Esileht Pereelu ja suhted Mehed, keda ükski naine ei taha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Teema: Mehed, keda ükski naine ei taha

Postitas:

Millised on perekoolikate arust need mehed, keda ükski naine ei taha või vähemalt ei peaks tahtma? ????

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 13:32; 28.03 16:47; 29.03 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kel mehe lõhn puudub.

Ja “mehe lõhn” teatavasti on mustuse, pesematuse, suitsu, viina, õlle, mootoriõli, metsa, higi, kalli deodorandi, seebi, shampooni, mere, mercedese nahkistme jne lõhn.
Täiesti äärmusest äärmusesse sobib selle alla.

+5
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 13:39; 28.03 18:30; 28.03 21:16; 29.03 09:18; 30.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik võetakse ära, kui võeta, siis ei taha mees ise.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes elab emaga.

+28
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik võetakse ära, kui võeta, siis ei taha mees ise.

Täiesti nõus, Perekoolist ei saa küll kuidagi teist muljet jääda. Ok, tegelikult tundub, et on ka selliseid ära võetud, kes ise ei taha 😀

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on töökaaslane, keda ükski naine ei taha. Kirjeldan. Nohikust IT-mees, kelle harrastus aga on äärmiselt avalik. Ütleme näiteks, et käb neljas kooris laulmas. Laias laastus kunst. Veedab seal palju aega.
Pikad taljeni juuksed, õlised, aga mitte pesematusest vaid mingist…lögast, mida ta pähe paneb. Väga puhas, kaunid hambad, säravad silmad. Äärmiselt moetu, täiesti ilmselgelt ei huvita, mis selga paneb. Kindlasti on tal mõni päev seljas 40 aastat vana isalt päritud laitmatult puhas džemper.
Umbes 185 pikk. Sale. Spordib. Helde käega. Huumorimeel selline hindele 8 kümne palli süsteemis, ise naljalugusid ei räägi ega ammugi nilbitse.

Oskab vait olla või rääkida. Armastab jalutada, kirjutab kehvemat sorti luulet, on hea kuulaja. Hirmsasti armastab oma venna ja õe lapsi ning jalutab nendega uhkelt, on 100% usaldatav lapsehoidja. Suitsetab vähe, ei joo. Teeb süüa ja küpsetab. Tal on 3-toaline Õismäel ja maja Keilas või Kohilas, olen unustanud. Puhkamas välismaal ei käi, lennukiga ei lenda, rongiga ei sõida, autot ei juhi. Bussiga…vist ka ei sõida. Taksoga sõidab. Kui keegi teine roolis, siis autosse ikka istub ka 🙂

Põhimõtteliselt käib igal pool jala (tean, et näiteks Tartust Pühajärvele) ja ta IQ on kindlasti sinna 145 juurde. Vanus umbes 42 ehk.

+25
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.03 15:22; 29.03 11:25; 29.03 19:02; 30.03 13:07; 30.03 14:35; 30.03 15:50; 30.03 16:30; 30.03 18:36; 30.03 18:47; 31.03 15:56; 04.04 10:06; 09.04 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on selline, et pole olemas meest, keda keegi ei taha. Isegi joodikud ja kriminaalid veab keegi endale koju. Küll aga muidugi tihti on need naised ise samasugused. Ma arvan, et keskmine naine ei taha töötut, joodikut, vaest ja seksuaalselt mittevõimekat meest.

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andetud, temperamenditud, ambitsioonitud, võistlus- ja võidujanutud, vähese või puuduva sotsialiseerumisvajadusega jne, ühesõnaga need, kes teevad eluaeg mingit umbes keskmist tavalist tööd sellepärast, et neile meeldib protsess, mitte sellepärast, et see võiks jätkusuutlikult parandada elustandardit. Joodik ja vägivallatseja on ka parem, nende kõrval tunned end vähemalt natukenegi elusana.

+4
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 13:32; 28.03 16:47; 29.03 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et vaiksed nohikud, keda pole ka välimusega õnnistatud. Sellised müürilillekesed, millega mitte midagi pole peale hakata.

Mehed, kes juba vanuses 30+ ja ikka pole tekkinud kindlat suhet, kindlat tööd.

Memmepojad, kes ema põllepaeltes ripuvad.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 16:54; 28.03 21:32; 14.04 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on töökaaslane, keda ükski naine ei taha. Kirjeldan.

Viiele perekoolikale, kes sind praeguse hetkeni miinustanud on, kirjeldasid sa just nende ideaalmeest.

Ja see, et keegi ei taha, panid muidugi pange, räägi nagu on, et SINA ei taha.
Paljud perekoolikad tahaks.
Aga probleem on selles, et tema ei taha perekoolikat, ta unistab ikka veel normaalset naisest.

+33
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 13:39; 28.03 18:30; 28.03 21:16; 29.03 09:18; 30.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan vist ka, et polegi sellist, keda keegi ei taha. Isegi sarimõrtsukatele kirjutavad vanglasse mõned ullikesed, et “usun sind ja sinusse”. Ja siis imestavad, kui see, kellesse pimesi uskus, noa kõhtu suskab.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 18:35; 29.03 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi sarimõrtsukatele kirjutavad vanglasse mõned ullikesed,

See on jah, mingi täiesti omaette nähtus.
Mida keegi seletada ei oska, et miks naised nii käituvad.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 13:39; 28.03 18:30; 28.03 21:16; 29.03 09:18; 30.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on väga lihtne vastus: homoseksuaalseid. Kindlasti ehk mõni naine tahab, aga ei peaks tahtma, sest mõlemad õnnetud ju siis suhtes.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean küll mõnda nats imelikku, keda ei taheta. Või siis nii, et leiab küll, aga kaua ei kesta see asi. Ja vanamehi on ju küll ja küll, keda keegi ei taha. Tihtipeale on muidugi ka asi selles, et ega nad endaealisi ei vaata, ikka tükk maad nooremat tahaks, aga nooremad neid ei soovi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on töökaaslane, keda ükski naine ei taha. Kirjeldan. Nohikust IT-mees, kelle harrastus aga on äärmiselt avalik. Ütleme näiteks, et käb neljas kooris laulmas. Laias laastus kunst. Veedab seal palju aega.

Pikad taljeni juuksed, õlised, aga mitte pesematusest vaid mingist…lögast, mida ta pähe paneb. Väga puhas, kaunid hambad, säravad silmad. Äärmiselt moetu, täiesti ilmselgelt ei huvita, mis selga paneb. Kindlasti on tal mõni päev seljas 40 aastat vana isalt päritud laitmatult puhas džemper.

Umbes 185 pikk. Sale. Spordib. Helde käega. Huumorimeel selline hindele 8 kümne palli süsteemis, ise naljalugusid ei räägi ega ammugi nilbitse.

Oskab vait olla või rääkida. Armastab jalutada, kirjutab kehvemat sorti luulet, on hea kuulaja. Hirmsasti armastab oma venna ja õe lapsi ning jalutab nendega uhkelt, on 100% usaldatav lapsehoidja. Suitsetab vähe, ei joo. Teeb süüa ja küpsetab. Tal on 3-toaline Õismäel ja maja Keilas või Kohilas, olen unustanud. Puhkamas välismaal ei käi, lennukiga ei lenda, rongiga ei sõida, autot ei juhi. Bussiga…vist ka ei sõida. Taksoga sõidab. Kui keegi teine roolis, siis autosse ikka istub ka ????

Põhimõtteliselt käib igal pool jala (tean, et näiteks Tartust Pühajärvele) ja ta IQ on kindlasti sinna 145 juurde. Vanus umbes 42 ehk.

Kindlasti on naisi, kes taolist meest tahavad. Vabalt võib olla suhtes, millest teavad vähesed väga lähedased ja valitud inimesed.

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 16:54; 28.03 21:32; 14.04 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tutvusringkonnas selliseid mehi küll, keda ükski naine PÄRISEKS ei taha. Aga aeg-ajalt neil ikka mingi naine on olnud. Lisaks on tutvusringkonnas mõned homoseksuaalsed mehed, nendegi seas ma tean üht meest, kes kuidagi ei leia endale partnerit.

Kõik nad joovad rohkem kui normaalne oleks.

Kõik nad soovivad endale endast tunduvalt nooremaid naisi (no mitte päris alaealisi, aga ise on 45 ja nillib mingeid 25aastaseid). Keegi neist ei ole ka rikas, et mõni nii noor nende käevangu püsima jääks.

Samas ma ei saa öelda, et nad oleksid ebameeldivad või eemaletõukavad inimesed. Sõbraks kõlbavad küll. Ilmselt ma lihtsalt ei tea kõiki nende veidrusi, peale selle, et joovad liiga palju, aga see ei ole minu kogemuse põhjal eriti takistuseks. Mul on ka üks noorepõlvesõber, kes joob iga päev pool liitrit viina ja tal on kogu aeg naisi ümber nagu murdu, ilma pruudita ta ei ole kunagi, suhted kestavad ikka paar aastat vähemalt, samas kui need kolm eelpoolmainitut on rohkem sellised maksimaalselt 6-kuud sellid. Kellegagi päris kokku kolinud polegi. Ei ela koos emadega.

Ilmselt neis lihtsalt on midagi sellist, mis naisi/mehi üldse ei tõmba. Nad püüavad küll. Vba kui sebiksid endavanuseid, siis oleks lööki.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:46; 16.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kanna ühtki meest maha peale nende kes on ekre-usku. enamus neist on kriminaalse taustaga, naisi halvustava suhtumisega ja äärmiselt piiratud silmaringiga. ja vot sellistega pole mul millestki rääkida.

+29
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igale potile leidub kaas. Mul on üks sugulane – kinni istunud, joob, suitsetab, teeb juhutöid, pooliku haridusega, välimuselt keskpärane.. Mina sellist meest omale eales ei tahaks, aga naisi ja lapsi on tal ilma peal siin ja seal.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igale potile leidub kaas. Mul on üks sugulane – kinni istunud, joob, suitsetab, teeb juhutöid, pooliku haridusega, välimuselt keskpärane.. Mina sellist meest omale eales ei tahaks, aga naisi ja lapsi on tal ilma peal siin ja seal.

Vangla asunikud on teine teema. Seal on juba vanglaromantika pahapoisi imidz, mis naisi tõmabab

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:50; 28.03 22:56; 30.03 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli üks tuttav ka IT-nohik-käis ka selliste riietega ja rasvaste juustega ringi.

Elas õismäe paneelikas-kuskil peol nt väitis, et tal pool milli kontol-mida ma ka usun-sest tüüp saab korralikku palka, aga endale ei kuluta.

Siis mingi 37-selt otsustas, et aitab, ei viitsi enam vanapoiss olla.

Ostis päris hea auto,üüris kuksile Kalamajja suht fancy korteri. Palkas mingi stilisti-kellega kammis poode läbi. Ja tõesti leidis enda kõrvale mingi naise. Oli vist mingi psühholoogia koolitustel käinud-sest oli kuidagihoopis teine inimene. Vähmalt kuulsin tagasisidet kollegidelt.

Sellest näitest tuleb välja, et on võimalik küll end turukõlbulikuks teha

+22
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:50; 28.03 22:56; 30.03 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisest võib välja lugeda ainult seda, et kui rahaga heldelt ringi käia, siis oled turukõlblik.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 00:45; 30.03 08:10; 03.04 23:48; 16.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikest meest ei taha küll mitte keegi!

+3
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikest meest ei taha küll mitte keegi!

Kui lühike on lühike?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 01:09; 30.03 00:57; 13.04 16:35; 15.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin perekoolis passivad ja naisi kritiseerivad.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid, kes ei hooli endast – järelikult ei oska ka teistest hoolida. Pean silmas pigem psüühilises mõttes. Muidugi on ka füüsis oluline – terved hambad, puhas ja funktsioneeriv keha, aga kui mees endast lugu ei pea… Kogemus ütleb, et siis nad kompenseerivad seda üleolevusega naise suhtes või on haledad tossikesed.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ma ei saa aru meestest, kes kodus oma katkisi asju parandavad. Raske on siis poeuks jalaga lahti lüüa ja uus asi osta?! Parandavad pigem vaesed, sest neil ei jää muud üle. Nemad ei suuda ammugi tegelda tekitada ja säilitada võimekust naisele kingitusi teha. Out!

Kõige jubedam vaatepilt, mis naisele osaks võib saada, on magav mees. Wäkk! Õige mees seksib naise unele, valvab naise und hommikuni ja siis serveerib naisele hommikusöögi. Loomulikult jõuab õige mees sellele lisaks teha hommikujooksu, teha produktiivse ja alati eelmisest parema päeva tööl või äris, käia regulaarselt trennis ja viia igal õhtul naine korralikku restorani õhtust sööma. Ühe ja kahe kilo mehed seda ilmselgelt ei suuda.

+5
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 13:32; 28.03 16:47; 29.03 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ma ei saa aru meestest, kes kodus oma katkisi asju parandavad. Raske on siis poeuks jalaga lahti lüüa ja uus asi osta?!

Kas neist meestest saad aru, kes suhteid proovivad parandada, kui probleemid tekivad?
Sest tutvumisportaali uks jalaga lahti lüüa ja uus naine leida pole just kõige keerulisem tegevus.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 13:39; 28.03 18:30; 28.03 21:16; 29.03 09:18; 30.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on töökaaslane, keda ükski naine ei taha. Kirjeldan. Nohikust IT-mees, kelle harrastus aga on äärmiselt avalik. Ütleme näiteks, et käb neljas kooris laulmas. Laias laastus kunst. Veedab seal palju aega.

Pikad taljeni juuksed, õlised, aga mitte pesematusest vaid mingist…lögast, mida ta pähe paneb. Väga puhas, kaunid hambad, säravad silmad. Äärmiselt moetu, täiesti ilmselgelt ei huvita, mis selga paneb. Kindlasti on tal mõni päev seljas 40 aastat vana isalt päritud laitmatult puhas džemper.

Umbes 185 pikk. Sale. Spordib. Helde käega. Huumorimeel selline hindele 8 kümne palli süsteemis, ise naljalugusid ei räägi ega ammugi nilbitse.

Oskab vait olla või rääkida. Armastab jalutada, kirjutab kehvemat sorti luulet, on hea kuulaja. Hirmsasti armastab oma venna ja õe lapsi ning jalutab nendega uhkelt, on 100% usaldatav lapsehoidja. Suitsetab vähe, ei joo. Teeb süüa ja küpsetab. Tal on 3-toaline Õismäel ja maja Keilas või Kohilas, olen unustanud. Puhkamas välismaal ei käi, lennukiga ei lenda, rongiga ei sõida, autot ei juhi. Bussiga…vist ka ei sõida. Taksoga sõidab. Kui keegi teine roolis, siis autosse ikka istub ka ????

Põhimõtteliselt käib igal pool jala (tean, et näiteks Tartust Pühajärvele) ja ta IQ on kindlasti sinna 145 juurde. Vanus umbes 42 ehk.

Kindlasti on naisi, kes taolist meest tahavad. Vabalt võib olla suhtes, millest teavad vähesed väga lähedased ja valitud inimesed.

No ta ei ole kindlasti mitte suhtes ega pole ka suhtes kunagi olnudki. Süütu vist pole.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.03 15:22; 29.03 11:25; 29.03 19:02; 30.03 13:07; 30.03 14:35; 30.03 15:50; 30.03 16:30; 30.03 18:36; 30.03 18:47; 31.03 15:56; 04.04 10:06; 09.04 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need mehed, kes tahavad ja märkavad ainult enda latist kõvasti ülespoole naisi. Muidugi jääb siis sellistele meestele mulje, et “mitte keeeegi ei taha neid”. Täpsemalt siis: mitte keegi neist 21 aastastest, saledatest, plaatinablondidest, gucci kotiga ja silikoontissidega preilidest. Ja siis on hea ja mugav rääkida, et on ikka naised nõmedad olevused, mittttte ükski “naine” ei taha enam normaalset tavalist meest.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt käib igal pool jala (tean, et näiteks Tartust Pühajärvele)

Maps näitab, et teekond Tartu kesklinnast Pühajärvele võtab aega 9 tundi. Ehk siis ühel päeval sinna ja teisel päeval tagasi. Tõeline spordimees, selline võiks naistele meeldida.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 13:00; 30.03 10:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed, keda ükski naine ei taha