Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mehed kabinetis kaasas?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mehed kabinetis kaasas?

Postitas:

Kas te võtate oma mehi kaasa kabineti kui ämmaemanda visiidile lähete? Olen kuulnud et tänapäeval paljud võtavad kaasa oma mehed sinna. Kas ka juba esimesel visiidil, kui minnakse rasedusega arvele võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole kordagi ÄE juures kaasas käinud, olen täiesti üksi käinud või mees on ootesaali ootama jäänud. KV ja LA uuringutel käis kaasas, need nagu tähtsamad ja beebit sai mees mõlemad korrad vaadata, muidu ÄE juures koguaeg väike jutt ja igav mehe jaoks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega käis alguses iga kord kaasas, aga mingilt maalt hakkas tunduma, et pole eriti pointi, visiidid olid niikuinii mehe tööajal ka, ja edaspidi läksin üksi. Teise lapsega käisin kas üksi või esimese lapsega koos, mees oli ainult LA UH-l.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul soovitati vähemalt kord kaasa võtta, et ta saaks küsida ämmakalt, kui midagi huvitab või on segane, käis ka ja küsis. tavalistel mõõtmistel poleks pointi olnud tal jah kaasas olla, samuti meeldis mulle olla tuvastamisel üksi, ei teadnud, mida see uh näitab ja ei olnud jaksu puhuks, kui pärast peab kahte lohutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee, milleks?
Igasigune info raseduse ja sünnituse kohta on internet täis, lugegu end ribadeks.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse arvele võtmisel on abikaasa kaasas olnud, siis vaja ka isa andmeid. Ultrahelidel on ka kaasas olnud. Muudel aegadel olen ikka üksi käinud. Pigem on ta taksojuhiks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mees kaasas olnud. Suht naljakas on neid mehi seal vaadata. Lonta lonta tuimade nägudega tatsavad naisega kaasa. Lapse isaga olen ka eelnevalt niipalju tuttavaks saanud, et tean tema andmeid.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb ka mehe soovidest ja sellest, kas naine on esmarase või juba mitmes. Kui paar on aastaid püüdnud last saada, siis usun, et mõlema soov on seda pisikest ime näha, et “asi” kohale jõuaks ???? Kellegi käitumist siinkohal ei saa naeruvääristada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühelgi ämmaemanda visiidil pole kaasas käinud, seal tavaline jutt, mõõtmine ja südame kuulamine 30sec, igal UH on kaasas käinud v.a üks kus teda töö tõttu kodus polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käis kaasas nii KV kui ka LA UH ajal, tavavisiitidele ei võta teda kaasa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates arvele võtmisest on nii iga ämmaka kui mis tahes ultraheli kaasas olnud, paneme lihts hommikusi aegu 8-9vahel.
Ise tunneb huvi ja tahab samamoodi asjaga kursis olla. Varsti sünnitama juba kaa, siis juba eelnevalt poolejalaga asjas sees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mees vaid UH uuringutel kaasas (ikkagi ju võimalus last näha) ning kui oli vaja minna erakorralisse verejooksu tõttu. Ämmaka visiidil oli ta kaasas vaid 12 nädalal.

Ta oleks kindlasti nõus kõikidel visiitidel kaasas olema, kuid ise leian, et niisama mõõtmistel-kaalumistel kaasas jõlkumine võtaks ta tööajast liialt palju aega ega anna talle midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli kaasas esimesel korral, kui arvele võtmas käisin, aga ootas ukse taga. Ma ka ei suutnud otsustada, kas ta peaks tulema ja kuhu täpsemalt, aga ämmaemand pigem isegi käis peale, et mees peaks ikka ka millalgi tulema ja eriti nõudlikult soovitas siis, kui LA oli. Nii et mees oli kaasas LA-s ja Šoisi juures 3D-s ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mehed kabinetis kaasas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.