Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kel on korralik varustus, soov naist rahuldada…aga imelikud kombed.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Mehed, kel on korralik varustus, soov naist rahuldada…aga imelikud kombed.

Postitas:

Minu teema on siis kenadest, tarkadest, hea figuuriga, hoolivatest, kestvatest, vaimukatest ja puhastest meestest, kel on ka hea varustus…aga voodis mingid naljakad kombed.

Minu üks eks arvas siiralt, et naistele meeldib, kui neid seksi ajal kõditatakse. Kõhult või alaseljalt. Küsisin isegi, et miks, taeva pärast, ta ütles, et tema esimene abikaasa ja üks varasem armuke erutusid seepeale kohutavalt. Mina oleks tahtnud kolakat anda. Lahku me läksime.

Teine partner mul tahtis lisaks suudlemisele ka mu kaela lakkuda. Samamoodi väitis, et tema seda enda pärast ei teeks, aga senised partnerid on seda pidanud väga erutavaks. Lahku me läksime.

Siis oli mul kallim, kellele meeldis juustesse lõpetada. Ma peaksin seda muidu perverssuseks, aga mu kaks lähedast sõnrannat on nimetanud seda kohutavalt erutavaks. Mitte konkreetselt selle mehega küll, muidugi 🙂 Lahku me läksime.

Ehk siis teistele naistele meeldib, mulle ei meeldi. Kuidas ja mis ja kas teil?

+27
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 20:38; 11.10 20:52; 11.10 20:54; 16.10 15:00; 16.10 15:48; 16.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõtvalt- sulle ei meeldi mehed, kes teevad voodis seda, mis nende naisele ka meeldib, mitte ei mõtle ainult endale.

+6
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tundud lõtvade elukommetega olevat, kui nii paljudega voodisse ronid.

+8
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi, kui kõrva seest keelega suudeldakse.Veel meenub, et mulle ei meeldi,kui kliitorit sõrme või keelega megakiiresti stimuleeritakse-mulle meeldib just aeglaselt .

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõtvalt- sulle ei meeldi mehed, kes teevad voodis seda, mis nende naisele ka meeldib, mitte ei mõtle ainult endale.

Endistele naistele 🙂

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 20:38; 11.10 20:52; 11.10 20:54; 16.10 15:00; 16.10 15:48; 16.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis selle asemel, et öelda, et “kuule, su eksidele võis ju see meeldida, aga mulle ei meeldi, palun ära tee nii” ja siis selgelt mehele mõista anda, mis sind erutab, sa lihtsalt hoidsid suu kinni ja jätsid need muidu igatepidi ideaalsed mehed maha? Sul on mingid suhtlemisraskused või polnud need mehed nii kenad, targad, hoolivad ja blaa-blaa-blaa vaid mingid suva jorsid, kellele sa kogemata kuldse kuu korraks selga mõtlesid…

+33
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tundud lõtvade elukommetega olevat, kui nii paljudega voodisse ronid.

Noh, mul on aktiivset seksuaalset aega 41 aastat.

19. aastaselt sai alustatud ja 5 partnerit, millest 2 abielu, millest esimesest olen lesk. Pagana lõtv püksikumm, eks.

+26
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 20:38; 11.10 20:52; 11.10 20:54; 16.10 15:00; 16.10 15:48; 16.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tundud lõtvade elukommetega olevat, kui nii paljudega voodisse ronid.

Noh, mul on aktiivset seksuaalset aega 41 aastat.

19. aastaselt sai alustatud ja 5 partnerit, millest 2 abielu, millest esimesest olen lesk. Pagana lõtv püksikumm, eks.

Tundub jah, et sa vähemalt 3 mehega maganud, tõepoolest palju. Peaks kodus kassi silitama hoopis.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi itaallane tahtis seksi ajal kogu aeg pepu peale laksu anda, jumala valus oli. Minule see erutav ei tundunud. Üks hakkas ääri-veeri rääkima, et peaksin ta peenise peale pissima, minule see asi ei meeldi. Üldiselt igasugu pervosid olen kohanud.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa ometi ütlesid neile meestele, et sulle kõdidamine või kaela lakkumine ei meeldi? Kas nad siis ka jätkasid, sest endistele naistele meeldis?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:11; 17.10 20:01; 17.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksile väga meeldis suuseks ja mulle meeldis ka seda teha alguses. Aga ühel hetkel ta avastas, et talle eriti meeldib, kui ma ei kasuta käsi, vaid ainult suud ning õppis ennast hästi tagasi hoidma ning ta võis kesta nii väga pikka aega. Sundis mind tegema kuni ta lõpetab, aga ise hoidis end tagasi. Minul olid juba lõualuud krampis ja ülahuul katki, aga tema pidi oma laksu isekalt kätte saama. Eks olin noor ja esimene pikk suhe ning ikka proovisin talle rõõmu valmistada. Kahjuks ta ise voodis pooltki nii püüdlik ei olnud. Selle tõttu muutus seks temaga üsna vastumeelseks ja sunniviisiliseks ning lõpuks tundus suuseksi tegemine talle nagu ta vägistaks mind. Kusjuures ma rääkisin talle, et see mulle ei meeldi, aga ta mõjutas mind ikkagi nii, et ma talle oma nooruse rumaluses vastu tulin. Lahku me lõpuks ka läksime osalt selle ja osalt teiste probleemide tõttu.

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis selle asemel, et öelda, et “kuule, su eksidele võis ju see meeldida, aga mulle ei meeldi, palun ära tee nii” ja siis selgelt mehele mõista anda, mis sind erutab, sa lihtsalt hoidsid suu kinni ja jätsid need muidu igatepidi ideaalsed mehed maha?

Perekoolikas on veendunud, et mees on selgeltnägija. Ta on selles nii veendunud, et pigem jätab mehe maha, kui läheb midagi talle selgitama. (selgitab ainult perekoolis ja sealgi poolikult)

Ta ei suuda mehele isegi seda öelda, et kuule, ants, kas sa ei arva, et me peaksime söögiraha pooleks maksma ja sina eeldad, et ta läheks lausa SEKSI teemadel rääkima?
Never. Big no. Mitte iial.

Aga nagu näha, see mitterääkimise meetod pole eriti jätkusuutlik, sest ok, ühe jätab maha ja võtab teise, aga teisel on taas mingi teine kiiks.
Igaühel on.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 21:14; 12.10 07:28; 12.10 17:58; 12.10 21:27; 17.10 19:26; 17.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult sõltub iga liigutus või tegevus ikka ka tegijast, st mõni ei oska üldse, teine on selles meister. Üks mees oskas niimoodi selgroogu pidi huulte ja kellega liikuda, et ma pidin ainuüksi sellest orgasmi saama. See ei tähenda, et see igal mehel õnnestuks.
Aga igasugused laksud on minu jaoks out, ma olen selge sõnaga öelnud ja kes aru ei saa, saab tohlaka.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:36; 26.10 14:04; 26.10 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult sõltub iga liigutus või tegevus ikka ka tegijast, st mõni ei oska üldse, teine on selles meister. Üks mees oskas niimoodi selgroogu pidi huulte ja kellega liikuda, et ma pidin ainuüksi sellest orgasmi saama. See ei tähenda, et see igal mehel õnnestuks.

Aga igasugused laksud on minu jaoks out, ma olen selge sõnaga öelnud ja kes aru ei saa, saab tohlaka.

Tegelikult inimesed ei ole ka kõik ühe vitsaga löödud ja neid erutavad erinevad asjad. Samas on muidugi loogiline, et kui inimene näeb, et mingi meetod viib soovitud tulemuseni, siis ta proovib seda uues sarnases olukorras ka, sest ega inimesed ei ole ju 100% erinevad, palju on meis ka sarnast. Mõistlik on rääkida küll, mis sulle meeldib ja mis mitte, mõnikord muidugi mehe jaoks ongi see tema kiiks oluline ja kui sulle on see vastik, siis te lihtsalt ei sobi, aga kui ta seda tõesti tegi seda pigem naise mõnu nimel, siis saaksite vast leida ühised tegevused, mis kummalegi vastikud ja ebameeldivad pole.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen selge sõnaga öelnud ja kes aru ei saa, saab tohlaka.

Ma olen sellest aru saanud, et kui kogemata perekoolikaga seksima satud, võid tohlaka igal juhul saada.

Sest ega ta ju sõnadega rääkima ei tule, mis tal viga või vaja on, ta kas annab tohlaka või kirjutab perekooli.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 21:14; 12.10 07:28; 12.10 17:58; 12.10 21:27; 17.10 19:26; 17.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolikas on veendunud, et mees on selgeltnägija. Ta on selles nii veendunud, et pigem jätab mehe maha, kui läheb midagi talle selgitama. (selgitab ainult perekoolis ja sealgi poolikult)

Ta ei suuda mehele isegi seda öelda, et kuule, ants, kas sa ei arva, et me peaksime söögiraha pooleks maksma ja sina eeldad, et ta läheks lausa SEKSI teemadel rääkima?

Never. Big no. Mitte iial.

Aga nagu näha, see mitterääkimise meetod pole eriti jätkusuutlik, sest ok, ühe jätab maha ja võtab teise, aga teisel on taas mingi teine kiiks.

Igaühel on.

Braavo! Aplaus, palun kirjuta veel siia foorumisse. Väga tervendav suhtumine möla ja mäda kõrvale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei seksinud enne abiellumist oma mehega.
Abielu reaalselt kestiski ainult 8 tundi.Minu jaoks osutus mu mees rõvedaks perverdiks.Pulmaööl ei soovinud ta mitte seksi,vaid seda ,et tema eelmised partnerid olid teda punkt,punktilt igalt poolt üleni lakkunud,alustades varbavahedest ja tagumiku auguni välja.Viskasin ta oma elamisest välja,sest minu jaoks oli ja on see rõvedus,kui ma pean kedagi lakkuma ja olema orjatar.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seksida armastatuga, siis ei teki mitte ühtki neist probleemidest. Kägude peamine probleem on selles, et seks on nende jaoks peamiselt tehniline sooritus nagu hekilõikus, digiallkirjastamine või ahjuladumine. Pole siis ime, et erutust ei teki ega saagi tekkida, sest partnerid on teineteise jaoks nagu mingid tööriistad. Ilma manuaalita sealjuures. Eks siis virutataksegi riistale tohlakas, kui mõistus peale ei hakka ja riist keeldub kangekaelselt koostööst.
Ma ei saa üldse aru, kuidas teil saab kuidagi “hea” hakata sellise raske tööga? Krutid lihtsalt nuppe ja virutad tohlakaid ja soovid selle juures veel mingit lähedust?
Käib nii meeste kui naiste kohta.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 13:47; 12.10 20:46; 13.10 21:31; 16.10 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tundud lõtvade elukommetega olevat, kui nii paljudega voodisse ronid.

Noh, mul on aktiivset seksuaalset aega 41 aastat.

19. aastaselt sai alustatud ja 5 partnerit, millest 2 abielu, millest esimesest olen lesk. Pagana lõtv püksikumm, eks.

Kui su viiest partnerist on kolm olnud veidrikud ja kaks sinu abielumehed, siis on sul küll kehvasti läinud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema on siis kenadest, tarkadest, hea figuuriga, hoolivatest, kestvatest, vaimukatest ja puhastest meestest, kel on ka hea varustus…aga voodis mingid naljakad kombed.

Minu üks eks arvas siiralt, et naistele meeldib, kui neid seksi ajal kõditatakse. Kõhult või alaseljalt. Küsisin isegi, et miks, taeva pärast, ta ütles, et tema esimene abikaasa ja üks varasem armuke erutusid seepeale kohutavalt. Mina oleks tahtnud kolakat anda. Lahku me läksime.

Teine partner mul tahtis lisaks suudlemisele ka mu kaela lakkuda. Samamoodi väitis, et tema seda enda pärast ei teeks, aga senised partnerid on seda pidanud väga erutavaks. Lahku me läksime.

Siis oli mul kallim, kellele meeldis juustesse lõpetada. Ma peaksin seda muidu perverssuseks, aga mu kaks lähedast sõnrannat on nimetanud seda kohutavalt erutavaks. Mitte konkreetselt selle mehega küll, muidugi ???? Lahku me läksime.

Ehk siis teistele naistele meeldib, mulle ei meeldi. Kuidas ja mis ja kas teil?

60-aastane naine teeb sellise teema? Endal olnud elus vaid 5 partnerit, aga selline lapselik üldistav teema? Hämming.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 17:27; 16.10 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämming.

Noh, kui tõsisemalt rääkida, siis pigem võiks selle teema kohta öelda, et liba.
On olemas mees, hea varustusega, sooviga naist rahuldada – iga naise unistus ju.
Ok, see mees ei oska seda teha, sest ta vajab pisut juhendamist. Tee seda, tee siit, ole siit õrnem jne, pole keerulist midagi. Mees õpib, kui ta just debiil ei ole.
Soov on oluline ja varustus, mida igal pole, on samuti oluline.

Aga teemaalgataja jutust jääb justkui mulje, et kõike seda “head materjali” ta ära kasutada ei oska ja otsib uue.
Ülitobe järeldus ju? Ja kes siin debiil on, kas teemaalgataja või see mees, kes ei oska kohe naisega kohanduda?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 21:14; 12.10 07:28; 12.10 17:58; 12.10 21:27; 17.10 19:26; 17.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kord partner, kellele ei meeldinud, et naine seksi ajal häälitseb. Ja ma ei pea silmas ebaloomulikku röökimist, seda ma nagunii ei tee. Tema ei sallinud mitte piiksugi naise suust ja ise oli ka muidugi vait. Päris jube kogemus- hoiad pm. hinge kinni, et jumala eest mingit häält ei teeks ja see haudvaikus oli ka päris imelik. Teine vahekord jäi ka viimaseks.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:51; 13.10 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kord partner, kellele ei meeldinud, et naine seksi ajal häälitseb. Ja ma ei pea silmas ebaloomulikku röökimist, seda ma nagunii ei tee. Tema ei sallinud mitte piiksugi naise suut ja ise oli ka muidugi vait. Päris jube kogemus- hoiad pm. hinge kinni, et jumala eest mingit häält ei teeks ja see haudvaikus oli ka päris imelik. Teine vahekord jäi ka viimaseks.

Jõmm?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kord partner, kellele ei meeldinud, et naine seksi ajal häälitseb. Ja ma ei pea silmas ebaloomulikku röökimist, seda ma nagunii ei tee. Tema ei sallinud mitte piiksugi naise suut ja ise oli ka muidugi vait. Päris jube kogemus- hoiad pm. hinge kinni, et jumala eest mingit häält ei teeks ja see haudvaikus oli ka päris imelik. Teine vahekord jäi ka viimaseks.

Võib-olla oli nekrofiil?

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 13:47; 12.10 20:46; 13.10 21:31; 16.10 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema ei sallinud mitte piiksugi naise suut ja ise oli ka muidugi vait.

Kui muidu normaalne mees selline satub, siis tuleb talle teha nii, et oigab. Ja hakkab oma sõnu sööma.
Ehk siis, sa kas ei osanud mehega ringi käia või nagunii ei olnud väärt mees. Millisel juhul tekib küsimus, et mida sa seal voodis üldse tegid, sest sellest saab ilma kaks korda seksimata kah aru.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 21:14; 12.10 07:28; 12.10 17:58; 12.10 21:27; 17.10 19:26; 17.10 20:11;
To report this post you need to login first.

Minu meelest on näiteks rõve, kui mees hakkab rääkima, mida ta oma eelmistele partneritele tegi või mida nood talle tegid. Täielik turn-off ja sellise mehega ma koos olla ei taha.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on veel hullem, kui räägidki suhtluse käigus juba enne seksima asumist mehele, mis sulle meeldib, mis mitte ja kui siis voodisse jõutakse – pole vennikesel kas midagi meeles või on tal lihtsalt pohh. Vot see on täielik turn-off. Mismõttes nagu? Kui mulle keegi räägiks, et talle ei meeldi piitsutamine eelmänguna, siis ma kas aktsepteerin seda või leian uue partneri. Mitte aga ei roni piitsaga voodisse ega tee suuri silmi, et kas tõesti – ma arvasin, et see jutt käis ainult teiste kohta. Minuga ju natuke piitsutamist ikka läheb.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kord partner, kellele ei meeldinud, et naine seksi ajal häälitseb. Ja ma ei pea silmas ebaloomulikku röökimist, seda ma nagunii ei tee. Tema ei sallinud mitte piiksugi naise suut ja ise oli ka muidugi vait. Päris jube kogemus- hoiad pm. hinge kinni, et jumala eest mingit häält ei teeks ja see haudvaikus oli ka päris imelik. Teine vahekord jäi ka viimaseks.

Võib-olla oli nekrofiil?

Kui ma seda juttu kirjutasin, siis tuli endal ka selline mõte pähe. Ei tea, ei küsinud.
Huvi pärast vaatasin teda nüüd FBs ja tundub kenas suhtes olevat, lapsed kah. Igaüks leiab oma.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:51; 13.10 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on näiteks rõve, kui mees hakkab rääkima, mida ta oma eelmistele partneritele tegi või mida nood talle tegid. Täielik turn-off ja sellise mehega ma koos olla ei taha.

Minu meelest on näiteks rõve, kui mees hakkab rääkima, mida ta oma eelmistele partneritele tegi või mida nood talle tegid. Täielik turn-off ja sellise mehega ma koos olla ei taha.

Jah, ja kui tulebki korra selgitada, /et ära nii tee, see mulle ei meeldi/ ja see mees kuulab sind, siis poleks nagu vaja ju lahku minna. Probleem tekib siis, kui sa ütled mehele, et ta ei teeks ja ta ikka teeb edasi. Sel juhul jah ei saaks ju koos olla. Aga loogika on ju selline, et see mees astus ju kunagi selle eksiga ka suhtesse ja ei teadnud, mis eksile meeldib. Siis sai aga teada, ja kasutas seda.
Nüüd edasi. Leidis uue naise, ja seda uut enam ta ei kuula, kuigi ekse kuulas. Arvab, et kõik naised on ühesugused? Kogemus erinevate naistega on ju sellisel juhul pole talle mingit kasu andnud, hoopis kahju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli noorena mingi “daddy issue” ja meeldisid vanemad mehed. Üks mees oli 42 (mina 21) ja ta oli voodis enda meelest osav. Rääkis om kogemustest ja partneritest, kuidas naised väänlevad temaga orgasmist. Reaalsus oli see, et eelmäng oli olematu, suudlemine väga ilane ja lodev, allapoole vööd ise kunagi ei liikunud, vastupidist nõudis (just nimelt nõudis) alati ning siis akt ise oli agressiivne rammimine, kus puudus igasugune sensuaalsus ja tunnetus, lõpus tilkus higist ja siiani minu jaoks on see hetk meeles, kus ta hakkas lõpetama, ma vaatasin toa lage ja hoidsin vastikust tagasi, kui ta näost higi tilkus mu peale.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kel on korralik varustus, soov naist rahuldada…aga imelikud kombed.