Esileht Pereelu ja suhted Mehed, keda ükski naine ei taha

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: Mehed, keda ükski naine ei taha

Postitas:

Neid, kes ei hooli endast – järelikult ei oska ka teistest hoolida. Pean silmas pigem psüühilises mõttes. Muidugi on ka füüsis oluline – terved hambad, puhas ja funktsioneeriv keha, aga kui mees endast lugu ei pea… Kogemus ütleb, et siis nad kompenseerivad seda üleolevusega naise suhtes või on haledad tossikesed.

Issakene, need kangesti endast hoolivad mehed ainult iseendast hoolivadki.

Vale. Naljakas öeldagi aga armusin enda abikaasasse kui teda esimest korda nägin ja kõige rohkem avaldas mulle muljet tema riietus ja üleüldine stiilitunnetus (kahjuks enamus mehi sellega õnnistatud ei ole). Alles hiljem temaga suhtlemise jooksul avanes mulle tema veel stiilsem ja mehelikum käitumismaneer ja mõttemaailm. Ja ta HOOLIB nii minust kui ka sõpradest tunduvalt rohkem kui iseendast. Oleme koos juba üle kahekümne aasta ja ta ikka suudab mind üllatada oma isetusega ja sooviga minu ja sõprade jaoks ekstra liigutuste tegemisega. Ja stiilseks ja hoolitsetuks on ta jäänud, keha vormis, riided hästi valitud ja ideaalselt istuvad. Kasutab ka juukse ja näohooldustooteid täiesti iseseisvalt ehk siis hoolib endast ja oma välimusest.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 17:54; 14.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi eneses pidevalt urgitsevad mehed. Esoteerika- ja psühholoogiahuvilised, kes ei saa ühtki liigutust tehtud, ilma et mingi õpetaja või nõustaja või joogatreener või guru selleks talle oma luba ja õnnistust ei annaks. See jätab mulje ebakindlast isiksusest, kellega ühist elu luues tuleks ilmselt naisel kogu koormus enda kanda võtta. Tänan, ei.

Hämming, need on ju naised. Kus sa selliste meestega kokku puutunud oled? Pean tunnistama, et ei ole ühtki sellist kohanud.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi eneses pidevalt urgitsevad mehed. Esoteerika- ja psühholoogiahuvilised, kes ei saa ühtki liigutust tehtud, ilma et mingi õpetaja või nõustaja või joogatreener või guru selleks talle oma luba ja õnnistust ei annaks. See jätab mulje ebakindlast isiksusest, kellega ühist elu luues tuleks ilmselt naisel kogu koormus enda kanda võtta. Tänan, ei.

Hämming, need on ju naised. Kus sa selliste meestega kokku puutunud oled? Pean tunnistama, et ei ole ühtki sellist kohanud.

Mina olen küll kohanud ka sihukesi mehi. Ehkki jah, enamus psühholoogiahuvilistest on muidugi naised. See iga liigutuse puhul ilmtingimata kelleltki nõu ja loa ootamine on jälle üks säherdusi iseloomujooni, mis naiste puhul on veel kuidagimoodi talutav, ent meeste osas muutub juba väljakannatamatuks. Alles hiljuti olin sunnitud katkestama sõbraliku läbikäimise ühe onkliga, kes kogu aeg tsiteeris oma psühholoogi (ja see psühholoog oli talle pannud pähe, olgem ausad, ikka üpris veidrad mõtted ja suhtumised).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 17:12; 14.04 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi eneses pidevalt urgitsevad mehed. Esoteerika- ja psühholoogiahuvilised, kes ei saa ühtki liigutust tehtud, ilma et mingi õpetaja või nõustaja või joogatreener või guru selleks talle oma luba ja õnnistust ei annaks. See jätab mulje ebakindlast isiksusest, kellega ühist elu luues tuleks ilmselt naisel kogu koormus enda kanda võtta. Tänan, ei.

Hämming, need on ju naised. Kus sa selliste meestega kokku puutunud oled? Pean tunnistama, et ei ole ühtki sellist kohanud.

No need tantra ja kristalli laagrid on ju mõlemaid, nii mehi kui naisi, täis

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 17:54; 14.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei meeldi ülbed ja macholikud mehed. Hoian sellistest väga kaugele.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 16:54; 28.03 21:32; 14.04 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on perekoolikate arust need mehed, keda ükski naine ei taha või vähemalt ei peaks tahtma?

Mina ükskord ammu kogesin seltskonnas huvitavat fenomeni. Koos oli umbes kümme inimest, nii mehi kui ka naisi. Naised olid sellised pipsid, ikka see või teine siin elus ei meeldivat.

Siis ühekorra üks meesolevus kergitas toolil ühte kannikatest ja lasi kuuldavale päris mehise peeru, Naised kõik kahvatusivad. Nad said aru, et siinsamas kõrval istub keegi mees, kes nende  mögga teemadest absoluutselt midagi ei huvitu.

Pärast ma täheldasin, et selle mehe maine oli, hoolimata jõhkrast peeretamisest, tütarlaste silmis palju tõusnud. Pärast seda ma naiste sümpaatia võitmise meetodite osas olin pikka aega eiteas

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 03:32; 16.04 00:27; 17.04 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ükskord ammu kogesin seltskonnas huvitavat fenomeni. Koos oli umbes kümme inimest, nii mehi kui ka naisi. Naised olid sellised pipsid, ikka see või teine siin elus ei meeldivat.

Siis ühekorra üks meesolevus kergitas toolil ühte kannikatest ja lasi kuuldavale päris mehise peeru, Naised kõik kahvatusivad. Nad said aru, et siinsamas kõrval istub keegi mees, kes nende mögga teemadest absoluutselt midagi ei huvitu.

Pärast ma täheldasin, et selle mehe maine oli, hoolimata jõhkrast peeretamisest, tütarlaste silmis palju tõusnud. Pärast seda ma naiste sümpaatia võitmise meetodite osas olin pikka aega eiteas

Jajah, see lugu räägib su enda intelligentsusest palju. Mats jääb matsiks.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 01:09; 30.03 00:57; 13.04 16:35; 15.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, see lugu räägib su enda intelligentsusest palju. Mats jääb matsiks.

Mina tõin näite, kus ülbe mees alandas preilisid ja pani imestama, et preilid selle peale vaatsid üksteisele otsa ja naeratasid lollakalt. Milles minu matslikkus seisneb? Kas sa ei usu, et selline asi võis toimuda

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 03:32; 16.04 00:27; 17.04 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kohanud meest, kes arvas, et naisi erutab meeste peeruhais.

Ei eruta.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:46; 16.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ükskord ammu kogesin seltskonnas huvitavat fenomeni. Koos oli umbes kümme inimest, nii mehi kui ka naisi. Naised olid sellised pipsid, ikka see või teine siin elus ei meeldivat. Siis ühekorra üks meesolevus kergitas toolil ühte kannikatest ja lasi kuuldavale päris mehise peeru, Naised kõik kahvatusivad. Nad said aru, et siinsamas kõrval istub keegi mees, kes nende mögga teemadest absoluutselt midagi ei huvitu. Pärast ma täheldasin, et selle mehe maine oli, hoolimata jõhkrast peeretamisest, tütarlaste silmis palju tõusnud. Pärast seda ma naiste sümpaatia võitmise meetodite osas olin pikka aega eiteas

Mina täiesti usun, et selline lugu võib juhtuda, kusagil kolmandas Eestis. Imestan alati, kui minu naabrile – padujoodikust haisvale, juhutöödest elatuvale ja rämeda ülbe ja halvustava jutuga meesterahvale jälle mõni uus naine majja toimetama tekib. Et no appi… miks, miks küll? Tekib mul küsimus… Aga arvata, et peeretamine, alavääristamine ja rõve kõnepruuk on enamikule naistest kuidagi mingilgi määral külgetõmbav, on ikka küll lihtsalt inimkõntsa sügav soovunelm aga mitte reaalsus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ükskord ammu kogesin seltskonnas huvitavat fenomeni. Koos oli umbes kümme inimest, nii mehi kui ka naisi. Naised olid sellised pipsid, ikka see või teine siin elus ei meeldivat.

Siis ühekorra üks meesolevus kergitas toolil ühte kannikatest ja lasi kuuldavale päris mehise peeru, Naised kõik kahvatusivad. Nad said aru, et siinsamas kõrval istub keegi mees, kes nende mögga teemadest absoluutselt midagi ei huvitu.

Pärast ma täheldasin, et selle mehe maine oli, hoolimata jõhkrast peeretamisest, tütarlaste silmis palju tõusnud. Pärast seda ma naiste sümpaatia võitmise meetodite osas olin pikka aega eiteas

Jajah, see lugu räägib su enda intelligentsusest palju. Mats jääb matsiks.

See lugu räägib sellest, et me kõik olema inimesed ja ka naised peeretavad.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 00:45; 30.03 08:10; 03.04 23:48; 16.04 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kohanud meest, kes arvas, et naisi erutab meeste peeruhais. Ei eruta.

Mina sattusin seltskonda naistega, kes sattusid elevile, kui mees mõnitas neid peeretamisega. Varem ei olnud nad nähtavast säärast ülbust kogenud. Hais ei puutu asjasse. Tähtis oli vali lärtsakas, mis naistes furoori tekitas

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 03:32; 16.04 00:27; 17.04 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lugu räägib sellest, et me kõik olema inimesed ja ka naised peeretavad.

Mind on jällegi õpetatud naiste peeretamise puhul ninaga õhku tõmbama ja kui haisu pole, siis viisakalt küsima, et vabandust, see oli ilmselt siis tussupeer?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean kahte sellist mees, keda eriti keegi ei taha… Vist.
1. Vanus 37, kõrgharidusega, edukas oma erialal, majaduslikult heal järjel, sportlik, tark. Oskab olla naistega meeldiv, aga samas on kohati liiga targutav ja natuke liiga uhke oma teadmiste üle. Tema stiil on vanamoodne, kannab juba 20a samas stiilis rokkari teksasid ning t-särke, pikad juuksed patsis. Muidu välimuselt normaalne, pole väga kena, aga kindlasti mitte ka kole. Meeldib tegeleda väga erinevate hobidega, mitmekülgne, aga samas ka veidi püsimatu. Kriitiline teiste suhtes. Tal on paar korda olnud ka lühiajaline suhe, aga ühtegi pikemaajalist pruuti mitte kunagi.
2. Vanus 39, kutseharidusega, hinnatud peakokk ja majanduslikult kindlustatud. Äärmiselt laisk, sest ei hoia oma kodu korras (ema ja õde käivad koristamas vahepeal) ja ei lõpeta remonti ära juba palju aastaid. Hügieenist vist ka väga lugu ei pea, sest alati on juuksed rasvased. Näol on tugev akne, millega ta midagi ette ei võta. Kannab ühtesid ja samu 15+ aastat vanu riideid, millest osasid jopesid pole vist ka kordagi pestud. Igasugune stiilitunnetus puudub täielikult. Pole rumal, aga teeb vahepeal rumalaid nalju. Oskab olla hooliv ja armastav oma lähedaste suhtes. Välimus on pigem alla keskmise. Tal pole kunagi olnud ühtegi pruuti, sõbrad vahepeal kahtlustasid, et äkki on gay. See sai kummutatud, sest oli üks juhtum kus ta näitas üles huvi naisterahva vastu, seega ilmselt pigem ikka hetero. On väga tõenäoline, et ta on siiani süütu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed, keda ükski naine ei taha