Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kes tarvitavad igapäevaselt alkoholi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Mehed, kes tarvitavad igapäevaselt alkoholi

Postitas:

Kelle mees iga päev joob alkoholi. Mida te tunnete, kuidas ta kodus on? Kas lastega tegeleb? Kuidas talute? Kui olete palunud joomist lõpetada, mida vabanduseks toob?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 15:24; 04.04 22:31; 05.04 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joodikut parandab ainult haud.
Üldiselt aitab see kõikide teiste puhul ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline mees kodus, kes tarvitab iga päev alkoholi ja kui pikemalt ei tarbi siis läheb jube närviliseks. Sellisega on raske koos elada. Selline inimene ei lõpeta joomist isegi siis kui paluda. Alkohoolikud oma sõltuvust ei tunnista, nende arvates kõik on kõige paremas korras. Põhjuseta naine vaid vingub

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 16:04; 04.04 23:39; 05.04 08:15; 05.04 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei tarvita just igapäevaselt, aga 5-6 päeval nädalas. Tema norm on liiter viina kuus. Tal on üks tsaariaegne tilluke 3 cl pits ja seda ta siis võtab pitsikese, mõnikord kaks-kolmgi õhtul. Teinekord ainult sellestki pitsist pool valab tee sisse.

Mind ei sega, hea meelega toon talle selle liitri poest ka ise. Tavaliselt jääb kuu lõpul veel midag pudelipõhja alles.

Rohkem joob ta vaid pulmades ja muudel sedasorti pidudel. Mina pole teda elus veel purjuspi näinud, ehkki ta joob jah peaaegu iga päev. Alla litri kuus – mina olen rahul. Rooli ta ei istu. Kui lapsed olid väikesed, siis ohtlikke tegevusi nagu vannitamine pärast pitsi enam ei tehtud. Ajaga pole kogus suurenenud. Koos 27 aastat.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 16:16; 04.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan samuti mehega, kas tarvitab iga päev alkoholi, samas teeb ta kodus rohkem ja tegeleb lapsega vaat, et enam, kui mina. Nö täis ei joo, on ikka kuni lõpuni adekvaatne ja ega kõrvaline inimene vist saaks arugi, et ta on veini või õlut joonud. Häirib küll, aga kui hakkan mõtlema, et miks häirib, siis ega ei oskagi midagi konkreetselt öelda, nagu öeldud kodune elu ju selle töttu ei kannata, mingit lolli juttu ka ei hakka suust välja ajama.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on üks tsaariaegne tilluke 3 cl pits ja seda ta siis võtab pitsikese

Selline imeväike kogus pidi isegi kasulik olema, hoiab ära trombide tekke. Kui sellega piirduda, siis ma küll probleemi ei näe. Mu ämmale toob sugulane, kes on kardioloog, alati mõne konjaki või Riia palsami ja soovitab igal õhtul pitsike võtta. Ämm juba üle 90 ja kõbus muti.

Ma usun, et seepärast ta seda teebki, kuigi ma ei mäleta, et oleksime elus sellest rääkinud, miks just selline kogus.
Ema mul tarvitas umbes 30 viimast eluaastat arstide soovitusel supilusikatäie brändit hommikul ja teise pärast lõunast uinakut. Ta sai vara pensionile, niiet tööl käimise ajal seda veel polnud 🙂 Põhjuseks oli ülimadal vererõhk ja paks veri.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 16:16; 04.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline mees kodus, kes tarvitab iga päev alkoholi ja kui pikemalt ei tarbi siis läheb jube närviliseks. Sellisega on raske koos elada. Selline inimene ei lõpeta joomist isegi siis kui paluda. Alkohoolikud oma sõltuvust ei tunnista, nende arvates kõik on kõige paremas korras. Põhjuseta naine vaid vingub

vingudki, sest alkoholism on haigus ja selle haiguse vastu ravi pole olemas. ainult väga tugevad inimesed saavad haigusest võitu jäädes küll elulõpuni kaineks alkohoolikuks

kui sa soovid oma meest päästa alkoholismist või vähemalt joomist vähendada, siis tõmba oma vingumist ja enda tekitatud stressi vähemaks. suuna meest jooma lahjemat alkoholi ja motiveeri teda tegelema asendustegevustega kus tal joomine ei tuleks meelde.

mida rohkem sa vingud seda rohkem su mees joob, fakt

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin seal augus, aga vaikselt tuleb välja ronida. Kui ise tahad, siis saad.
1 kaine päev, 3 kainet päeva nädalas. See on algus.
Jah, mõnikord libastud, tagasi samasse seisu, uuesti püsti.
https://selge.alkoinfo.ee
Siiani täidan kalendrit-graafikut. Planeerin oma nädalase alkoholitarbimise ette ning jälgin, et ei ületa. Pudel veini nädalas tuleb ikka ära, aga kuritarvitamine on lõppenud.
Kahjuks olen eluaegne alkohoolik, aga tunnistan seda ning oma käitumise kõrvalt vaatamine aitab järjele. Soovita oma mehele seda!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 18:24; 05.04 10:21; 05.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle mees iga päev joob alkoholi. Mida te tunnete, kuidas ta kodus on? Kas lastega tegeleb? Kuidas talute? Kui olete palunud joomist lõpetada, mida vabanduseks toob?

Selline mees on välistatud ja elab kusagil mujal kui minu kodus. Olen lapsepõlves seda näinud ja otsustasin, et kui on selline valik, kas üksi või alkoholi joova mehega, siis valin üksinduse. Teist ei muuda, nii et mõtetu paluda lõpetada joomist. Tuleb teada anda, et kui ei lõpeta, sina lahkud. Purjus inimest ära iial lastele lähedale lase. Sest purjus inimene on vastutusvõimetu. Purjus inimene on hullem kui väike laps. Joob end mälukasse ja saab veel öelda ka, et midagi ei mäleta. Teine inimene ei muutu kellegi teise nõudmise peale, vaid ikka enda otsuse peale. Nii et küsimus ei ole, mida mida teine teeb, vaid mida sina teed. Mida sina teed. Sinu otsus on ju temaga koos elada? Hakka tegema valikuid, et saaksid üksi hakkama. Sest kui ka lahku ei lähe, iga päev joova inimese tervise on nii läbi, et ta sureb varem maha.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joob end mälukasse ja saab veel öelda ka, et midagi ei mäleta.

Siin oli ju juttu alkot tarbivast mehest, mitte mingist padujoodikust.
Sa ei pea oma kogemust jagama, kui sul seda pole.

Või jäi mul kuidagi kahe silma vahele see nüanss, et mees kukub maja ees autost välja ja tuppa enam pole võimeline tulema?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 22:07; 05.04 07:55; 05.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mõtlen siin neid kõrgelt funktsioneerivaid alkohoolikuid, kes ilma kuuspakita olla õhtul ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 15:24; 04.04 22:31; 05.04 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline mees kodus, kes tarvitab iga päev alkoholi ja kui pikemalt ei tarbi siis läheb jube närviliseks. Sellisega on raske koos elada. Selline inimene ei lõpeta joomist isegi siis kui paluda. Alkohoolikud oma sõltuvust ei tunnista, nende arvates kõik on kõige paremas korras. Põhjuseta naine vaid vingub

Ja ütle mulle üks normaalne põhjus, miks sulle selline kooselu sobib? Aaa, mees maksab arveid ja sa ei saaks üksinda muidu eluga hakkama?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli selline mees, iga päev 200ml kuni 500ml viina, vahest nokkis rohkem, nii et tekkisid tülid, vahest magas juba kell 19.00, mõttetu on elu sellise inimese kõrval. Kahjuks arvasin liiga kaua(5aastat), et kui olen piisavalt hea, suudan teda muuta, proovisin kõike, nii hea kui halvaga. Nüüd oleme lahus ja olen veendunud, et teda muudab vaid haud. Mina aga lapin meie suhtest tingitud auke siiamaani, inimene, kes suudab nii jäägitult idealiseerida ja armastada teist inimest unustab iseenda sootuks ja see ongi peapõhjuseks, miks on nii raske tulla sellisest hävituslikust suhtest välja. Kõigile kes sarnases olukorras, siis jookske nagu jalad võtavad ja tagasi ei vaata!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 23:33; 04.04 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi selline kooselu, ja mees ei maksa arveid. Ei sõltu üldse mehest. Mul pole muud teha kui hambad ristis kannatada. Mees keeldub lahku minemast.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 16:04; 04.04 23:39; 05.04 08:15; 05.04 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi selline kooselu, ja mees ei maksa arveid. Ei sõltu üldse mehest. Mul pole muud teha kui hambad ristis kannatada. Mees keeldub lahku minemast.

Tõesti pole muud teha, kui hambad ristis kannatada? Viskad mehe tema asjadega välja või võtad omad ja lähed, kõik. Ähvardusi, alandusi, väljapressimisi ja hirmutamist võib tulla muidugi veel pikalt, aga kui sa ei vasta, siis lõpuks see lõppeb, päriselt. Palun väärtusta iseend ja ära arva, et oled puuris ja põgeneda ei saa.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 23:33; 04.04 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mõtlen siin neid kõrgelt funktsioneerivaid alkohoolikuid, kes ilma kuuspakita olla õhtul ei oska.

See näitab, et mees ei ole koduse eluga rahul.
Ma ise olen(naine) selline kahjuks. Ma ei joo ennast kunagi mällerisse, et ma ei suuda hommikul tööle minna. Aga mul on stress. Ma ei ole koduse eluga rahul. Ma tunnen, et ma annan endast liiga palju. Mul on unehäired, stress oma vanemate pärast, haigus(autoimmuunhaigus) mis käib kaasas iga päev.
Ja osalt on ka igavus(kuigi igavust peletan koristamisega). Ma päris 7 päeva nädalas ei joo aga 4 kindlasti võtan 3-4 0.33 õlut.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees keeldub lahku minemast.

Misasja? Helista siis politseisse ometi, kui sind vägisi kinni hoitakse ja suhtesse sunnitakse!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees joob 3-4x nädalas, vahel ka rohem. Kuidas talun? Ega ei talugi, pidevalt tülid selle tõttu. Ise ta leiab, et kõik okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole muud teha kui hambad ristis kannatada. Mees keeldub lahku minemast.

Loomulikult keeldub, sest see on tema kodu. Miks tema peaks lahkuma?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 22:07; 05.04 07:55; 05.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevane alkoholi tarvitamine ei ole kindlasti tervislik. Tervislikum on pidada korralik pidu ja siis lasta organismil alkoholist puhata, aga mitte igapäevaselt maksa traumeerida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks see pole mehe kodu, tema oli see kes tuli minu juurde elama ja lahku mineku korral peaks välja kolima. Mitte mina

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 16:04; 04.04 23:39; 05.04 08:15; 05.04 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks see pole mehe kodu, tema oli see kes tuli minu juurde elama ja lahku mineku korral peaks välja kolima. Mitte mina

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 16:04; 04.04 23:39; 05.04 08:15; 05.04 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks see pole mehe kodu, tema oli see kes tuli minu juurde elama ja lahku mineku korral peaks välja kolima. Mitte mina

Aga vblla mehele meeldivad puseriti hammastega naised? (hambad ristis)
Samas, see mätši selle joomisega. Kui elu oleks hea, siis ei jooks ju iga päev.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 22:07; 05.04 07:55; 05.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli paar aastat tagasi suhe, kus mees jõi igal õhtul 2-3 õlut. Purjus muidugi ei olnud. Aga joomata ka ei saanud jätta. Kui minu juures ööbis, siis tassis oma õlled ise kaasa, ilmselt ei saanud nii, et kui minul kapis õlut ei ole, siis ei joo lihtsalt.
Probleem oli selles, et kui mehike ükskord öösel otsustas, et tahab minu juurest ära minna, siis…ei saanudki, võta näpust. Ei saanud ju rooli istuda. Tegelikult juhtus seda mõne kuu jooksul lausa 2 korda. Oli selline tujukas nartsissist, kes otsustas mõnikord öösel millegi peale solvuda ja tahtis ära minna, aga krt, ei saagi, pidi hommikuni ootama.
Õnneks meie suhe oli lühike. Sellisega mingit pikka pidu ette ei kujutaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa üle ega ümber. Eluaegse alkohoolikuna tean, et ka 2 õlut tekitab pingeid. Kaassõltuvus on kerge tekkima jne.
Kulla käod – variante on 2, tegelikult 3.
1) Lahutus! Kerge, käed puhtaks ja liigu edasi, kui suhe võimaldab.
2) Partner võtab oma tegude üle kontrolli ja vastutuse sh. kaine joodik, kes alati vaatab pudelit kelmika näoga, aga kontrollib oma käitumist ja ei lasku tagasi (minu suhe on siin).
3) Aktsepteerid oma partnerit nagu ta on ning ei vingu, aga siis neelad ka tülid alla. Palju draamat, palju lilli ja leppimist. Jubedat selgroogu vaja leppivalt partnerilt.

Alkoholism, mida teema looja kirjeldas on ajuhaigus. Kui kommi ei saa, siis jonnin. Kui saan liiga palju kommi, siis jonnin jälle ja teen partnerile haiget.
Võiks ju soovitada AA jne, aga need on lihtsalt abivahendid, et saada iseendaga jälle järje peale. Kui soov tuleb enda seest, siis on eesmärk ka saavutatav. Kommipoe riiulit ilsase lõuaga jääb alkohoolik alati vaatama, see ei lähe meelest.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 18:24; 05.04 10:21; 05.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud sellises suhtes. Kohutav!!! Minu elu parim otsus oli see suhe lõpetada. Kahetsen ainult, et seda varem ei teinud, kannatasin peaaegu 12 aastat. Algaski kõik nooruses nädalavahetuse pidudest. Siis hakkasid nädala sees ka õhtuti üksikud õlled tekkima. Nägin pealt kuidas toredast noormehest 10 aastaga kujunes alkohoolik. Lõpus oligi tööpäeva õhtutel tavaline sikspakk, nädalavahetustel kodus 2, kui mingi üritus või koosviibimine siis viinaga ja mälleris. Sellist elu ei sooviks vaenlaselegi.
Nüüd oleme üle 40 ja väidetavalt ta enam ei joo, aga närvihaige on ikkagi samamoodi. Isiksus on täiesti moondunud. Ja välimusest on juba kaugelt näha. Kuigi oleme ühevanused, näeb joodik oma east aastaid vanem välja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd oleme üle 40 ja väidetavalt ta enam ei joo, aga närvihaige on ikkagi samamoodi. Isiksus on täiesti moondunud. Ja välimusest on juba kaugelt näha. Kuigi oleme ühevanused, näeb joodik oma east aastaid vanem välja.

Tean, mida tunned. “Aitasin” oma partnerit samaga. Sain pidama ja suhte mõttes – ärge olge kaassõltlased, võidelge vastu ja kohe! Välimus on hea, tervis on hea, elame veel paarkümmend aastat naudeldes. Närvilisuse vastu aitab töö. Hakka kokaks või võta kätte tükk puud ja tee sellest noa ja peitlitega ilusaim asi, mida oskad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 18:24; 05.04 10:21; 05.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mõtlen siin neid kõrgelt funktsioneerivaid alkohoolikuid, kes ilma kuuspakita olla õhtul ei oska.

See näitab, et mees ei ole koduse eluga rahul.

Ma ise olen(naine) selline kahjuks. Ma ei joo ennast kunagi mällerisse, et ma ei suuda hommikul tööle minna. Aga mul on stress. Ma ei ole koduse eluga rahul. Ma tunnen, et ma annan endast liiga palju. Mul on unehäired, stress oma vanemate pärast, haigus(autoimmuunhaigus) mis käib kaasas iga päev.

Ja osalt on ka igavus(kuigi igavust peletan koristamisega). Ma päris 7 päeva nädalas ei joo aga 4 kindlasti võtan 3-4 0.33 õlut.

No ju ta siis juba polnud oma eluga juba enne rahul. Olin noorena lihtsalt loll. Aga ausõna, sellist lehkavat meest ei tahtnud rõõmustada ka lõpuks enam. Nüüd vaba ja õnnelik

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 15:24; 04.04 22:31; 05.04 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naine pidi minu joomist taluma aastaid. Tänaseks olen 3a kaine olnud. Enne maha jätmist läks ikka pdl viina päevas. Teinekord ka kaks (terve liiter päevas!!!). Maha tahtsin jätta juba ammu, aga füüsiline valu oli suurem. Päeva olid ilma, oli see kui põrgu. Sai lonksugi sisse, hakkas parem, kuid samas puhkesin nutma, et miksa krt nii nõrk olen, et maha ei saa jätta. Ja probleemideta olekski saanud end surnuks juua, kuna mu finantsiline seis on kõvasti üle keskmine. Viina jaoks raha leidmine poleks probleem. Kui ühel öösel, istudes elutoa põrandal, võttes pudelist suure lonksu, panin nuttes korgi peale ning otsustas tol hetkel, et see oli nüüd viimane. Ja nii jäigi. Sai tehtud Wismaris puhastus ning elu hakkas jälle värvilist pilti näitama. Aasta pärast maha jätmist, sai arsti juures ka kõikvõimalikud testid tehtud – maks pidavat vägagi heas korras olema, vererõhk on norm, süda toimetab viisakalt… Kordagi pole tundud, et nüüd võtaks natuke. Viinalett suud ilast tilkuma ei pane. Seltskonnas, kui keegi ka tarbib, mind see ei sega ja neelatama ei pane. Ausalt. Ju siis sai ikka mõõt korralikult täis. Ja enda kohta ütlen, et ma olin alkohoolik. Kas alkohoolik pole see, kes alkohooliga liialdab? Et kuidas saab olla alkohoolik, kui ei tarbigi. Kaine alkohoolik – mis asi see on? Igatahes, inimesed, kes te tahate selles vabaneda – kui TEIE soov on elada väärtuslikku elu ja seda koos inimestega, kes teist hoolivad, siis te SUUDATE alkohoolist vabaneda. See ON võimalik. Minu naine ei viskand mind välja, ei käinud pinda, et millal kurat sa selle joomise jätad. Vaid ütles, et kui ma tõesti tahan sellest vabaneda, siis on ta mulle mu vabanemisel toeks. A kui mu soov vabanemiseks on vaid isekas paus kahe korra vahel, siis peab ta kahjuks minust eemalduma. Ja need sõnad kummitasid mind, kuniks korgi peale surusin… Ja nii jäigi… Ja JÄÄBKI!!!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle mees iga päev joob alkoholi. Mida te tunnete, kuidas ta kodus on? Kas lastega tegeleb? Kuidas talute? Kui olete palunud joomist lõpetada, mida vabanduseks toob?

midagi ei tunne. lastega tegeles küll, kui nad väikesed olid, nüüd on suured. talun vist hästi, harjunud või nii, üritan jälgida, et see minu elu ei mõjutaks. Ei ole palunud talt midagi, ise teab, tema elu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed, kes tarvitavad igapäevaselt alkoholi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.