Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kellel ei tõuse

Näitan 25 postitust - vahemik 211 kuni 235 (kokku 235 )

Teema: Mehed, kellel ei tõuse

Postitas:
Kägu

Ma vaatasin üle teema pealkirja. See teema on meestele kel ei tõuse.

Jah, see on OT, ta ei oska lugeda, see on ammu teada. Teema on meestest, kellel ei tõuse. Mingi pehmelondi verbaalsed “tuksatused” ei eruta siin kedagi peale su enda.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, see on OT, ta ei oska lugeda, see on ammu teada. Teema on meestest, kellel ei tõuse. Mingi pehmelondi verbaalsed “tuksatused” ei eruta siin kedagi peale su enda.

Ma mehena saan aru, et püüad oma teemat edasi arendada. Täpsustan, et teema sul treitud naisest kes satub meeste otsa kel ei tõuse. See pole sul esimene teema sellest ja veel teistest väljamõeldud teemadest. Ma olen teadlikult kaasa mänginud.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mehena saan aru, et püüad oma teemat edasi arendada. Täpsustan, et teema sul treitud naisest kes satub meeste otsa kel ei tõuse. See pole sul esimene teema sellest ja veel teistest väljamõeldud teemadest. Ma olen teadlikult kaasa mänginud.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen teadlikult kaasa mänginud.

Mulle tundub ka et siin teemas käib mingisugune piiride kompamine.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub ka et siin teemas käib mingisugune piiride kompamine.

No seesama pervo proovib siit ju naist endale sebida, samas ei julge nagu ka. Siis istubki igas teemas ja ajab lolli juttu.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No seesama pervo proovib siit ju naist endale sebida,

Kas ta on enda kontaktid jätnud, et keegi talle kirjutaks või helistaks?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ta on enda kontaktid jätnud, et keegi talle kirjutaks või helistaks?

Ma ütlesin, et ta ei julge, kardab oma naist. Samas hirmsasti tahaks. Loodab, et keegi hakkab siit talle ise peale käima ja lohistab ära.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mehena sportlikust huvist jälgin teid.
Nüüd te teate, et ma ka tean.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvad, et see on mingi uudis või, et kõigis seksi- ja suhteteemades platsis oled?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvad, et see on mingi uudis või, et kõigis seksi- ja suhteteemades platsis oled?

Uudis oleks see kui ma ei oleks platsis.
Ma ise ka mõned sellised teemad teinud, kus te usinalt platsis olnud.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No palju neid siin naistefoorumis ikka liigub… Peale sinu muidugi, OT.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No palju neid siin naistefoorumis ikka liigub… Peale sinu muidugi, OT.

Sa ei jäta ka järgi. Tundub, et sul on sportlik huvi minu vastu?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ettepanek. Kui mõni naine või mees soovib selles teemas “lantida”, siis pangu eposti aadress. Näiteks Olen naine ja milvi@hot.ee

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ettepanek. Kui mõni naine või mees soovib selles teemas “lantida”, siis pangu eposti aadress. Näiteks Olen naine ja milvi@hot.ee

Keda siin teemakohaselt lantida, seda lõdva sardelli meest, kes ennast siin teemas ülikoduselt tunneb? Isegi nii mees ei ole, et ise meili paneks, vaid ikka see tehku ka naine tema eest ära 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mehena olen ka varem siin kuskil öelnud, et ma ei otsi siit naist.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole näinud, et siinses foorumis tutvada üritatakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen siit foorumist omale isegi elukaaslase saanud (mingiks ajaks ja see on esiajalugu) – ta eksnaine kirjutas mehe nimel ja otsis mehele uut naist… 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen siit foorumist omale isegi elukaaslase saanud (mingiks ajaks ja see on esiajalugu) – ta eksnaine kirjutas mehe nimel ja otsis mehele uut naist… 😀

No küll on hale mehike, muidu ei saa sellest lahti, kui eks peab uue naise otsima. Siinviibiv sportlane tundub täpselt sama tüüpi olevat. Täielik lontu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siinviibiv sportlane tundub täpselt sama tüüpi olevat. Täielik lontu.

Ma mehena pakun, et tehke minust oma teema.
Ma isegi sportlikust huvist loeks ja kirjutaks ka sinna kui lubate. Ja teie saaksite ventileerida.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis supinahk ei saanud endaga ise hakkama ja naise ainus võimalus tast vabanemiseks oli ta järgmise proua juurde kostile saata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siinviibiv sportlane tundub täpselt sama tüüpi olevat. Täielik lontu.

Vähe sellest, et ta on sportlane. Ta oskab ka puusalt tulistada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen siit foorumist omale isegi elukaaslase saanud

Issand jumal! See on katastroofi retsept. Hullarist leiad paremaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen see nõme naine, kellele meeldiks seksida hämaras või pimedas. Mitte et ma enda keha häbeneksin, aga alasti kehad ei paku pinget. Muide, meritäht olla on teinekord väga mõnus, et ei pea ise võimlema, vaid lasedki end hellitada (mitte rammida). Silmad paneks ka kinni, sest nii tunnetab keha paremini, visuaal ei sega – eriti meritähena. Teki all pole vaja, palav hakkab.  Ei häälitse, sest ei meeldi, segab kehale keskendumist ja teise keha kuulamist, selle tunnetamist.

Kui mehed ei oleks oma peenises kinni, võiksid nad surmani seksida. Ega seks seisne ainult seisvas talas (muide, seda on väga kerge mõne sobiva mänguasjaga asendada, kui just seda tunnet on vaja), vaid ikka mehes endas. Partneri keha silitamine võib anda oma kehale sarnase, silitatuse tunde. Orgasmi ei pea tingimata saama suguelundite kaudu, kogu keha on täis erogeenseid tsoone ja kui üks ei tööta, siis võtab mõni teine selle funktsiooni üle. Üks minu elu võimsamaid kogemusi oli kõrvatsoonide kaudu.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähe sellest, et ta on sportlane. Ta oskab ka puusalt tulistada.

Ja vähe sellest, enne sporti ma teen soojenduseks puusa keerutusi, et need hästi liiguksid.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks minu elu võimsamaid kogemusi oli kõrvatsoonide kaudu.

Üks Urmase nimeline elas ka kunagi kuu aega pimedas koopas, et tajud võimenduksid. Lisaks veel lingami värk.

+1
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 211 kuni 235 (kokku 235 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kellel ei tõuse