Esileht Pereelu ja suhted Mehed kes ei hoolda ennast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mehed kes ei hoolda ennast

Postitas:
Kägu

Miks on tutvumisportaalides ja nendega  kokku saades nii palju hooldamatta ja räpaseid mehi.Olen paari mehega kohtunud ei enam ei soovi igasugune nägemine millised räpakollid nad on ei soovi selliseid mehi.

+8
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks on tutvumisportaalides ja nendega kokku saades nii palju hooldamatta ja räpaseid mehi.Olen paari mehega kohtunud ei enam ei soovi igasugune nägemine millised räpakollid nad on ei soovi selliseid mehi.

Igaühel oma vead. Sina jälle ei oska üldse kirjutada.

+36
-1
Please wait...

Postitas:
sirtsu11

Eks need räpakollid tahvad ka naisi sebida.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks on tutvumisportaalides ja nendega kokku saades nii palju hooldamatta ja räpaseid mehi.Olen paari mehega kohtunud ei enam ei soovi igasugune nägemine millised räpakollid nad on ei soovi selliseid mehi.

hoolda+ma+ta

Hooldatakse nt. haiget. Õige oleks- hoolitsemata.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, kuidas sa kirjutad ja ennast väljendad.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paari mehega kohtunud ja teab, et neid on seal palju. Kummaline.

Mina olen ka mõne mehega kohtunud ja pole ühtegi räpakolli mu teele sattunud, aga ma valin ka väga ning ma ei suhtle seal kellegagi, kes ei tunne õigekirja või on kuidagi matslik või negatiivne.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

grammatiliselt väga õudne kirjutis.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjavead on, aga õige teema.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

eks nad otsivadki hooldajat ju.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milles see räpasus seisnes?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehel on ajuehitus teistsugune. Tal on seal kohapeal, kus naistel on puhtusepidamine, teadmised auto varuosade ja jalgpalli kohta. Seepärast ongi mehel naist vaja. Mees, kelle aju on arenenud paremini, nii et ta oskab juba ise sokke pesta, ei tahagi naist.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Geimehed on ilusad ja hoolitsetud, aga nemad pole sinust huvitatud.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ning ma ei suhtle seal kellegagi, kes ei tunne õigekirja

Sa mõtle natuke, kuidas teemaalgataja saaks õigekirja järgi kedagi valida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehel on ajuehitus teistsugune. Tal on seal kohapeal, kus naistel on puhtusepidamine, teadmised auto varuosade ja jalgpalli kohta. Seepärast ongi mehel naist vaja. Mees, kelle aju on arenenud paremini, nii et ta oskab juba ise sokke pesta, ei tahagi naist.

Õige!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu tulevane mees ei olnud küll “hooldamatta”, aga riietus oli küll ajast ja arust.  Mõned aastad hiljem mehe õde tunnustas mind, et küll ta vend näeb hea välja, väga hästi käib riides.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi olid nad ju ka väikesed poisid, keda emad õpetasid enda eest hoolitsema. Isegi tülidega. Ja lootusrs või teiste emade lohutuses, et kui tüdrukud hakkavad huvi pakkuma, küll siis hakkab end peeema ja kammima.
Ja ega vist ongi nii. Aga hiljem ärkab neis taas see poisike, kes ei pööra oma puhtusele ja väljanägemisele taas erilist tähelepanu. Vaja kedagi kes jälle pahandaks nendega seepärast.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räpakaid on ka naiste hulgas, ju need siis sobivad nende räpakollidega.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks kaas tuleb ikka poti juurde

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi olid nad ju ka väikesed poisid, keda emad õpetasid enda eest hoolitsema. Isegi tülidega. Ja lootusrs või teiste emade lohutuses, et kui tüdrukud hakkavad huvi pakkuma, küll siis hakkab end peeema ja kammima. Ja ega vist ongi nii. Aga hiljem ärkab neis taas see poisike, kes ei pööra oma puhtusele ja väljanägemisele taas erilist tähelepanu. Vaja kedagi kes jälle pahandaks nendega seepärast.

Jälle on mehest tehtud mingi alaarenenud ahv, kes ei suuda enda eest hoolitseda (enda pesemine saab ju ainult käsu peale käia), oma käitumise eest vastutada (looduslik tung ju paneb kargama kõike, mis liigub) jne. Elu lõpuni on tarvis lasteaiakasvatajat, kes ohjes hoiab. Sellise suhtumisega kultiveeritegi neid vastutustundetuid tölle juurde ja juurde.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise suhtumisega kultiveeritegi neid vastutustundetuid tölle juurde ja juurde.

Aga ega ilma õiendamata on seis ju sama.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ega ilma õiendamata on seis ju sama.

Ei ole sama. Kui ei võta sellist räpakat ja liiderlikku kolli meheks ja ei kukuks teda “kasvatama”, siis ehk saaks mehed aru, et peab ka natuke pingutama, et endale üldse naine saada. Eestis on naised nii alandlikud ja meeleheitel, et iga töll korjatakse üles. Ja siis kukutakse muutma. Ei ole vaja seda.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul oli juhus kus mingi tinderi tüüp tuli kohtama jalas groksid ja varbad pesematta väk õudus ja eks seal paljud on suht suva tüübid millised välja näevad .Otsivad ise elukaaslast või kepikaaslast,sellised jäävadki otsima.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul oli juhus kus mingi tinderi tüüp tuli kohtama jalas groksid ja varbad pesematta väk õudus ja eks seal paljud on suht suva tüübid millised välja näevad .Otsivad ise elukaaslast või kepikaaslast,sellised jäävadki otsima.

Kui sa normaalsemalt kirjutama ei õpi, siis jäädki seda printsi valgel ratsul otsima.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja isegi peale korduvaid parandusi, sa ei suuda meelde jätta, et pesemata (mis iganes mata -vorm) kirjutatakse ühe t-tähega?

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja isegi peale korduvaid parandusi, sa ei suuda meelde jätta, et pesemata (mis iganes mata -vorm) kirjutatakse ühe t-tähega?

Kui sellise kirjaviisiga naisterahvas kirjutab, siis kõik normaalsed mehed ju enam ei vasta. Jäävadki need “groksidega pesematta varvastega” töllid. Mis siin imestada.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See väkõudus vast oli iroonia siin..  Aga on neid “hooldamatta” nii naiste kui meeste hulgas. Ja veel rohkem on naiste hulgas (meeste tualetis pole käinud) neid, kes korralikult seebiga käsigi ei pese peale WC-s käiku. Vat see on väkk ja õudus kuubis..

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

misasjad olid jalas?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaldun samuti arvama, et see sihtgrupp, kes teemaalgatajale pärast paari kirjarea vahetamist veel nö. Alles jääb, need ongi sellised kollid.

Neil puudub reaalne hügieen, TA- l puudub see igas muus mõttes.

Aga TA-le soovitus: Ära veel püssi nurka ja jätka otsinguid. Ega siis kõik kirjanike liidust juba ammu välja visatud mehed ka räpased ei ole. Isegi mina käin igal hommikul vannis ning kui õhtul kohtumine plaanis, siis kindlasti veel kord plus puhas riietus on obligatoorne.

Iseasi, kas ma selliselt end väljendavat kirjasõpra välja kannataks ja üldse mingeid ettepanekuid teeks, ükskõik, kui kena see naine ka pildil on.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

misasjad olid jalas?

crocksid https://www.crocs.eu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas nad on haiged või miks nad ennast hooldama peaksid?

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehed kes ei hoolda ennast