klassiõel on lausa 4 last kolme erineva mehega. Neid näiteid võib tuua tänapäeva maailmas miljoneid. Miks on vaja naistel iga mehega lapsi saada, kellega vähegi koos elatakse?? Kas niisama koosolemine pole piisavalt rahuldust pakkuv? Lihtsalt huvi pärast vastake, kellel on mitu last mitme erineva mehega. Mille jaoks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 21:43; 08.02 22:15; 14.02 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiivselt loodetakse:

-meest kinni hoida
-raha hakata välja pressima
-emapalk, ajutine sissetulek
-abordi vastased- tuleb mitu tuleb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 21:53; 08.02 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on kolm last kahe erineva mehega.
olen alati tahtnud palju lapsi, aga esimene mees üle 1 lapse ei soovinud. arvatavasti oleksin valmis ka kolmanda mehega lapsi saama (hetkel teise mehega suhted sassis, aga üksi jääda elu lõpuni küll ei plaani).

paraku elu on keerulisem kui algselt planeeritud ja miski pole jääv, eriti armastus ja suutmine koos sama katuse all eksisteerida.

noorena vaatasin isegi imelikult naisi, kellel lapsed eri perenimedega.

aga mida siis teha kui kooselu ei õnnestu ja uus elukaaslane tekib? ainult sellepärast, et teised viltu ei vaataks jätta lapsed saamata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest rumal küsimus.

Kui naine tahab veel lapsi saada nii kui nii.
Kui hakkad uue mehega koos elama, siis usud tema headusesse mitte ei eelda, et see paneb varsti nelja tuule poole ajama.
Mees (uus) soovib samuti armastatud naisega lapsi saada.
Majanduslik sõltumatus ehk nii mõnigi ema annab endale aru, et mees ja lapsed ei pea käima terve elu käsikäes, vaid ta suudab vajadusel lapsed ise üles kasvatada.

Selliste asjaolude koosmõju.
Rääkida suhte pikkusest on naiivne, 10 aastat kooselu ei garanteeri mehe püsimajäämist, elu näitab hoopis vastupidist.

PS! Mul lapsed kõik ühe mehega, aga no mis kurat see minu asi on, mitme erineva mehega kellegil lapsed on, kui ta nendega kenasti hakkama saab?
Ma olen sunnitud siin vastu küsima, et mille pärast on vaja inimestel võõrastesse eludesse oma nina toppida ning veel nii kriitiliselt? Mis rahuldust see pakub, kas oma elus ei ole piisavalt rõõmsaid sündmusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:02; 08.02 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enda vanemate tutvusringkonna ja enda tutvusringkonna põhjal sellist trendi ei tähelda.
Kooselude rohkust ning laste arvu on minu arvates kohatu omavahel siduda.
Eelnev kägu ütles ilusasti ära – igaüks elab nii hästi või halvasti kui oskab. Pole teiste kritiseerida. Fakt on et lapsed sünnivad ikka armastusest. Armastada võib elu jooksul ka mitut meest.
Ise ootan oma mehega 3. last. Minu limiidid on täis. Kui eluteed peaks lahku minema, rohkem lapsi ei soovi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teinudki seda teemat halvustamiseks. Lihtsalt arutamiseks.
Mind ajendas seda tegema minu ämm ja äi. Ämmal on 3 last kolme mehega. Äial on Eesti peale 5 last, lapsed omavahel ei suhtle.
Pole isegi enam esimeses nooruses. Lapsi on suhete peale 1. Siiani olen veel lapse isaga koos. Kui peaks lahku minema siis rohkem lapsi ei soovi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 21:43; 08.02 22:15; 14.02 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 1 laps olemas, ning olen kindlalt otsustanud, et soovin neid veel saada. See oli sama kindel ka siis, kui veel vallaline olin, lihtsalt siis otsustasin, et kasutan spermapanga abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:31; 09.02 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei teinudki seda teemat halvustamiseks. Lihtsalt arutamiseks.
Mind ajendas seda tegema minu ämm ja äi. Ämmal on 3 last kolme mehega. Äial on Eesti peale 5 last, lapsed omavahel ei suhtle.
Pole isegi enam esimeses nooruses. Lapsi on suhete peale 1. Siiani olen veel lapse isaga koos. Kui peaks lahku minema siis rohkem lapsi ei soovi ka.[/tsitaat]

Kui sa lahku peaksid minema, siis tegelikult sa ei tea, mida siis mõtled. Ära iial ütle iial, nagu tihti öeldakse. See, et ämmal-äial on lapsed nagu on – jällegi, kas nende lahuselavad emad-isad käitusid õiglaselt, nt eksnaised lubasid äial oma lapsi näha nii, nagu ta tahtis? See, et lapsed omavahel ei suhtle, ei tähenda, et äi oleks halb inimene. Vahel otsustataksegi, et nii on parem.

Tegelikult kumab sinu jutust siiski halvustav toon, kahjuks. Aga elu on nii värvikirev, et sina ei saa iial anda adekvaatset hinnangut olukorrale, teiste eludele. Oled justkui uhke, et sul on üks laps ühe mehega, tubli, aga kas sul on ka tore mees? Kui jah, siis järelikult neist erinevatest meestest hoolimata on ämm olnud hea ema. On seal siis enam vahet, kes kellega kunagi koos oli, kui lapsed on õnnelikult kasvanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:02; 08.02 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei teinudki seda teemat halvustamiseks. Lihtsalt arutamiseks.
Mind ajendas seda tegema minu ämm ja äi. Ämmal on 3 last kolme mehega. Äial on Eesti peale 5 last, lapsed omavahel ei suhtle.
Pole isegi enam esimeses nooruses. Lapsi on suhete peale 1. Siiani olen veel lapse isaga koos. Kui peaks lahku minema siis rohkem lapsi ei soovi ka.[/tsitaat]

Ära tee väljagi, paljud tunnevad end lihtsalt puudutatult, mis teha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 21:53; 08.02 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu ämm ja äi on ilmselt siiski erandlikud – õnneks. Samas kolm last kolme mehega on veel täitsa normaalne. Mina näiteks ei vaata mitte niivõrd, mitme mehega, vaid mitu last? Kui on saadud kolme mehega lapsi, siis on suur vahe, kas on kolm last, üks iga mehega, või kaheksa last näiteks 3+2+2 vms. Peaasi, et jõuab üles kasvatada, aga kahjuks on palju peresid, kus trukitakse lapsi mõtlemata, kas nende kasvatamisega hakkama saadakse. (Palun ärge solvuge, tublid paljulapselised, ma tean, teie olete ka olemas, aga lihtsalt teie ei paista välja, need teised paistavad!)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis lahutatakse 70% abieludest, no mida sa veel tahad? Mille üle siin imestada on? Peaks olema juba tavaline nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian ka,et kui laps(ed) on juba olemas ja lahku minnakse, siis edasised suhted peaksid olema teineteise ja elu nautimiseks, mitte uute laste vorpimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 07:46; 09.02 09:41; 09.02 10:01; 09.02 11:07; 09.02 16:04; 09.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul on kolm last kahe erineva mehega.
olen alati tahtnud palju lapsi, aga esimene mees üle 1 lapse ei soovinud. arvatavasti oleksin valmis ka kolmanda mehega lapsi saama (hetkel teise mehega suhted sassis, aga üksi jääda elu lõpuni küll ei plaani).

paraku elu on keerulisem kui algselt planeeritud ja miski pole jääv, eriti armastus ja suutmine koos sama katuse all eksisteerida.

noorena vaatasin isegi imelikult naisi, kellel lapsed eri perenimedega.

aga mida siis teha kui kooselu ei õnnestu ja uus elukaaslane tekib? ainult sellepärast, et teised viltu ei vaataks jätta lapsed saamata?[/tsitaat]

Väga huvitav on lugeda väljendit \”üksi jääda ei plaani\”. Arvatavasti pole sa tundeinimene, kes armastusest kellegagi koos olema hakkab.
Sul on 3 last. Sa tead kui palju on noori, ilusaid, lastetuid naisi. Teatav enesekindlus muidugi teeb sulle au:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina leian ka,et kui laps(ed) on juba olemas ja lahku minnakse, siis edasised suhted peaksid olema teineteise ja elu nautimiseks, mitte uute laste vorpimiseks. [/tsitaat]

Ahah. AGa kui vallaliseks jääda, siis spermapanga abiga lapsi juurde saada on ok?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:31; 09.02 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ahah. AGa kui vallaliseks jääda, siis spermapanga abiga lapsi juurde saada on ok?[/tsitaat]
Ei ole. Lapsel on isa vaja, vähemalt teada kellest ta põlvneb ja mis inimene ta isa oli. Kui mindi lahku, on lapsel siiski isa kuskil olemas, kuigi koos ei elata. Spermapanga kaudu last teha on väga egoistlik. Laps võib kunagi oma ema süüdistada, et tal polnud võimalust oma isa tunda ja seetõttu ebamäärane poolik tunne hinges.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 07:46; 09.02 09:41; 09.02 10:01; 09.02 11:07; 09.02 16:04; 09.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see selleks, hull on see, kui sama umbropsu sigiv naine tuleb siin lagedale jutuga, et tema lapse isa peab enne uue naisega pärdiku saamist arutama, kas jõuab ikka ülal pidada .. et siis sellisel on enda meelest mingi väärikus ja õigus teiste eludes osaleda.. see on hämmastav, trukkimine mitte

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 09:55; 09.02 10:08; 09.02 14:16; 16.02 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse korralikult üles kasvatamine on niivõrd tähtis asi elus, et mingit umbropsu sigimist ühe mehega/naisega, teise ja komandaga ei tohiks küll olla. Kahjuks on reaalsus midagi muud 🙁

Kui laps on eelmisest suhtest olemas, siis võiks inimene leida endale paariliseks sellise mehe/naise, kellel samuti lapsed eelmisest suhtest olemas ja ei pea üldse hakkama uusi lapsi saama. Tuleb olla kindel, et olemasolevate kohustuste ja selle vaevaga hakkama saadakse ja olemasolevad lapsed ei peaks kannatama.

oi, kui palju konflikte on teemal, teise ringi mees võtab lastetu naise ja kui neil omavahel lapsed sünnivad, siis on viha ja vihkamine mehe uue naise ja mehe esimeste laste tõttu. Milleks ometi selliseid olukordi tekitatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 07:46; 09.02 09:41; 09.02 10:01; 09.02 11:07; 09.02 16:04; 09.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sama mõelnud. Miks ei elata uue partneriga paar aastatki ilma lasteta koos, et näha, kas ikka sobitakse. Kohe uus mees, uus laps. Omavahel peaks mehel ja naisel ka ilma lasteta hea olla olema.
Mul on üks mees ja temaga kaks last. Esimene laps meie abiellu sündis planeeritult kui olime koos olnud 9 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapse korralikult üles kasvatamine on niivõrd tähtis asi elus, et mingit umbropsu sigimist ühe mehega/naisega, teise ja komandaga ei tohiks küll olla. Kahjuks on reaalsus midagi muud 🙁

Kui laps on eelmisest suhtest olemas, siis võiks inimene leida endale paariliseks sellise mehe/naise, kellel samuti lapsed eelmisest suhtest olemas ja ei pea üldse hakkama uusi lapsi saama. Tuleb olla kindel, et olemasolevate kohustuste ja selle vaevaga hakkama saadakse ja olemasolevad lapsed ei peaks kannatama.

oi, kui palju konflikte on teemal, teise ringi mees võtab lastetu naise ja kui neil omavahel lapsed sünnivad, siis on viha ja vihkamine mehe uue naise ja mehe esimeste laste tõttu. Milleks ometi selliseid olukordi tekitatakse?

[/tsitaat]

et siis kirjutad eksmehele isegi ette, kelle naiseks peab võtma? uut noort mimmi ei tohi, peab võtma kolme lapsega ja ripakil tissiga moori?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 09:55; 09.02 10:08; 09.02 14:16; 16.02 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu esimene laps syndis suhtesse, mis kestis kaheksa aastat. pikk aeg, eksju. ja lapse saamine tundub sellisesse pikka ja tol hetkel turvalisesse suhtesse nii elementaarne, loomulik, elu ilus ja nauditav osa. lapse kasvatamine on ka nauding ja elu nautimine, muide.

paraku l2ks teisiti. oli pikem paus vahel (neli aastat), kui armusin taas. k6ik tundub praegu ilus ja hea ja turvaline, kuigi ma tean, et see ei pruugi nii j22da. aga ma sain siiski teisegi lapse p2rast kolmandat kooseluaastat – teise mehega. suurem laps on juba m6nna pubekas, pisem tubli viiene myrakaru. meil on tore pere. aga kui peaks nyyd katki minema, oleks kurb, kuid mitte iial ei ytleks ma iial, et veel fertiilse ea l6pusirgel neljakymnendate alguses kolmanda mehega kolmas laps v6ib syndida. kuigi hetkel loodan, et ikka sama mehega, kellega elan koos praegu ja keda v2ga armastan.

elu nautimine v6ib vabalt t2hendada ka seda, et naudid oma laste olemasolemist ja nende kasvamist. mis vahet, kas need said yhe, kahe v6i kolme mehega tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks saadakse. 1. abielu lahutamise järgselt tekkis uus suhe a abiellusime. 2. abiellu soovisime ka last. Lihtne ju. Lapsed on hoitud, armastatud, milles krt küsimus on? Täiesti debiilne teemaalgatus. Minge elage nii nagu oskate ja jätke rahule naised, kes elavad teisiti kui teie ideaal ette näeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel on kõik olemas ja tal hea lapsepõlv, siis mis vahet sel on, mitme mehega tal lapsed tehtud?
Ma hoopis ei saa aru miks need naised ja mehed nühivad, kes ei suuda lapsele korralikku toitu lauale panna ja talvel sooje riideid selga saada. Vot sellised on põlastust väärt.
Lapsed on õnn ja täiesti mõistetav on, et kui hakkad uue mehega elama, siis tahetakse ka päris oma, ühist last.
PS. nagu mõnele teiselegi, siis ka minule tundus, et teemaalgataja vägagi tegi selle teema selliste emade solvamiseks ja arvustamiseks.
Väga inetu igastahes. Mine parem ja aita vaesuses olevaid lapsi kui tahad, paistab, et igavus sillerdab sul aknast sisse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ideaalis peaksid lapsed kasvama ühe ema ja isaga. Eks jah iga olukord on erinev kuid olen rohkem selle käo poolt kes ütles, et kui lapsed olemas ja kooselu ei klapi siis võiks kasvatada olemasolevaid ja elus saab muudki huvitavat ette võtta:) [/tsitaat]

Aga kui teine mees on ilma lasteta ja tahab endale tulevikus kindlasti ühte oma last, siis tuleks loomulikult keelduda ja lahutada ka teine abielu, sest jumala eest ei tohi kahte last olla kahe erineva mehega. Pigem peab üksi jääma jah? Näita mulle lapseta meest, kes tulevikus mitte kunagi oma last soovima ei hakka. Ma võtaks ta ära ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

et siis kirjutad eksmehele isegi ette, kelle naiseks peab võtma? uut noort mimmi ei tohi, peab võtma kolme lapsega ja ripakil tissiga moori?[/tsitaat]
Kui mina oleks noor mimm, siis ma ei võtakski lahutatud meest, kellel lapsed juba olemas on. Välja arvatud juhul, kui on kindlalt teada ja ära tõestatud, et mees tõesti suudab KÕIKI oma lapsi, (nii eelmisest suhtest, kui minuga suhtest) ära elatada ja ka oma aega jagada, nii et paksu verd ja pingeid ei tekiks uute-vanade laste vajaduste tõttu. Ja lisaks peab heas toimivas suhtes olema ka mehe-naise provaatne aeg. Mingit sellist mölakat, kes oma lapsed on unarusse jätnud, ma loomulikult ei vaatakski. Kui aga mees on oma lastele hea isa, siis paratamatult kuskil on piir kui palju lapsi ta suudab rahaliselt-ajaliselt üles kasvatada. Ja see piir on üsna tõenäoliselt täidetud juba varasema suhte lastega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 07:46; 09.02 09:41; 09.02 10:01; 09.02 11:07; 09.02 16:04; 09.02 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on oma olemuselt optimistid, st kokku ei minda mõttega, et küllap varsti läheme lahku.
Ju need lapsed on ikka saadud sellepärast, et neid on tahetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mina oleks noor mimm, siis ma ei võtakski lahutatud meest, kellel lapsed juba olemas on. Välja arvatud juhul, kui on kindlalt teada ja ära tõestatud, et mees tõesti suudab KÕIKI oma lapsi, (nii eelmisest suhtest, kui minuga suhtest) ära elatada ja ka oma aega jagada, nii et paksu verd ja pingeid ei tekiks uute-vanade laste vajaduste tõttu. Ja lisaks peab heas toimivas suhtes olema ka mehe-naise provaatne aeg. Mingit sellist mölakat, kes oma lapsed on unarusse jätnud, ma loomulikult ei vaatakski. Kui aga mees on oma lastele hea isa, siis paratamatult kuskil on piir kui palju lapsi ta suudab rahaliselt-ajaliselt üles kasvatada. Ja see piir on üsna tõenäoliselt täidetud juba varasema suhte lastega.[/tsitaat]

Kust selliseid mehi leida võib? Te kõik olete siin hirmus targad. Mina teeksin nii ja teeksin naa… Teete sõrmenipsu ja vastavad mehekandidaadid on kohe platsis v? Mina pole siiamaani kohanud ühtegi lastega vallalist meest, no ei ole minu teele ette tulnud. Kas ma peaksin nüüd kuulutusi vorpima igale poole ja oma lasteta armsama maha jätma? Siis oleks nagu inimlikum ja mõistlikum tegu jah? Hetkel ma tõesti last ei soovi jah, teist last, aga minu praegune mees on teatavaks teinud, et u 5 aasta pärast, kui majanduslik olukord on veelgi parem, tahab tema kindlasti last ka. Siis oleme mõlemad juba 30ndates ja miks siis mitte? Ehk on minul ka soov saada teine laps. Või peaks jalad risti panema, sest see oleks midagi sündsusetut? Jätan mehe maha ja hakkan otsima lapsega mehi? Sellist idiootsust pole varem vist lugenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kust on tulnud arusaam, et terveks eluks üks kaaslane, kellega siis ka lapsi saadakse? mingid tõsiusklikud on äkki kõik valmis, kui jutt meeste-naiste peale läheb. jah- see \”kuni surm meid lahutab\” on täiega piibli ja ristiusu teema. et oleks kontroll inimeste üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ilutegija kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja kust on tulnud arusaam, et terveks eluks üks kaaslane, kellega siis ka lapsi saadakse? mingid tõsiusklikud on äkki kõik valmis, kui jutt meeste-naiste peale läheb. jah- see \”kuni surm meid lahutab\” on täiega piibli ja ristiusu teema. et oleks kontroll inimeste üle.
[/tsitaat]

Paljud virelevad eluaeg ühe mehega ja ajavad sellist mula välja, et ise ka ikka uskuma jääks, et nad õnnelikud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle isiklikult ei jäta inimesest head muljet, kui juba üle kolme eri mehega laps.
Endal 2 last ühe mehega ja kui peaks lahutama, siis lapsi ei plaani enam saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mina oleks noor mimm, siis ma ei võtakski lahutatud meest, kellel lapsed juba olemas on. Välja arvatud juhul, kui on kindlalt teada ja ära tõestatud, et mees tõesti suudab KÕIKI oma lapsi, (nii eelmisest suhtest, kui minuga suhtest) ära elatada ja ka oma aega jagada, nii et paksu verd ja pingeid ei tekiks uute-vanade laste vajaduste tõttu. Ja lisaks peab heas toimivas suhtes olema ka mehe-naise provaatne aeg. Mingit sellist mölakat, kes oma lapsed on unarusse jätnud, ma loomulikult ei vaatakski. Kui aga mees on oma lastele hea isa, siis paratamatult kuskil on piir kui palju lapsi ta suudab rahaliselt-ajaliselt üles kasvatada. Ja see piir on üsna tõenäoliselt täidetud juba varasema suhte lastega.[/tsitaat]

sa räägid viisakalt, see on sinust kena, aga ikkagi kirjutad teistele oma maailma ette. et siis mees peab eelmiste perede lapsi ülal pidades uuest perest loobuma, samas naine võib iga uue mehega lapse teha, sest eksmehe elatisraha abiks ju ikka + uue mehe toetus. huvitav mõttemaailm. naisel mingit vastutust justkui pole, sünnitab nagu torust tuleb, sest \”tahab uue mehega ühist last\”. ja isade asi laste vajadused katta. kui ei kata piisavalt, siis pole HEA isa. ema ei pea midagi katma, temalt a la \”kodusoojus ja südameheadus\”. kusjuures lapsi just võib saada eksnaine, uus naine peab esmalt mõtlema, kuidas see eks ikka on ja saab ja kas vajadused kaetud, tema ei või igale mehele pesakonda tuua. huvitav..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 09:55; 09.02 10:08; 09.02 14:16; 16.02 11:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed ja lapsed naiste eludes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.