Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kel on korralik varustus, soov naist rahuldada…aga imelikud kombed.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Mehed, kel on korralik varustus, soov naist rahuldada…aga imelikud kombed.

Postitas:

Seksige robotitega, nagu president soovitas. Selle programmeerid kenasti ette ära, et siit katsuda ja sealt mitte, ja elu on lill. Muidu jäätegi surmani seda kõige õigemat seksilelu otsima, aga inimesed on lihtsalt inimesed oma vigade ja voorustega. Inimene pole seksilelu.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 13:47; 12.10 20:46; 13.10 21:31; 16.10 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema on siis kenadest, tarkadest, hea figuuriga, hoolivatest, kestvatest, vaimukatest ja puhastest meestest, kel on ka hea varustus…aga voodis mingid naljakad kombed.

Minu üks eks arvas siiralt, et naistele meeldib, kui neid seksi ajal kõditatakse. Kõhult või alaseljalt. Küsisin isegi, et miks, taeva pärast, ta ütles, et tema esimene abikaasa ja üks varasem armuke erutusid seepeale kohutavalt. Mina oleks tahtnud kolakat anda. Lahku me läksime.

Teine partner mul tahtis lisaks suudlemisele ka mu kaela lakkuda. Samamoodi väitis, et tema seda enda pärast ei teeks, aga senised partnerid on seda pidanud väga erutavaks. Lahku me läksime.

Siis oli mul kallim, kellele meeldis juustesse lõpetada. Ma peaksin seda muidu perverssuseks, aga mu kaks lähedast sõnrannat on nimetanud seda kohutavalt erutavaks. Mitte konkreetselt selle mehega küll, muidugi ???? Lahku me läksime.

Ehk siis teistele naistele meeldib, mulle ei meeldi. Kuidas ja mis ja kas teil?

Miks te sellisel juhul kohe lahku lähete? Võib ju öelda, et mulle ei meeldi ja siis ta seda enam ei tee. Nüüd läheb järgmise naise juurde ja teeb seda, mis sulle meeldis ja see peab seda imelikuks. Maitsed ongi erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema on siis kenadest, tarkadest, hea figuuriga, hoolivatest, kestvatest, vaimukatest ja puhastest meestest, kel on ka hea varustus…aga voodis mingid naljakad kombed.

Minu üks eks arvas siiralt, et naistele meeldib, kui neid seksi ajal kõditatakse. Kõhult või alaseljalt. Küsisin isegi, et miks, taeva pärast, ta ütles, et tema esimene abikaasa ja üks varasem armuke erutusid seepeale kohutavalt. Mina oleks tahtnud kolakat anda. Lahku me läksime.

Teine partner mul tahtis lisaks suudlemisele ka mu kaela lakkuda. Samamoodi väitis, et tema seda enda pärast ei teeks, aga senised partnerid on seda pidanud väga erutavaks. Lahku me läksime.

Siis oli mul kallim, kellele meeldis juustesse lõpetada. Ma peaksin seda muidu perverssuseks, aga mu kaks lähedast sõnrannat on nimetanud seda kohutavalt erutavaks. Mitte konkreetselt selle mehega küll, muidugi ???? Lahku me läksime.

Ehk siis teistele naistele meeldib, mulle ei meeldi. Kuidas ja mis ja kas teil?

Miks te sellisel juhul kohe lahku lähete? Võib ju öelda, et mulle ei meeldi ja siis ta seda enam ei tee. Nüüd läheb järgmise naise juurde ja teeb seda, mis sulle meeldis ja see peab seda imelikuks. Maitsed ongi erinevad.

Kus ma kirjutasin, et kohe läksime lahku. Loomulikult ma ütlesin neile, et mulle ei sobi – ja seepeale sain ka need vastused, et eelmistele meeldis, lõtvu, hakkad ka nautima. Või tegid lihtsalt harjumusest. Mõnele sai öeldud 3-4 korda, mõnele 4-5. Kõik need suhted kestsid kuid. Aga jätke nüüd mind kõrvale, mina pole see kägu, kes teeb teemasid, kus ainult temast ja temaga rääkima peab 🙂 ja kes koledasti vaielda tahab.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 20:38; 11.10 20:52; 11.10 20:54; 16.10 15:00; 16.10 15:48; 16.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema on siis kenadest, tarkadest, hea figuuriga, hoolivatest, kestvatest, vaimukatest ja puhastest meestest, kel on ka hea varustus…aga voodis mingid naljakad kombed.

Minu üks eks arvas siiralt, et naistele meeldib, kui neid seksi ajal kõditatakse. Kõhult või alaseljalt. Küsisin isegi, et miks, taeva pärast, ta ütles, et tema esimene abikaasa ja üks varasem armuke erutusid seepeale kohutavalt. Mina oleks tahtnud kolakat anda. Lahku me läksime.

Teine partner mul tahtis lisaks suudlemisele ka mu kaela lakkuda. Samamoodi väitis, et tema seda enda pärast ei teeks, aga senised partnerid on seda pidanud väga erutavaks. Lahku me läksime.

Siis oli mul kallim, kellele meeldis juustesse lõpetada. Ma peaksin seda muidu perverssuseks, aga mu kaks lähedast sõnrannat on nimetanud seda kohutavalt erutavaks. Mitte konkreetselt selle mehega küll, muidugi ???? Lahku me läksime.

Ehk siis teistele naistele meeldib, mulle ei meeldi. Kuidas ja mis ja kas teil?

Miks te sellisel juhul kohe lahku lähete? Võib ju öelda, et mulle ei meeldi ja siis ta seda enam ei tee. Nüüd läheb järgmise naise juurde ja teeb seda, mis sulle meeldis ja see peab seda imelikuks. Maitsed ongi erinevad.

Kus ma kirjutasin, et kohe läksime lahku. Loomulikult ma ütlesin neile, et mulle ei sobi – ja seepeale sain ka need vastused, et eelmistele meeldis, lõtvu, hakkad ka nautima. Või tegid lihtsalt harjumusest. Mõnele sai öeldud 3-4 korda, mõnele 4-5. Kõik need suhted kestsid kuid. Aga jätke nüüd mind kõrvale, mina pole see kägu, kes teeb teemasid, kus ainult temast ja temaga rääkima peab ???? ja kes koledasti vaielda tahab.

Tundub et sa siis oledki virilam inimene lihtsalt. Kui nii palju satub neid ette kus miski on vastukarva, siis on viga sinus.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub et sa siis oledki virilam inimene lihtsalt. Kui nii palju satub neid ette kus miski on vastukarva, siis on viga sinus.

Sa tahad minu virilusest rääkida? Selles teemas? Ja minu seni 41 aastat kestnud aktiivse seksuaalelu jooksul pole kolm sobimatut voodipartnerit vast väga palju.

Aga räägi nüüd endast.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 20:38; 11.10 20:52; 11.10 20:54; 16.10 15:00; 16.10 15:48; 16.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub et sa siis oledki virilam inimene lihtsalt. Kui nii palju satub neid ette kus miski on vastukarva, siis on viga sinus.

Sa tahad minu virilusest rääkida? Selles teemas? Ja minu seni 41 aastat kestnud aktiivse seksuaalelu jooksul pole kolm sobimatut voodipartnerit vast väga palju.

Aga räägi nüüd endast.

Siin on vist üks inimene – ühes teemas on ta 60 aastane, teises on ta 30 aastat abielus ja nüüd siin teemas on 41 aastat kestnud aktiivne seksuaalelu:))))

Aga need sinu väljamõeldud kolm voodiparterit jäid ju sulle meelde nagu teises teemas jäi 17 voodikogemusest meelde see kellelt süüfiline saadi.

Grafomaan

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on vist üks inimene – ühes teemas on ta 60 aastane, teises on ta 30 aastat abielus ja nüüd siin teemas on 41 aastat kestnud aktiivne seksuaalelu:))))

Aga need sinu väljamõeldud kolm voodiparterit jäid ju sulle meelde nagu teises teemas jäi 17 voodikogemusest meelde see kellelt süüfiline saadi.

Grafomaan

Jah, tõesti ma olen kirjutanud neis kahes teemas…nagu ka sina.

Loonud olen ma PKS aastate jooksul 2-3 teemat, sel aastal on see esimene.
Kommenteerinud olen täna neljas teemas kolmes foorumiosas. Usun, et kokku 11 postitust.

Kas see minust grafomaani teeb? Aga sinust sinu postitused ei tee. Olen tõesti 60, süütuse kaotanud veidi enne 19. sünnipäeva. Ligi 30 a abielus kahes jupis 🙂 , 17 partnerit, kellest 3 kentsakat. Nii, ja mis sind segadusse ajab nüüd. Mitu korda sa seda vajad, et ma kinnitan. Tahad ehk tulla ja vaadata, et sellised gerondid ka veel elavad ja seksivad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 20:38; 11.10 20:52; 11.10 20:54; 16.10 15:00; 16.10 15:48; 16.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on vist üks inimene – ühes teemas on ta 60 aastane, teises on ta 30 aastat abielus ja nüüd siin teemas on 41 aastat kestnud aktiivne seksuaalelu:))))

Aga need sinu väljamõeldud kolm voodiparterit jäid ju sulle meelde nagu teises teemas jäi 17 voodikogemusest meelde see kellelt süüfiline saadi.

Grafomaan

Jah, tõesti ma olen kirjutanud neis kahes teemas…nagu ka sina.

Loonud olen ma PKS aastate jooksul 2-3 teemat, sel aastal on see esimene.

Kommenteerinud olen täna neljas teemas kolmes foorumiosas. Usun, et kokku 11 postitust.

Kas see minust grafomaani teeb? Aga sinust sinu postitused ei tee. Olen tõesti 60, süütuse kaotanud veidi enne 19. sünnipäeva. Ligi 30 a abielus kahes jupis ???? , 17 partnerit, kellest 3 kentsakat. Nii, ja mis sind segadusse ajab nüüd. Mitu korda sa seda vajad, et ma kinnitan. Tahad ehk tulla ja vaadata, et sellised gerondid ka veel elavad ja seksivad.

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tõesti 60, süütuse kaotanud veidi enne 19. sünnipäeva. Ligi 30 a abielus kahes jupis ???? , 17 partnerit, kellest 3 kentsakat. Nii, ja mis sind segadusse ajab nüüd.

Siin ütleb teemaalgataja, et tal on 17 partnerit.

Noh, mul on aktiivset seksuaalset aega 41 aastat.

19. aastaselt sai alustatud ja 5 partnerit, millest 2 abielu, millest esimesest olen lesk. Pagana lõtv püksikumm, eks.

Ja siin ta ütleb, et tal on 5 partnerit. Neist 3 on imelikud, seega 60 % partneritest on ühel naisel olnud imelikud. Hmm

Ma soovitan sellel 60-aastasel teemaalgatajal nüüd ära otsustada, mitu partnerit tal olnud on, et siis kas 5 või 17?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 17:27; 16.10 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele sai öeldud 3-4 korda, mõnele 4-5. Kõik need suhted kestsid kuid.

Issand, kui stabiilne inimene sa oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 13:47; 12.10 20:46; 13.10 21:31; 16.10 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et teema ei ole tehtud mitte nende meeste kommete arutamiseks, vaid selleks, et kuna hetkel aktiivne seksuaalelu puudub ja selle järgi on igatsus, siis meenutatakse möödunud suhteid, et oma ellu elevust lisada.
arvan nii sellepärast, et olen enda juures sama märganud aegadel, kui partnerit pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu praegusel pikaajalisel partneril on paar totrat kommet. Kõditamist ei kannata mina ka, aga nii umbes paari aasta tagant korra ta jälle unustab selle ja jälle üritab. Fuuh. Eks siis tuleb talle jälle meelde tuletada.
Teine rumal harjumus on tal ka, aga seda ma ei kirjelda, liiga isiklik.
Aga mul on ka paar teda ärritavat harjumust, mille puhul ma aegajalt ära unustan, et need talle ei meeldi, nii et ikka inimestel juhtub. Kui muidu on hea klapp inimesega, tore koos elada, seksuaalne rahuldus temaga kerge saavutada, kõik on hästi, siis väikesed ärritavad kombed võib ju andestada.

On tõsisemaid erimeelsusi, mida ei saa andestada, olen kunagi ka sellise mehega koos elanud, kelle kombed ja mõtteviis olid otseselt ahistavad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 23:22; 27.10 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

akt ise oli agressiivne rammimine, kus puudus igasugune sensuaalsus ja tunnetus, lõpus tilkus higist ja siiani minu jaoks on see hetk meeles, kus ta hakkas lõpetama, ma vaatasin toa lage ja hoidsin vastikust tagasi, kui ta näost higi tilkus mu peale.

Mul on ka samasugune kogemus olemas, üks rõvedamaid. Aga ei olnud 40+ meesterahvas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi paar kuud suhe mehega, kellele võis rääkida küll, mis mulle meeldib ja mis mitte, aga tema arvates oli see naiste loll jutt ja tema teadis enda arvates ikka paremini, mis naistele meeldib. Isegi seda teadis, et orgasmi ajal sõidab katus naistel nii ära, et nad ei jaga sel hetkel üldse mitte midagi.
Seks oli temaga selline, et käega üle rindade, siis läbi jalgevahe ja kohe pumpama. Ei mingit eelmängu. Milleks? Naiste loll jutt ju see, et seda on vaja.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 18:03; 17.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi paar kuud suhe mehega, kellele võis rääkida küll, mis mulle meeldib ja mis mitte, aga tema arvates oli see naiste loll jutt

Siin tekib küsimus, et mida sa temas siis leidsid, et lausa paar kuud (????) selle töllida suhtlesid?
Olid meeleheitel? Paks ja kole?

Sest normaalne oleks esimese sellise avalduse peale öelda, et okeii, aga mul hakkas nüüd kahjuks kiire ja kena päeva sulle.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 21:14; 12.10 07:28; 12.10 17:58; 12.10 21:27; 17.10 19:26; 17.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin tekib küsimus, et mida sa temas siis leidsid, et lausa paar kuud (????) selle töllida suhtlesid?
Olid meeleheitel? Paks ja kole?

Sest normaalne oleks esimese sellise avalduse peale öelda, et okeii, aga mul hakkas nüüd kahjuks kiire ja kena päeva sulle.

Mina olen paks ja kole. Sellele vaatamata ma sel suvel tõusin keset seksi uue partneriga püsti ja ütlesin, et mulle aitab. Ma olin talle seksi ajal korduvalt öelnud, et nii ei sobi, ära tee. Ja kui ta jätkas, siis jäigi asi katki. Ta proovis hiljem veel telefonis selgitada, et on võimeline muutuma, aga ma ei viitsinud. Mees, kes ei saa aru naise sõnadest ja arvab, et teab ise paremini, võtku kumminukk seksimiseks. Kumminukku ei häri, kui mehe ainus soov voodis on kaua ja kõvasti panna.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:11; 17.10 20:01; 17.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta proovis hijem veel telefonis selgitada, et on võimeline muutuma, aga ma ei viitsinud.

No näed, polegi paks ja kole.
Kui helistas ja nuttis veel tagantjärgigi.
Selle otsustavusega tegid end tema silmis ilusaks. Kui sedasi jätkad, oled seda kõigi silmis ja kehakaal unustatakse kohe ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.10 21:14; 12.10 07:28; 12.10 17:58; 12.10 21:27; 17.10 19:26; 17.10 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta proovis hijem veel telefonis selgitada, et on võimeline muutuma, aga ma ei viitsinud.

No näed, polegi paks ja kole.

Kui helistas ja nuttis veel tagantjärgigi.

Selle otsustavusega tegid end tema silmis ilusaks. Kui sedasi jätkad, oled seda kõigi silmis ja kehakaal unustatakse kohe ära.

Ee, see oli mees, kellele meeldivadki paksud naised. 😉 Kole on jah suhtleine mõiste, ma utreersisin, ma tegelikult ei ole kole oma näo pooles. Aga kehakaal on fakt, seda ei saa kuidagi ilustada. Ja see teeb ka üldmulje koledaks.

Aga jah, ma olen üsna eneskindel tüüp, mul ei ole mingit põhjust seksida mehega, kes ei vaevu mu soove arvestama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:11; 17.10 20:01; 17.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks oli temaga selline, et käega üle rindade, siis läbi jalgevahe ja kohe pumpama. Ei mingit eelmängu. Milleks? Naiste loll jutt ju see, et seda on vaja.

Milleks sa end alandasid? Ok, esimesel korral jälgid mängu. Teisel seksil oleks pidanud otsustavalt seksist loobuma. Sellised ahvid muidu ei õpi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi paar kuud suhe mehega, kellele võis rääkida küll, mis mulle meeldib ja mis mitte, aga tema arvates oli see naiste loll jutt

Siin tekib küsimus, et mida sa temas siis leidsid, et lausa paar kuud (????) selle töllida suhtlesid?

Olid meeleheitel? Paks ja kole?

Sest normaalne oleks esimese sellise avalduse peale öelda, et okeii, aga mul hakkas nüüd kahjuks kiire ja kena päeva sulle.

Ei olnud meeleheitel 😀 Paks ja kole ka mitte. Armunud naine, eks jäin uskuma lubadusi, et ta muudab ennast ja saab aru, et kõik ei ole nii nagu tema arvab. Lõpuks tundus, et saigi ja ega me ju koos elanud, aeg-ajalt kohtusime selle paari kuu jooksul.

Aga võtan Su õpetussõnu normaalsuse osas kuulda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 18:03; 17.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle otsustavusega tegid end tema silmis ilusaks. Kui sedasi jätkad, oled seda kõigi silmis ja kehakaal unustatakse kohe ära.

Et kui kõigile otsustavalt ära ütled, siis hakkavad kõik järgi jooksma? Vau.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.10 03:35; 26.10 16:03; 26.10 16:59; 26.10 17:03; 26.10 17:38; 26.10 18:15; 26.10 18:20; 26.10 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi paar kuud suhe mehega, kellele võis rääkida küll, mis mulle meeldib ja mis mitte, aga tema arvates oli see naiste loll jutt ja tema teadis enda arvates ikka paremini, mis naistele meeldib. Isegi seda teadis, et orgasmi ajal sõidab katus naistel nii ära, et nad ei jaga sel hetkel üldse mitte midagi.

Seks oli temaga selline, et käega üle rindade, siis läbi jalgevahe ja kohe pumpama. Ei mingit eelmängu. Milleks? Naiste loll jutt ju see, et seda on vaja.

Kurb,aga samas ka naljakas 😀
Aga hea, et minevikus kirjutasid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi paar kuud suhe mehega, kellele võis rääkida küll, mis mulle meeldib ja mis mitte, aga tema arvates oli see naiste loll jutt ja tema teadis enda arvates ikka paremini, mis naistele meeldib. Isegi seda teadis, et orgasmi ajal sõidab katus naistel nii ära, et nad ei jaga sel hetkel üldse mitte midagi.

Seks oli temaga selline, et käega üle rindade, siis läbi jalgevahe ja kohe pumpama. Ei mingit eelmängu. Milleks? Naiste loll jutt ju see, et seda on vaja.

Fantaasia on sul hea

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fantaasia on sul hea

fantaasia tasandil on asi kehva, tegelikkus on aga nukker.

Suur osa inimesi arvab, et nende seksuaalsus on kõigi või enamike seksuaalsus. Et kui minul on seksuaalsus eelkõige mõttes ja silmis, siis on see nii ka teisel. Et kui mina süttin kergesti teise erutust nähes või kuuldes, siis kehtib sama ka teise, st partneri kohta. Et kui minule pole puudutuste mängu vaja, siis pole ka kellelgi seda vaja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:36; 26.10 14:04; 26.10 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fantaasia on sul hea

fantaasia tasandil on asi kehva, tegelikkus on aga nukker.

Suur osa inimesi arvab, et nende seksuaalsus on kõigi või enamike seksuaalsus. Et kui minul on seksuaalsus eelkõige mõttes ja silmis, siis on see nii ka teisel. Et kui mina süttin kergesti teise erutust nähes või kuuldes, siis kehtib sama ka teise, st partneri kohta. Et kui minule pole puudutuste mängu vaja, siis pole ka kellelgi seda vaja.

No aga puuduta ennast ise. Sekspoed on naistele mõeldud lelusid pilgeni täis. See puudutuste mäng on oluline siis kui suhe on värske, mõlemad on armunud. Hiljem ei suuda keegi enam niipalju üksteist puudutada. See eelmängu mehele peale surumine on nagu kohustus. Seksides sa ju ise ka ei puuduta kaks tundi meest enne kui seksima hakkate, miks siis ajada sellist asja. Enne seksi aja ennast ise kuumaks, siis on rahuldav seksi ka sinujaoks.

Kui seksid, siis tegele ainult endale orgasmi saamisega nagu mees oleks elus vibraator vms. Küll mees ise hakkama saab.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga puuduta ennast ise. Sekspoed on naistele mõeldud lelusid pilgeni täis. See puudutuste mäng on oluline siis kui suhe on värske, mõlemad on armunud. Hiljem ei suuda keegi enam niipalju üksteist puudutada. See eelmängu mehele peale surumine on nagu kohustus. Seksides sa ju ise ka ei puuduta kaks tundi meest enne kui seksima hakkate, miks siis ajada sellist asja. Enne seksi aja ennast ise kuumaks, siis on rahuldav seksi ka sinujaoks.

Kui seksid, siis tegele ainult endale orgasmi saamisega nagu mees oleks elus vibraator vms. Küll mees ise hakkama saab.

Mul oli ka kunagi eks, kes arvas, et ma peaksin ise ennast kuumaks ajama.

Kui sa tead, et eelmäng on su partnerile oluline ja tänu sellele on seks nauditavam, siis miks sa tahad seda oma partnerile keelata? Kas sind ei eruta näha kuidas su partner erutub?

See on isekus, kui mõeldakse ainult enda rahuldusele ning ei hoolita oma partnerist. Seks lihtsalt kiire rahulduse saamiseks. Milleks siis üldse elusat meest või naist on vaja? Võiks ju ainult sekspoe pakutava rahuldusega leppida.

Armastuse juures ongi just oluline intiimsuse säilitamine, lähedus, üksteise puudutamine. Armastavate paaride jaoks jääb puudutamine igavesti oluliseks. Kui seda tahet enam oma partnerit puudutadagi ei ole, seda peetakse kohustuseks, siis ei ole enam ka armastust, hoolivust ja austust.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.10 03:35; 26.10 16:03; 26.10 16:59; 26.10 17:03; 26.10 17:38; 26.10 18:15; 26.10 18:20; 26.10 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga puuduta ennast ise. Sekspoed on naistele mõeldud lelusid pilgeni täis. See puudutuste mäng on oluline siis kui suhe on värske, mõlemad on armunud. Hiljem ei suuda keegi enam niipalju üksteist puudutada. See eelmängu mehele peale surumine on nagu kohustus. Seksides sa ju ise ka ei puuduta kaks tundi meest enne kui seksima hakkate, miks siis ajada sellist asja. Enne seksi aja ennast ise kuumaks, siis on rahuldav seksi ka sinujaoks.

Kui seksid, siis tegele ainult endale orgasmi saamisega nagu mees oleks elus vibraator vms. Küll mees ise hakkama saab.

Mul oli ka kunagi eks, kes arvas, et ma peaksin ise ennast kuumaks ajama.

Kui sa tead, et eelmäng on su partnerile oluline ja tänu sellele on seks nauditavam, siis miks sa tahad seda oma partnerile keelata? Kas sind ei eruta näha kuidas su partner erutub?

See on isekus, kui mõeldakse ainult enda rahuldusele ning ei hoolita oma partnerist. Seks lihtsalt kiire rahulduse saamiseks. Milleks siis üldse elusat meest või naist on vaja? Võiks ju ainult sekspoe pakutava rahuldusega leppida.

Armastuse juures ongi just oluline intiimsuse säilitamine, lähedus, üksteise puudutamine. Armastavate paaride jaoks jääb puudutamine igavesti oluliseks. Kui seda tahet enam oma partnerit puudutadagi ei ole, seda peetakse kohustuseks, siis ei ole enam ka armastust, hoolivust ja austust.

See on kõik sinu enda mure. Ma võin ju ka padrata kuidas kullast kaevurõngas mu kaelas teeb mu elu õnnelikuks, aga mis teistel sellest? Nad peaks mind lihtsalt napakaks.
Ma soovitan sul tõesti seksis rohkem enesele keskenduda, see garanteerib sulle orgasmiga vahekorra. Kui sa ehitad oma seksi puudutamistele, siis jääd nagunii ilma ja pettud seksis. Aga selles pole süüdi mees vaid sa ise, sest sul on kummaline omapärane arusaam seksist mida mehed sulle pakkuda ei saa.

Naistel pole mingit armastust olemas, naistel on ainult saamahimu ja armastakse seda kellelt saab rohkem.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel pole mingit armastust olemas, naistel on ainult saamahimu ja armastakse seda kellelt saab rohkem.

Kahju, et sul ainult sellised kogemused on elus olnud. See ei ole naiste ega ka meeste normaalne käitumine.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.10 03:35; 26.10 16:03; 26.10 16:59; 26.10 17:03; 26.10 17:38; 26.10 18:15; 26.10 18:20; 26.10 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kõik sinu enda mure. Ma võin ju ka padrata kuidas kullast kaevurõngas mu kaelas teeb mu elu õnnelikuks, aga mis teistel sellest? Nad peaks mind lihtsalt napakaks.
Ma soovitan sul tõesti seksis rohkem enesele keskenduda, see garanteerib sulle orgasmiga vahekorra. Kui sa ehitad oma seksi puudutamistele, siis jääd nagunii ilma ja pettud seksis. Aga selles pole süüdi mees vaid sa ise, sest sul on kummaline omapärane arusaam seksist mida mehed sulle pakkuda ei saa.

Kullast kaevurõngas võib tõesti kellegi fetiš olla ning kedagi seksuaalselt erutada. Armastav partner arvestab sellise sooviga ka siis, kui see temale erilist erutust ei paku. Aga armastavad partnerid räägivad üksteisele oma soovidest ning soovivad üksteisele rahuldust pakkuda. See garanteerib orgasmiga vahekorra. Kui üksteisele oma soovidest ei räägita, eeldatakse mõtete lugemist, siis pettutakse.

Mina soovitan sulle oma mugavustsoonist välja astumist ning seksis ka teistega arvestamist. See võib su elu muuta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.10 03:35; 26.10 16:03; 26.10 16:59; 26.10 17:03; 26.10 17:38; 26.10 18:15; 26.10 18:20; 26.10 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kõik sinu enda mure. Ma võin ju ka padrata kuidas kullast kaevurõngas mu kaelas teeb mu elu õnnelikuks, aga mis teistel sellest? Nad peaks mind lihtsalt napakaks.

Ma soovitan sul tõesti seksis rohkem enesele keskenduda, see garanteerib sulle orgasmiga vahekorra. Kui sa ehitad oma seksi puudutamistele, siis jääd nagunii ilma ja pettud seksis. Aga selles pole süüdi mees vaid sa ise, sest sul on kummaline omapärane arusaam seksist mida mehed sulle pakkuda ei saa.

Kullast kaevurõngas võib tõesti kellegi fetiš olla ning kedagi seksuaalselt erutada. Armastav partner arvestab sellise sooviga ka siis, kui see temale erilist erutust ei paku. Aga armastavad partnerid räägivad üksteisele oma soovidest ning soovivad üksteisele rahuldust pakkuda. See garanteerib orgasmiga vahekorra. Kui üksteisele oma soovidest ei räägita, eeldatakse mõtete lugemist, siis pettutakse.

Mina soovitan sulle oma mugavustsoonist välja astumist ning seksis ka teistega arvestamist. See võib su elu muuta.

Oh issand seda naise mõistust, tõesti eladki seebikate elu?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.10 15:44; 16.10 16:19; 16.10 16:36; 26.10 12:21; 26.10 15:08; 26.10 16:26; 26.10 17:08; 26.10 18:00; 26.10 18:25; 26.10 18:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kel on korralik varustus, soov naist rahuldada…aga imelikud kombed.